[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby amator85 » 2 Mar 2015, o 15:21

Rozkład jazdy 20 kolejki

I liga

2.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0 : 3
3.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3 : 1
4.03 środa 19:30 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
6.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3 : 0
6.03 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

II liga gr. A

2.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
5.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - BFK Michel 1 : 3
5.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 0 : 3
6.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
6.03 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - TKKF Szczygłowice 1 : 3

II liga gr. B

2.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
3.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - MARAT Rybnik 1 : 3
3.03 wtorek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3 : 1
4.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Edytor Suszec 3 : 0
6.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
6.03 piątek 19:300 Edytor Suszec - Beer Team 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03


Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Jajens » 2 Mar 2015, o 16:45

Rozkład jazdy 20 kolejki

I liga

2.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
3.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3 : 1
4.03 środa 19:30 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
6.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3 : 0
6.03 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

II liga gr. A

2.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
5.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - BFK Michel 1 : 3
5.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3
6.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
6.03 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - TKKF Szczygłowice 1 : 3

II liga gr. B

2.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
3.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - MARAT Rybnik 0 : 3
3.03 wtorek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3 : 1
4.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Edytor Suszec 3 : 0
6.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
6.03 piątek 19:300 Edytor Suszec - Beer Team 1 : 3
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 2 Mar 2015, o 16:58

I liga

2.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
3.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
4.03 środa 19:30 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
6.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
6.03 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II liga gr. A

2.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - BFK Michel 0:3
5.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
6.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 3:1
6.03 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - TKKF Szczygłowice 2:3

II liga gr. B

2.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
3.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - MARAT Rybnik 0:3
3.03 wtorek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:2
4.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Edytor Suszec 3:0
6.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - AZS Morgan Rybnik 3:0
6.03 piątek 19:300 Edytor Suszec - Beer Team 2:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby dancio » 2 Mar 2015, o 17:53

I liga

2.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
3.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
4.03 środa 19:30 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
6.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
6.03 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II liga gr. A

2.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 3:0
5.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - BFK Michel 0:3
5.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
6.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 3:1
6.03 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - TKKF Szczygłowice 0:3

II liga gr. B

2.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
3.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - MARAT Rybnik 2:3
3.03 wtorek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:1
4.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Edytor Suszec 3:0
6.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - AZS Morgan Rybnik 3:0
6.03 piątek 19:300 Edytor Suszec - Beer Team 3:1
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wiesx » 2 Mar 2015, o 18:09

I liga

2.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
3.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3 : 1
4.03 środa 19:30 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
6.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3 : 0
6.03 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

II liga gr. A

2.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 3 : 2
5.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - BFK Michel 1 : 3
5.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3
6.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
6.03 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - TKKF Szczygłowice 3 : 1

II liga gr. B

2.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
3.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - MARAT Rybnik 0 : 3
3.03 wtorek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3 : 1
4.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Edytor Suszec 3 : 0
6.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
6.03 piątek 19:300 Edytor Suszec - Beer Team 1 : 3
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wrona » 2 Mar 2015, o 18:14

I liga

2.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
3.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
4.03 środa 19:30 Artus Żory - Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
6.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Leon Internet Rybnik 3:0
6.03 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II liga gr. A

2.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 3:1
5.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - BFK Michel 0:3
5.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
6.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Impacto LKS Chałupki 3:1
6.03 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - TKKF Szczygłowice 1:3

II liga gr. B

2.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
3.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - MARAT Rybnik 0:3
3.03 wtorek 19:30 Beer Team - Jedynka Jankowice 3:2
4.03 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Edytor Suszec 3:0
6.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - AZS Morgan Rybnik 3:0
6.03 piątek 19:300 Edytor Suszec - Beer Team 2:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 7 Mar 2015, o 09:57

Wyniki 20 kolejki i klasyfikacja generalna

20 kolejka:

1. wiesx 32 (9)
2. Zorro 28 (8)
3. Swierq 27 (7)
Jajens 27 (7)
Lukasz_Catering 27 (7)
6. dancio 26 (7)
7. amator85 25 (6)
wrona 25 (6)
9. BosSs 24 (6)
10. anilia 23 (6)
11. damian albion 19 (3)

Klasyfikacja generalna :

1. Jajens 483 (125)
2. Lukasz_Catering 464 (122)
3. wrona 455 (114)
4. BosSs 445 (113)
5. damian albion 440 (113)
6. amator85 438 (112)
7. wiesx 427 (106)
8. Swierq 419 (105)
9. dancio 418 (106)
10. Zorro 399 (100)
11. anilia 399 (98)
12. szrama 322 (72) 1 nb
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 7 Mar 2015, o 13:45

Rozkład jazdy 21 kolejki

I liga

9.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz
10.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
10.03 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Leon Internet Rybnik
11.03 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Top Ten ZST Rybnik
11.03 środa 18:00 No Pain Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
11.03 środa 19:30 Artus Żory - Jedynka Jankowice II
11.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia

II liga gr. A

11.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Dach Decker Victoria Pilchowice
12.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
12.03 czwartek 18:30 BFK Michel - Catering Rybnik
13.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - TKKF Szczygłowice
13.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik

II liga gr. B

10.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - Jedynka Jankowice
10.03 wtorek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice
12.03 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - VRF Klimatyzacja Żory
12.03 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Edytor Suszec
13.03 piątek 18:00 MUKS Wilhelm Szewczyk - Albion Team-gramy dla Kuby
13.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Swierq » 8 Mar 2015, o 19:07

I liga

9.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 3:2
10.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:0
10.03 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Leon Internet Rybnik 3:1
11.03 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Top Ten ZST Rybnik 1:3
11.03 środa 18:00 No Pain Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
11.03 środa 19:30 Artus Żory - Jedynka Jankowice II 3:2
11.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

11.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
12.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
12.03 czwartek 18:30 BFK Michel - Catering Rybnik 3:0
13.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - TKKF Szczygłowice 3:0
13.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1

II liga gr. B

10.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - Jedynka Jankowice 3:1
10.03 wtorek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 2:3
12.03 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
12.03 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Edytor Suszec 1:3
13.03 piątek 18:00 MUKS Wilhelm Szewczyk - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
13.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby BosSs » 8 Mar 2015, o 21:49

liga

9.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 3:2
10.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
10.03 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Leon Internet Rybnik 3:0
11.03 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Top Ten ZST Rybnik 2:3
11.03 środa 18:00 No Pain Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
11.03 środa 19:30 Artus Żory - Jedynka Jankowice II 3:1
11.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

11.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
12.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
12.03 czwartek 18:30 BFK Michel - Catering Rybnik 3:0
13.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - TKKF Szczygłowice 3:0
13.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0

II liga gr. B

10.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - Jedynka Jankowice 1:3
10.03 wtorek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:0
12.03 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
12.03 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Edytor Suszec 3:1
13.03 piątek 18:00 MUKS Wilhelm Szewczyk - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
13.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice 3:0
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby damian albion » 9 Mar 2015, o 00:16

liga

9.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 3:1
10.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
10.03 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Leon Internet Rybnik 3:0
11.03 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Top Ten ZST Rybnik 1:3
11.03 środa 18:00 No Pain Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
11.03 środa 19:30 Artus Żory - Jedynka Jankowice II 3:2
11.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3:0

II liga gr. A

11.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Dach Decker Victoria Pilchowice 2:3
12.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
12.03 czwartek 18:30 BFK Michel - Catering Rybnik 3:0
13.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - TKKF Szczygłowice 3:0
13.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1

II liga gr. B

10.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - Jedynka Jankowice 3:0
10.03 wtorek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:2
12.03 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - VRF Klimatyzacja Żory 3:0
12.03 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Edytor Suszec 3:2
13.03 piątek 18:00 MUKS Wilhelm Szewczyk - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
13.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice 3:0
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Zorro » 9 Mar 2015, o 10:59

Rozkład jazdy 21 kolejki

I liga
9.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 3-0
10.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
10.03 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Leon Internet Rybnik 3-0
11.03 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Top Ten ZST Rybnik 1-3
11.03 środa 18:00 No Pain Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
11.03 środa 19:30 Artus Żory - Jedynka Jankowice II 3-1
11.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3-0

II liga gr. A
11.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
12.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-2
12.03 czwartek 18:30 BFK Michel - Catering Rybnik 3-0
13.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - TKKF Szczygłowice 3-0
13.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1

II liga gr. B
10.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - Jedynka Jankowice 3-1
10.03 wtorek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3-1
12.03 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - VRF Klimatyzacja Żory 3-1
12.03 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Edytor Suszec 3-2
13.03 piątek 18:00 MUKS Wilhelm Szewczyk - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
13.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby anilia » 9 Mar 2015, o 11:18

I liga
9.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 3-0
10.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
10.03 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Leon Internet Rybnik 3-0
11.03 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Top Ten ZST Rybnik 1-3
11.03 środa 18:00 No Pain Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
11.03 środa 19:30 Artus Żory - Jedynka Jankowice II 3-1
11.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3-0

II liga gr. A
11.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3
12.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-2
12.03 czwartek 18:30 BFK Michel - Catering Rybnik 3-0
13.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - TKKF Szczygłowice 3-0
13.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1

II liga gr. B
10.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - Jedynka Jankowice 3-1
10.03 wtorek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3-1
12.03 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - VRF Klimatyzacja Żory 3-1
12.03 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Edytor Suszec 3-2
13.03 piątek 18:00 MUKS Wilhelm Szewczyk - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
13.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice 3-0
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wiesx » 9 Mar 2015, o 17:05

Rozkład jazdy 21 kolejki

I liga

9.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 3 : 1
10.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 0
10.03 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Leon Internet Rybnik 3 : 0
11.03 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
11.03 środa 18:00 No Pain Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
11.03 środa 19:30 Artus Żory - Jedynka Jankowice II 3 : 1
11.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3 : 0

II liga gr. A

11.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3
12.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 : 2
12.03 czwartek 18:30 BFK Michel - Catering Rybnik 3 : 0
13.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - TKKF Szczygłowice 3 : 0
13.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 2 : 3

II liga gr. B

10.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - Jedynka Jankowice 3 : 0
10.03 wtorek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3 : 1
12.03 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - VRF Klimatyzacja Żory 3 : 0
12.03 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Edytor Suszec 3 : 1
13.03 piątek 18:00 MUKS Wilhelm Szewczyk - Albion Team-gramy dla Kuby 0 : 3
13.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice 3 : 0
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wrona » 9 Mar 2015, o 17:12

I liga

9.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 1:3
10.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
10.03 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Leon Internet Rybnik 3:1
11.03 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Top Ten ZST Rybnik 2:3
11.03 środa 18:00 No Pain Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
11.03 środa 19:30 Artus Żory - Jedynka Jankowice II 3:1
11.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

11.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
12.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
12.03 czwartek 18:30 BFK Michel - Catering Rybnik 3:0
13.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - TKKF Szczygłowice 3:0
13.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0

II liga gr. B

10.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - Jedynka Jankowice 3:2
10.03 wtorek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 1:3
12.03 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
12.03 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Edytor Suszec 3:1
13.03 piątek 18:00 MUKS Wilhelm Szewczyk - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
13.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice 3:0
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 9 Mar 2015, o 17:20

I liga

9.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 1:3
10.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:0
10.03 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Leon Internet Rybnik 3:0
11.03 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Top Ten ZST Rybnik 1:3
11.03 środa 18:00 No Pain Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
11.03 środa 19:30 Artus Żory - Jedynka Jankowice II 3:1
11.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

11.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
12.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
12.03 czwartek 18:30 BFK Michel - Catering Rybnik 3:0
13.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - TKKF Szczygłowice 3:0
13.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0

II liga gr. B

10.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - Jedynka Jankowice 2:3
10.03 wtorek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 1:3
12.03 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
12.03 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Edytor Suszec 3:1
13.03 piątek 18:00 MUKS Wilhelm Szewczyk - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
13.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby dancio » 9 Mar 2015, o 17:46

I liga

9.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 3:1
10.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
10.03 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Leon Internet Rybnik 3:0
11.03 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Top Ten ZST Rybnik 3:1
11.03 środa 18:00 No Pain Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
11.03 środa 19:30 Artus Żory - Jedynka Jankowice II 3:1
11.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3:0

II liga gr. A

11.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
12.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
12.03 czwartek 18:30 BFK Michel - Catering Rybnik 3:0
13.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - TKKF Szczygłowice 3:0
13.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0

II liga gr. B

10.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - Jedynka Jankowice 3:1
10.03 wtorek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:1
12.03 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
12.03 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Edytor Suszec 1:3
13.03 piątek 18:00 MUKS Wilhelm Szewczyk - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
13.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice 3:0
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Jajens » 9 Mar 2015, o 17:51

I liga

9.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 1:3
10.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
10.03 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Leon Internet Rybnik 3:0
11.03 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Top Ten ZST Rybnik 1:3
11.03 środa 18:00 No Pain Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
11.03 środa 19:30 Artus Żory - Jedynka Jankowice II 2:3
11.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

11.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3
12.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
12.03 czwartek 18:30 BFK Michel - Catering Rybnik 3:0
13.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - TKKF Szczygłowice 3:0
13.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0

II liga gr. B

10.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - Jedynka Jankowice 2:3
10.03 wtorek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3:1
12.03 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
12.03 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Edytor Suszec 3:1
13.03 piątek 18:00 MUKS Wilhelm Szewczyk - Albion Team-gramy dla Kuby 0:3
13.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice 3:0
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby amator85 » 10 Mar 2015, o 15:40

Rozkład jazdy 21 kolejki

I liga

9.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz -----
10.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 0
10.03 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Leon Internet Rybnik 3 : 0
11.03 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
11.03 środa 18:00 No Pain Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice -----
11.03 środa 19:30 Artus Żory - Jedynka Jankowice II 3 : 1
11.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3 : 0

II liga gr. A

11.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3
12.03 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 : 0
12.03 czwartek 18:30 BFK Michel - Catering Rybnik 3 : 0
13.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - TKKF Szczygłowice 3 : 0
13.03 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1

II liga gr. B

10.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - Jedynka Jankowice 1 : 3
10.03 wtorek 19:30 Beer Team - GAF Gliwice 3 : 1
12.03 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
12.03 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Edytor Suszec 1 : 3
13.03 piątek 18:00 MUKS Wilhelm Szewczyk - Albion Team-gramy dla Kuby 0 : 3
13.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice 3 : 0
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 14 Mar 2015, o 11:42

Wyniki 21 kolejki i klasyfikacja generalna

21 kolejka:

1. Swierq 28 (7)
2. amator85 27 (7)
3. anilia 26 (6)
4. BosSs 25 (5)
5. wiesx 24 (6)
6. Jajens 24 (5)
7. Zorro 23 (5)
wrona 23 (5)
9. dancio 22 (4)
damian albion 22 (4)
Lukasz_Catering 22 (4)

Klasyfikacja generalna:

1. Jajens 507 (130)
2. Lukasz_Catering 486 (126)
3. wrona 478 (119)
4. BosSs 470 (118)
5. amator85 465 (119)
6. damian albion 462 (117)
7. wiesx 451 (112)
8. Swierq 447 (112)
9. dancio 440 (110)
10. anilia 425 (104)
11. Zorro 422 (105)
12. szrama 322 (72) 2 nb
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 14 Mar 2015, o 13:19

Rozkład jazdy 22 kolejki

I liga

16.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów
16.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
16.03 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice
17.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans
17.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Artus Żory
17.03 wtorek 19:45 Proxeo Racibórz - No Pain Żory
18.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia

II liga gr. A

17.03 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Fundacja Elektrowni Rybnik
17.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Impacto LKS Chałupki
19.03 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Fundacja Elektrowni Rybnik
19.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
19.03 czwartek 18:30 BFK Michel - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
20.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - NORD Świerklany RO-JO Team

II liga gr. B

16.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby BosSs » 14 Mar 2015, o 20:33

I liga

16.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1:3

16.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
16.03 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
17.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1;3
17.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Artus Żory 0:3
17.03 wtorek 19:45 Proxeo Racibórz - No Pain Żory 3:0
18.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3:0

II liga gr. A

17.03 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
17.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Impacto LKS Chałupki 3:2
19.03 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
19.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
19.03 czwartek 18:30 BFK Michel - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
20.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

II liga gr. B

16.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby damian albion » 15 Mar 2015, o 20:14

I liga

16.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1:3

16.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 0:3
16.03 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
17.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
17.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Artus Żory 0:3
17.03 wtorek 19:45 Proxeo Racibórz - No Pain Żory 3:0
18.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

17.03 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
17.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Impacto LKS Chałupki 3:1
19.03 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
19.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
19.03 czwartek 18:30 BFK Michel - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
20.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1

II liga gr. B

16.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 16 Mar 2015, o 12:46

I liga

16.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
16.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
16.03 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
17.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
17.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Artus Żory 0:3
17.03 wtorek 19:45 Proxeo Racibórz - No Pain Żory 3:0
18.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

17.03 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
17.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Impacto LKS Chałupki 3:2
19.03 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
19.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:2
19.03 czwartek 18:30 BFK Michel - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
20.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

II liga gr. B

16.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby anilia » 16 Mar 2015, o 12:58

I liga

16.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1:3

16.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
16.03 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
17.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
17.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Artus Żory 0:3
17.03 wtorek 19:45 Proxeo Racibórz - No Pain Żory 3:1
18.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3:0

II liga gr. A

17.03 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
17.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Impacto LKS Chałupki 3:2
19.03 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
19.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
19.03 czwartek 18:30 BFK Michel - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
20.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1

II liga gr. B

16.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wrona » 16 Mar 2015, o 14:11

I liga

16.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
16.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
16.03 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
17.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
17.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Artus Żory 0:3
17.03 wtorek 19:45 Proxeo Racibórz - No Pain Żory 3:0
18.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

17.03 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
17.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Impacto LKS Chałupki 3:2
19.03 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
19.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 2:3
19.03 czwartek 18:30 BFK Michel - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
20.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

II liga gr. B

16.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wiesx » 16 Mar 2015, o 16:57

I liga

16.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
16.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1 : 3
16.03 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 3 : 1
17.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
17.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Artus Żory 0 : 3
17.03 wtorek 19:45 Proxeo Racibórz - No Pain Żory 3 : 0
18.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3 : 0

II liga gr. A

17.03 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
17.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
19.03 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 2 : 3
19.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0 : 3
19.03 czwartek 18:30 BFK Michel - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
20.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0

II liga gr. B

16.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Jajens » 16 Mar 2015, o 17:15

I liga

16.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1:3
16.03 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
17.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
17.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Artus Żory 0:3
17.03 wtorek 19:45 Proxeo Racibórz - No Pain Żory 3:0
18.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3:1

II liga gr. A

17.03 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
17.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Impacto LKS Chałupki 3:1
19.03 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
19.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
19.03 czwartek 18:30 BFK Michel - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
20.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

II liga gr. B

16.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby amator85 » 16 Mar 2015, o 17:15

Rozkład jazdy 22 kolejki

I liga

16.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3
16.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1 : 3
16.03 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1 : 3
17.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
17.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Artus Żory 0 : 3
17.03 wtorek 19:45 Proxeo Racibórz - No Pain Żory 3 : 0
18.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3 : 1

II liga gr. A

17.03 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
17.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Impacto LKS Chałupki 1 : 3
19.03 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
19.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1 : 3
19.03 czwartek 18:30 BFK Michel - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
20.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1

II liga gr. B

16.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 2 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Zorro » 16 Mar 2015, o 17:32

Rozkład jazdy 22 kolejki

I liga
16.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
16.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-2
16.03 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1-3
17.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
17.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Artus Żory 1-3
17.03 wtorek 19:45 Proxeo Racibórz - No Pain Żory 3-0
18.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3-0

II liga gr. A
17.03 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
17.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Impacto LKS Chałupki 3-0
19.03 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
19.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1-3
19.03 czwartek 18:30 BFK Michel - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
20.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - NORD Świerklany RO-JO Team 3-0

II liga gr. B
16.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests