[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 25 Oct 2015, o 12:37

I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice 1;3
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3;0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0;3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3;2
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3;1
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team 0;3
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice 3;1
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3;0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 3;1
29.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3;0
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 0;3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice 0 :3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby anilia » 25 Oct 2015, o 13:42

26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice 1;3
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3;0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0;3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3;1
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3;1
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team 0;3
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice 3;0
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3;0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 3;0
29.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3;1
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 0;3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice 2;3
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Gasior23 » 25 Oct 2015, o 14:38

I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice 1-3
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0-3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-1
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3-2
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 2-3
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team 0-3
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice 3-1
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 3-2
29.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3-1
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 2-3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice 2-3
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby szrama » 25 Oct 2015, o 19:49

I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice 1;3
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3;0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0;3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 1;3
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3;2
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team 0;3
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice 3;0
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3;0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 3;1
29.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3;0
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 1;3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice 1;3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 25 Oct 2015, o 20:50

I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice 0-3
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0-3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-1
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 1-3
30.10 piątek 19:00 Dwójka Świerklany Projtrans : KS Volley Katowice 3-1
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team 0-3
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice 3-0
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 1-3
28.10 środa 18.30 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 0-3
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice 1-3
Last edited by damian albion on 26 Oct 2015, o 11:12, edited 1 time in total.
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 26 Oct 2015, o 02:33

I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice 0-3
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0-3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 1-3
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0-3
30.10 piątek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : KS Volley Katowice 3:1
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team 0-3
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice 3-0
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 3-1
28.10 środa 18.30 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 0-3
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice 1-3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 26 Oct 2015, o 09:34

I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice 0-3
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3-0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0-3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3-1
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3-0
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0-3
30.10 piątek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : KS Volley Katowice 3:1
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team 0-3
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice 3-0
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 3-1
28.10 środa 18.30 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 0-3
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice 3-1
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 26 Oct 2015, o 10:26

Witam
I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice 1:3
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
30.10 piątek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : KS Volley Katowice 1:3
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team 0:3
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice 3:1
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 2:3
29.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3:0
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice 1:3

Pozdro
ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 26 Oct 2015, o 12:23

Witam ,podaję wyniki : 2,3,5 i 6 kolejki oraz klasyfikację ogólną.

Poprawiona tabela 2 kolejki - po doliczeniu zaległego meczu OKiS-JJ III ( 20.10)
Tabela 2 kolejki:
1 - damian albion --------24 (6)
2 - BosSs ------------------22 (6)
3 - szrama ----------------21 (5)
3 - Swierq -----------------21 (5)
3 - dancio -----------------21 (5)
6 - Lukasz_Catering -----20 (5)
6 - Zorro ------------------20 (5)
8 - wiesx ------------------19 (5)
9 - Jajens -----------------19 (4)
10 - amator85 -------------18 (4)
10 - anilia ------------------18 (4)
12 - wrona ------------------17 (4)
13 - Gasior23 --------------15 (3)
14 - DADA1979 -------------12 (2)
15 - PiotrekJ -----------------7 (1)

3 kolejka - wyniki łącznie z meczem Dwójka-OKiS i EDF-Edytor ( w tym przypadku tylko jedna mała zmiana ,mianowicie Swierq postawił na zwycięstwo Edytora i dostał 1 pkt. reszta solidarnie stawiała na EDF ,co się nie opłaciło :)
1 - BosSs -------------------24 (6)
2 - Jajens ------------------23 (6)
2 - ursinio -----------------23 (6)
4 - Lukasz_Catering ------21 (6)
4 - szrama -----------------21 (6)
6 - Zorro -------------------21 (5)
7 - PiotrekJ ----------------20 (6)
7 - wrona ------------------20 (6)
9 - amator85 --------------19 (5)
10 - Swierq ----------------19 (4)
11 - DADA1979 ------------18 (5)
12 - damian albion --------17 (4)
12 - Gasior23 --------------17 (4)
12 - wiesx ------------------17 (4)
15 - dancio -----------------16 (4)
16 - anilia ------------------13 (2)

5 kolejka ,bez zaległego meczu Fox - Soraya ( 04.11)
1 - Zorro -------------------29 (9) i tu szansa na bonus +10 pkt.
2 - Jajens ------------------24 (7)
3 - DADA1979 --------------23 (7)
4 - PiotrekJ ----------------21 (6)
4 - wiesx -------------------21 (6)
6 - Swierq ------------------21 (5)
7 - ursinio ------------------20 (6)
8 - BosSs -------------------20 (5)
9 - dancio ------------------18 (5)
9 - Gasior23 ---------------18 (5)
11 - szrama ----------------16 (4)
12 - Lukasz_Catering -----16 (3)
12 - wrona ------------------16 (3)
14 - anilia ------------------15 (3)
15 - amator85 -------------14 (3)
16 - damian albion --------12 (2)

Wyniki 6 kolejki bez zaległego seta TKKF - EDF (04.03)
1 - DADA1979 -------------26 (8)
2 - anilia ------------------25 (8)
2 - BosSs ------------------25 (8)
2 - wrona ------------------25 (8)
5 - ursinio -----------------25 (7)
6 - wiesx -------------------23 (7)
7 - szrama -----------------21 (6)
8 - damian albion ---------21 (5)
9 - dancio -----------------20 (5)
9 - Lukasz_Catering -----20 (5)
9 - Zorro -------------------20 (5)
12 - Swierq ----------------19 (5)
13 - Jajens ----------------19 (4)
14 - Gasior23 -------------18 (4)
15 - amator85 ------------17 (4)
16 - PiotrekJ ---------------nb

Klasyfikacja ogólna po 6 kolejkach:
1 - BosSs------------------133( 35 ) ---
2 - wrona-----------------119 ( 32 ) ---
3 - Jajens-----------------119 ( 29 ) +2
4 - wiesx -----------------118 ( 31 ) +2
5 - Zorro -----------------114 ( 29 ) +8
6 - szrama----------------113 ( 29 ) -2
7 - Lukasz_Catering-----113 ( 28 ) -3
8 - Swierq ---------------113 ( 26 ) ---
9 - DADA 1979 ----------108 ( 29 ) +7
10 - anilia---------------- 108 ( 26 ) ---
11 -dancio ---------------107 ( 26 ) -2
12 - amator85 -----------105 ( 24 ) -6
13 - Gasior23 ------------104 ( 24 ) -3
14 - damian albion ------101 ( 18 ) -2
15 - PiotrekJ -------------82 ( 21 ) -1 1nb
16 - ursinio ---------------80 ( 21 ) ---
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby amator85 » 26 Oct 2015, o 13:01

termin 7
I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice 0 : 3
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3

II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team 0 : 3
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice 3 : 0
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 1 : 3
29.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3 : 0
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 26 Oct 2015, o 14:01

I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice 1;3
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3;0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0;3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3;1
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3;0
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team 0;3
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice 3;0
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3;0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 1:3
29.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3;0
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 0;3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice1:3
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wrona » 26 Oct 2015, o 17:30

I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice 1:3
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team 0:3
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice 3:0
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 2:3
29.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3:1
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice 1:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby dancio » 26 Oct 2015, o 18:33

I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice 0:3
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team 0:3 (myślę że wiele nie zagrali jeszcze)
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice 3:0
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 3:1
28.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice 1:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby dancio » 26 Oct 2015, o 18:38

30.10 piątek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans - KS Volley Katowice 3 : 1
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 26 Oct 2015, o 18:55

Zorro wszystko fajnie , ale dlaczego ten Ursinio ciągle na ostatnim miejscu ? :D

Pozdro
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 26 Oct 2015, o 20:42

Witam wieczorem ; w piątek mecz awansem Dwójka Świerklany Projtrans : KS Volley Katowice oraz w 2 lidze nastąpiła zmiana gospodarza Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby , więc można jeszcze wytypować na nowo.

Dwójka Świerklany Projtrans : KS Volley Katowice
Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby

Uniu widzę ,że robisz ciągle postępy i spodziewam się za tydzień Twojego awansu o pozycję wyżej :)

a teraz podaję moje typy na 7 kolejkę , a jak ,lepiej późno niż wcale , Dancio tego MUKS - Beer nie mogę Ci zaliczyć.

I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice ---
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3:0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team ---
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice ---
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 3:0
28.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice 3:1
awansem
30.10 piątek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : KS Volley Katowice 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 26 Oct 2015, o 22:48

Dwójka Świerklany Projtrans : KS Volley Katowice 3:1
Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 28 Oct 2015, o 06:30

Dwójka Świerklany Projtrans : KS Volley Katowice 3:1
Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby amator85 » 28 Oct 2015, o 09:46

Dwójka Świerklany Projtrans : KS Volley Katowice 3 : 1
Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 28 Oct 2015, o 18:56

Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 0 : 3
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wrona » 28 Oct 2015, o 19:41

Dwójka Świerklany Projtrans : KS Volley Katowice 3:2
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 29 Oct 2015, o 13:48

Dwójka Świerklany Projtrans : KS Volley Katowice 3:1
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 29 Oct 2015, o 17:00

Dwójka Świerklany Projtrans : KS Volley Katowice 3:1
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 31 Oct 2015, o 13:12

8 kolejka
I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów
6.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
II liga
2.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice
2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team
6.11 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice

i mecze zaległe,można zmienić ,ale nie trzeba , liczy się ostatni typ.
3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Swierq » 31 Oct 2015, o 18:31

I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga
2.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska 3:2
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice 3:2
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1:3
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:1
6.11 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 2:3

i mecze zaległe,można zmienić ,ale nie trzeba , liczy się ostatni typ.
3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 31 Oct 2015, o 19:15

8 kolejka
I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga
2.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska 3:2
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice 3:1
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1:3
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:1
6.11 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 1:3


3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby anilia » 31 Oct 2015, o 19:17

8 kolejka
I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga
2.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska 3:2
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice 3:0
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1:3
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:1
6.11 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 1:3


3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 1 Nov 2015, o 20:33

8 kolejka
I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga

2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska 3:1
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice 3:2
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1:3
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:1
6.11 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 1:3


3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 2 Nov 2015, o 08:34

8 kolejka
I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga 
2.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska 3:0
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice 1:3
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1:3
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:1
6.11 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 1:3


3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 2 Nov 2015, o 08:52

8 kolejka
I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga
2.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska 3:1
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice 1:3
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 3:2
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:1
6.11 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 1:3


3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3

Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest