Page 4 of 18

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 12 Oct 2015, o 07:03
by ursinio
Witka

I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 3:1
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1

Pozdro
ursinio
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 12 Oct 2015, o 09:15
by amator85
termin 5
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1 : 3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0 : 3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 1
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3 : 2
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3 : 1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 2 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 12 Oct 2015, o 11:30
by Swierq
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1 : 3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1 : 3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0 : 3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 2
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 2
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3 : 0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 2:3
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 12 Oct 2015, o 11:33
by Jajens
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:1
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 12 Oct 2015, o 14:59
by wiesx
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 3:2
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:0
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 2:3
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 12 Oct 2015, o 16:28
by PiotrekJ
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 12 Oct 2015, o 16:53
by wrona
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0:3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1:3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:2
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:1
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3:2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3:2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 12 Oct 2015, o 18:24
by Zorro
termin 5
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-0
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 1-3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-0
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 2-3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-1
II liga
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0-3
12.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
12.10 poniedziałek 20.00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : NORD Świerklany RO-JO Team 1-3
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3-0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 2-3
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 3-0
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3-0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 12 Oct 2015, o 19:07
by Zorro
3 kolejka - wyniki łącznie z meczem Dwójka - OKiS
1 - BosSs -24 (6)
2 - Jajens -23 (6)
2 - ursinio - 23 (6)
4 - Lukasz_Catering -21 (6)
4 - szrama -21 (6)
6 - Zorro - 21 (5)
7 - PiotrekJ - 20 (6)
7 - wrona - 20 (6)
9 - amator85 -19 (5)
10 - DADA1979 -18 (5)
11 - Swierq -18 (4)
12 - damian albion -17 (4)
12 - Gasior23 -17 (4)
12 - wiesx - 17 (4)
15 - dancio -16 (4)
16 - anilia -13 (2)

Klasyfikacja ogólna po 3 kolejkach:

1 - BosSs------------------69 ( 17 ) -
2 - Lukasz_Catering-----63 ( 17 ) -
3 - szrama----------------63 ( 16 ) -
4 - Jajens-----------------62 ( 15 ) +5
5 - wrona-----------------59 ( 16 ) +2
6 - amator85 ------------59 ( 14 ) -
6 - Zorro -----------------59 ( 14 ) +5
8 - dancio ----------------57 ( 14 ) -4
8 - wiesx -----------------57 ( 14 ) -3
10 - damian albion ------56 ( 10 ) -
11 - Swierq ---------------55 ( 12 ) +1
12 - anilia---------------- 52 ( 12 ) -5
13 - PiotrekJ -------------50 ( 13 ) +1
14 - Gasior23 ------------48 ( 10 ) -1
15 - DADA 1979 ----------46 ( 11 ) -
16 - ursinio ---------------23 (6)

wyniki 4 kolejki , bez dwóch zaległych meczów , w/g alfabetu

amator85 - 15 (3)
anilia - 16 (3)
BosSs -19 (5)
DADA1979 - 13 (3)
damian albion - 12 (1)
dancio - 12 (2)
Gasior23 - 20 (5)
Jajens - 14 (3)
Lukasz_Catering - 14 (3)
PiotrekJ - 11 (2)
Swierq - 18 (4)
szrama - 13 (3)
ursinio - 12 (2)
wiesx - 17 (4)
wrona - 19 (5)
Zorro - 6 (1)

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 12 Oct 2015, o 21:59
by dancio
termin 5
I liga
13.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3-0
14.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 0-3
14.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3-1
15.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : KS Volley Katowice 1-3
16.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3-1
II liga
13.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3-0
13.10 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF Polska 3-2
14.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Albion Team – gramy dla Kuby 1-3
16.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : TKKF Szczygłowice 3-1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 16 Oct 2015, o 17:00
by Zorro
Klasyfikacja ogólna po 4 kolejkach,bez zaległych meczy Fox - Dwójka ( brak terminu ) i Piaski - JJ II (dopiero 20.11. zmiana gospodarza )

1 - BosSs------------------88 ( 22 ) -
2 - wrona-----------------78 ( 21 ) +3
3 - Lukasz_Catering-----77 ( 20 ) -1
4 - szrama----------------76 ( 19 ) -1
5 - Jajens-----------------76 ( 18 ) -1
6 - wiesx -----------------74 ( 18 ) +2
6 - amator85 ------------74 ( 17 ) -
8 - Swierq ---------------73 ( 16 ) +3
8 - dancio ---------------69 ( 16 ) -
10 - anilia---------------- 68 ( 15 ) +2
10 - Gasior23 ------------68 ( 15 ) +4
12 - damian albion ------68 ( 11 ) -2
13 - Zorro ----------------65 ( 15 ) -7
14 - PiotrekJ -------------61 ( 15 ) -1
15 - DADA 1979 ----------59 ( 14 ) -
16 - ursinio ---------------35 (8) -

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 17 Oct 2015, o 10:43
by Zorro
6 termin
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory

i jeżeli ktoś chce zmienić typ zaległych meczy to podaję zestaw:
20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 17 Oct 2015, o 20:57
by BosSs
6 termin
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:1
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 3:2
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3:0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:1
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

i jeżeli ktoś chce zmienić typ zaległych meczy to podaję zestaw:
20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1:3
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 17 Oct 2015, o 22:17
by szrama
6 termin
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:0
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 3:1
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3:0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:1
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3


20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:1
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 18 Oct 2015, o 10:32
by ursinio
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:1
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:2
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 1:3
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3:0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:1
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3

i jeżeli ktoś chce zmienić typ zaległych meczy to podaję zestaw:
20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1:3
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3

Pozdro
Ursinio

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 18 Oct 2015, o 11:50
by Swierq
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 1:3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:1
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 2:3
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3:0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:2
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3

20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:1
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 18 Oct 2015, o 13:00
by DADA1979
6 termin
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:1
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 3:2
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3:0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 1:3
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

i jeżeli ktoś chce zmienić typ zaległych meczy to podaję zestaw:
20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:2
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 18 Oct 2015, o 15:36
by Gasior23
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 1:3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:0
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 3:1
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3:0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:1
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3

20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 18 Oct 2015, o 18:45
by anilia
6 termin
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:1
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 3:2
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3:0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:1
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:1
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 18 Oct 2015, o 22:06
by dancio
6 termin
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:1
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2:3
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 2:3
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3:0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:2
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3

20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:0
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 18 Oct 2015, o 23:01
by damian albion
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 1:3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:0
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 0:3
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 3:1
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3:0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:1
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3

20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:1
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 19 Oct 2015, o 10:57
by wiesx
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:1
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 1:3
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3:0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:0
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

i jeżeli ktoś chce zmienić typ zaległych meczy to podaję zestaw:
20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1:3
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 19 Oct 2015, o 11:56
by Lukasz_Catering
6 termin
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:0
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 3:2
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3:0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:2
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3


20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1:3
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 19 Oct 2015, o 12:33
by amator85
AVE !
6 termin
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 1 : 3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3 : 0
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1 : 3
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 0 : 3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 3 : 0
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3 : 0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3 : 1
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3

20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3 : 2
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 19 Oct 2015, o 12:49
by Jajens
6 termin
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 1:3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:0
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:1
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 3:1
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3:0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:2
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3


20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:1
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 19 Oct 2015, o 13:21
by Zorro
6 termin
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3-0
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0-3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0-3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3-0
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2-3
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 1-3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 1-3
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 1-3
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3-0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3-1
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0-3

20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3-2
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0-3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 19 Oct 2015, o 14:13
by wrona
I liga
19.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
20.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.10 środa 20.00 KS Volley Katowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
23.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
23.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3
23.10 piątek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:1
II liga
20.10 wtorek 19.15 Beer Team : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
21.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Utikom Viktory AIR Team 0:3
22.10 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Fundacja EDF Polska 3:1
22.10 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
23.10 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : MUKS Wilhelm 3:0
23.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:1
23.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

i jeżeli ktoś chce zmienić typ zaległych meczy to podaję zestaw:
20.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1:3
19.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Edytor Suszec 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 24 Oct 2015, o 00:43
by Zorro
termin 7
I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice
29.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 24 Oct 2015, o 21:32
by BosSs
ermin 7
I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice 1;3
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3;0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0;3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3;1
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3;1
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team 0;3
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice 3;0
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3;0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 3;1
29.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3;1
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 0;3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice 2;3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 25 Oct 2015, o 10:41
by Swierq
I liga
26.10 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : KS Volley Katowice 1;3
27.10 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Top Ten ZST Rybnik 3;0
28.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0;3
29.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
30.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3;1
30.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
II liga
26.10 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Beer Team 0;3
26.10 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Jedynka Jankowice 3;0
28.10 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Verdex Kuźnia Raciborska 3;0
28.10 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : TKKF Szczygłowice 3;1
29.10 czwartek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 3;0
30.10 piątek 18.50 Edytor Suszec : NORD Świerklany RO-JO Team 1;3
30.10 piątek 19.00 Fundacja EDF Polska : Victoria Pilchowice 2;3