[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 2 paź 2016, o 01:38

Zapraszam do rywalizacji w kolejnej edycji TYPERA :)

Typować można do godziny wyznaczonej na rozpoczęcie spotkania

Proponuję tę samą punktację co w poprzednim sezonie, tzn :

- 3 pkt za wytypowanie dokładnego wyniku spotkania
- 1 pkt za wytypowanie zwycięscy spotkania
- 0 pkt za wytypowanie błędnego wyniku

Za prawidłowe wytypowanie dokładnego wyniku 8 spotkań w jednej kolejce przyznawawny będzie bonus +10 pkt

Mam propozycję dotyczącą meczy przekładanych. Proponuję rozliczać je w tych kolejkach, w których będą one rozegrane. Dzięki temu będę mógł na bieżąco rozliczać każdą kolejkę i tworzyć ranking bez wracania do jakiejś kolejki po dłuższym czasie.

Jeśli więc jakiś mecz wypadnie z danej kolejki to na bonus trzeba będzie wytypować prawidłowy wynik w większej połowie spotkań + 1
np. 12 spotkań = 7+1
10 spotkań = 6+1
9 spotkań + 5+1
7 spotkań = 4+1
Jeśli ktoś ma jakieś propozycje - piszcie.
Ostatnio edytowano 2 paź 2016, o 09:35 przez amator85, łącznie edytowano 1 raz
amator85
 
Posty: 252
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 2 paź 2016, o 09:34

I TERMIN

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka
amator85
 
Posty: 252
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 2 paź 2016, o 09:41

I TERMIN

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 3 : 1
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3 : 1
amator85
 
Posty: 252
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez rafcio » 2 paź 2016, o 10:36

I TERMIN

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 3 : 1
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1 : 3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1 : 3
rafcio
 
Posty: 42
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez DADA1979 » 2 paź 2016, o 16:37

I TERMIN

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0 : 3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 2
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3 : 1
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez BosSs » 2 paź 2016, o 20:01

No z tymi przekładanymi meczami to był największy problem ... dla prowadzących typera jak i samych typujących .. nie raz jeden mecze wskoczył nie spodziewanie i zdążyły dwie osoby wytypować ...

Jak dla mnie Twoja propozycja jest gites i jestem za !

I TERMIN

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 1:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:0
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez pawel.m » 2 paź 2016, o 21:00

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 0:3
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1:3
pawel.m
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 14:31
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez pepe_volley » 2 paź 2016, o 21:42

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 2:3
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez Swierq » 2 paź 2016, o 22:32

LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 1 : 3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 2
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez wrona » 3 paź 2016, o 07:41

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 2:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 2:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:1
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez Kamiljan » 3 paź 2016, o 14:22

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 1:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 2:3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posty: 282
Dołączył(a): 25 wrz 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez PiotrekJ » 3 paź 2016, o 15:21

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:1
''Jeśli na boisku czujesz się jak ptak, to poczuj jak wspaniale jest latać i fruń jak najwyżej po marzenia" ~A.Gołaś

"Kreatywność to pozwalanie sobie na popełnianie błędów. Sztuką jest wiedzieć, które z nich popełnić jeszcze raz" ~S. Adams
Avatar użytkownika
PiotrekJ
 
Posty: 237
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez ursinio » 3 paź 2016, o 17:06

LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:1

ursinio
ursinio
 
Posty: 203
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez damian albion » 5 paź 2016, o 10:52

LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team :
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1

II LIGA
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1:3
damian albion
 
Posty: 335
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 8 paź 2016, o 09:26

Ave !!

III TERMIN

I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF
amator85
 
Posty: 252
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 8 paź 2016, o 10:30

Ave!!

Szok i niedowierzanie :o jeśli pamięć mnie nie myli to w dwóch oistatnich sezonach typera mieliśmy tylko dwa bonusy (Jajensa i mój)... teraz już w pierwszej kolejce jesteśmy świadkami aż 3 bonusów !!!
Wyniki liczone są oczywiście bez meczu Orton Flex-Pawłowice - Proxeo Silesia Lubomia :] :]
Sprawdzajcie na bieżąco i piszcie jeśli mi gdzieś palec objechał :D

Wyniki i klasyfikacja po II terminie
1 – Swierq…………………… 36(8) + bonus!!
2 - rafcio ……………………… 35(8) + bonus!!
3 – ursinio……………………. 34(7) + bonus!!
4 – BosSs……………………… 21(6)
4 - DADA1979……………….. 21(6)
6 - amator85………………. 20(6)
7 – Kamiljan………………… 20(5)
7 - pawel.m…………….…. 20(5)
7 - pepe_volley……….…. 20(5)
10 – wrona……………………. 18(5)
11 – PiotrekJ………………… 17(4)
12 - damian Albion………… 9(2)
amator85
 
Posty: 252
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez damian albion » 8 paź 2016, o 23:46

I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:0
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
damian albion
 
Posty: 335
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez rafcio » 9 paź 2016, o 06:51

I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
rafcio
 
Posty: 42
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez Swierq » 9 paź 2016, o 09:06

I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 2:3
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:2
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez BosSs » 9 paź 2016, o 09:20

10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:2
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:2
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:1
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez ursinio » 9 paź 2016, o 09:24

Witka
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 3:2
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0

Ursinio
ursinio
 
Posty: 203
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez DADA1979 » 9 paź 2016, o 16:01

I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 2:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez pawel.m » 9 paź 2016, o 18:39

III TERMIN

I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 1:3
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 1:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
pawel.m
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 sie 2016, o 14:31
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez szrama » 9 paź 2016, o 21:26

10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:1
Avatar użytkownika
szrama
 
Posty: 170
Dołączył(a): 21 wrz 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez wrona » 10 paź 2016, o 08:47

10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:2
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:1
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 10 paź 2016, o 13:59

10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino Air Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
amator85
 
Posty: 252
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez Kamiljan » 10 paź 2016, o 17:56

I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posty: 282
Dołączył(a): 25 wrz 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez pepe_volley » 10 paź 2016, o 21:14

I LIGA
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:0
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:2
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 10 paź 2016, o 22:23

III TERMIN

I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle już typowałem
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3 : 1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0 : 3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 0

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1 : 3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1 : 3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3 : 0
amator85
 
Posty: 252
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 15 paź 2016, o 13:12

Ave !!!

Podsumowanie III kolejki wyślę wieczorem, tymczasem zestaw na przyszły tydzień

IV TERMIN

I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka
amator85
 
Posty: 252
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Następna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości