[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 5 Oct 2015, o 10:16

I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:0
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wrona » 5 Oct 2015, o 14:44

I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby PiotrekJ » 5 Oct 2015, o 15:14

I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 1:3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 1:3
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby dancio » 5 Oct 2015, o 16:00

I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 3:1
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 2:3
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
Albion Team
dancio
 
Posts: 188
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby amator85 » 5 Oct 2015, o 17:01

4 termin
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1 : 3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 1: 3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1

II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1 : 3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
6.10 wtorek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3 : 1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0 : 3
8.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1 : 3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3 : 1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0
amator85
 
Posts: 356
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 5 Oct 2015, o 17:18

I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby szrama » 5 Oct 2015, o 20:17

I liga

6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 0:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 5 Oct 2015, o 21:37

I liga

6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
II liga
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 3:2
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:0
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 2:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 2:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 2:3
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2:3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby dancio » 6 Oct 2015, o 10:48

Dwójka Świerklany - OKIS 3-0
FER - Edytor 3-1
Albion Team
dancio
 
Posts: 188
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 7 Oct 2015, o 14:17

Witam ,podaję wyniki 3 kolejki bez meczu : Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle,gdzie nastąpiła zmiana gospodarza i należy wytypować ten wynik ponownie do piątku do 19:00 , kolejność alfabetyczna , wyniki po 3 i 4 kolejce oraz klasyfikacja ogólna w sobotę

amator85 -16 (4)
anilia -13 (2)
BosSs -21 (5)
DADA1979 -18 (5)
damian albion -17 (4)
dancio -16 (4)
Gasior23 -16 (4)
Jajens -20 (5)
Lukasz_Catering -18 (5)
PiotrekJ - 17 (5)
Swierq -18 (4)
szrama -21 (6)
ursinio - 20 (5)
wiesx - 17 (4)
wrona - 17 (5)
Zorro - 18 (4)

mój typ na piątek
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby ursinio » 7 Oct 2015, o 17:17

Witka

Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 245
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby PiotrekJ » 7 Oct 2015, o 18:32

Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby amator85 » 7 Oct 2015, o 19:27

Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
amator85
 
Posts: 356
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 7 Oct 2015, o 20:26

Dwójka 3:0 Okis
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 8 Oct 2015, o 18:47

Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 8 Oct 2015, o 18:58

Dwojka - OKiS 3:0
JJIII - JJ II 0:3
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby dancio » 8 Oct 2015, o 20:46

JJ III - JJ II 0-3
Albion Team
dancio
 
Posts: 188
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 8 Oct 2015, o 21:46

Dodajemy typ derbów Jankowic
JJ III - JJ II 1-3
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Jajens » 8 Oct 2015, o 22:33

JJIII - JJ II 1:3
Jajens
 
Posts: 85
Joined: 18 Nov 2011, o 23:58

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Gasior23 » 9 Oct 2015, o 08:27

Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice II 1:3
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby wrona » 9 Oct 2015, o 09:02

Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice II 1:3
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 9 Oct 2015, o 22:00

Jedynka 3 1:3 Jedynka 2
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Zorro » 10 Oct 2015, o 11:31

termin 5
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice
Per Aspera Ad Astra
~ Z ~
User avatar
Zorro
 
Posts: 588
Joined: 6 Sep 2007, o 07:25
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Gasior23 » 11 Oct 2015, o 11:19

liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2-3
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 2-3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0-3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3- 0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3-2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3-1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 2-3
MARAT Rybnik
Gasior23
 
Posts: 99
Joined: 22 Sep 2012, o 10:59

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby BosSs » 11 Oct 2015, o 16:35

I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:1
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby szrama » 11 Oct 2015, o 17:22

I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 1:3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby damian albion » 11 Oct 2015, o 17:23

liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1-3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0-3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3- 0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3-1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 2-3
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3-1
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby DADA1979 » 11 Oct 2015, o 18:48

I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:2
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby anilia » 11 Oct 2015, o 22:16

liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1-3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0-3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 3-2
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3- 0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3-1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 2-3
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3-1
anilia
 
Posts: 62
Joined: 23 Sep 2014, o 16:35
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

Postby Lukasz_Catering » 12 Oct 2015, o 06:33

I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:1
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:1
Jar-Trans Fox Pszów!
Lukasz_Catering
 
Posts: 490
Joined: 17 Aug 2011, o 18:18
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest