[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

regulamin

regulamin

Postprzez sooski20 » 26 paź 2015, o 19:04

Witam,
mam pytanie odnośnie regulaminu i zasad gry,
otóż miałem dziś sytuację na treningu gdzie graliśmy wiadome w siatke :D kumpel zaserwował piłkę, inny przyjał ją niedokładnie pilka wpadla w siatke i spadajac po niej odbiła sie od nogi przeciwnika po naszej stronie, który stał na lini srodkowej. Ktos wie jak to interpretowac? Dla kogo powinien byc punkt?
pozdrawiam
sooski20

Re: regulamin

Postprzez woli » 26 paź 2015, o 20:10

sooski20 napisał(a):Witam,
mam pytanie odnośnie regulaminu i zasad gry,
otóż miałem dziś sytuację na treningu gdzie graliśmy wiadome w siatke :D kumpel zaserwował piłkę, inny przyjał ją niedokładnie pilka wpadla w siatke i spadajac po niej odbiła sie od nogi przeciwnika po naszej stronie, który stał na lini srodkowej. Ktos wie jak to interpretowac? Dla kogo powinien byc punkt?
pozdrawiam

Piłka nie przeszła przez siatkę, a chyba o to w tym sporcie między innymi chodzi. Jeśli nie przeszedł linii środkowej, to punkt dla przeciwników.
woli

Re: regulamin

Postprzez sooski20 » 26 paź 2015, o 21:04

hmm.. no nie przeszła, ale zawodnik przeciwnikow zrobil to po naszej stronie zanim piłka dotknęła boiska, wiec to jest takie zawiłe..
sooski20

Powrót do Siatkówka amatorska