Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 14 Nov 2015, o 18:32

Nooooo takiej kolejki to jeszcze nie mieliśmy ! Bardzo proszę o zmniejszenie niespodzianek, bo nie idzie 20 pkt zdobyć w kolejce :P

I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice 3:1
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec 3:0
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team 2:3
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piask : Jedynka Jankowice II 3:1
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby anilia » 15 Nov 2015, o 12:58

I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice 3:1
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec 3:0
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team 1:3
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piask : Jedynka Jankowice II 3:2
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 15 Nov 2015, o 13:09

I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice 1:3
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec 3:0
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team 2:3
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piask : Jedynka Jankowice II 3:1
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 15 Nov 2015, o 15:11

I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice 0:3
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec 3:0
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team 3:1
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piask : Jedynka Jankowice II 1:3
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 15 Nov 2015, o 15:37

I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice 1:3
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 0:3
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec 3:0
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team 1:3
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piask : Jedynka Jankowice II 0:3
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3

Pozdro
ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 15 Nov 2015, o 18:51

I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:1
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice 0:3
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec 3:1
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team 1:3
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piask : Jedynka Jankowice II 3:1
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby szrama » 15 Nov 2015, o 20:21

I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice 1:3
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec 3:0
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team 3:2
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piask : Jedynka Jankowice II 3:2
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 16 Nov 2015, o 06:07

I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-0
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0-3
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3-0
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3-0
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice 0-3
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3-1
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec 1-3
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team 3-2
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby 3-1
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piask : Jedynka Jankowice II 1-3
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 16 Nov 2015, o 09:39

I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice 1:3
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec 3:0
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team 1:3
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piask : Jedynka Jankowice II 3:2
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wrona » 16 Nov 2015, o 12:32

I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:1
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice 1:3
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:2
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec 3:0
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team 1:3
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 3:2
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby amator85 » 16 Nov 2015, o 17:00

Ave!
I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0 : 3
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3 : 0
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice 1 : 3
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec 3 : 1
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team 1 : 3
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 0
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby 2 : 3
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piask : Jedynka Jankowice II 1 : 3
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 16 Nov 2015, o 19:08

I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice 1:3
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec 3:1
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team 1:3
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piask : Jedynka Jankowice II 3:2
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Swierq » 17 Nov 2015, o 09:27

I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice 0:3
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2:3
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec 3:1
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team 3:1
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piask : Jedynka Jankowice II 1:3
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby dancio » 17 Nov 2015, o 13:52

I liga
17.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
18.11 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
19.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:1
20.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : KS Volley Katowice 0:3
20.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga
17.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
17.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Edytor Suszec 3:0
17.11 wtorek 19.15 Beer Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
18.11 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Utikom Viktory AIR Team 3:2
19.11 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
20.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
20.11 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
zaległe
20.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piask : Jedynka Jankowice II 2:3
19.11 czwartek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice 0:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 22 Nov 2015, o 07:26

Zestaw par na 11 kolejkę , wyniki wieczorem
I liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 22 Nov 2015, o 15:00

I liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:1
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team 0:3
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice 3:1
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice 3:0
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 1:3
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska 3:2
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 1:3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 22 Nov 2015, o 18:46

I liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3:2
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:1
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team 0:3
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice 2:3
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice 3:0
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska 3:1
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 3:1
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 22 Nov 2015, o 20:29

I liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3:2
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:0
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team 0:3
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice 3:2
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice 3:0
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska 2:3
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 3:1
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby szrama » 22 Nov 2015, o 21:53

I liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:0
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:0
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team 0:3
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice 3:1
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice 3:0
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska 1:3
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 3:1
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wrona » 23 Nov 2015, o 09:39

I liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:0
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team 0:3
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice 1:3
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice 3:0
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska 3:1
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 3:2
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 23 Nov 2015, o 11:05

I liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3:2
25.11 środa 18:00 Jar-Trans Fox Pszów - Proxeo Silesia Lubomia 0:3
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:0
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team 0:3
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice 3:2
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice 3:0
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska 2:3
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby anilia » 23 Nov 2015, o 15:11

I liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3:2
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:0
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team 0:3
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice 3:1
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice 3:0
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska 2:3
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 3:1
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 23 Nov 2015, o 15:37

I liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:0
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team 0:3
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice 3:2
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice 3:0
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska 1:3
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 3:1
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby dancio » 23 Nov 2015, o 16:56

liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3:2
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:0
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:0
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team 0:3
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice 3:2
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice 3:0
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska 3:2
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 1:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Swierq » 23 Nov 2015, o 16:58

I liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:1
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team 0:3
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice 1:3
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice 3:0
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska 2:3
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 23 Nov 2015, o 16:58

Witam podaję wyniki kolejek nr 4 i 8 po rozegraniu zaległych meczy:
z 4 kolejki
Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów
Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II
oraz z 8 kolejki
MUKS Wilhelm Szewczyk : Victoria Pilchowice

4 kolejka
1 - wrona --------------------25 (7)
2 - BosSs --------------------23 (6)
3 - Swierq -------------------21 (5)
4 - Gasior23 ----------------20 (5)
4 - wiesx --------------------20 (5)
4 - Jajens -------------------20 (5)
4 - Lukasz_Catering -------20 (5)
8 - anilia --------------------20 (4)
9 - szrama ------------------19 (5)
10 - amator85 --------------18 (4)
11 - DADA1979 -------------17 (4)
12 - damian albion ---------16 (2)
13 - ursinio -----------------15 (3)
13 - dancio -----------------15 (3)
15 - PiotrekJ ---------------11 (2)
16 - Zorro --------------------9 (2)

8 kolejka
1 - DADA1979 ------------24 (7)
2 - Lukasz_Catering -----23 (7)
3 - BosSs -----------------22 (6)
3 - wiesx -----------------22 (6)
5 - anilia -----------------21 (6)
5 - dancio ----------------21 (6)
5 - Jajens ----------------21 (6)
8 - amator85 ------------19 (5)
8 - damian albion -------19 (5)
8 - Swierq ----------------19 (5)
11 - szrama --------------18 (5)
12 - wrona ---------------18 (4)
13 - Zorro ----------------14 (3)
14 - ursinio --------------13 (3)
-------Gasior23 - nb

Klasyfikacja ogólna po dodaniu zaległych meczów przedstawia się następująco:
1 - BosSs------------------197 ( 51 )---
2 - Jajens-----------------182( 45 )+1
3 - Lukasz_Catering-----180 ( 46 )+1
4 - wiesx -----------------179 ( 46 )-2
5 - wrona------------------177 ( 45 )---
6 - szrama-----------------174 ( 45 )+1
7 - DADA 1979 -----------172 ( 45 )-1
8 - anilia------------------171 ( 43 )---
9 - dancio ----------------166 ( 41 )---
10 - damian albion ------165 ( 34 )+1
11 - Zorro ----------------164 ( 41 )-1
12 - amator85 -----------162 ( 38 )---
13 - Swierq ---------------162 ( 36 )---
14 - ursinio ---------------129 ( 33 )---
15 - Gasior23 -------------128 ( 30 ) trzy razy pod rząd brak typów ,dzięki za udział .

11 kolejka-moje typy
I liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3-1
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3-1
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3-1
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3-0
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team 0-3
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice 3-1
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice 3-0
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 0-3
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska 1-3
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2-3
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 2-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 23 Nov 2015, o 17:09

I liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3:2
25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:0
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team 0:3
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice 3:2
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice 3:0
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska 1:3
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 3:2
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 23 Nov 2015, o 17:43

I liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:0
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team 0:3
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice 3:1
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice 3:0
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska 0:3
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 3:1
pozdro
ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby amator85 » 23 Nov 2015, o 18:30

Ave!

11 kolejka
W czerwionce jeszcze nie zaczęli :)
I liga
23.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
23.11 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
24.11 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 1
25.11 środa 20.00 KS Volley Katowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
27.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3 : 1
27.11 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 1
II liga
23.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
24.11 wtorek 19.15 Beer Team : TKKF Szczygłowice 3 : 1
25.11 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice 3 : 1
25.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
26.11 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Fundacja EDF Polska 3 : 1
26.11 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1 : 3
27.11 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 23 Nov 2015, o 19:37

Zorro podlicz mi jeszcze raz punkty za 8 kolejkę, bo mi wychodzi 24.

pozdro
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest