[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Zorro » 13 Oct 2014, o 11:53

I liga
14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 1-3
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3-0
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga gr. A
13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 3-2
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-1
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 2-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-1

II liga gr. B
13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-1
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-0
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M


Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby kevin » 13 Oct 2014, o 12:37

I liga
14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3:1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 2:3
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga gr. A
13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 2:3
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 0-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0

II liga gr. B
13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-0
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1-3
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wrona » 13 Oct 2014, o 16:58

I liga
14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3-1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3-2
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga gr. A
13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 2-3
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 2-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-1
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 2-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0

II liga gr. B
13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3-1
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 2-3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1-3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby fubus007 » 13 Oct 2014, o 21:16

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3-1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3-1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-2
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3-1
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki ---
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3-0
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3-0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 1-3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice....
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3-0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 0-3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 0-3
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wiesx » 14 Oct 2014, o 08:24

I liga

14.10 wtorek 18:20 Proxeo Racibórz - Silesia Lubomia 3 : 1
15.10 środa 19:00 No Pain Żory - Leon Internet Rybnik 3 : 1
15.10 środa 19:30 Artus Żory - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 0
15.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 1 : 3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0

II liga gr. A

13.10 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Impacto LKS Chałupki 3 : 2
14.10 wtorek 18:00 Jedynka Jankowice III - Strzelec Gorzyczki 3 : 1
14.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
14.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - Catering Rybnik 3 : 0
15.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Fundacja Elektrowni Rybnik 0 :3
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3 : 0

II liga gr. B

13.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Jedynka Jankowice 3 : 1
15.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - Beer Team 3 : 0
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 1 : 3
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3 : 0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 3 : 1
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby CaMeLoTh » 15 Oct 2014, o 22:02

I liga
17.10 piątek 18:15 Jar-Trans Fox Pszów - Jedynka Jankowice II 0-3
17.10 piątek 18:30 Dwójka Świerklany Projtrans - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

II liga gr. A
16.10 czwartek 18:30 BFK Michel - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0

II liga gr. B
16.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
17.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
17.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - BestFit Club Rybnik 1-3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 19 Oct 2014, o 09:27

Wyniki 4 kolejki i klasyfikacja generalna

4 kolejka:

1. damian albion 26(8)
2. dancio 26(7)
3. Zorro 25(7)
4. Swierq 24(7)
5. Jajens 23(7)
6. anilia 22(6)
wiesx 22(6)
amator85 22(6)
9. BosSs 20(5)
wrona 20(5)
rkmarcin 20(5)
fubus007 20(5)
13. kevin 19(5)
pepe_volley 19(5)
PiotrekJ 19(5)
Lukasz_Catering 19(5)
17. Gasior23 16(4)
18. DADA1979 16(3)
19. maly olo 15(3)
20. CaMeLoTh 11(3)
21. szrama 8(1)

KLasyfikacja generalna:

1. dancio 94(26)
2. damian albion 89(24)
3. Jajens 87(24)
4. Gasior23 85(23)
5. pepe_volley 84(23)
6. Swierq 83(23)
7. rkmarcin 80(20)
8. wiesx 80(19)
9. BosSs 78(20)
10. Lukasz_Catering 77(19)
11. amator85 75(19)
12. wrona 75(18)
13. CaMeLoTh 73(19)
14. PiotrekJ 72(16)
15. anilia 71(18)
16. kevin 69(16)
17. Zorro 66(17)
18. DADA1979 66(15)
19. fubus007 64(13)
20. maly olo 63(13)
21. szrama 49(8)
22. Kamiljan 36(8) 2nb
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 19 Oct 2014, o 09:41

Rozkład jazdy 5 kolejki

I liga

20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski

II liga gr. A

21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice

II liga gr. B

20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby fubus007 » 19 Oct 2014, o 13:53

I liga

20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 0-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1

II liga gr. A

21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 0-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3

II liga gr. B

20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 1-3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
NORD Świerklany RO-JO Team
User avatar
fubus007
 
Posts: 52
Joined: 27 Feb 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby BosSs » 19 Oct 2014, o 14:04

I liga

20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 3:2
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-1
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0

II liga gr. A

21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-1
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 0-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3

II liga gr. B

20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3:0
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1:3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 1-3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Gasior23 » 19 Oct 2014, o 14:26

I liga

20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 0-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1

II liga gr. A

21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3

II liga gr. B

20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby maly olo » 19 Oct 2014, o 18:22

I liga

20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik 1-3 KS Volley Katowice
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik 1-3 Artus Żory
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3 Proxeo Racibórz
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans 3-0 No Pain Żory
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia 2-3 Jar-Trans Fox Pszów
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice 3-1 Jar-Trans Fox Pszów
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II 3-1 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski

II liga gr. A

21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice 1-3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice 3-0 Catering Rybnik
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki 0-3 Impacto LKS Chałupki
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik 1-3 NORD Świerklany RO-JO Team
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III 0-3 BFK Michel
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0-3 Dach Decker Victoria Pilchowice

II liga gr. B

20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice 3-2 Edytor Suszec
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby 0-3 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
21.10 wtorek 19:30 Beer Team 1-3 BestFit Club Rybnik
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik 3-2 Jedynka Jankowice
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 0-3 VRF Klimatyzacja Żory
maly olo
 
Posts: 97
Joined: 1 Feb 2013, o 21:51
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby CaMeLoTh » 19 Oct 2014, o 19:12

I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 0-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-2
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 2-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 0-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh
 
Posts: 423
Joined: 11 Sep 2007, o 16:06
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Jajens » 19 Oct 2014, o 19:18

I liga

20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1:3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 3:1
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1

II liga gr. A

21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3:0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3

II liga gr. B

20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby szrama » 19 Oct 2014, o 20:34

I liga

20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1:3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1:3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1

II liga gr. A

21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3:0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 1-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1:3

II liga gr. B

20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby rkmarcin » 19 Oct 2014, o 21:23

I liga

20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1:3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0:3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1:3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3:0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1

II liga gr. A

21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3:0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0:3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1:3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3

II liga gr. B

20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3:1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0:3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3:0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0:3
T.S.EUROSKOK
rkmarcin
 
Posts: 134
Joined: 19 Mar 2009, o 23:28
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby damian albion » 19 Oct 2014, o 22:42

I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 2-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 2-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wrona » 20 Oct 2014, o 07:13

I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 1-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby anilia » 20 Oct 2014, o 09:11

I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 2-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 1-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 2-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-0
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 1-3
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby kevin » 20 Oct 2014, o 09:32

I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 2-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-1
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 2:3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Swierq » 20 Oct 2014, o 10:27

I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 2-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 1:3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1

II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3

II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 2:3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby pepe_volley » 20 Oct 2014, o 11:16

I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2:3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1

II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 0-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3

II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-2
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-2
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby dancio » 20 Oct 2014, o 12:41

I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 0-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1

II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3-2
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 3-1
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3

II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby amator85 » 20 Oct 2014, o 12:50

Rozkład jazdy 5 kolejki

I liga

20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1 : 3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0 : 3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 0 : 3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3 : 0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 1

II liga gr. A

21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3 : 1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 3 : 1
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1 : 3

II liga gr. B

20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1 : 3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1 : 3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 1 : 3
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby DADA1979 » 20 Oct 2014, o 13:12

I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 1-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 3-2
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 2-3
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1
II liga
gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 1-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0-3
II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby wiesx » 20 Oct 2014, o 14:03

I liga

20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 0 : 3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1 : 3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 1 : 3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3 : 0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3 : 1

II liga gr. A

21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3 : 0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0 : 3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 3 : 2
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0 : 3

II liga gr. B

20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3 : 1
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1 : 3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3 : 2
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0 : 3
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Zorro » 20 Oct 2014, o 14:48

Rozkład jazdy 5 kolejki

I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 2-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 1-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 3-2
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-0

II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3-0
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-1
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3

II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 3-2
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 3-2
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 20 Oct 2014, o 14:59

I liga
20.10 poniedziałek 18:00 Leon Internet Rybnik - KS Volley Katowice 0-3
20.10 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Artus Żory 0-3
20.10 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice - Proxeo Racibórz 0-3
21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3-0
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3:2
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3-1

II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3-0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0-3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 1-3
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 1-3

II liga gr. B
20.10 poniedziałek 20:30 GAF Gliwice - Edytor Suszec 1-3
21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0-3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 0-3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3-1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0-3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby PiotrekJ » 20 Oct 2014, o 20:04

I liga

21.10 wtorek 18:00 Dwójka Świerklany Projtans - No Pain Żory 3:1
21.10 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Jar-Trans Fox Pszów 3:1
22.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice II - Prestige Jaruga-Rybnik Piaski 3:1

II liga gr. A
21.10 wtorek 17:45 TKKF Szczygłowice - TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3
21.10 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - Catering Rybnik 3:0
22.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - Impacto LKS Chałupki 0:3
23.10 czwartek 18:30 Catering Rybnik - NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
24.10 piątek 18:00 Jedynka Jankowice III - BFK Michel 3:1
24.10 piątek 19:30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska - Dach Decker Victoria Pilchowice 0:3

II liga gr. B

21.10 wtorek 18:00 Albion Team-gramy dla Kuby - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
21.10 wtorek 19:30 Beer Team - BestFit Club Rybnik 1:3
23.10 czwartek 18:00 AZS Morgan Rybnik - Jedynka Jankowice 3:1
24.10 piątek 18:00 Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach - VRF Klimatyzacja Żory 0:3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

Postby Lukasz_Catering » 26 Oct 2014, o 09:06

Wyniki 5 kolejki i klasyfikacja generalna

5 kolejka:

1. DADA1979 31 (8)
2. maly olo 28 (7)
pepe_volley 28 (7)
Zorro 28 (7)
5. PiotrekJ 27 (8)
6. wrona 27 (7)
7. BosSs 27 (6)
8. Jajens 26 (6)
wiesx 26 (6)
10. kevin 24 (6)
11. CaMeLoTh 24 (5)
12. rkmarcin 23 (5)
13. szrama 22 (4)
14. damian albion 21 (5)
15. fubus007 21 (4)
16. Gasior23 20 (4)
dancio 20 (4)
Lukasz_Catering 20 (4)
19. anilia 19 (4)
Swierq 19 (4)
amator85 19 (4)

Klasyfikacja generalna:

1. dancio 114 (30)
2. Jajens 113 (30)
3. pepe_volley 112 (30)
4. damian albion 110 (29)
5. wiesx 106 (25)
6. Gasior23 105 (27)
7. BosSs 105 (26)
8. rkmarcin 103 (25)
9. Swierq 102 (27)
10. wrona 102 (25)
11. PiotrekJ 99 (24)
12. CaMeLoTh 97 (24)
13. DADA1979 97 (23)
Lukasz_Catering 97 (23)
15. Zorro 94 (24)
16. amator85 94 (23)
17. kevin 92 (22)
18. maly olo 91 (20)
19. anilia 90 (22)
20. fubus007 85 (17)
21. szrama 71 (12)


Po 3 nieobecnościach z rzędu udział w zabawie kończy Kamiljan
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron