[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 21 Sep 2015, o 19:28

2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:2

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3:1
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1:3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 23 Sep 2015, o 11:17

Wyniki 1 kolejki , proszę sprawdzać na bieżąco :)

1 - dancio ----------------23 ( 6 )
1 - PiotrekJ --------------23 ( 6 )
3 - amator85 ------------23 ( 5 )
3 - BosSs------------------23 ( 5 )
5 - anilia----------------- 22 ( 6 )
5 - Lukasz_Catering-----22 ( 6 )
5 - wrona-----------------22 ( 6 )
8 - szrama----------------22 ( 5 )
9 - Jajens-----------------21 ( 5 )
9 - wiesx -----------------21 ( 5 )
11 - Zorro ----------------19 ( 4 )
12- DADA 1979 ----------17 ( 4 )
13 - Swierq --------------17 ( 3 )
14 - damian albion -----16 ( 3 )
14 - Gasior23 -----------16 ( 3 )
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby PiotrekJ » 24 Sep 2015, o 16:01

2 kolejka
I liga
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1:3

II liga
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1:3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 26 Sep 2015, o 11:21

Tabela 2 kolejki:

1 - damian albion ---------23 (6)
2 - BosSs -------------------22 (6)
3 - Lukasz_Catering ------20 (5)
3 - Swierq ------------------20 (5)
3 - szrama -----------------20 (5)
6 - wiesx -------------------19 (5)
6 - Zorro -------------------19 (5)
8 - dancio ------------------18 (4)
8 - Jajens ------------------18 (4)
10 - amator85 --------------17 (4)
10 - anilia -------------------17 (4)
10 - wrona ------------------17 (4)
13 - Gasior23 ---------------15 (3)
14 - DADA1979 -------------11(2) dwa mecze zbyt późno wytypowane
15 - PiotrekJ ----------------7 (1)

Klasyfikacja ogólna:

1 - BosSs------------------45 ( 11 ) +2
2 - Lukasz_Catering-----42 ( 11 ) +2
3 - szrama----------------42 ( 10 ) +5
4 - dancio ----------------41 ( 10 ) -3
5 - wiesx -----------------40 ( 10 ) +4
6 - amator85 ------------40 ( 9 ) -3
7 - anilia----------------- 39 ( 10 ) -2
7 - wrona-----------------39 ( 10 ) -2
9 - Jajens-----------------39 ( 9 ) 0
10 - damian albion -------39 ( 6 ) +4
11 - Zorro -----------------38 ( 9 ) 0
12 - Swierq ---------------37 ( 8 ) +1
13 - Gasior23 -------------31 ( 6 ) +1
14 - PiotrekJ --------------30 ( 7 ) -13
15 - DADA 1979 -----------28 ( 6 ) -3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 26 Sep 2015, o 23:01

Nie ma jak to podliczyć drugą kolejkę i być zadowolonym , a na trzecią kolejkę zestaw par sam się poda :(

I liga termin 3
30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik
II liga termin 3
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby dancio » 27 Sep 2015, o 15:36

I liga termin 3
30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3-1
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3-2
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 1-3
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga termin 3
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 1-3
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 3-1
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3-0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3-1
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3-2
Albion Team
dancio
 
Posts: 190
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 27 Sep 2015, o 18:49

I liga termin 3
30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3-1
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 0-3
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga termin 3
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 0-3
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 3-1
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3-0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 2-3
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3-0
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 27 Sep 2015, o 19:15

I liga termin 3
30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 0-3
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 1-3
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga termin 3
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 0-3
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 3-1
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3-0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3-0

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 27 Sep 2015, o 20:37

I liga termin 3
30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 1:3
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga termin 3
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 3:1
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 2:3
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby szrama » 27 Sep 2015, o 21:08

I liga termin 3
30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 1:3
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga termin 3
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 1:3
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 1:3
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:1
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3:1
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby PiotrekJ » 27 Sep 2015, o 21:13

I liga termin 3
30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3:1
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga termin 3
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 1:3
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 2:3
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:1
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3:2
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Gasior23 » 27 Sep 2015, o 21:57

30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3-1
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3-1
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 1-3
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga termin 3
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 0-3
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 3-2
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3-1
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3-1
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3-2
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 28 Sep 2015, o 09:23

No i żeby klasyfikacja tak została do końca ! :)

30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 1:3
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga termin 3
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 0-3
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 3:1
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3-0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3-0
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby anilia » 28 Sep 2015, o 11:03

I liga termin 3
30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3-1
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 0-3
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3-1
II liga termin 3
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 0-3
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 3-1
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-1
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3-0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 2-3
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3-0
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Swierq » 28 Sep 2015, o 15:08

No i żeby klasyfikacja tak została do końca ! :)

30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 1:3
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga termin 3
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 0-3
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-2
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 3:1
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3-0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 2:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 28 Sep 2015, o 18:48

I liga termin 3
30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 3-2
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3-2
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 1-3
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga termin 3
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 1-3
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 3-2
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3-0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3-2
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3-0
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 29 Sep 2015, o 12:46

I liga termin 3
30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 1:3
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga termin 3
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 1:3
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 3:1
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3:0
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 29 Sep 2015, o 12:58

termin 3
I liga
30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 1-3
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3-1
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 0-3
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 1-3
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-2
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 3-1
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3-0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 2-3
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 29 Sep 2015, o 13:01

I liga termin 3
30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 1 -3
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3-2
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 1-3
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga termin 3
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 1-3
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 3-2
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3-0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3-1
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3-0
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby amator85 » 29 Sep 2015, o 16:31

I liga termin 3
30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 1 : 3
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 1 : 3
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0

II liga
29.09 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice: Beer Team 3 : 1
29.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 1
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 3 : 1
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3 : 0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wrona » 29 Sep 2015, o 20:54

I Liga
30.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
30.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jedynka Jankowice II 2:3
1.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
2.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
2.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
2.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Top Ten ZST Rybnik 3-0

II liga
30.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom Viktory AIR Team 1:3
30.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
1.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Strzelec Gorzyczki 3-0
2.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
2.10 piątek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3-1
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 2 Oct 2015, o 22:59

Witam, dziś pary na następną kolejkę, wyniki trzeciej dopiero w środę (wyjazd) wybaczcie w telefonie nie mam potrzebnych plików

4 termin
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Swierq » 3 Oct 2015, o 10:16

I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 1:3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Gasior23 » 3 Oct 2015, o 19:42

I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1-3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 1-3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1-3
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0-3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 2-3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-2
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1-3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1-3
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0-3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 3-1
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3-1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1-3
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby anilia » 4 Oct 2015, o 15:09

I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 1:3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 4 Oct 2015, o 17:03

Witka
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 1:3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 0:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 3:1
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 1:3
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2:3

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wiesx » 4 Oct 2015, o 19:46

I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 1:3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 3:2
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 0:3
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
wiesx
 
Posts: 139
Joined: 21 Sep 2012, o 10:07
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 4 Oct 2015, o 20:45

I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 1:3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 3:1
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:0
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 4 Oct 2015, o 21:09

I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:0
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 5 Oct 2015, o 07:48

I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 2:3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:0
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:0
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests