Strona 17 z 18

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 21 kwi 2015, o 14:58
przez amator85
Rozkład jazdy 26 kolejki

21.04 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice II - Proxeo Racibórz 3 : 0
21.04 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 1 : 3
21.04 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - MARAT Rybnik 3 : 1
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0 : 3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 1

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 21 kwi 2015, o 20:04
przez BosSs
22.04 środa 19:30 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Artus Żory 0 : 3
22.04 środa 20:00 KS Volley Katowice - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 1

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 22 kwi 2015, o 22:04
przez Lukasz_Catering
24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 24 kwi 2015, o 09:13
przez amator85
24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3 : 1
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 24 kwi 2015, o 10:20
przez Swierq
24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 2:3
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 24 kwi 2015, o 11:01
przez Zorro
24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3-3 a serio to 2-3
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 24 kwi 2015, o 14:25
przez wrona
24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 2:3
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 24 kwi 2015, o 16:34
przez Lukasz_Catering
24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 2:3
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 24 kwi 2015, o 17:43
przez Jajens
24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:2
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 26 kwi 2015, o 20:51
przez anilia
24.04 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 2:3
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 28 kwi 2015, o 10:17
przez damian albion
29.04 środa 19:30 Artus Żory - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 30 kwi 2015, o 10:24
przez Lukasz_Catering
Wyniki 26 kolejki i klasyfikacja generalna

26 kolejka:

1. Swierq 11 (3)
amator85 11 (3)
3. Jajens 9 (2)
Lukasz_Catering 9 (2)
Zorro 9 (2)
6. wrona 8 (2)
damian albion 8 (2)
8. anilia 7 (1)
9. BosSs 3 (1)

Klasyfikacja generalna:

1. Jajens 579 (149)
2. Lukasz_Catering 556 (145)
3. wrona 532 (131)
4. amator85 528 (135)
5. BosSs 524 (132)
6. damian albion 520 (132)
7. Swierq 503 (125)
8. Zorro 496 (124)
9. wiesx 490 (123) 1 nb
10. anilia 485 (118)

Po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończy dancio

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 30 kwi 2015, o 13:41
przez Lukasz_Catering
Rozkład jazdy 27 kolejki

4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel
4.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory
5.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 3 maja 2015, o 12:48
przez Swierq
4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel 3:1
4.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
5.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3:2
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 2:3
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 1:3
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:0
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 1:3
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 0:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 3 maja 2015, o 12:50
przez anilia
4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel 2:3
4.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
5.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 1:3
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3:2
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 1:3
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:1
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 2:3
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 1:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 4 maja 2015, o 00:15
przez damian albion
4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel 1:3
5.05 wtorek 18:15Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 1:3
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:2
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:0
5.05 wtorek 19:00Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 3:1 tu zmieniłem
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3:2
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 3:1
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:0
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:0
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 3:1

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 4 maja 2015, o 16:09
przez amator85
Ave!
4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel 3:1
4.05 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0

reszta pozniej

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 4 maja 2015, o 16:51
przez wrona
4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel 1:3
5.05 wtorek 18:15 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
5.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3:1
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 2:3
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 3:1
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:0
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:1
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 3:1

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 4 maja 2015, o 16:54
przez Lukasz_Catering
4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel 1:3
5.05 wtorek 18:15 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:2
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
5.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3:0
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3:2
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:2
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 3:2
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:0
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:2
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:1
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 3:1

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 4 maja 2015, o 18:03
przez Jajens
4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel 2:3
5.05 wtorek 18:15 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 1:3
5.05 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Top Ten ZST Rybnik 3:0
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3:2
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 1:3
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:0
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3:2
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3:1
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3:1
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 3:1

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 5 maja 2015, o 09:09
przez Zorro
4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel ---
5.05 poniedziałek 18:15 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice ---
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3-0
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3-0
7.05 wtorek 19:00 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 3-0
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3-1
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 3-1
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3-1
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 1-3
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3-1
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 2-3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 5 maja 2015, o 13:56
przez amator85
Ave!
Reszta typów :D
5.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 : 1
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3 : 0
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice 3 : 1
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 0
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 3 : 1
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 1
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3 : 1
7.05 czwartek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 3 : 2
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 2
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3 : 0
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 3 : 0

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 6 maja 2015, o 10:46
przez BosSs
4.05 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - BFK Michel ---
5.05 poniedziałek 18:15 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej ...
4.05 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice ---
5.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II ...
5.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory ...
7.05 wtorek 19:00 Top Ten ZST Rybnik - Proxeo Racibórz 2:3
5.05 wtorek 19:30 Beer Team - TKKF Szczygłowice ...
6.05 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1
6.05 środa 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice III 3:1
6.05 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0
6.05 środa 20:00 KS Volley Katowice - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
7.05 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - Catering Rybnik 3-0
8.05 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
8.05 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - MARAT Rybnik 3:0
8.05 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Strzelec Gorzyczki 3-0
8.05 piątek 19:30 Edytor Suszec - AZS Morgan Rybnik 0:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 9 maja 2015, o 18:50
przez Lukasz_Catering
Wyniki 27 kolejki i klasyfikacja generalna

27 kolejka:

1. Zorro 16 (4)
damian albion 16 (4)
3. Swierq 15 (4)
4. amator85 15 (3)
5. wrona 14 (4)
6. BosSs 12 (3)
7. anilia 11 (2)
8. Jajens 10 (2)
9. Lukasz_Catering 9 (1)

Klasyfikacja generalna :

1. Jajens 589 (151)
2. Lukasz_Catering 565 (146)
3. wrona 546 (135)
4. amator85 543 (138)
5. damian albion 536 (136)
6. BosSs 536 (135)
7. Swierq 518 (129)
8. Zorro 512 (128)
9. anilia 496 (120)
10. wiesx 490 (123) 2 nb

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 9 maja 2015, o 19:20
przez Lukasz_Catering
Rozkład jazdy 28 kolejki

11.05 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice
12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 9 maja 2015, o 22:09
przez Swierq
11.05 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team 3:2
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice 1:3
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 0:3
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:2
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory 2:3
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:1
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 10 maja 2015, o 19:53
przez BosSs
11.05 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 3:1
12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team 3:2
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice 1:3
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:0
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory 3:1
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:0
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 1:3
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory 1:3
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:0
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 10 maja 2015, o 21:49
przez anilia
11.05 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 1:3
12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team 3:2
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice 1:3
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3:1
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory 2:3
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 0:3
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory 2:3
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:1
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 11 maja 2015, o 12:46
przez Lukasz_Catering
11.05 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 0:3
12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team 1:3
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice 1:3
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:0
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 1:3
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:2
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory 1:3
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:0
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3:2

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 11 maja 2015, o 15:18
przez Jajens
11.05 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - KS Volley Katowice 0:3
12.05 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Beer Team 1:3
12.05 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice - GAF Gliwice 1:3
12.05 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
12.05 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - Jedynka Jankowice II 3:1
12.05 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - VRF Klimatyzacja Żory 1:3
12.05 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - No Pain Żory 3:1
13.05 środa 18:00 No Pain Żory - Silesia Lubomia 3:1
13.05 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:1
13.05 środa 19:30 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - Artus Żory 1:3
14.05 czwartek 18:00 MARAT Rybnik - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
14.05 czwartek 18:30 BFK Michel - Leon Internet Rybnik 3:1
14.05 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
15.05 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
15.05 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Impacto LKS Chałupki 3:1