Page 17 of 18

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 17 Apr 2016, o 16:49
by Zorro
21.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
22.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów
22.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
II liga
19.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki
19.04 wtorek 19.00 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF Polska
19.04 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice
20.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : TKKF Szczygłowice
21.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
21.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : MUKS Wilhelm Szewczyk
22.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 17 Apr 2016, o 18:34
by BosSs
21.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
22.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
19.04 wtorek 19.00 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF Polska 0:3
19.04 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 1:3
20.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : TKKF Szczygłowice 3:0
21.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
21.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 18 Apr 2016, o 15:09
by DADA1979
21.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
22.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 0:3
19.04 wtorek 19.00 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF Polska 0:3
19.04 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 1:3
20.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : TKKF Szczygłowice 3:0
21.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
21.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 18 Apr 2016, o 19:48
by anilia
21.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
22.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
19.04 wtorek 19.00 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF Polska 0:3
19.04 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 1:3
20.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : TKKF Szczygłowice 3:0
21.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
21.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 19 Apr 2016, o 07:58
by wiesx
21.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
22.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
19.04 wtorek 19.00 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF Polska 0:3
19.04 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
20.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : TKKF Szczygłowice 3:0
21.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
21.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 19 Apr 2016, o 10:49
by damian albion
21.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
22.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:2
II liga
19.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
19.04 wtorek 19.00 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF Polska 0:3
19.04 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
20.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : TKKF Szczygłowice 3:0
21.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
21.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 19 Apr 2016, o 11:36
by wrona
21.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
22.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
19.04 wtorek 19.00 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF Polska 0:3
19.04 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 1:3
20.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : TKKF Szczygłowice 3:0
21.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2:3
21.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 19 Apr 2016, o 14:22
by Zorro
21.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2-3
22.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
22.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-1
II liga
19.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1-3
19.04 wtorek 19.00 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF Polska 1-3
19.04 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 1-3
20.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : TKKF Szczygłowice 3-0
21.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1-3
21.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : MUKS Wilhelm Szewczyk 3-0
22.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team 1-3

Chciałbym nadmienić, że jeden gracz przesłał swoje typy na priv i przedstawię je dziś na forum o 18

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 19 Apr 2016, o 14:58
by amator85
Ave!

I liga
21.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
22.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
22.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
II liga
19.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
19.04 wtorek 19.00 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF Polska 1 : 3
19.04 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
20.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : TKKF Szczygłowice 3 : 0
21.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2 : 3
21.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : MUKS Wilhelm Szewczyk 3 : 0
22.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team 0 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 19 Apr 2016, o 15:15
by Jajens
21.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
22.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 0:3
19.04 wtorek 19.00 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF Polska 0:3
19.04 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
20.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : TKKF Szczygłowice 3:0
21.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
21.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 20 Apr 2016, o 05:11
by Zorro
Wysłano: 18 kwi 2016, o 14:54
Od: Lukasz_Catering
Do: Zorro

21.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
22.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
19.04 wtorek 19.00 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF Polska 0:3
19.04 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
20.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : TKKF Szczygłowice 3:0
21.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
21.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 20 Apr 2016, o 09:27
by Swierq
21.04 czwartek 18.20 Proxeo Racibórz : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
22.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
II liga
19.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki --------------
19.04 wtorek 19.00 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF Polska ---------------
19.04 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice -----------
20.04 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : TKKF Szczygłowice 3:0
21.04 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
21.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
22.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 20 Apr 2016, o 19:08
by Zorro
Cześć podaję wyniki 26 kolejki ,do rozegrania w tej kolejce pozostał mecz EDF - Kuźnia (06.05) a mecz Utikom - MUKS ,nie jest brany pod uwagę ze względu na walkower.

1 - Jajens -----------------20(5)
1 - Lukasz_Catering -----20(5)
1 - wiesx ------------------20(5)
4 - DADA1979 ------------16(4)
5 - BosSs ------------------15(3)
5 - wrona ------------------15(3)
7 - damian albion ---------14(3)
8 - amator85 --------------14(2)
8 - Zorro -------------------14(2)
10 - anilia -----------------12(1)
11 - Swierq -----------------3(1)
12 - ursinio ------------------0
13 - szrama -----------------nb

Klasyfikacja ogólna po 26 kolejkach:

1 - Jajens-----------------531 ( 135 ) +1
2 - Lukasz_Catering-----527 ( 135 ) +1
3 - BosSs------------------526 ( 135 ) -2
4 - amator85 -------------511 ( 126 )
5 - damian albion --------510 ( 126 )
6 - anilia------------------505 ( 128 )
7 - DADA 1979 -----------501 ( 128 )
8 - wrona------------------499 ( 123 ) +1
9 - wiesx ------------------494 ( 127 ) +1
10 - Swierq ---------------487 ( 122 ) -2
11 - Zorro -----------------483 ( 122 )
12 - szrama----------------438 ( 119 )
13 - ursinio ----------------429 ( 111 )
________________________

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 22 Apr 2016, o 21:33
by Zorro
wyniki 27 kolejki ,bez zaległego meczu Edytor - Utikom , na dole zestaw par na 28 kolejkę

1 - anilia -----------------17(5)
1 - BosSs -----------------17(5)
3 - wiesx -----------------16(5)
4 - wrona -----------------14(4)
5 - Lukasz_Catering -----13(4)
6 - DADA1979 -------------13(3)
7 - Jajens -----------------12(3)
8 - damian albion --------11(3)
8 - Zorro ------------------11(3)
10 - amator85 ----------- 8(1)
11 - Swierq ----------------5(1)
12 - szrama ----------------nb-2
13 - ursinio -----------------nb-1

Klasyfikacja ogólna po 27 kolejkach:

1 - BosSs------------------543 ( 140 ) +2
2 - Jajens-----------------543 ( 138 ) -1
3 - Lukasz_Catering-----540 ( 139 ) -1
4 - anilia------------------522 ( 133 ) +2
5 - damian albion --------521 ( 129 )
6 - amator85 -------------519 ( 127 ) -2
7 - DADA 1979 -----------514 ( 131 )
8 - wrona------------------513 ( 127 )
9 - wiesx ------------------510 ( 132 )
10 - Zorro -----------------494 ( 125 ) +1
11 - Swierq ---------------492 ( 123 ) -1
12 - szrama----------------438 ( 119 )
13 - ursinio ----------------429 ( 111 )

28 kolejka
I liga
25.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
26.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia
27.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : KS Volley Katowice
29.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik
29.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
II liga
25.04 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Verdex Kuźnia Raciborska
25.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : NORD Świerklany RO-JO Team
26.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : TKKF Szczygłowice
27.04 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Strzelec Gorzyczki
28.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Edytor Suszec
29.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : VRF Klimatyzacja Artus Żory
29.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Jedynka Jankowice

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 24 Apr 2016, o 09:42
by DADA1979
28 kolejka
I liga
25.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
26.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
27.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : KS Volley Katowice 3:1
29.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:0
29.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga
25.04 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Verdex Kuźnia Raciborska 0:3 ( Walkower ) - za 10 pkt. :]
25.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
26.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : TKKF Szczygłowice 3:1
27.04 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Strzelec Gorzyczki 3:0
28.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 3:2
29.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
29.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Jedynka Jankowice 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 24 Apr 2016, o 13:17
by BosSs
I liga
25.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
26.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
27.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : KS Volley Katowice 3:0
29.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:1
29.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga
25.04 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Verdex Kuźnia Raciborska 0:3
25.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
26.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : TKKF Szczygłowice 3:0
27.04 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Strzelec Gorzyczki 3:0
28.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 1:3
29.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
29.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Jedynka Jankowice 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 24 Apr 2016, o 22:27
by Zorro
28 kolejka
I liga
25.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
26.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
27.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : KS Volley Katowice 3-2
29.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3-1
29.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 2-3
II liga
25.04 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Verdex Kuźnia Raciborska 0-3
25.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : NORD Świerklany RO-JO Team 3-1
26.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : TKKF Szczygłowice 3-0
27.04 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Strzelec Gorzyczki 3-0
28.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 1-3
29.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3
29.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Jedynka Jankowice typ w piątek

Dodatkowo mam typy jednego z uczestników

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 25 Apr 2016, o 13:24
by amator85
Ave!

28 kolejka
I liga
25.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
26.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
27.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : KS Volley Katowice 1 : 3
29.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3 : 0
29.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
II liga
25.04 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Verdex Kuźnia Raciborska 0 : 3
25.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
26.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : TKKF Szczygłowice 3 : 0
27.04 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Strzelec Gorzyczki 3 : 0
28.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 1 : 3
29.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1 : 3
29.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Jedynka Jankowice 3 : 0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 25 Apr 2016, o 13:59
by Jajens
I liga
25.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
26.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
27.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : KS Volley Katowice 3:0
29.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:1
29.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga
25.04 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Verdex Kuźnia Raciborska 0:3
25.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
26.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : TKKF Szczygłowice 3:1
27.04 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Strzelec Gorzyczki 3:0
28.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 1:3
29.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
29.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Jedynka Jankowice 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 25 Apr 2016, o 14:45
by wrona
I liga
25.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
26.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
27.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : KS Volley Katowice 3:1
29.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:1
29.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga
25.04 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Verdex Kuźnia Raciborska 0:3
25.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
26.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : TKKF Szczygłowice 3:0
27.04 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Strzelec Gorzyczki 3:0
28.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 2:3
29.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
29.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Jedynka Jankowice 3:0
29.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 25 Apr 2016, o 17:50
by ursinio
I liga
25.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
26.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
27.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
29.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:0
29.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga
25.04 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Verdex Kuźnia Raciborska 0:3
25.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
26.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : TKKF Szczygłowice 3:0
27.04 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Strzelec Gorzyczki 3:0
28.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 1:3
29.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
29.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Jedynka Jankowice 3:1
29.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team 1:3

Pozdro
Ursinio

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 25 Apr 2016, o 18:08
by anilia
I liga
25.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
26.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
27.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : KS Volley Katowice 3:0
29.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:1
29.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga
25.04 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Verdex Kuźnia Raciborska 0:3
25.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
26.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : TKKF Szczygłowice 3:0
27.04 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Strzelec Gorzyczki 3:1
28.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 1:3
29.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
29.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Jedynka Jankowice 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 25 Apr 2016, o 19:59
by wiesx
28 kolejka
I liga
25.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle ====
26.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
27.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : KS Volley Katowice 3:1
29.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:1
29.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
II liga
25.04 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Verdex Kuźnia Raciborska =====
25.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : NORD Świerklany RO-JO Team =====
26.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : TKKF Szczygłowice 3:0
27.04 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Strzelec Gorzyczki 3:0
28.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 3:2
29.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1: 3
29.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Jedynka Jankowice 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 26 Apr 2016, o 14:40
by damian albion
I liga
25.04 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle xxxx
26.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
27.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : KS Volley Katowice 3:1
29.04 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:0
29.04 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
II liga
25.04 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Verdex Kuźnia Raciborska xxx
25.04 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : NORD Świerklany RO-JO Team xxx
26.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : TKKF Szczygłowice 3:0
27.04 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Strzelec Gorzyczki 3:0
28.04 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Edytor Suszec 3:0
29.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
29.04 piątek 19.30 Fundacja EDF Polska : Jedynka Jankowice 3:0
29.04 piątek 19.35 Edytor Suszec : Utikom Viktory AIR Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 5 May 2016, o 05:28
by Zorro
piątek 06.05. godz.19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 6 May 2016, o 13:08
by Jajens
piątek 06.05. godz.19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 6 May 2016, o 14:51
by Lukasz_Catering
piątek 06.05. godz.19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 6 May 2016, o 18:46
by amator85
Ave!
jeszcze trwa rozgrzewka.. :)

piątek 06.05. godz.19.30 Fundacja EDF Polska : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 7 May 2016, o 11:05
by Zorro
29 kolejka
I liga
9.05 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II
10.05 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany
11.05 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik
12.05 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski Rybnik
13.05 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
II liga
10.05 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
10.05 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory
10.05 wtorek 19.15 Beer Team : Utikom Viktory AIR Team
11.05 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : MUKS Wilhelm Szewczyk
13.05 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby
13.05 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF Polska
13.05 piątek 19.35 Edytor Suszec : Verdex Kuźnia Raciborska

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 8 May 2016, o 20:41
by DADA1979
29 kolejka
I liga
9.05 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Jedynka Jankowice II 3:1
10.05 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Dwójka Świerklany 1:3
11.05 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.05 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski Rybnik 1:3
13.05 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:2
II liga
10.05 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
10.05 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
10.05 wtorek 19.15 Beer Team : Utikom Viktory AIR Team 0:3
11.05 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : MUKS Wilhelm Szewczyk 3:0
13.05 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
13.05 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF Polska 3:2
13.05 piątek 19.35 Edytor Suszec : Verdex Kuźnia Raciborska 1:3