[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Swierq » 16 mar 2015, o 18:05

I liga
16.03 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
16.03 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 1-3
16.03 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 2-3
17.03 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
17.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Artus Żory 0-3
17.03 wtorek 19:45 Proxeo Racibórz - No Pain Żory 3-1
18.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3-1

II liga gr. A
17.03 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-2
17.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Impacto LKS Chałupki 2:3
19.03 czwartek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
19.03 czwartek 18:30 Catering Rybnik - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1-3
19.03 czwartek 18:30 BFK Michel - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
20.03 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - NORD Świerklany RO-JO Team 3-0

II liga gr. B
16.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 157
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M


Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez dancio » 17 mar 2015, o 14:27

1 liga
JJ II - Dwójka 1-3
Silesia - Artus 0-3
Racibórz - No Pain 3-0
Katowice - Silesia 3-0

2 liga
Szczygłowice - Fer 3-1
Pilchowice - Chałupki 1-3
Pilchowice - Fer 3-2
Catering - Kuźnia 3-2
Bfk - Euroskok 3-0
JJ III - Nord 3-1
Albion Team
dancio
 
Posty: 169
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez wrona » 18 mar 2015, o 08:25

Zmieniam typ:
18.03 środa 20:00 KS Volley Katowice - Silesia Lubomia 3:0
wrona
 
Posty: 219
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 21 mar 2015, o 09:40

Wyniki 22 kolejki i klasyfikacja generalna

22 kolejka:

1. Zorro 19 (5)
2. Jajens 16 (4)
3. damian albion 15 (4)
Lukasz_Catering 15 (4)
5. wiesx 14 (4)
amator85 14 (4)
7. wrona 12 (3)
8. dancio 11 (3)
9. anilia 11 (2)
10. BosSs 10 (2)
11. Swierq 8 (2)

Klasyfikacja generalna :

1. Jajens 523 (134)
2. Lukasz_Catering 501 (130)
3. wrona 490 (122)
4. BosSs 480 (120)
5. amator85 479 (123)
6. damian albion 477 (121)
7. wiesx 465 (116)
8. Swierq 455 (114)
9. dancio 451 (113)
10. Zorro 441 (110)
11. anilia 436 (106)

Po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończy szrama
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 23 mar 2015, o 15:26

Rozkład jazdy 23 kolejki

25.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - MUKS Wilhelm Szewczyk
26.03 czwartek 18:30 BFK Michel - MARAT Rybnik
27.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III

Ciąg dalszy tej kolejki po super meczach, pozdrawiam
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Zorro » 24 mar 2015, o 08:34

25.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
26.03 czwartek 18:30 BFK Michel - MARAT Rybnik 1-3
27.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Avatar użytkownika
Zorro
 
Posty: 587
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez damian albion » 24 mar 2015, o 10:26

25.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
26.03 czwartek 18:30 BFK Michel - MARAT Rybnik 1-3
27.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3-0
damian albion
 
Posty: 340
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez BosSs » 24 mar 2015, o 11:48

25.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
26.03 czwartek 18:30 BFK Michel - MARAT Rybnik 3:1
27.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3-1
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 499
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez anilia » 24 mar 2015, o 19:38

25.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
26.03 czwartek 18:30 BFK Michel - MARAT Rybnik 1-3
27.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3-0
Ostatnio edytowano 25 mar 2015, o 18:02 przez anilia, łącznie edytowano 1 raz
anilia
 
Posty: 62
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez amator85 » 24 mar 2015, o 23:55

Rozkład jazdy 23 kolejki

25.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
26.03 czwartek 18:30 BFK Michel - MARAT Rybnik 3 : 0
27.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 1
amator85
 
Posty: 324
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 25 mar 2015, o 08:13

25.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
26.03 czwartek 18:30 BFK Michel - MARAT Rybnik 3:1
27.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez wrona » 25 mar 2015, o 08:24

25.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
26.03 czwartek 18:30 BFK Michel - MARAT Rybnik 3:2
27.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3-1
wrona
 
Posty: 219
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Swierq » 25 mar 2015, o 11:10

25.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
26.03 czwartek 18:30 BFK Michel - MARAT Rybnik 1:3
27.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3-1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 157
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez dancio » 25 mar 2015, o 12:34

25.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
26.03 czwartek 18:30 BFK Michel - MARAT Rybnik 1:3
27.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3-0
Albion Team
dancio
 
Posty: 169
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Jajens » 25 mar 2015, o 15:50

25.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
26.03 czwartek 18:30 BFK Michel - MARAT Rybnik 3:1
27.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3:1
Jajens
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18 lis 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez wiesx » 25 mar 2015, o 16:30

25.03 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
26.03 czwartek 18:30 BFK Michel - MARAT Rybnik 3 : 1
27.03 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Jedynka Jankowice III 3 : 0
wiesx
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 28 mar 2015, o 08:58

Ciąg dalszy 23 kolejki

30.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki
30.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik
31.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
31.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Top Ten ZST Rybnik
31.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team
31.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik
1.04 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - TKKF Szczygłowice
1.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - BFK Michel
1.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez damian albion » 29 mar 2015, o 12:22

30.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 3:1
30.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
31.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
31.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team 3:1
31.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 2:3
1.04 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - TKKF Szczygłowice 3:1
1.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - BFK Michel 1:3
1.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
damian albion
 
Posty: 340
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Swierq » 29 mar 2015, o 17:23

30.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 1:3
30.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
31.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
31.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team 3:1
31.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3:2
1.04 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - TKKF Szczygłowice 3:1
1.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - BFK Michel 3:0
1.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 157
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez amator85 » 30 mar 2015, o 08:48

30.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
30.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
31.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1 : 3
31.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
31.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team 3 : 1
31.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3 : 1
1.04 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - TKKF Szczygłowice 3 : 0
1.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - BFK Michel 0 : 3
1.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
amator85
 
Posty: 324
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez BosSs » 30 mar 2015, o 09:46

30.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 3:1
30.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
31.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
31.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team 3:0
31.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3:1
1.04 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - TKKF Szczygłowice 3:0
1.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - BFK Michel 1:3
1.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 499
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 30 mar 2015, o 11:15

30.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 3:1
30.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
31.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
31.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team 3:0
31.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 2:3
1.04 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - TKKF Szczygłowice 3:0
1.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - BFK Michel 1:3
1.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez wrona » 30 mar 2015, o 13:04

30.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 3:1
30.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
31.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 2:3
31.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team 3:0
31.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3:2
1.04 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - TKKF Szczygłowice 3:0
1.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - BFK Michel 2:3
1.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
wrona
 
Posty: 219
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez anilia » 30 mar 2015, o 15:24

30.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 1:3
30.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
31.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
31.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team 3:0
31.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 2:3
1.04 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - TKKF Szczygłowice 3:0
1.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - BFK Michel 1:3
1.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
anilia
 
Posty: 62
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Zorro » 30 mar 2015, o 16:23

30.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 3-0
30.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
31.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1-3
31.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Top Ten ZST Rybnik 3-1
31.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team 3-0
31.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3-1
1.04 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - TKKF Szczygłowice 3-0
1.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - BFK Michel 3-2
1.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Avatar użytkownika
Zorro
 
Posty: 587
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Jajens » 30 mar 2015, o 17:00

30.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki 3:1
30.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
31.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
31.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team 3:0
31.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3:1
1.04 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - TKKF Szczygłowice 3:0
1.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - BFK Michel 3:1
1.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
Jajens
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18 lis 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez dancio » 31 mar 2015, o 16:41

30.03 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Strzelec Gorzyczki :(
30.03 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik :(
31.03 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
31.03 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Top Ten ZST Rybnik 3:0
31.03 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Beer Team 3:1
31.03 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 1:3
1.04 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - TKKF Szczygłowice 3:0
1.04 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - BFK Michel 3:1
1.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
Albion Team
dancio
 
Posty: 169
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 2 kwi 2015, o 11:59

Wyniki 23 kolejki i klasyfikacja generalna

23 kolejka:

1. Jajens 18 (5)
2. Lukasz_Catering 17 (5)
3. anilia 15 (4)
4. BosSs 14 (4)
damian albion 14 (4)
dancio 14 (4)
7. wrona 13 (3)
Swierq 13 (3)
9. Zorro 11 (2)
amator85 11 (2)
11. wiesx 6 (2)

Klasyfikacja generalna :

1. Jajens 541 (139)
2. Lukasz_Catering 518 (135)
3. wrona 503 (125)
4. BosSs 494 (124)
5. damian albion 491 (125)
6. amator85 490 (125)
7. wiesx 471 (118)
8. Swierq 468 (117)
9. dancio 465 (117)
10. Zorro 452 (112)
11. anilia 451 (110)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Lukasz_Catering » 2 kwi 2015, o 12:17

Rozkład jazdy 24 kolejki

9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 490
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postprzez Swierq » 2 kwi 2015, o 23:06

9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 2:3
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:1
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:2
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 157
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: knysza, majonez i 1 gość