[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez Zorro » 10 wrz 2015, o 16:55

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Avatar użytkownika
Zorro
 
Posty: 586
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez Zorro » 10 wrz 2015, o 17:09

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3-0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3-0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3-0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3-0
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0-3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0-3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3-1
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 1-3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 2-3
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 1-3
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3-0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Avatar użytkownika
Zorro
 
Posty: 586
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez damian albion » 10 wrz 2015, o 18:28

Witam wszystkich w nowym sezonie i życzę powodzenia w typerze :)
DP

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3-1
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3-0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3-0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3-2
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1-3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0-3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3-1
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 3-2
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1-3
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3-1
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3-0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 3-2
damian albion
 
Posty: 335
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez Lukasz_Catering » 10 wrz 2015, o 18:48

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 1:3
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
II liga 
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:0
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 3:0
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 2:3
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 1:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 489
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez BosSs » 11 wrz 2015, o 11:13

Witam i powodzenia !

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:2
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3:1
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:0
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 1:3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3:1
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 0:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez dancio » 11 wrz 2015, o 11:30

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3:1
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:1
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 1:3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3:2
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 3:2
Albion Team
dancio
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez PiotrekJ » 11 wrz 2015, o 13:19

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3:1
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:1
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 1:3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 0:3
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 3:0
''Jeśli na boisku czujesz się jak ptak, to poczuj jak wspaniale jest latać i fruń jak najwyżej po marzenia" ~A.Gołaś

"Kreatywność to pozwalanie sobie na popełnianie błędów. Sztuką jest wiedzieć, które z nich popełnić jeszcze raz" ~S. Adams
Avatar użytkownika
PiotrekJ
 
Posty: 237
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez Gasior23 » 11 wrz 2015, o 14:58

I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3:
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2 :3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:1
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 3:1
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3:1
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 3:1
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posty: 99
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 10:59

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez szrama » 11 wrz 2015, o 20:36

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3:1
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 1:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:0
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 1:3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 1:3
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 0:3
Avatar użytkownika
szrama
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21 wrz 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez Swierq » 12 wrz 2015, o 11:43

I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3:2
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 1:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 2:3
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 3:1
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3:1
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez anilia » 12 wrz 2015, o 18:51

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 1:3
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:0
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 3:1
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 2:3
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 1:3
anilia
 
Posty: 62
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez wiesx » 13 wrz 2015, o 11:28

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3 : 0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3 : 1
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 0 : 3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3 : 0
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 3 : 1
wiesx
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez DADA1979 » 13 wrz 2015, o 19:42

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3 : 0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 2 : 3
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 3 : 2
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3 : 1
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 3 : 1
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez wrona » 14 wrz 2015, o 07:24

I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 1:3
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:0
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 3:1
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 2:3
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 1:3
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez amator85 » 14 wrz 2015, o 09:56

Witam wszystkich w nowym sezonie!
Życzę zdrowej rywalizacji w typerze i na boisku :)

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3 : 0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3 : 1
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3 : 0
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 2 : 3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3 : 1
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 1 : 3
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez Jajens » 14 wrz 2015, o 14:26

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3:1
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:1
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 1:3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 1:3
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 3:1
Jajens
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18 lis 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez Zorro » 20 wrz 2015, o 09:08

2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Avatar użytkownika
Zorro
 
Posty: 586
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez Gasior23 » 20 wrz 2015, o 14:25

I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1-3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0-3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3-1

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0-3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3-1
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3-0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3-1
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3-1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1-3
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posty: 99
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 10:59

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez BosSs » 20 wrz 2015, o 19:14

2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:2

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 1:3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez szrama » 20 wrz 2015, o 20:56

2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:1

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 1:3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1:3
Avatar użytkownika
szrama
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21 wrz 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez Lukasz_Catering » 21 wrz 2015, o 05:41

2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 2:3

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 1:3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posty: 489
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez wrona » 21 wrz 2015, o 10:22

2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 2:3

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3:2
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1:3
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez Jajens » 21 wrz 2015, o 13:15

2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:1

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 1:3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1:3
Jajens
 
Posty: 85
Dołączył(a): 18 lis 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez Swierq » 21 wrz 2015, o 13:26

I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:1

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2:3
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 2:3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez anilia » 21 wrz 2015, o 13:29

I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:1

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 2:3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 0:3
anilia
 
Posty: 62
Dołączył(a): 23 wrz 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez wiesx » 21 wrz 2015, o 14:05

2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0 : 3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 2 : 3

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0 : 3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3 : 1
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 1
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3 : 1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
wiesx
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21 wrz 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez dancio » 21 wrz 2015, o 14:15

I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0 : 3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3 : 1

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0 : 3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 1: 3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 1
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3 : 1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
Albion Team
dancio
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez Zorro » 21 wrz 2015, o 14:27

2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1-3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 1-3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3-2

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0-3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3-1
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3-0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 1-3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3-0
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 3-2
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
Avatar użytkownika
Zorro
 
Posty: 586
Dołączył(a): 6 wrz 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez damian albion » 21 wrz 2015, o 15:35

2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 1-3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1-3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0-3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3-2

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0-3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1-3
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3-0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 1-3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3-0
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1-3
damian albion
 
Posty: 335
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postprzez amator85 » 21 wrz 2015, o 15:40

2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 1 : 3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3 : 1

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0 : 3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 2 : 3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 1
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 1 : 3
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Następna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google Adsense [Bot], Lukasz_Catering i 2 gości