[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez wrona » 6 lut 2017, o 12:30

XVI TERMIN

I LIGA
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 3:2
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3:1
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3:0
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1:3
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 6 lut 2017, o 18:12

Ave !!!

I LIGA
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 1 : 3
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 3 : 1
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 1

II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3 : 1
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3 : 0
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1 : 3
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1 : 3
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez ursinio » 6 lut 2017, o 21:36

I LIGA
6.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
7.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jar-Trans Fox Pszów 3: 0
8.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3
8.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
9.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice II 0 : 3
10.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Utikom InoWino AiR Team 3 : 1
10.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 0

II LIGA
7.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Beer Team 3 : 0
7.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
7.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Jedynka Jankowice 3 : 0
8.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1 : 3
9.02 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
10.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0 : 3
Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 227
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 11 lut 2017, o 12:36

Ave !!!

Za nami kolejka z meczem na szczycie w I lidze. Nie byłem, nie widziałem ale wynik i opis każdy sobie przeczyta..
Swój mecz z rywalem zza miedzy przegrywają ''ursusy''.
Kolejny swój mecz przegrywa też Utikom.
W II lidze po udanym zeszłym tygodniu "łatwe punkty" gubi drużyna NORDów.
W meczu na szczycie AKS wygrywa z Chałupkami.
W pojedynku zespołów zamykających tabelę pierwsze zwycięstwo i punkty zdobywa Beer Team - brawo !!!

Wyniki XVI TERMINU

1 - BosSs.....................19(5)
2 - pepe_volley.............17(4)
3 - rafcio....................16(4)
4 - ursinio...................15(3)
5 - amator85................14(3)
6 - DADA1979...............13(2)
6 - wrona....................13(2)
8 - Swierq....................12(2)
9 - paXinatoR. ..............11(3)
10 - szrama..................11(2)


Klasyfikacja po XVI TERMINIE

1 - rafcio.................305(78)
2 - Swierq................300(72)
3 - amator85.............287(72)
4 - DADA1979............286(71) -1
5 - ursinio................283(71) +1
6 - wrona.................282(70) -1
7 - BosSs..................281(71)
8 - pepe_volley..........270(73)
9 - szrama................245(61)
10 - damian albion......221(58)
11 - paXinatoR...........222(55)
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 11 lut 2017, o 12:44

XVII TERMIN

I LIGA
13.02 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik
13.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : MARAT Rybnik
15.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans
15.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia
16.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
17.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice
17.02 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II

II LIGA
13.02 poniedziałek 19:00 Zespół R-Walecka : Jedynka Jankowice
14.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice
15.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka
16.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : NORD Świerklany RO-JO Team
16.00 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Top Ten ZST Rybnik
17.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki
17.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez rafcio » 11 lut 2017, o 14:06

XVII TERMIN

I LIGA
13.02 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
13.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : MARAT Rybnik 1:3
15.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 2:3
16.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
17.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
17.02 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
13.02 poniedziałek 19:00 Zespół R-Walecka : Jedynka Jankowice 3:0
14.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
15.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1:3
16.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
16.00 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
17.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
17.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
rafcio
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez DADA1979 » 11 lut 2017, o 15:05

XVII TERMIN

I LIGA
13.02 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
13.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
15.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
16.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
17.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
17.02 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
13.02 poniedziałek 19:00 Zespół R-Walecka : Jedynka Jankowice 3:0
14.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
15.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 3:2
16.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
16.00 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
17.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
17.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez Swierq » 12 lut 2017, o 15:59

XVII TERMIN

I LIGA
13.02 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
13.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : MARAT Rybnik 2:3
15.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
16.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
17.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
17.02 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
13.02 poniedziałek 19:00 Zespół R-Walecka : Jedynka Jankowice 3:0
14.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
15.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1:3
16.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
16.00 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:1
17.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
17.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 143
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez ursinio » 12 lut 2017, o 20:02

I LIGA
13.02 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
13.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : MARAT Rybnik 1:3
15.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
16.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
17.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:0
17.02 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3

II LIGA
13.02 poniedziałek 19:00 Zespół R-Walecka : Jedynka Jankowice 3:0
14.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
15.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 0:3
16.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
16.00 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
17.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
17.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 227
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez szrama » 12 lut 2017, o 22:50

XVII TERMIN

I LIGA
13.02 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
13.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
15.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
16.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
17.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
17.02 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
13.02 poniedziałek 19:00 Zespół R-Walecka : Jedynka Jankowice 3:0
14.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
15.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 3:1
16.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
16.00 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
17.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
17.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
Avatar użytkownika
szrama
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21 wrz 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez pepe_volley » 12 lut 2017, o 23:19

XVII TERMIN

I LIGA
13.02 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
13.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : MARAT Rybnik 3:2
15.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
16.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
17.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
17.02 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
13.02 poniedziałek 19:00 Zespół R-Walecka : Jedynka Jankowice 3:0
14.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
15.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1:3
16.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
16.00 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
17.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
17.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez wrona » 13 lut 2017, o 15:36

I LIGA
13.02 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
13.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : MARAT Rybnik 1:3
15.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
16.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
17.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
17.02 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3

II LIGA
13.02 poniedziałek 19:00 Zespół R-Walecka : Jedynka Jankowice 3:0
14.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
15.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1:3
16.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
16.00 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
17.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
17.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 13 lut 2017, o 16:41

Ave !!!

XVII TERMIN

I LIGA
13.02 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
13.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : MARAT Rybnik 1 : 3
15.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
15.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
16.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
17.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
17.02 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1 : 3

II LIGA
13.02 poniedziałek 19:00 Zespół R-Walecka : Jedynka Jankowice 3 : 0
14.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
15.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1 : 3
16.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
16.00 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
17.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
17.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 13 lut 2017, o 16:44

W dniu 17.02 piątek grać będą ze sobą oczywiście OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle vs Jedynka Jankowice III a nie jak pisze Jedynka II..
Kto chce ma czas jeszcze zmienić swój typ :)

pozDro
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez BosSs » 13 lut 2017, o 18:53

I LIGA
13.02 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
13.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : MARAT Rybnik 3:1
15.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
15.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
16.02 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
17.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
17.02 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3

II LIGA
13.02 poniedziałek 19:00 Zespół R-Walecka : Jedynka Jankowice 3;0
14.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0;3
15.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Zespół R-Walecka 1:3
16.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
16.00 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 3:0
17.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
17.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 482
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 19 lut 2017, o 01:37

Ave !!!
Ta kolejka zapadnie w pamięci ze względu na ilość meczy przełożonych. Natomiast kilka rozstrzygnięć tych spotkań, które udało się rozegrać niejednego z nas zaskoczyły..

Wyniki XVII TERMINU

1 - pepe_volley.............17(5)
2 - BosSs.....................16(5)
3 - amator85................13(4)
3 - DADA1979................13(4)
3 - rafcio.....................13(4)
3 - szrama....................13(4)
3 - wrona.....................13(4)
8 - ursinio....................12(3)
9 - Swierq....................11(3)


Klasyfikacja po XVII TERMINIE

1 - rafcio.................318(82)
2 - Swierq................311(75)
3 - amator85.............300(76)
4 - DADA1979............299(75)
5 - ursinio................295(74)
5 - wrona.................295(74) +1
7 - BosSs..................297(76)
8 - pepe_volley..........287(78)
9 - szrama................258(65)
10 - paXinatoR...........222(55)
11 - damian albion......221(58)
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 19 lut 2017, o 01:46

XVIII TERMIN

I LIGA
21.02 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : VRF Klimatyzacja Artus Żory
21.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik
22.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team
22.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II
22.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
24.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice
24.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II

II LIGA
21.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF
21.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Top Ten ZST Rybnik
21.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice
22.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : NORD Świerklany RO-JO Team
23.02 czwartek 18.15 Victoria Pilchowice : Zespół R-Walecka
23.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : AKS Rybnik
24.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team
24.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 19 lut 2017, o 01:57

XVIII TERMIN

I LIGA
21.02 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 0
21.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 1 : 3
22.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0 : 3
22.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0 : 3
22.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
24.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 2 : 3
24.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1 : 3

II LIGA
21.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3 : 1
21.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
21.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
22.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
23.02 czwartek 18.15 Victoria Pilchowice : Zespół R-Walecka 1 : 3
23.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : AKS Rybnik 1 : 3
24.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3 : 0
24.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez rafcio » 19 lut 2017, o 10:37

XVIII TERMIN

I LIGA
21.02 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 1:3
22.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
22.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
22.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
24.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 1:3
24.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3

II LIGA
21.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:1
21.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Top Ten ZST Rybnik 0:3
21.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
22.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
23.02 czwartek 18.15 Victoria Pilchowice : Zespół R-Walecka 1:3
23.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : AKS Rybnik 0:3
24.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:0
24.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
rafcio
 
Posty: 65
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez BosSs » 19 lut 2017, o 11:33

W tabeli głównej jest błąd ... powinienem awansować o 2 lokaty ;)

I LIGA
21.02 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 1:3
22.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
22.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 1:3
22.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
24.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 3:2
24.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3

II LIGA
21.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:1
21.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Top Ten ZST Rybnik 1:3
21.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
22.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
23.02 czwartek 18.15 Victoria Pilchowice : Zespół R-Walecka 3:1
23.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : AKS Rybnik 1:3
24.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:0
24.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 482
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez ursinio » 19 lut 2017, o 13:24

I LIGA
21.02 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 0:3
22.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
22.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
22.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
24.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 3:1
24.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
21.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:0
21.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Top Ten ZST Rybnik 0:3
21.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
22.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
23.02 czwartek 18.15 Victoria Pilchowice : Zespół R-Walecka 1:3
23.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : AKS Rybnik 0:3
24.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:0
24.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 227
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez DADA1979 » 19 lut 2017, o 19:00

XVIII TERMIN

I LIGA
21.02 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 2:3
22.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
22.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 1:3
22.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
24.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 1:3
24.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 2:3

II LIGA
21.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:1
21.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Top Ten ZST Rybnik 0:3
21.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
22.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
23.02 czwartek 18.15 Victoria Pilchowice : Zespół R-Walecka 3:2
23.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : AKS Rybnik 0:3
24.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:0
24.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez pepe_volley » 19 lut 2017, o 19:40

I LIGA
21.02 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 2:3
22.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
22.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
22.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
24.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 2:3
24.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3

II LIGA
21.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:1
21.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Top Ten ZST Rybnik 0:3
21.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
22.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
23.02 czwartek 18.15 Victoria Pilchowice : Zespół R-Walecka 1:3
23.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : AKS Rybnik 1:3
24.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:0
24.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez szrama » 19 lut 2017, o 22:54

XVIII TERMIN

I LIGA
21.02 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 1:3
22.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
22.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 1:3
22.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
24.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 1:3
24.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 2:3

II LIGA
21.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:1
21.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Top Ten ZST Rybnik 0:3
21.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
22.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
23.02 czwartek 18.15 Victoria Pilchowice : Zespół R-Walecka 3:1
23.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : AKS Rybnik 0:3
24.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:0
24.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
Avatar użytkownika
szrama
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21 wrz 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez damian albion » 19 lut 2017, o 23:24

XVIII TERMIN

I LIGA
21.02 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 1:3
22.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
22.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 1:3
22.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
24.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 1:3
24.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3

II LIGA
21.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:1
21.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Top Ten ZST Rybnik 3:2
21.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
22.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
23.02 czwartek 18.15 Victoria Pilchowice : Zespół R-Walecka 3:2
23.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : AKS Rybnik 1:3
24.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:0
24.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
damian albion
 
Posty: 340
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez wrona » 20 lut 2017, o 11:40

I LIGA
21.02 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
22.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
22.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
22.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
24.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 1:3
24.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3

II LIGA
21.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:1
21.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Top Ten ZST Rybnik 0:3
21.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
22.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
23.02 czwartek 18.15 Victoria Pilchowice : Zespół R-Walecka 1:3
23.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : AKS Rybnik 0:3
24.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:0
24.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez Swierq » 20 lut 2017, o 17:10

I LIGA
21.02 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.02 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 1:3
22.02 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
22.02 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
22.02 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
24.02 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Orton Flex-Pawłowice 1:3
24.02 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
21.02 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:0
21.02 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Top Ten ZST Rybnik 0:3
21.02 wtorek 19.15 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
22.02 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
23.02 czwartek 18.15 Victoria Pilchowice : Zespół R-Walecka 1:3
23.02 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : AKS Rybnik 1:3
24.02 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Beer Team 3:0
24.02 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 143
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 26 lut 2017, o 19:57

Ave !!!

Po urlopie czas nadrobić zaległości - najpierw poprawiona klasyfikacja z ostatniego terminu bo strasSsznie źle potraktowałem BosSsa.. nie żeby specjalnie :D :D

1 - rafcio.................318(82)
2 - Swierq................311(75)
3 - amator85.............300(76)
4 - DADA1979............299(75)
5 - BosSs..................297(76) +2
6 - ursinio................295(74) -1
6 - wrona.................295(74)
8 - pepe_volley..........287(78)
9 - szrama................258(65)
10 - paXinatoR...........222(55)
11 - damian albion......221(58)
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 26 lut 2017, o 20:18

A teraz sprawy bieżące..

Wyniki w I lidze w zasadzie ułożyły się zgodnie z oczekiwaniami typerów za wyjątkiem meczu na szczycie w Piaskach oraz w Lubomii..
Również w II lidze na uwagę zasługuje kilka wyników. Mecz w Gorzyczkach -przegrany przez gospodarzy z NORDami- oddala ich od "final four". Później rozegrano zacięty mecz na szczycie w Pilchowicach, gdzie lepsi okazali się jednak przyjezdni z R-Waleckiej. Victoria ma jeszcze w prawdzie dwa mecze zaległe więc w górze tabeli może być ciasno.. No i do niespodzianki doszło na hali w Lędzinach !!! Tam drugą porażkę w sezonie odniósł dotychczasowy lider rozgrywek AKS. Każda seria kiedyś się kończy.. Ale trzeba podkreślić też równą od kilku kolejek grę beniaminka z Lędzin, który traci już tylko 3pkt do czwartego miejsca !!!


Wyniki XVIII TERMINU

1 - wrona.....................28(8)
2 - amator85.................27(8)
3 - rafcio.....................25(7)
3 - Swierq....................25(7)
5 - ursinio....................24(7)
6 - pepe_volley..............22(6)
7 - DADA1979................19(5)
7 - szrama....................19(5)
9 - BosSs......................16(4)
9 - damian albion...........16(4)

Klasyfikacja po XVIII TERMINIE

1 - rafcio.................343(89)
2 - Swierq................336(82)
3 - amator85.............327(84)
4 - wrona.................323(82) +1
5 - ursinio................319(81)
6 - DADA1979............318(80) -2
7 - BosSs..................313(80)
8 - pepe_volley..........309(84)
9 - szrama................277(70)
10 - damian albion......237(62) +1
11 - paXinatoR...........222(55) -1
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 26 lut 2017, o 20:25

XIX TERMIN

I LIGA
27.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
28.02 wtorek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
1.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom InoWino AiR Team
3.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III
3.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia
3.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów

II LIGA
28.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice
28.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik
28.02 wtorek 19.15 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik
2.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Strzelec Gorzyczki
2.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Albion Team – gramy dla Kuby
3.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : Zespół R-Walecka
3.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice
amator85
 
Posty: 293
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości