[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 5 Oct 2014, o 19:34

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 2:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:2
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-1

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3-1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3-2
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3-0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0-3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M


Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby maly olo » 5 Oct 2014, o 19:49

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans 3-0 Leon Internet Rybnik
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia 3-2 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz 1-3 Jedynka Jankowice II
8.10 środa 19:00 No Pain Żory 1-3 Top Ten ZST Rybnik
8.10 środa 19:30 Artus Żory 3-0 Jar-Trans Fox Pszów
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0 KS Volley Katowice

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3 Fundacja Elektrowni Rybnik
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team 3-2 TKKF Szczygłowice
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel 1-3 Dach Decker Victoria Pilchowice
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik 0-3 Impacto LKS Chałupki
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 3-1 Strzelec Gorzyczki

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice 1-3 AZS Morgan Rybnik
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2-3 BestFit Club Rybnik
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory 3-0 Jedynka Jankowice
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-1 Beer Team
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec 3-0 Albion Team-gramy dla Kuby
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby PiotrekJ » 5 Oct 2014, o 21:41

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:1
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:0
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3:0
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby dancio » 5 Oct 2014, o 22:42

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 2:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3:1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 1:3
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby damian albion » 6 Oct 2014, o 00:22

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 2:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:2
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:0
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3:1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:2
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wrona » 6 Oct 2014, o 07:33

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 2:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 3:2
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:2
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3:1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 1:3
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 1:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 1:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wiesx » 6 Oct 2014, o 11:41

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 2:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 0 : 3
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:2
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0-3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3-1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3 : 0
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3-0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0-3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby amator85 » 6 Oct 2014, o 12:07

Ave!!
Pełna rehabilitacja po drugiej kolejce :D

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3 : 0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1 : 3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3 : 0

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3 : 1
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 1 : 3
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3 : 1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3 : 0

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3 : 1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 1 : 3
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3 : 0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0 : 3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3 : 0
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby anilia » 6 Oct 2014, o 13:09

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 1:3
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 1:3
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby DADA1979 » 6 Oct 2014, o 13:37

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 0:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:0

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 1:3
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 1:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 1:3
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 1:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby rkmarcin » 6 Oct 2014, o 15:14

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtrans - Leon Internet Rybnik 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice II 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain Żory - Top Ten ZST Rybnik 3:1
8.10 środa 19:30 Artus Żory - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - KS Volley Katowice 3:1

II liga gr. A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker Victoria Pilchowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto LKS Chałupki 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0

II liga gr. B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan Rybnik 3:1
7.10 wtorek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - BestFit Club Rybnik 3:1
8.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - Beer Team 0:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby kevin » 6 Oct 2014, o 20:46

I liga

7.10 wtorek 18:00 Dwójka świerklany - Leon Internet 3:0
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick 2:3
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice 1:3
8.10 środa 19:00 No Pain - Top Ten ZST 2:3
8.10 środa 19:30 Artus- Jar-Trans Fox 3:0
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga - KS Volley Katowice 3:0

II Liga gr.A

6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok- FER ----
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:0
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker 2:3
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0

III Liga gr.B

6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan ----
7.10 wtorek 19:00 OKIŚCI- BestFit Club 3:1
8.10 środa 18:00 VRF - Jedynka Jankowice 3:0
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce Leszczynach - Beer Team 1:3
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team 3:0
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Zorro » 9 Oct 2014, o 16:29

I liga
7.10 wtorek 18:00 Dwójka świerklany - Leon Internet ---
7.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Salvequick ---
7.10 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Jedynka Jankowice ---
8.10 środa 19:00 No Pain - Top Ten ZST ---
8.10 środa 19:30 Artus- Jar-Trans Fox ---
10.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga - KS Volley Katowice 3:0

II Liga gr.A
6.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok- FER ----
9.10 czwartek 18:00 NORD Świerklany RO-JO Team - TKKF Szczygłowice 3:1
9.10 czwartek 18:30 BFK Michel - Dach Decker 3:2
9.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - Impacto 0:3
10.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:1

III Liga gr.B
6.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - AZS Morgan ----
7.10 wtorek 19:00 OKIŚCI- BestFit Club ---
8.10 środa 18:00 VRF - Jedynka Jankowice ---
8.10 środa 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce Leszczynach - Beer Team ---
10.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Albion Team 3:0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 11 Oct 2014, o 09:40

Wyniki 3 kolejki i klasyfikacja generalna

3 kolejka

1. Gasior23 27 (8)
rkmarcin 27 (8)
3. pepe_volley 26 (7)
dancio 26 (7)
5. Swierq 24 (7)
Jajens 24 (7)
anilia 24 (7)
8. PiotrekJ 24 (6)
9.CaMeLoTh 23 (6)
10. damian albion 23 (5)
11. wrona 22 (6)
12. amator85 21 (6)
kevin 21 (6)
14. Lukasz_Catering 21 (5)
15. wiesx 21 (4)
16. maly olo 19 (5)
17. BosSs 18 (4)
18. DADA1979 17 (5)
19. fubus007 17 (3)
szrama 17 (3)
21. Zorro 5 (1)

Klasyfikacja generalna:

1. Gasior23 69 (19)
2. dancio 68 (19)
3. pepe_volley 65 (18)
4. Jajens 64 (17)
5. damian albion 63 (16)
6. CaMeLoTh 62 (16)
7. rkmarcin 60 (15)
8. Swierq 59 (16)
9. BosSs 58 (15)
10. Lukasz_Catering 58 (14)
11. wiesx 58 (13)
12. wrona 55 (13)
13. amator85 53 (13)
14. PiotrekJ 53 (11)
15. DADA1979 50 (12)
16. anilia 49 (12)
17. kevin 49 (11)
18. maly olo 48 (10)
19. fubus007 44 (8)
20. Zorro 41 (10)
21. szrama 41 (7)
22. Kamiljan 36 (8) 1 nb
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 12 Oct 2014, o 12:25

Rozkład jazdy 4 kolejki

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby BosSs » 12 Oct 2014, o 13:34

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3:2
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3:1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:0
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3:1
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1:3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 2:3
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3:1
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3:1
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:2
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Gasior23 » 12 Oct 2014, o 14:36

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3-1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 1-3
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-1
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 0-3
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby pepe_volley » 12 Oct 2014, o 14:39

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3-1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 1-3
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 0-3
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby damian albion » 12 Oct 2014, o 14:50

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3-2
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3-1
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 1-3
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1-3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Jajens » 12 Oct 2014, o 17:42

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3:1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3:1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3:1
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1:3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 1:3
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3:0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3:0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:0
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1:3
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby PiotrekJ » 12 Oct 2014, o 20:52

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3:1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3:0
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 1:3
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0:3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 0:3
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3:0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3:0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1:3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby maly olo » 13 Oct 2014, o 05:29

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz 3-1 Silesia Lubomia
15.10 środa 19:00 No Pain Żory 3-0 Leon Internet Rybnik
15.10 środa 19:30 Artus Żory 3-2 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice 2-3 Top Ten ZST Rybnik
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów 1-3 Jedynka Jankowice II
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans 3-0 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3 Impacto LKS Chałupki
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III 3-0 Strzelec Gorzyczki
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice 3-1 NORD Świerklany RO-JO Team
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice 3-0 Catering Rybnik
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 0-3 Fundacja Elektrowni Rybnik
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel 3-0 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice 3-0 Jedynka Jankowice
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory 3-1 Beer Team
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik 3-0 Albion Team-gramy dla Kuby
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec 2-3 BestFit Club Rybnik
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby rkmarcin » 13 Oct 2014, o 06:42

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3:1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3:1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 1:3
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0:3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 3:1
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3:0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:0
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3:0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 0:3
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby szrama » 13 Oct 2014, o 07:28

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 1;3
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3;1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 0;3
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 1;3
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1;3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2;3

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 0;3
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3;0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 1;3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3;0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 0;3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3;0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3;1
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 1;3
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3;0
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3;1
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1;3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby anilia » 13 Oct 2014, o 08:27

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3-1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 2-3
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 3:2
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-2
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 0-3
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Swierq » 13 Oct 2014, o 08:29

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3-1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 2-3
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 3:2
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-2
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-2
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 13 Oct 2014, o 09:14

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3-1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 1-3
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 3-2
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 0-3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby dancio » 13 Oct 2014, o 09:23

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3-1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3-2
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 3-1
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 3-1
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-2
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1-3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 0-3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby amator85 » 13 Oct 2014, o 09:59

Rozkład jazdy 4 kolejki

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3 : 1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 0
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 0
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0 : 3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 1 : 3
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3 : 0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3 : 1
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 : 0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 0
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3 : 0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 2 : 3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3 : 0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby DADA1979 » 13 Oct 2014, o 10:20

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3:1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3:1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:2
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3:0
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0:3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 3:1
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3:0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3:0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3:0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3:1
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3:0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3:1
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3:0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 2:3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests