[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Bemowskie Turnieje Czwórek Siatkarskich - trzy ostatnie woln

Bemowskie Turnieje Czwórek Siatkarskich - trzy ostatnie woln

Postby BTCS » 4 Mar 2015, o 09:35

Informujemy, że zostały trzy ostatnie wolne miejsca w rozpoczynającym się cyklu Bemowskie Turnieje Czwórek Siatkarskich.
Szczegółowe informacje o Turniejach na facebooku oraz poniżej.
Miejsce rozgrywek:
Hala sportowa SP 321 na Bemowie
ul Szadkowskiego 3

Czas:
Wszystkie poniedziałki i środy (oprócz Świąt)
rozgrzewka 20.30
mecze 21.00 - 23.00
powtarzalność dla drużyny co około dwa tygodnie

System gier:
Gramy czwórkami plus maksymalnie dwóch rezerwowych.
Zawody są totalnie otwarte dla wszystkich bez względu na wiek, płeć czy poziom umiejętności siatkarskich. Na boisku mogą przebywać zespoły mieszane (damsko - męskie a odważne Panie mogą występować samodzielnie bez Panów).

Boisko 7 x 9 m

Wysokość siatki 243 cm

Gramy z przejściami w czworokącie: dwóch zawodników w ataku, dwóch w obronie.
Zawodnik zagrywający po zagrywce w pierwszych dwóch przejściach piłki przez siatkę nie może brać udziału w grze na siatce (zakaz bloku i kiwania przy rozgrywaniu).
Drużyna zagrywająca w kontrze może mieć już trzech zawodników w ataku a ich rozgrywający może kiwać piłę w wyskoku (rozgrywający - zasada powyżej)
Szczegóły zasad omówimy przed każdymi zawodami.

Turnieje Eliminacyjne oraz Turnieje Ligowe gramy wg stałego schematu:
- jednego dnia spotyka się sześć zespołów
- wszyscy grają systemem "każdy z każdym" jednego seta do 25 punktów z przewagami czyli pięć spotkań po jednym secie.

Po grach rozstawieniowych drużyny zostaną zakwalifikowane do:
- LIGI ZŁOTEJ
- LIGI SREBRNEJ
- LIGI BRĄZOWEJ
- LIGI BRĄZOWEJ DRUGIEJ
Zwycięzcy grup eliminacyjnych oraz dwie najlepsze (w pierwszej kolejności ilość zwycięstw, następnie różnica miedzy punktami zdobytymi a straconymi) drużyny z drugich miejsc zakwalifikują się do Ligi Złotej , kolejne drużyny uzupełnią odpowiednio Ligi Srebrną oraz Broązowe.
Gramy w każdy poniedziałek i środę (start około 20.30)
Ruszamy z 4 ligami więc każdy zespół będzie grać statystycznie co dwa tygodnie.
Zwycięzcę cyklu wiosna - lato 2015 wyłonimy w tabeli sumującej punkty z wszystkich turniejów.

Koszty uczestnictwa:
a. 500 zł płatne z góry na Turnieju Eliminacyjnym lub
b. 3 x 190 zł płatne co 6 tygodni lub
c. 4 x 150 zł płatne co miesiąc

Dane do przelewu:
Sportopedio
Marek Rybak
mBank
nr konta 41 1140 2004 0000 3502 4815 1376

Całkowity dochód ze składek przeznaczony będzie na dofinansowanie szkolenia najzdolniejszej młodzieży uprawiającej siatkówkę na Bemowie.
Płatności można dokonywać przelewem lub gotówką do końca lutego.


Każda drużyna po wpłacie wpisowego otrzyma na start koszulki . Drużyny, które będą chciały kupić dodatkowe koszulki w kolorach innych niż startowe, proszę o jak najszybszy kontakt w celu zamówienia właściwych rozmiarów. Cena 25 zł.
Na koniec dla najlepszych drużyn oraz zawodników nagrody.
W czerwcu rozegramy także ostatni turniej z udziałem najlepszych sześciu drużyn o Super Puchar.
Chcemy, żeby było to w weekend aby po meczach udać się na wspólną imprezę np. ognisko.

Zgłoszenia , pytania oraz rozmiary koszulek proszę przesyłać mailowo na adres:
rybakmarek@wp.pl

Opłaty dokonujemy do 1 marca włącznie przelewem lub gotówką.
Wystawiamy faktury VAT.


Zgłoszone drużyny:
Jeśli kogoś pominąłem lub jest inna nazwa niż poniżej - proszę o kontakt
1. Koksy
2. BAZINGA!
3. CRS
4. Hoża Team
5. Drużyna Krzysztofa Makucha
6. Szybcy i Wściekłe
7. Strike Volley
8. Dreamers
9. Strażacy
10. Vara
11. "Może być załatwmy to szybko"
12. JaPaToMa
13. Volley Clubs
14. Level Up
15. Drużyna Doktora Adamczyka
16. Drużyna Szkolna Liceum Pani Kalisz
17. Volley Bulls
18. Opera Software
19. Ludzie Znikąd
20. Tarany
21. Gra środkiem

Grupa Eliminacyjna A (2 marca)

1. Volley Bulls
2. Koksy
3. "Może być załatwmy to szybko"
4. JaPaToMa
5. Opera SoftWare
6. Ludzie Znikąd

Grupa Eliminacyjna B (4 marca)

1. Volley Clubs
2. CRS
3. Drużyna Krzysztofa Makucha
4. Level Up
5. Strike Volley
6. Drużyna Liceum Pani Kalisz

Grupa Eliminacyjna C (9 marca)

1. Dreamers
2. Hoża Team
3. Strażacy
4. Drużyna Doktora Adamczyka
5. BAZINGA !
6. Szybcy i Wściekłe

Grupa Eliminacyjna D (11 marca) powstaje nie w wyniku losowania tylko wg zgłaszania się ostatnich 3 ekip

1. Vara
2. Tarany
3. Gra środkiem
4.
5.
6.

Zasady punktacji w Ligach (punktacja jak w PŚ w skokach narciarskich)
Punktacja po turnieju:

1m 2m 3m 4m 5m 6m
Liga Złota 100 80 60 50 45 40
Liga Srebrna 36 32 29 26 24 22
Liga Brązowa I 20 18 16 15 14 13
Liga Brązowa II 12 11 10 9 8 7


Czekamy wciąż na zgłoszenie trzech pozostałych drużyn.


Życzymy zdrowia, radości z siatkówki , oraz samych pozytywnych emocji w duchu czystej gry.

Marek Rybak
BTCS
 
Posts: 1
Joined: 4 Mar 2015, o 09:29
Płeć: M


Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests