[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 24 Nov 2015, o 08:36

BosSs odpowiedź masz na priv,dziękuję za zwrócenie uwagi,w/g mnie jest dobrze,pozdrawiam

dodajemy typ zaległego meczu
25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 24 Nov 2015, o 14:39

25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby dancio » 24 Nov 2015, o 20:13

25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 25 Nov 2015, o 01:01

25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby szrama » 25 Nov 2015, o 10:04

25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 25 Nov 2015, o 10:10

25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 25 Nov 2015, o 12:57

25.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 28 Nov 2015, o 15:02

witam podaję wyniki 11 kolejki i klasyfikację ogólną po niej oraz zestaw na 12 kolejkę

1 - damian albion --------26 (8)
1 - Jajens -----------------26 (8)
3 - amator85 -------------23 (6)
4 - anilia ------------------21 (6)
4 - BosSs ------------------21 (6)
4 - Lukasz_Catering -----21 (6)
4 - Swierq ----------------21 (6)
4 - szrama ---------------21 (6)
4 - ursinio ----------------21 (6)
4 - Zorro ------------------21 (6)
11 - wiesx ----------------19 (6)
12 - wrona ----------------19 (4)
13 - dancio ---------------18 (5)
14 - DADA1979 -----------17 (4)

1 - BosSs--------------------218 ( 57 )
2 - Jajens-------------------208( 53 )
3 - Lukasz_Catering-------201 ( 52 )
4 - wiesx -------------------198 ( 52 )
5 - wrona-------------------196 ( 49 )
6 - szrama------------------195 ( 51 )
7 - anilia--------------------192 ( 49 )+1
8 - damian albion ---------191 ( 42 )+2
9 - DADA 1979 ------------189 ( 49 )-2
10 - Zorro -----------------185 ( 47 )+1
11 - amator85 ------------185 ( 44 )+1
12 - dancio ---------------184 ( 46 )-3
13 - Swierq ---------------183 ( 42 )
14 - ursinio ---------------150 ( 39 )

termin 12

I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Swierq » 28 Nov 2015, o 19:19

I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 0:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:1
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby dancio » 29 Nov 2015, o 19:20

I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 0:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 29 Nov 2015, o 20:20

I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 2:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:1
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:1
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 29 Nov 2015, o 20:51

termin 12

I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0

I w przyszłym roku mam propozycję zmiany regulaminu ... tzn. typowania meczy przełożonych tzn. że jakiś mecz wpada w kolejkę i tylko Ci, który dziennie wchodzą na stronkę ligi czy też forum są w stanie oddać typ, oraz typy zmiany gospodarzy - czyli również podobna sytuacja w punkcie powyżej ... dla mnie bez różnicy kto jest gospodarzem, a kto goście ... liczy się poprawny traf !

Oczywiście to tylko propozycje ... ;)
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 29 Nov 2015, o 22:03

I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 0:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:1
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 29 Nov 2015, o 22:14

I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 29 Nov 2015, o 22:31

I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:1
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby szrama » 29 Nov 2015, o 23:31

I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:1
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wrona » 30 Nov 2015, o 08:56

I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 2:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 30 Nov 2015, o 13:04

I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 30 Nov 2015, o 13:27

I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1-3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0-3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0-3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0-3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3-0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3-0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3-0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 30 Nov 2015, o 15:31

I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby amator85 » 30 Nov 2015, o 16:18

Ave!

termin 12
I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1 : 3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0 : 3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0 : 3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3 : 0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3 : 0
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3 : 0
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby anilia » 30 Nov 2015, o 19:47

I liga
30.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
1.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : KS Volley Katowice 1:3
2.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
3.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
4.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
4.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszp orek Motocykle 3:1
II liga
30.11 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
30.11 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Edytor Suszec 3:0
1.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
2.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
3.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
4.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice 3:1
4.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 5 Dec 2015, o 10:28

Witam , dziś tylko pary na 13 kolejkę , wyniki podam jak przynajmniej część meczy zaległych się rozegra.

I liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Swierq » 5 Dec 2015, o 16:59

I liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 2:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 1:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:1
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 1:3
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 5 Dec 2015, o 19:24

liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 0:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 0:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:2
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 6 Dec 2015, o 13:13

liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 3:2
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 2:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 0:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:2
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby anilia » 6 Dec 2015, o 20:54

liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 1:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 0:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:2
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 7 Dec 2015, o 06:59

7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 3:2
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 1:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 2:3
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby dancio » 7 Dec 2015, o 13:13

I liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 3:1
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 1:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:2
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby amator85 » 7 Dec 2015, o 13:28

Ave!

Pary na 13 kolejkę
I liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1 : 3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3 : 0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 3 : 1
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0 : 3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 1 : 3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 1 : 3
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3 : 0
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests