Strona 1 z 18

TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 3 wrz 2014, o 14:44
przez Lukasz_Catering
Witam Typerów po przerwie :) Niestety w piątek wyjeżdżam na 2-tygodniowe wakacje, więc pewnie pierwszą kolejkę musiałby poprowadzić ktoś inny :) Piszcie o swoich pomysłach na nowy sezon, a może ktoś inny jest chętny do prowadzenia typera w tym sezonie? Pozdrawiam :)

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 5 wrz 2014, o 11:25
przez Swierq
Propozycja na nowy sezon.
W tym sezonie żeby urozmaicić zabawę można byłoby zrobić coś na wzór typera z moja11.pl. Tzn.
Wytypowanie zwycięzcy - 2 pkt.
Dokładny wynik - 3 pkt + 2 za wskazanie zwycięzcy = 5 pkt
Joker- Każdy w każdej kolejce wskazywałby jedno spotkanie i oznaczał je słowem "Joker". Dawałoby to podwójna liczbę pkt za wskazane spotkanie. Czyli np. Błędne obstawienie + Joker = 0. Wskazanie zwycięzcy + Joker = 4 pkt. Dokładny wynik + Joker = 10.

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 20 wrz 2014, o 20:01
przez dancio
wiele propozycji nie ma a nawet tej jednej nikt nie przedyskutował, więc myślę że zostańmy przy starym liczeniu - przynajmniej każdy już wie jak to funkcjonuje :)

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 20 wrz 2014, o 20:08
przez dancio
1 KOLEJKA :) na prośbę Łukasza!
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 21 wrz 2014, o 08:36
przez kevin
1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 0:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 21 wrz 2014, o 10:28
przez PiotrekJ
1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 1:3
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:1
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 0:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 21 wrz 2014, o 11:08
przez CaMeLoTh
1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:2
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 21 wrz 2014, o 13:32
przez Gasior23
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3-1
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 2-3
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3-2
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 21 wrz 2014, o 14:08
przez Zorro
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1-3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3-0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3-2
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-0
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1-3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 21 wrz 2014, o 15:56
przez pepe_volley
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 2-3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3-1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3-1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-0
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 21 wrz 2014, o 16:32
przez szrama
1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory Pszów 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 21 wrz 2014, o 20:35
przez DADA1979
1 KOLEJKA
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 21 wrz 2014, o 21:55
przez maly olo
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3:1 Top Ten ZST Rybnik
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz 3:2 KS Volley Katowice
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów 3:1 No Pain Żory
24.09 środa 19.30 Artus Żory 3:0 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3:0 Silesia Lubomia
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1 Leon Internet Rybnik
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice 1:3 Impacto LKS Chałupki
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team 2:3 Fundacja Elektrowni Rybnik
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel 3:1 Strzelec Gorzyczki
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik 3:1 Jedynka Jankowice III
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 22 wrz 2014, o 09:31
przez rkmarcin
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans 3:0 Top Ten ZST Rybnik
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz 3:1 KS Volley Katowice
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów 3:1 No Pain Żory
24.09 środa 19.30 Artus Żory 3:0 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II 3:0 Silesia Lubomia
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0 Leon Internet Rybnik

II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice 3:1 Impacto LKS Chałupki
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team 3:1 Fundacja Elektrowni Rybnik
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel 3:1 Strzelec Gorzyczki
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik 1:3 Jedynka Jankowice III
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 0:3 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 22 wrz 2014, o 16:42
przez wiesx
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3 : 0
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3 : 1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3 : 1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3 : 0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1 : 3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1 : 3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 22 wrz 2014, o 17:07
przez damian albion
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3:2
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 1:3
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 22 wrz 2014, o 20:01
przez Kamiljan
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 22 wrz 2014, o 20:38
przez BosSs
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:2
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 22 wrz 2014, o 20:51
przez dancio
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 2:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:0
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 22 wrz 2014, o 22:29
przez fubus007
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1-3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3-1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 1-3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 23 wrz 2014, o 07:32
przez wrona
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 3-1
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3-1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3-0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3-1

II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2-3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3-0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3-2
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-2
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0-3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 23 wrz 2014, o 09:49
przez Swierq
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:1
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 1:3
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 1:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 23 wrz 2014, o 11:06
przez Lukasz_Catering
I liga

23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:0
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0

II liga grupa A

23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:1
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 23 wrz 2014, o 16:12
przez Jajens
I liga

23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 1:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:0

II liga grupa A

23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 2:3
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 3:0
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3:2
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 0:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 23 wrz 2014, o 16:44
przez anilia
I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice 2:3
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3:0
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3:1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3:1
II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki 3:2
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 0:3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 1:3
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 2:3

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 24 wrz 2014, o 10:57
przez amator85
Ave!
Niech Was w nowym sezonie kontuzje omijają :)
Pierwsza kolejka i już 3 typy w plecy..

I liga
23.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik ------
23.09 wtorek 18:45 Proxeo Racibórz : KS Volley Katowice ------
24.09 środa 18.15 Jar-Trans Fox Pszów : No Pain Żory 3 - 1
24.09 środa 19.30 Artus Żory : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 - 0
26.09 piątek 18.00 Jedynka Jankowice II : Silesia Lubomia 3 - 1
26.09 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leon Internet Rybnik 3 - 1

II liga grupa A
23.09 wtorek 17.45 TKKF Szczygłowice : Impacto LKS Chałupki ------
25.09 czwartek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja Elektrowni Rybnik 1 - 3
25.09 czwartek 18.30 BFK Michel : Strzelec Gorzyczki 3 - 1
25.09 czwartek 18.30 Catering Rybnik : Jedynka Jankowice III 1 - 3
26.09 piątek 19.30 RAFEX Volley Kuźnia Raciborska : TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej 3 - 1

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 27 wrz 2014, o 12:06
przez Lukasz_Catering
Wyniki 1 kolejki :)

1. damian albion 22(6)
2. BosSs 20(6)
3. CaMeLoTh 20(5)
4. dancio 19(6)
5. Gasior23 19(5)
Lukasz_Catering 19(5)
7. pepe_volley 17(5)
8. rkmarcin 17(4)
Jajens 17(4)
10. maly olo 16(4)
wiesx 16(4)
Kamiljan 16(4)
13. wrona 15(3)
14. Swierq 14(4)
15. PiotrekJ 14(3)
16. szrama 13(3)
Zorro 13(3)
18. DADA1979 12(2)
fubus007 12(2)
20. kevin 12(1)
21. anilia 8(1)
22. amator85 7(1)

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 27 wrz 2014, o 12:16
przez Lukasz_Catering
Rozkład jazdy 2 kolejki

I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 27 wrz 2014, o 12:51
przez fubus007
I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 2-3
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0-3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 3-1
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-1
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-1

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3-0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-0
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 3-1
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1

Re: TYPER RALS Leon Internet 2014/2015

PostNapisane: 27 wrz 2014, o 14:25
przez kevin
I liga

29.09 poniedziałek 18:30 Top Ten ZST Rybnik - Leon Internet Rybnik 1-3
29.09 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawlowice - Jedynka Jankowice II 0-3
30.09 wtorek 18:20 Silesia Lubomia - Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
30.09 wtorek 19:00 Proxeo Racibórz - Artus Żory 3-1
1.10 środa 20:00 KS Volley Katowice - Jar-Trans Fox Pszów 3-2
3.10 piątek 19:15 Prestige Jaruga-Rybnik Piaski - No Pain Żory 3-0

II liga gr. A

29.09 poniedziałek 18:15 TS Euroskok Skok Ziemi Rybnickiej - Jedynka Jankowice III 3-1
30.09 wtorek 18:15 Dach Decker Victoria Pilchowice - TKKF Szczygłowice 3-0
1.10 środa 19:00 Strzelec Gorzyczki - RAFEX Volley Kuźnia Raciborska 3-1
3.10 piątek 18:30 Impacto LKS Chałupki - NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
3.10 piątek 19:00 Fundacja Elektrowni Rybnik - Catering Rybnik 3-0

II liga gr. B

30.09 wtorek 19:30 Beer Team - Albion Team-gramy dla Kuby 2:3
1.10 środa 18:00 VRF Klimatyzacja Żory - AZS Morgan Rybnik 3-0
2.10 czwartek 18:00 BestFit Club Rybnik - Zespół Szkół w Czerwionce-Leszczynach 3-0
3.10 piątek 19:00 OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle - GAF Gliwice 3-0
3.10 piątek 19:45 Edytor Suszec - Jedynka Jankowice 3-1