[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Początkująca- kilka pytań

Początkująca- kilka pytań

Postprzez volley! » 29 sie 2015, o 15:43

Witam wszystkich serdecznie! Jestem w klasie sportowej, ale moje koleżanki nie biorą lekcji i tego sportu na poważnie a ja chciałabym trenować siatkówkę w jakimś klubie w okolicy. Mam do was parę pytań :)
14lat, 173cm :)

1.Jestem z okolic Skarżyska-Kamiennego w woj. Świętokrzyskim i szukam klubu z okolic
2. Trening w domu poprawiający skoczność,elastyczność,technikę itp?
3.Obciążniki na kostki lub nadgarstki, od jakiej wagi zacząć? (najmniej to 0,5kg)

Z góry dziękuje :) Pozdrawiam!
volley!

Re: Początkująca- kilka pytań

Postprzez Guilder » 29 sie 2015, o 20:45

Z klubem nie pomogę, bo to nie moje rejony, ale na pewno mogę odradzić obciążniki na kostki. Więcej o tym dlaczego są niewskazane przeczytasz chociażby tutaj. Ogólnie dział trening powinien trochę wiedzy zawierać, poszperaj w nim.
Informacja o ostrzeżeniu jest wysyłana automatycznie - proszę na nią nie odpowiadać.
Wszelkie uwagi dotyczące forum proszę kierować na adres forum@siatka.org
Guilder
Moderator   Moderator

Powrót do Siatkówka amatorska