TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby damian albion » 3 Apr 2015, o 13:15

9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:2
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:2
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 1:3
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M


Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby BosSs » 6 Apr 2015, o 21:35

9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:0
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:1
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Zorro » 7 Apr 2015, o 10:36

9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3-0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3-0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3-1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3-0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3-0
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3-0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 1-3
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby anilia » 8 Apr 2015, o 09:42

9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:1
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:1
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:1
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 8 Apr 2015, o 19:55

9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:2
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:2
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby amator85 » 8 Apr 2015, o 22:26

9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3 : 0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3 : 0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 1 : 3
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3 : 0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3 : 1
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3 : 0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3 : 1
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Jajens » 9 Apr 2015, o 11:44

9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:1
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 3:1
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:2
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wrona » 9 Apr 2015, o 16:21

9.04 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - AZS Morgan Rybnik 3:0
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:2
10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:1
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:1
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby damian albion » 9 Apr 2015, o 21:40

Ponawiam typy na piątek

10.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
10.04 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Jedynka Jankowice 3:0
10.04 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - GAF Gliwice 2:3
10.04 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - No Pain Żory 3:0
10.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:2
10.04 piątek 19:30 Edytor Suszec - Catering Rybnik 3:0
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 11 Apr 2015, o 12:19

Wyniki 24 kolejki i klasyfikacja generalna

24 kolejka:

1. Zorro 11 (3)
2. BosSs 8 (2)
Lukasz_Catering 8 (2)
Jajens 8 (2)
5. anilia 6 (1)
amator85 6 (1)
7. Swierq 4 (0)
8. wrona 3 (0)
damian albion 3 (0)

Klasyfikacja generalna:

1. Jajens 549 (141)
2. Lukasz_Catering 526 (137)
3. wrona 506 (125)
4. BosSs 502 (126)
5. amator85 496 (126)
6. damian albion 494 (125)
7. Swierq 472 (117)
8. wiesx 471 (118) 1 nb
9. dancio 465 (117) 1 nb
10. Zorro 463 (115)
11. anilia 457 (111)
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 11 Apr 2015, o 12:58

Rozkład jazdy 25 kolejki

13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Swierq » 12 Apr 2015, o 14:19

13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 0-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:2
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 2:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby BosSs » 12 Apr 2015, o 20:29

13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 0-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby anilia » 12 Apr 2015, o 20:53

13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 3:2
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 0-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:0
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 1:3
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby damian albion » 12 Apr 2015, o 23:48

13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 2:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby amator85 » 13 Apr 2015, o 10:02

Rozkład jazdy 25 kolejki

13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 1 : 3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 0 : 3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 3 : 1
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0 : 3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3 : 2
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 3 : 0
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3 : 1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 1
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 13 Apr 2015, o 15:06

13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 1:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Zorro » 13 Apr 2015, o 15:08

Rozkład jazdy 25 kolejki

13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 2-3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 3-2
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 2-3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 2-3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3-1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 3-0
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3-1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3 chyba ,że walkower :)
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wiesx » 13 Apr 2015, o 16:13

Rozkład jazdy 25 kolejki

13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 2 : 3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1 : 3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1 : 3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 0
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3 : 1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 2
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1 : 3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3 : 1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 1 : 3
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wrona » 13 Apr 2015, o 16:45

13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 2:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1:3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 3:1
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 3:1
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Jajens » 13 Apr 2015, o 18:10

13.04 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - Jedynka Jankowice III 1:3
13.04 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
13.04 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
14.04 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
14.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.04 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0-3
14.04 wtorek 19:30 Beer Team - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
15.04 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
16.04 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - Silesia Lubomia 3:1
16.04 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
16.04 czwartek 18:30 BFK Michel - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
16.04 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Edytor Suszec 1:3
17.04 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Leon Internet Rybnik 3:1
17.04 piątek 19:00 No Pain Żory - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
17.04 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
17.04 piątek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 18 Apr 2015, o 12:54

Wyniki 25 kolejki i klasyfikacja generalna

25 kolejka:

1. Zorro 24 (7)
2. anilia 21 (6)
amator85 21 (6)
Lukasz_Catering 21 (6)
Jajens 21 (6)
6. Swierq 20 (5)
7. BosSs 19 (5)
wiesx 19 (5)
9. damian albion 18 (5)
10. wrona 18 (4)

Klasyfikacja generalna :

1. Jajens 570 (147)
2. Lukasz_Catering 547 (143)
3. wrona 524 (129)
4. BosSs 521 (131)
5. amator85 517 (132)
6. damian albion 512 (130)
7. Swierq 492 (122)
8. wiesx 490 (123)
9. Zorro 487 (122)
10. anilia 478 (117)
11. dancio 465 (117) 2 nb
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 18 Apr 2015, o 13:01

Rozkład jazdy 26 kolejki

21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski

Możliwe, że dojdą jeszcze 2 mecze w tym tygodniu, wiec bądźcie czujni! ☺
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby damian albion » 19 Apr 2015, o 11:12

21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 2:3
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Jajens » 19 Apr 2015, o 13:16

21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3:1
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:0
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Swierq » 20 Apr 2015, o 10:16

21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3:2
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 2:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby anilia » 20 Apr 2015, o 10:19

21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 2:3
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 20 Apr 2015, o 18:35

21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 1:3
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Zorro » 21 Apr 2015, o 10:27

Rozkład jazdy 26 kolejki

21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3-0
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1-3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 1-3
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0-3 mecz grają na Artusach
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wrona » 21 Apr 2015, o 14:52

21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3:1
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1:3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3:2
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0:3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests