Page 1 of 18

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 10 Sep 2015, o 16:55
by Zorro
TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 10 Sep 2015, o 17:09
by Zorro
TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3-0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3-0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3-0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3-0
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0-3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0-3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3-1
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 1-3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 2-3
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 1-3
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3-0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 1-3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 10 Sep 2015, o 18:28
by damian albion
Witam wszystkich w nowym sezonie i życzę powodzenia w typerze :)
DP

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3-1
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3-0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3-0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3-2
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3-0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1-3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0-3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3-1
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 3-2
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1-3
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3-1
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3-0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 3-2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 10 Sep 2015, o 18:48
by Lukasz_Catering
TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 1:3
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
II liga 
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:0
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 3:0
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 2:3
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 11 Sep 2015, o 11:13
by BosSs
Witam i powodzenia !

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:2
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3:1
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:0
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 1:3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3:1
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 11 Sep 2015, o 11:30
by dancio
TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3:1
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:1
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 1:3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3:2
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 3:2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 11 Sep 2015, o 13:19
by PiotrekJ
TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3:1
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:1
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 1:3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 0:3
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 11 Sep 2015, o 14:58
by Gasior23
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3:
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2 :3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:1
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 3:1
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3:1
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 11 Sep 2015, o 20:36
by szrama
TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3:1
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 1:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:0
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 1:3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 1:3
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 12 Sep 2015, o 11:43
by Swierq
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3:2
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 1:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 2:3
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 3:1
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3:1
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 12 Sep 2015, o 18:51
by anilia
TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 1:3
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:0
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 3:1
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 2:3
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 13 Sep 2015, o 11:28
by wiesx
TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3 : 0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3 : 1
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 0 : 3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3 : 0
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 3 : 1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 13 Sep 2015, o 19:42
by DADA1979
TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3 : 0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 2 : 3
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 3 : 2
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3 : 1
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 3 : 1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 14 Sep 2015, o 07:24
by wrona
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 1:3
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:0
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 3:1
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 2:3
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 14 Sep 2015, o 09:56
by amator85
Witam wszystkich w nowym sezonie!
Życzę zdrowej rywalizacji w typerze i na boisku :)

TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3 : 0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3 : 1
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3 : 0
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 2 : 3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 3 : 1
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 1 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 14 Sep 2015, o 14:26
by Jajens
TERMIN 1
I liga
14.09 poniedziałek 20.00 Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
15.09 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
16.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
16.09 środa 20.00 KS Volley Katowice : Proxeo Racibórz 3:1
18.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
18.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
II liga
14.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.09 poniedziałek 19.30 Utikom Viktory AIR Team : Victoria Pilchowice 3:1
16.09 środa 19:00 R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele : Fundacja EDF Polska 1:3
17.00 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
17.09 czwartek 18.00 Verdex Kuźnia Raciborska : Beer Team 1:3
18.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
18.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Jedynka Jankowice 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 20 Sep 2015, o 09:08
by Zorro
2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 20 Sep 2015, o 14:25
by Gasior23
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1-3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0-3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3-1

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0-3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3-1
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3-0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3-1
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3-1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1-3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 20 Sep 2015, o 19:14
by BosSs
2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:2

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 1:3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:1
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 20 Sep 2015, o 20:56
by szrama
2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:0
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:1

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 1:3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 21 Sep 2015, o 05:41
by Lukasz_Catering
2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 2:3

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 1:3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 21 Sep 2015, o 10:22
by wrona
2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 2:3

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3:2
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 21 Sep 2015, o 13:15
by Jajens
2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:1

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3:0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 1:3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 21 Sep 2015, o 13:26
by Swierq
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:1

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 2:3
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 2:3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 21 Sep 2015, o 13:29
by anilia
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0:3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3:1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3:1

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0:3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 1:3
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 2:3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3:0
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 21 Sep 2015, o 14:05
by wiesx
2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0 : 3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 2 : 3

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0 : 3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3 : 1
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 1
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3 : 1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 0 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 21 Sep 2015, o 14:15
by dancio
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0 : 3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3 : 1

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0 : 3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 1: 3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 1
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3 : 1
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 21 Sep 2015, o 14:27
by Zorro
2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 0-3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1-3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 1-3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-1
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3-2

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0-3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3-1
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3-0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 1-3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3-0
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 3-2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 21 Sep 2015, o 15:35
by damian albion
2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 1-3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1-3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0-3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1-3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3-0
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3-2

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0-3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1-3
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3-0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 1-3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3-1
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3-0
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1-3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2015/2016

PostPosted: 21 Sep 2015, o 15:40
by amator85
2 kolejka
I liga
21.09 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : KS Volley Katowice 1 : 3
22.09 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
23.09 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
24.09 czwartek 18.00 MARAT Rybnik: Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.09 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Salvequick-Mokate-TKKF Pawłowice 3 : 0
25.09 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 3 : 1

II liga
21.09 poniedziałek 18.00 MUKS Wilhelm Szewczyk : Fundacja EDF Polska 0 : 3
22.09 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
23.09 środa 18.00 VRF Klimatyzacja Artus Żory : R-Walecka Kabareciarze i Przyjaciele 3 : 0
23.09 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 2 : 3
24.09 czwartek 17.45 TKKF Szczygłowice : Verdex Kuźnia Raciborska 3 : 1
25.09 piątek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 1 : 3
25.09 piątek 18.50 Edytor Suszec : Impacto LKS Chałupki 1 : 3