[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Amatorska siatkówka?

Amatorska siatkówka?

Postprzez DamienMorys » 5 lis 2014, o 17:04

Nie siedźmy w domu mimo, że jesień, mimo, że zimno... Poszukuję istniejącej już amatorskiej druzyny siatkówki lub ludzi, którzy też chcieliby pograc, ale jeszcze się nie zdecydowali- znalezienie sali chyba nie powinno byc problemem.
Zainteresowanych proszę o kontakt. Ja dawno nie grałam,ale kiedyś bardzo lubiłam ten sport, więc chętnie do tego wrócę.
Pozdrawiam. :)
[ingerencja moderatora]
Ostatnio edytowano 6 lis 2014, o 12:02 przez Guilder, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Punkt 16. Regulaminu Forum
DamienMorys

Re: Amatorska siatkówka?

Postprzez CaMeLoTh » 5 lis 2014, o 20:00

Jak Polska długa i szeroka ludzie grają w siatkówkę. A może sprecyzujesz w jakiej części kraju szukasz tej drużyny chyba, że chodzi tylko o wklejenie tego odnośnika do reklamy.
Poglądy i opinie zawarte w powyższym poście są poglądami prywatnymi i należą tylko i wyłącznie do autora postu oraz nie mogą być brane pod uwagę jako poglądy i opinie osób w jakikolwiek sposób związanych z autorem.
Prawda jest jak d..a - każdy ma swoją
CaMeLoTh

Postprzez timothee » 6 gru 2014, o 14:49

Moderator już na szczęście zajął się tym postem. Zapewne post został napisany jedynie dla tej reklamy. Właściwie to jestem nawet ciekaw z czyjego polecenia powstają takie posty... Produkty tej firmy omijałbym szerokim łukiem, skoro nawet w reklamie ucieka się ona do tak prymitywnych metod.
timothee

Postprzez apiotrek » 2 mar 2015, o 16:56

Relacje z turniejów, zdjęcia - prężnie działający klub amatorski Neobrand Białystok - zapraszamy na fanpage na facebooku :)
apiotrek

Postprzez Adikxxgo121 » 30 sie 2015, o 11:00

Hejo :3 poszukuję grupki grającej amatorsko w okolicach Katowic bądź w Katowicach.Mam 17 latek i jestem amatorem xd :) Mógłbym grać na pozycjii libero.Proszę o kontakt pod numerem:600184807 bądź e-mail:adrianneedforspeed@interia.pl
Adikxxgo121

Powrót do Siatkówka amatorska