[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Jajens » 27 wrz 2014, o 19:12

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 1:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 2:3
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-0
Jajens
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18 lis 2011, o 23:58


Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Kamiljan » 27 wrz 2014, o 21:45

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 1:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:2
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-1

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-0
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posty: 283
Dołączył(a): 25 wrz 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez PiotrekJ » 27 wrz 2014, o 22:57

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:0
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3:1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 1:3

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:0
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
Avatar użytkownika
PiotrekJ
 
Posty: 250
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez szrama » 28 wrz 2014, o 07:15

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 2-3
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0-3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 3-0
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-1

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3-0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-1
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
Avatar użytkownika
szrama
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21 wrz 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez maly olo » 28 wrz 2014, o 09:46

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 3-0 Leon Internet Rybnik
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice 0-3 Jedynka Jankowice II
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia 0-3 Dwójka Świerklany Projtrans
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz 1-3 Artus Żory
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice 2-3 Jar-Trans Fox Pszów
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-2 No Pain Żory

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1 Jedynka Jankowice III
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0 TKKF Szczygłowice
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 3-1 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki 1-3 NORD Świerklany RO-JO Team
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0 Catering Rybnik

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team 3-1 Albion Team-gramy dla Kuby
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory 3-1 AZS Morgan Rybnik
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik 3-0 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0 GAF Gliwice
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec 3-2 Jedynka Jankowice
maly olo
 
Posty: 79
Dołączył(a): 1 lut 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez CaMeLoTh » 28 wrz 2014, o 15:49

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:0

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3:2
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 1:3
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posty: 423
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Swierq » 28 wrz 2014, o 17:40

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 1:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-1

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-2
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-1

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-1
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 153
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez anilia » 28 wrz 2014, o 19:03

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:0
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:0

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3:1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 1:3
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:1
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
anilia
 
Posty: 62
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez pepe_volley » 28 wrz 2014, o 20:50

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:0

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3:1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:2

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez rkmarcin » 29 wrz 2014, o 06:56

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1

II liga gr. A

30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:0
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posty: 134
Dołączył(a): 19 mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez wrona » 29 wrz 2014, o 07:18

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:2
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 1:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 3:1
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1

II liga gr. A

30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 29 wrz 2014, o 09:02

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1

II liga gr. A

30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:2
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:1

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez amator85 » 29 wrz 2014, o 10:54

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3 - 1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0 - 3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1 - 3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1 - 3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1 - 3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3 - 0

II liga gr. A

30.09 wtorek 18.00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 - 1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3 - 0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 - 0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3 - 0
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3 - 1

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3 - 1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3 - 0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3 - 0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3 - 0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3 - 0
amator85
 
Posty: 314
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez dancio » 29 wrz 2014, o 11:25

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:1

II liga gr. A

30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:1
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:1
Albion Team
dancio
 
Posty: 164
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Gasior23 » 29 wrz 2014, o 13:13

liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:1
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3:0

II liga gr. A

30.09 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3:0

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3:0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3:0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3:2
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posty: 99
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 10:59

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Zorro » 29 wrz 2014, o 14:55

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 2:3
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Avatar użytkownika
Zorro
 
Posty: 587
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez BosSs » 29 wrz 2014, o 17:52

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 3:2
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-1

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-0
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 495
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez DADA1979 » 29 wrz 2014, o 19:52

I liga


29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0:3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 1:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3:1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-1

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-1
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-1
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez damian albion » 29 wrz 2014, o 23:58

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik xxx
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II xxx
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0:3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 1-3
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 2:3
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 0-3

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1
damian albion
 
Posty: 340
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez wiesx » 30 wrz 2014, o 08:44

Rozkład jazdy 2 kolejki

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik ----
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II -----
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0 - 3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 0 - 3
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3 - 0
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3 - 0

II liga gr. A

30.09 wtorek 18:15 Jedynka Jankowice III - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 - 2
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3 - 1
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 - 0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 3 - 0
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3 - 0

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3 - 1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3 - 0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3 - 1
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3 - 0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3 - 0
wiesx
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 5 paź 2014, o 08:59

wyniki drugiej kolejki i klasyfikacja generalna:

Druga kolejka:
1. amator85 25(6)
2. Jajens 23(6)
dancio 23 (6)
Gasior23 23(6)
Zorro 23 (6)
6. pepe_volley 22 (6)
7. Swierq 21 (5)
Dada1979 21 (5)
wiesx 21 (5)
10. BosSs 20 (5)
11. Kamiljan 20 (4)
12. CaMeLoTh 19 (5)
13. damian albion 18 (5)
14. wrona 18 (4)
Lukasz_Catering 18 (4)
16. anilia 17 (4)
17. kevin 16 (4)
18. rkmarcin 16 (3)
19. fubus007 15 (3)
20. PiotrekJ 15 (2)
21. maly olo 13 (1)
22. szrama 11 (1)

Klasyfikacja generalna:

1. dancio 42 (12)
2. Gasior23 42 (11)
3. BosSs 40 (11)
damian albion 40 (11)
5. Jajens 40 (10)
6. pepe_volley 39 (11)
7. CaMeLoTh 39 (10)
8. wiesx 37 (9)
Lukasz_Catering 37 (9)
10. Zorro 36 (9)
11. Kamiljan 36 (8)
12. Swierq 35 (9)
13. wrona 33 (7)
Dada1979 33 (7)
rkmarcin 33 (7)
16. amator85 32 (7)
17. PiotrekJ 29 (5)
maly olo 29 (5)
19.kevin 28 (5)
20. fubus007 27 (5)
21. anilia 25 (5)
22. szrama 24 (4)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 5 paź 2014, o 09:13

Rozkład jazdy 3 kolejki

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Swierq » 5 paź 2014, o 09:42

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 1:3
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3:1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 1:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 153
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez BosSs » 5 paź 2014, o 10:04

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 3:2
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:0
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3:1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:1
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 495
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Gasior23 » 5 paź 2014, o 11:10

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:1

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 1:3
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posty: 99
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 10:59

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez fubus007 » 5 paź 2014, o 12:53

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3-0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 3-1
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3-0

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3-0
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3-0
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3-2
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3-0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0-3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
NORD Świerklany RO-JO Team
Avatar użytkownika
fubus007
 
Posty: 52
Dołączył(a): 27 lut 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez szrama » 5 paź 2014, o 14:08

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3-1
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 1-3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3-1

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 0-3
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3-1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3-0
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3-1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3-0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0-3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
Avatar użytkownika
szrama
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21 wrz 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Jajens » 5 paź 2014, o 17:44

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3-1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3-0
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3-1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3-0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0-3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
Jajens
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18 lis 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez pepe_volley » 5 paź 2014, o 18:15

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 2:3
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:2

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 1:3
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:2
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez CaMeLoTh » 5 paź 2014, o 19:19

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 0:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:0
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:1

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3:1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 1:3
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posty: 423
Dołączył(a): 11 wrz 2007, o 16:06
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość