Page 1 of 1

Amatorska siatkówka?

PostPosted: 5 Nov 2014, o 17:04
by DamienMorys
Nie siedźmy w domu mimo, że jesień, mimo, że zimno... Poszukuję istniejącej już amatorskiej druzyny siatkówki lub ludzi, którzy też chcieliby pograc, ale jeszcze się nie zdecydowali- znalezienie sali chyba nie powinno byc problemem.
Zainteresowanych proszę o kontakt. Ja dawno nie grałam,ale kiedyś bardzo lubiłam ten sport, więc chętnie do tego wrócę.
Pozdrawiam. :)
[ingerencja moderatora]

Re: Amatorska siatkówka?

PostPosted: 5 Nov 2014, o 20:00
by CaMeLoTh
Jak Polska długa i szeroka ludzie grają w siatkówkę. A może sprecyzujesz w jakiej części kraju szukasz tej drużyny chyba, że chodzi tylko o wklejenie tego odnośnika do reklamy.

Re: Amatorska siatkówka?

PostPosted: 6 Dec 2014, o 14:49
by timothee
Moderator już na szczęście zajął się tym postem. Zapewne post został napisany jedynie dla tej reklamy. Właściwie to jestem nawet ciekaw z czyjego polecenia powstają takie posty... Produkty tej firmy omijałbym szerokim łukiem, skoro nawet w reklamie ucieka się ona do tak prymitywnych metod.

Re: Amatorska siatkówka?

PostPosted: 2 Mar 2015, o 16:56
by apiotrek
Relacje z turniejów, zdjęcia - prężnie działający klub amatorski Neobrand Białystok - zapraszamy na fanpage na facebooku :)

Re: Amatorska siatkówka?

PostPosted: 30 Aug 2015, o 11:00
by Adikxxgo121
Hejo :3 poszukuję grupki grającej amatorsko w okolicach Katowic bądź w Katowicach.Mam 17 latek i jestem amatorem xd :) Mógłbym grać na pozycjii libero.Proszę o kontakt pod numerem:600184807 bądź e-mail:adrianneedforspeed@interia.pl