[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby szrama » 2 Nov 2015, o 09:45

8 kolejka
I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga
2.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska 3:0
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice 1:3
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 0:3
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
6.11 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 0:3


3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby dancio » 2 Nov 2015, o 12:18

8 kolejka
I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
2.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice: Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II liga
2.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska 3:2
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice 3:1
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 3:1
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:2
6.11 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 2:3


3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 2 Nov 2015, o 14:06

8 kolejka
I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga
2.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska 3:1
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice 3:1
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1:3
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:1
6.11 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 1:3


3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 2 Nov 2015, o 14:52

8 kolejka
I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II 0-3
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3-0
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
6.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
II liga
2.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0-3
2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska 3-1
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice 3-1
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 3-1
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3-0
6.11 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 3-1

i mecze zaległe,można zmienić ,ale nie trzeba , liczy się ostatni typ.
3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wrona » 2 Nov 2015, o 15:39

8 kolejka
I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga
2.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska 3:1
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice 3:1
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1:3
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:1
6.11 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 1:3


3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby amator85 » 2 Nov 2015, o 16:38

Ave!
I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II 0 : 3
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
6.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0

II liga
2.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0 : 3
2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska 3 : 0
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice 1 : 3
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3 : 1
6.11 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 1 : 3

3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 2 Nov 2015, o 17:32

8 kolejka
I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga
2.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska 3:1
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice 3:1
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1:3
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
6.11 piątek 19.35 Edytor Suszec : TKKF Szczygłowice 3:1


3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 2 Nov 2015, o 19:10

8 kolejka
I liga
2.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice II xxxx
4.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
5.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
6.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
2.11 poniedziałek 20:00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : 1:3
II liga
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
2.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Fundacja EDF Polska 3:1
4.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
5.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Jedynka Jankowice 3:1
5.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 3:1
6.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:1
3.11 wtorek 19.35 TKKF Szczygłowice : Edytor Suszec 3:0


3.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
4.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 3 Nov 2015, o 23:54

witam , wyniki 7 kolejki i klasyfikacja ogólna

1 - damian albion --------------27 (8)
2 - amator85 -------------------25 (7)
3 - anilia ------------------------23 (6)
3 - dancio -----------------------23 (6)
3 - Lukasz_Catering -----------23 (6)
6 - Jajens -----------------------22 (6)
6 - ursinio -----------------------22 (6)
8 - BosSs ------------------------22 (5)
8 - DADA1979 -------------------22 (5)
10 - Gasior23 -------------------21 (5)
10 - wiesx -----------------------21 (5)
12 - Zorro -----------------------18 (5)
13 - szrama ---------------------18 (4)
13 - wrona -----------------------18 (4)
15 - Swierq ----------------------16 (3)
16 - PiotrekJ ----------------------nb

Klasyfikacja ogólna po 7 kolejce:
1 - BosSs------------------155( 40 )---
2 - Jajens-----------------141 ( 35 )+1
3 - wiesx -----------------139 ( 36 )+1
4 - wrona-----------------137 ( 36 )-2
5 - Lukasz_Catering-----136 ( 34 )+1
6 - Zorro ------------------132 ( 34 )-1
7 - szrama----------------131 ( 33 )-1
8 - anilia----------------- 131 ( 32 )+2
9 - DADA 1979 -----------130 ( 34 )-1
10 - dancio ---------------130 ( 32 )---
11 -amator85 ------------130 ( 31 )+1
12 - Swierq ---------------129 ( 29 )-4
13 - damian albion ------128 ( 26 )+1
14 - Gasior23 ------------125 ( 29 )-1
15 - ursinio ---------------102 ( 27 )+1
16 - PiotrekJ ---------------82 ( 21 ) druga nb -1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 7 Nov 2015, o 06:35

Witam,podaję wyniki 5 kolejki po rozegraniu zaległego meczu Jar-Trans Fox Pszów - Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice , kilku dobrze wytypowało wynik,pozostali dobrze zwycięstwo przyjezdnych,nikt nie postawił na gospodarzy,a jedna pierdoła nie wykorzystała szansy na bonus :] ; klasyfikacja ogólna po doliczeniu tegoż meczu po 7 kolejkach a poniżej zestaw par na 9 kolejkę.

Wyniki 5 kolejki
1 - Zorro --------------------30 (9)
2 - Jajens -------------------27 (8)
3 - DADA1979 --------------26 (8)
4 - PiotrekJ -----------------24 (7)
4 - wiesx --------------------24 (7)
6 - ursinio ------------------23 (7)
7 - BosSs --------------------23 (6)
8 - Swierq -------------------22 (5)
9 - dancio -------------------21 (6)
9 - Gasior23 ----------------21 (6)
11 - szrama -----------------19 (5)
12 - Lukasz_Catering ------19 (4)
12 - wrona ------------------19 (4)
14 - anilia -------------------18 (4)
15 - amator85 --------------15 (3)
16 - damian albion ---------13 (2)

Klasyfikacja ogólna po 7 kolejce:
1 - BosSs---------------------158 ( 41 )
2 - Jajens--------------------144 ( 36 )
3 - wiesx --------------------142 ( 37 )
4 - wrona--------------------140 ( 37 )
5 - Lukasz_Catering--------139 ( 35 )
6 - szrama-------------------134 ( 34 )+1
7 - anilia---------------- ----134 ( 33 )+1
8 - DADA 1979 --------------133 ( 35 )+1
9 - Zorro ---------------------133 ( 34 )-3
10 - dancio ------------------133 ( 33 )
11 -amator85 ---------------131 ( 31 )
12 - Swierq ------------------130 ( 29 )
13 - damian albion ---------129 ( 26 )
14 - Gasior23 ---------------128 ( 30 )
15 - ursinio ------------------105 ( 28 )
16 - PiotrekJ ------------------85 ( 22 ) dwie nb

zestaw par na 9 kolejkę

I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów
II liga
10.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 7 Nov 2015, o 20:07

I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:2
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice 3:1
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
10.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec 3:0
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki 3:1
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team 2:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 8 Nov 2015, o 00:10

I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:2
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:0
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice 1:3
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
10.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec 3:2
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki 3:0
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team 2:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Swierq » 8 Nov 2015, o 09:56

I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:1
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice 2:3
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
10.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec 3:1
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki 3:0
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 8 Nov 2015, o 12:13

I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:2
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice 3:1
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
10.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec 3:0
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki 3:1 
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team 1:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 8 Nov 2015, o 12:26

I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:1
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice 3:2
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
10.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec 3:2
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki 3:1
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team 3:1
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby szrama » 8 Nov 2015, o 19:39

I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:1
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice 1:3
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
10.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec 3:1
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki 3:1
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team 1:3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby anilia » 8 Nov 2015, o 21:10

I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:2
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice 3:1
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
10.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec 3:0
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki 3:1
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team 2:3
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 9 Nov 2015, o 08:11

9 kolejka
I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1-3
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3-0
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3-0
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice 0-3
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
II liga
10.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 0-3
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3-1
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec 3-1
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki 3-0
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1-3
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wrona » 9 Nov 2015, o 10:53

I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:2
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice 2:3
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
10.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 2:3
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec 3:1
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki 3:1
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team 1:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby dancio » 9 Nov 2015, o 11:17

I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:1
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice 3:2
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
10.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec 3:1
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki 3:0
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team 3:1
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 9 Nov 2015, o 11:30

I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice 3:2
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
10.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec 3:1
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki 3:0
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team 2:3
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 9 Nov 2015, o 12:27

I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III 1:3
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:0
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice 0:3
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
10.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec 3:0
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki 3:1
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team 1:3

Pozdro
ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 9 Nov 2015, o 14:35

I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:1
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice 1:3
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
II liga
10.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec 3:1
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki 3:0
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team 1:3
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby amator85 » 9 Nov 2015, o 16:29

Ave!

9 kolejka
I liga
9.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
9.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3 : 1
10.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 2 : 3
10.11 wtorek 19.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : KS Volley Katowice 3 : 1
13.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
13.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
II liga
10.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0
10.11 wtorek 19.15 Beer Team : Edytor Suszec 3 : 1
12.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
12.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Strzelec Gorzyczki 3 : 0
12.11 czwartek 18.30 Albion Team : Jedynka Jankowice 3 : 1
13.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1 : 3
13.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom Viktory AIR Team 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 10 Nov 2015, o 02:17

zmiana gospodarza
Albion - Jedynka 3:0
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 11 Nov 2015, o 11:17

zmiana gospodarza , proszę zmieniać typy do czwartku 12.11 do 18.30
Albion - Jedynka 3:0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 11 Nov 2015, o 16:48

Albion - Jedynka 3:0

ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 11 Nov 2015, o 18:38

Albion - Jedynka 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 12 Nov 2015, o 04:02

Allbion 3:0 Jedynka
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 14 Nov 2015, o 13:44

Wyniki 8 i 9 kolejki ,bez dwóch meczy przełożonych w każdej kolejce po jednym , klasyfikacja ogólna po 9 kolejkach oraz zestaw par na 10 kolejkę.
W obu kolejkach było trochę zamieszania ze zmianami gospodarzy i dlatego nie wszyscy zdążyli na czas ze zmianą typów dotyczy meczy :
-Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
-TKKF Szczygłowice : Edytor Suszec
-Albion Team – gramy dla Kuby : Jedynka Jankowice
na kolejkę nr 10 na razie nie ma żadnych zmian ,ale mamy dwa mecze zaległe ,które będą rozegrane w nadchodzącym tygodniu.

8 kolejka- bez meczu MUKS - Victoria

1 - DADA1979 -21 (6)
2 - Lukasz_Catering -20 (6)
3 - BosSs -19 (5)
3 - wiesx -19 (5)
5 - anilia -18 (5)
5 - dancio -18 (5)
5 - Jajens -18 (5)
8 - amator85 -16 (4)
8 - damian albion -16 (4)
8 - Swierq -16 (4)
11 - szrama -15 (4)
12 - wrona -15 (3)
13 - Zorro -11 (2)
14 - ursinio -10 (2)
----Gasior23 - nb
__________________________________________________________________________________________
9 kolejka - bez meczu Proxeo - Marat

1 - szrama -16 (4)
2 - ursinio -14 (3)
2 - Zorro -14 (3)
4 - BosSs -13 (3)
5 - damian albion -13 (2)
5- wrona -13 (2)
7 - anilia -12 (3)
8 - Lukasz_Catering -12 (2)
8 - wiesx -12 (2)
10 - DADA1979 -11 (2)
11 - Jajens -11 (1)
12 - Swierq -10 (1)
13 - amator85 -9 (1)
13 - dancio -9 (1)
----Gasior23 - nb

Klasyfikacja ogólna po 8 i 9 kolejce: mecze zaległe -
Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II
Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik
MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice
TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska ( 2-2 w setach )

1 - BosSs------------------190 ( 49 )
2 - wiesx -----------------173 ( 44 )
3 - Jajens-----------------173 ( 42 )
4 - Lukasz_Catering-----171 ( 43 )
5 - wrona-----------------168 ( 42 )
6 - DADA 1979 -----------165 ( 43 )
7 - szrama----------------165 ( 42 )
8 - anilia---------------- -164 ( 41 )
9 - dancio ----------------160 ( 39 )
10 - Zorro ----------------158 ( 39 )
11 -damian albion -------158 ( 32 )
12 - amator85 -----------156 ( 36 )
13 - Swierq --------------156 ( 34 )
14 - ursinio --------------129 ( 33 )
15 - Gasior23 ------------128 ( 30 ) dwie nb
16 - PiotrekJ --------------85 ( 22 ) koniec zabawy po 3 nieobecnościach

Zestaw na 10 kolejkę

I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piask : Jedynka Jankowice II
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests