[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 26 paź 2014, o 14:01

Rozkład jazdy 6 kolejki

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M


Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez CaMeLoTh » 26 paź 2014, o 14:32

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posty: 423
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez kevin » 26 paź 2014, o 14:56

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:0

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posty: 87
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Gasior23 » 26 paź 2014, o 15:29

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-2

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-1
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 1-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-1
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posty: 99
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 10:59

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez damian albion » 26 paź 2014, o 19:43

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
damian albion
 
Posty: 340
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Jajens » 26 paź 2014, o 20:15

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
Jajens
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18 lis 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez fubus007 » 26 paź 2014, o 20:21

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 1-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
NORD Świerklany RO-JO Team
Avatar użytkownika
fubus007
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 lut 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez PiotrekJ » 26 paź 2014, o 21:40

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 1:3
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:1
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 1:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Avatar użytkownika
PiotrekJ
 
Posty: 250
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez rkmarcin » 27 paź 2014, o 07:48

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:1
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posty: 134
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez wrona » 27 paź 2014, o 08:31

I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0

II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0-3

II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 27 paź 2014, o 08:35

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Swierq » 27 paź 2014, o 08:51

liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 1:3
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 1:3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 153
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez anilia » 27 paź 2014, o 09:06

liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:1
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:2

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 1:3
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0:3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:2
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:0
anilia
 
Posty: 62
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez BosSs » 27 paź 2014, o 09:33

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3:1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3:1
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 1:3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3:0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3:0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 2:3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3:1
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 495
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez wiesx » 27 paź 2014, o 10:59

Rozkład jazdy 6 kolejki

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 0

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 2 : 3
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 0
wiesx
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Zorro » 27 paź 2014, o 11:18

Rozkład jazdy 6 kolejki

I liga
28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3-0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3-0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3-0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3-0

II liga gr. A
28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 1-3

II liga gr. B
27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3-0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3-0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0-3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Avatar użytkownika
Zorro
 
Posty: 587
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez amator85 » 27 paź 2014, o 11:57

Ave!
Cyz kto wie

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 1

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 1
amator85
 
Posty: 314
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez DADA1979 » 27 paź 2014, o 12:01

Rozkład jazdy 6 kolejki

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 0

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 1
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 0
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez dancio » 27 paź 2014, o 13:44

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 1

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 0
Albion Team
dancio
 
Posty: 164
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez szrama » 27 paź 2014, o 19:07

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 1
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 0

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 0 : 3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 0
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby 0 : 3
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 1
Avatar użytkownika
szrama
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21 wrz 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez pepe_volley » 29 paź 2014, o 09:40

I liga

28.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Dwójka Świerklany Projtrans -
29.10 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 10
29.10 środa 19:30 Artus Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
29.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - No Pain Żory 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Silesia Lubomia 3 : 0

II liga gr. A

28.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Strzelec Gorzyczki -
30.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 2
30.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
31.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Jedynka Jankowice III 1 : 3

II liga gr. B

27.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice -
28.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Albion Team-gramy dla Kuby -
29.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - GAF Gliwice 3 : 0
30.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
31.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Edytor Suszec 0 : 3
31.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Beer Team 3 : 0
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 1 lis 2014, o 23:46

Wyniki 6 kolejki i klasyfikacja generalna

6 kolejka

1. Zorro 32 (9)
2. Swierq 31 (9)
dancio 31 (9)
4. Jajens 30 (8)
5. rkmarcin 29 (8)
Lukasz_Catering 29 (8)
7. fubus007 29 (7)
8. wiesx 28 (8)
9. BosSs 28 (7)
kevin 28 (7)
damian albion 28 (7)
amator85 28 (7)
DADA1979 28 (7)
14. pepe_volley 27 (8)
15. CaMeLoTh 27 (7)
16. wrona 26 (6)
17. PiotrekJ 25 (6)
18. szrama 24 (5)
19. anilia 22 (5)
20. Gasior23 22 (4)

Klasyfikacja generalna

1. dancio 145 (39)
2. Jajens 143 (38)
3. pepe_volley 139 (38)
4. damian albion 138 (36)
5. wiesx 134 (33)
6. Swierq 133 (36)
7. BosSs 133 (33)
8. rkmarcin 132 (33)
9. wrona 128 (31)
10. Gasior23 127 (31)
11. Zorro 126 (33)
12. Lukasz_Catering 126 (31)
13. DADA1979 125 (30)
14. CaMeLoTh 124 (31)
15. PiotrekJ 124 (30)
16. amator85 122 (30)
17. kevin 120 (29)
18. fubus007 114 (24)
19. anilia 112 (27)
20. szrama 95 (17)
21. maly olo 91 (20) 1 nb
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 2 lis 2014, o 10:16

Rozkład jazdy 7 kolejki

I liga

3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory

II liga gr. A

3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska

II liga gr. B

4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez szrama » 2 lis 2014, o 11:27

I liga

3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0;3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1;3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 2;3
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1;3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3;1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0;3

II liga gr. A

3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3;1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3;1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0;3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 1;3
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0;3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3;0

II liga gr. B

4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0;3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1;3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3;0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3;1
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3;1
Avatar użytkownika
szrama
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21 wrz 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez maly olo » 2 lis 2014, o 13:27

I liga

3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik 1-3 Jedynka Jankowice II
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans 3-2 KS Volley Katowice
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia 1-3 Top Ten ZST Rybnik
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz 2-3 Jar-Trans Fox Pszów
5.11 środa 19:00 No Pain Żory 0-3 Artus Żory

II liga gr. A

3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3 Catering Rybnik
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1 Catering Rybnik
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 0-3 NORD Świerklany RO-JO Team
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 3-1 Dach Decker Victoria Pilchowice
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 0-3 BFK Michel
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska

II liga gr. B

4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby 1-3 GAF Gliwice
4.11 wtorek 19:30 Beer Team 3-1 Edytor Suszec
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik 3-0 Jedynka Jankowice
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik 3-0 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2-3 VRF Klimatyzacja Żory
maly olo
 
Posty: 79
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez BosSs » 2 lis 2014, o 14:06

Rozkład jazdy 7 kolejki

I liga

3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:2
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:2
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3

II liga gr. A

3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 2:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0

II liga gr. B

4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 3:1
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 495
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Gasior23 » 2 lis 2014, o 15:05

I liga

3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:2
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1:3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3

II liga gr. A

3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 1:3
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1

II liga gr. B

4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 1:3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posty: 99
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 10:59

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez damian albion » 2 lis 2014, o 21:47

I liga

3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0:3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3:1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 3:2
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0:3

II liga gr. A

3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3:1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 1:3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0

II liga gr. B

4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice MECZ PRZEŁOŻONY
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1:3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
damian albion
 
Posty: 340
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez fubus007 » 2 lis 2014, o 22:23

3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0-3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 0-3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3-1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 0-3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0-3

II liga gr. A

3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3-0
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0-3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0

II liga gr. B

4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0-3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 1-3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-2
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3-0
NORD Świerklany RO-JO Team
Avatar użytkownika
fubus007
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 lut 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Swierq » 2 lis 2014, o 23:47

3.11 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice II 0-3
3.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
4.11 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - KS Volley Katowice 3-1
4.11 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Top Ten ZST Rybnik 1-3
4.11 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
5.11 środa 19:00 No Pain Żory - Artus Żory 0-3

II liga gr. A

3.11 poniedziałek TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Catering Rybnik 3-1
4.11 wtorek 20:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 2:3
5.11 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
7.11 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
7.11 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - BFK Michel 0-3
7.11 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 2:3

II liga gr. B

4.11 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - GAF Gliwice 0-3
4.11 wtorek 19:30 Beer Team - Edytor Suszec 0-3
6.11 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
6.11 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-1
7.11 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - VRF Klimatyzacja Żory 3-2
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 153
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość