[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 7 Dec 2015, o 14:15

liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 0:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 0:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:1
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 7 Dec 2015, o 15:39

I liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 1:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 0:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 2:3
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wrona » 7 Dec 2015, o 16:54

liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 1:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 1:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 2:3
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:1
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 7 Dec 2015, o 17:04

I liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 0:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 0:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:1
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 7 Dec 2015, o 17:10

I liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1-3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3-1
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3-0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 1-3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3-0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0-3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 0-3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3-2
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3-0
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 7 Dec 2015, o 19:07

liga
7.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 0:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 0:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 1:3
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby szrama » 7 Dec 2015, o 21:05

liga

8.12 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
9.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
9.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
11.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
11.12 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
II liga
8.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF Polska 0:3
9.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:0
9.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
10.12 czwartek 17.30 TKKF Szczygłowice : Victoria Pilchowice 1:3
10.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
11.12 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Utikom Viktory AIR Team 3:1
11.12 piątek 19.35 Edytor Suszec : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
zaległy
11.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Strzelec Gorzyczki 3:0
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 12 Dec 2015, o 12:49

Powitał po południu , dziś wyniki z kolejek nr 10,12,13 bez zaległych meczy i bez ogólnej klasyfikacji , kolejność ustalona w/g zdobytych do tej pory punktów oraz zestawik par przedświąteczny . Proszę o sprawdzenie swoich wyników i ewentualne pomyłki proszę na priv ,abym se tu siary nie robił :]
__________________________________________________________________________________________________________
10 kolejka , bez zaległego meczu Jedynka Jankowice - Strzelec Gorzyczki ( 22.12)

Jajens ----------------29 (9) + szansa na bonus
wrona -----------------27 (8)
anilia -----------------25 (7)
DADA1979 ------------25 (7)
Swierq ----------------25 (7)
amator85 -------------24 (7)
damian albion --------24 (7)
BosSs ------------------23 (6)
Lukasz_Catering -----22 (6)
szrama ----------------22 (6)
wiesx ------------------22 (6)
ursinio ----------------21 (5)
dancio ----------------19 (5)
Zorro -----------------16 (3)
____________________________________________________________________________________________________________
12 kolejka , bez zaległego Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II ( brak terminu )

Lukasz_Catering -----25 (7)
szrama ----------------25 (7)
Zorro ------------------25 (7)
damian albion --------24 (6)
amator85 -------------23 (6)
dancio -----------------23 (6)
DADA1979 ------------23 (6)
Swierq ----------------23 (6)
wiesx -----------------22 (5)
Jajens ----------------21 (5)
ursinio ----------------21 (5)
BosSs -----------------19 (4)
wrona ----------------19 (4)
anilia -----------------15 (3)
____________________________________________________________________________________________________________
13 kolejka , bez zaległych : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia ( brak terminu ), Verdex Kuźnia Raciborsk : MUKS Wilhelm Szewczyk ( 04.02 )

damian albion ---------21 (6)
amator85 --------------20 (6)
Swierq -----------------19 (6)
dancio -----------------18 (5)
DADA1979 -------------17 (5) - perfekcyjnie obstawiona 1 liga - 5 meczy i 5 trafionych , niestety 2 liga tylko 2 pkt.
wrona ------------------17 (5)
anilia -------------------14 (4)
Jajens -----------------14 (4)
BosSs ------------------14 (4)
Lukasz_Catering -----14 (3)
szrama ----------------13 (4)
ursinio -----------------12 (3)
wiesx ------------------12 (3)
Zorro ------------------10 (2)
___________________________________________________________________________________________________________
Zestaw na 14 kolejkę plus zaległe

I liga
14.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
14.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice

II liga
14.12 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Strzelec Gorzyczki
14.12 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Beer Team
16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 13 Dec 2015, o 18:26

I liga
14.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
14.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1:3

II liga
14.12 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Beer Team 3:1
16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice 2:3
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice 3:0
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec 3:2
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki 1:3

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 2:3

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby dancio » 13 Dec 2015, o 23:01

I liga
14.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
14.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2

II liga
14.12 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Strzelec Gorzyczki 1:3
14.12 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Beer Team 3:0
16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice 3:1
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice 3:1
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec 3:1
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki 1:3

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wrona » 13 Dec 2015, o 23:59

I liga
14.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
14.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1:3

II liga
14.12 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Beer Team 3:0
16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice 3:1
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice 3:1
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec 3:2
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki 1:3

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 1:3

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 14 Dec 2015, o 04:48

ga
14.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
14.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2

II liga
14.12 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Beer Team 3:0
16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice 3;1
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice 3:0
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec 3:2
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki 1:3

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:2

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 14 Dec 2015, o 07:01

I liga
14.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
14.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1:3

II liga
14.12 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Beer Team 3:0
16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice 3:0
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice 3:1
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec 1:3
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki 0:3

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:2

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 14 Dec 2015, o 10:26

I liga
14.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
14.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 2:3

II liga
14.12 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Beer Team 3:0
16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice 3:1
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice 3:0
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec 3:2
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki 1:3

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 1:3

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 14 Dec 2015, o 13:52

I liga
14.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
14.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2

II liga
14.12 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Beer Team 3:0
16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice 3:1
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice 3:0
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec 3:2
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki 3:2

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 2:3

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 14 Dec 2015, o 15:17

14.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
14.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1:3

II liga
14.12 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Beer Team 3:0
16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice 3;1
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice 3:0
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec 3:2
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki 1:3

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:2

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Swierq » 14 Dec 2015, o 16:21

I liga
14.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
14.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:2
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1:3

II liga
14.12 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Strzelec Gorzyczki 1:3
14.12 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Beer Team 3:0
16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice 3:1
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice 3:0
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec 1:3
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki 1:3

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 2:3

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby anilia » 14 Dec 2015, o 16:27

I liga
14.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
14.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:2

II liga
14.12 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Beer Team 3:0
16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice 3;1
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice 3:0
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec 3:2
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki 1:3

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:2

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 14 Dec 2015, o 17:34

I liga
14.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-2
14.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1-3
15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3-1
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0-3
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1-3

II liga
14.12 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Strzelec Gorzyczki 0-3
14.12 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Beer Team 3-0
16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice 3-1
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice 3-0
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec 3-1
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 3-2
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki 0-3

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 1-3

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3-1
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby amator85 » 14 Dec 2015, o 19:50

Ave!
w Pszowie jeszcze rozgrzewka.. :)
I liga
14.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski -----
14.12 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3 : 1
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0 : 3
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1 : 3

II liga
14.12 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Strzelec Gorzyczki -----
14.12 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Beer Team 3 : 0
16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice 3 : 0
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice 3 : 0
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec 3 : 1
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki 0 : 3

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby szrama » 14 Dec 2015, o 22:17

15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3 : 0
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0 : 3
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 1 : 3

II liga

16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice 3 : 0
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice 3 : 0
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec 0 : 3
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki 1 : 3

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 1: 3

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 3 : 0
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 15 Dec 2015, o 17:59

Witam
15.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.12 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
16.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
18.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : KS Volley Katowice 3:1

II liga

16.12 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Victoria Pilchowice 3:0
16.12 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Jedynka Jankowice 3:0
17.12 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Edytor Suszec 0:3
17.12 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
18.12 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Impacto LKS Chałupki 3:2

awansem z 19 kolejki
16.12 środa 20.00 KS Volley Katowice : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0

zaległy z 9 kolejki
17.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1

zaległy z 10 kolejki
22.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Strzelec Gorzyczki 1:3

Pozdro
ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 16 Dec 2015, o 18:40

Jeeee ... tak ma być 5 pierwszych meczów ... 5 wyników 3:0 lub 0:3 i 5 trafiony :D :D :D Oby do końca kolejki tak szło :P
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 3 Jan 2016, o 17:53

Będzie zestaw par na ten tydzień???
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 3 Jan 2016, o 21:34

cześć , zapomniałem o drugiej lidze,że gra już w tym tygodniu ,spojrzałem tylko na 1 ligę i ,że do piątku mam czas z zaległym meczem. Damianku mogłeś mnie jakimś smsem uprzytomnić,wybaczcie już podaję zestaw a wyniki jutro rano.

II liga
4.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : TKKF Szczygłowice
5.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : MUKS Wilhelm Szewczyk
5.01 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby
8.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Verdex Kuźnia Raciborska
8.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
8.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Strzelec Gorzyczki
8.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : VRF Klimatyzacja Artus Żory
zaległy
8.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 3 Jan 2016, o 23:28

II liga
4.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : TKKF Szczygłowice 3:0
5.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
5.01 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
8.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
8.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
8.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Strzelec Gorzyczki 3:1
8.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
zaległy
8.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby tados » 4 Jan 2016, o 08:39

damian albion wrote:II liga
5.01 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3


Warto mieć marzenia w nowym roku 8-)
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
User avatar
tados
 
Posts: 434
Joined: 1 Sep 2007, o 08:46
Location: Rybnik
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 4 Jan 2016, o 12:39

II liga
4.01 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : TKKF Szczygłowice 3:0
5.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
5.01 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.01 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
8.01 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
8.01 piątek 19.35 Edytor Suszec : Strzelec Gorzyczki 3:1
8.01 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
zaległy
8.01 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 4 Jan 2016, o 13:39

witam , podaję wyniki 14 kolejki bez zaległego meczu Kuźnia - Edytor oraz klasyfikację ogólną bez zaległych meczy :TKKF - EDF 2-2 , Piaski - Proxeo (08.01),Fox - JJ II (20.01), Kuźnia -MUKS (04.02) Kuźnia - Edytor (14.01)

14 kolejka

1 - anilia -----------------25 (7)
1 - BosSs -----------------25 (7)
3 - Jajens -----------------24 (6)
3 - wiesx ------------------24 (6)
5 - damian albion --------23 (7)
6 - Lukasz_Catering -----22 (6)
6 - Swierq ----------------22 (6)
8 - amator85 -------------20 (6)
9 - wrona -----------------20 (5)
10 - ursinio --------------18 (5)
11 - dancio --------------18 (4)
12 - DADA1979 ----------17 (4)
13 - szrama -------------16 (5)
14 - Zorro ---------------16 (4)

ogólna

1 - BosSs-----------------300 ( 78 )
2 - Jajens-----------------297( 77 )
3 - Lukasz_Catering-----288 ( 75 )
4 - damian albion -------284 ( 68 )
5 - wrona-----------------283 ( 72 )
6 - wiesx -----------------280 ( 72 )
7 - szrama----------------275 ( 74 )
8 - anilia------------- ----274 ( 71 )
9 - Swierq ----------------274 ( 67 )
10 - DADA 1979 ---------273 ( 71 )
11 - amator85 -----------273 ( 69 )
12 - dancio ---------------263 ( 66 )
13 - Zorro ----------------256 ( 64 )
14 - ursinio --------------222 ( 57 )
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby tados » 4 Jan 2016, o 13:46

Zorro wrote:
1 - BosSs-----------------300 ( 78 )


protest - jak może prowadzić Boss? jeżeli prawdą jest, że gra on obecnie w reprezentacji Kataru !!!
http://liga.miastorybnik.pl (zgoda administratora)
User avatar
tados
 
Posts: 434
Joined: 1 Sep 2007, o 08:46
Location: Rybnik
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests