Page 3 of 18

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 5 Oct 2015, o 10:16
by Jajens
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:0
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 5 Oct 2015, o 14:44
by wrona
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 5 Oct 2015, o 15:14
by PiotrekJ
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 1:3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 1:3
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 5 Oct 2015, o 16:00
by dancio
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 3:1
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 2:3
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 5 Oct 2015, o 17:01
by amator85
4 termin
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 1 : 3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 1: 3
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1

II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1 : 3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
6.10 wtorek 20.00 Fundacja EDF Polska : Edytor Suszec 3 : 1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0 : 3
8.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1 : 3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3 : 1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 5 Oct 2015, o 17:18
by DADA1979
I liga
5.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
5.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
II liga
5.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 1:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 5 Oct 2015, o 20:17
by szrama
I liga

6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
II liga
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 1:3
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:1
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 0:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 3:1
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 5 Oct 2015, o 21:37
by Zorro
I liga

6.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
7.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
II liga
6.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : TKKF Szczygłowice 3:2
6.10 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
6.10 wtorek 20:00 Fundacja EDF Polska - Edytor Suszec 3:0
7.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 2:3
8.10czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Utikom Viktory AIR Team 2:3
9.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF Polska 2:3
9.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 6 Oct 2015, o 10:48
by dancio
Dwójka Świerklany - OKIS 3-0
FER - Edytor 3-1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 7 Oct 2015, o 14:17
by Zorro
Witam ,podaję wyniki 3 kolejki bez meczu : Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle,gdzie nastąpiła zmiana gospodarza i należy wytypować ten wynik ponownie do piątku do 19:00 , kolejność alfabetyczna , wyniki po 3 i 4 kolejce oraz klasyfikacja ogólna w sobotę

amator85 -16 (4)
anilia -13 (2)
BosSs -21 (5)
DADA1979 -18 (5)
damian albion -17 (4)
dancio -16 (4)
Gasior23 -16 (4)
Jajens -20 (5)
Lukasz_Catering -18 (5)
PiotrekJ - 17 (5)
Swierq -18 (4)
szrama -21 (6)
ursinio - 20 (5)
wiesx - 17 (4)
wrona - 17 (5)
Zorro - 18 (4)

mój typ na piątek
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 7 Oct 2015, o 17:17
by ursinio
Witka

Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0

Pozdro
Ursinio

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 7 Oct 2015, o 18:32
by PiotrekJ
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 7 Oct 2015, o 19:27
by amator85
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 7 Oct 2015, o 20:26
by BosSs
Dwójka 3:0 Okis

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 8 Oct 2015, o 18:47
by Jajens
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 8 Oct 2015, o 18:58
by Lukasz_Catering
Dwojka - OKiS 3:0
JJIII - JJ II 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 8 Oct 2015, o 20:46
by dancio
JJ III - JJ II 0-3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 8 Oct 2015, o 21:46
by Zorro
Dodajemy typ derbów Jankowic
JJ III - JJ II 1-3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 8 Oct 2015, o 22:33
by Jajens
JJIII - JJ II 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 9 Oct 2015, o 08:27
by Gasior23
Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice II 1:3
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3-1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 9 Oct 2015, o 09:02
by wrona
Jedynka Jankowice III - Jedynka Jankowice II 1:3
Dwójka Świerklany Projtrans - OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 9 Oct 2015, o 22:00
by BosSs
Jedynka 3 1:3 Jedynka 2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 10 Oct 2015, o 11:31
by Zorro
termin 5
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 11 Oct 2015, o 11:19
by Gasior23
liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2-3
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 2-3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0-3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 0-3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3- 0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3-2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3-1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 2-3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 11 Oct 2015, o 16:35
by BosSs
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 11 Oct 2015, o 17:22
by szrama
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 11 Oct 2015, o 17:23
by damian albion
liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1-3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0-3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3- 0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3-1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 2-3
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3-1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 11 Oct 2015, o 18:48
by DADA1979
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 11 Oct 2015, o 22:16
by anilia
liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1-3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0-3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 3-2
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3- 0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3-1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 2-3
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3-1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 12 Oct 2015, o 06:33
by Lukasz_Catering
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:1
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:1