[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez ursinio » 13 mar 2017, o 17:40

I liga
13.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
13.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
14.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
15.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
16.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3:0
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Utikom InoWino AiR Team 3:1

II liga
13.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
14.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Jedynka Jankowice 0:3
14.03 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF 3:0
15.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3:0
16.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Zespół R-Walecka 3:1
16.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Impacto LKS Chałupki 3:0

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 202
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez damian albion » 13 mar 2017, o 23:36

I liga

13.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
14.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
15.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
16.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Utikom InoWino AiR Team 3:1

II liga

14.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Jedynka Jankowice 3:1
14.03 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF 3:0
15.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3:0
16.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Zespół R-Walecka 3:1
16.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Impacto LKS Chałupki 3:0
damian albion
 
Posty: 335
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 19 mar 2017, o 10:49

Ave !!!

W I lidze jest już prawie wszystko jasne. Prawie bo w ostatniej kolejce wyjaśni się kto zajmie ostatnie (8-me miejsce w tabeli), które gwarantuje utrzymanie w lidze. Chrapkę mają na nie aż cztery drużyny :o :o
W II lidze po meczu AKSu z R-Walecką oraz BISSELLu z Impacto poznaliśmy "top four", które powalczy o awans

A największym przegranym tej kolejki jestem ja bo nie wysłałem typów..

Wyniki XXI TERMINU


1 - Swierq....................24(6)
2 - pepe_volley..............23(7)
3 - rafcio......................20(5)
4 - ursinio.....................16(5)
5 - DADA1979.................16(3)
6 - wrona......................15(3)
7 - damian albion............14(3)
8 - BosSs.......................13(2)


Klasyfikacja po XX TERMINIE

1 - rafcio.................433(112)
2 - Swierq................422(104)
3 - wrona.................391(101) +1
4 - ursinio................385(100) +2
5 - pepe_volley..........383(105) +3
6 - BosSs..................382(98) -1
7 - DADA1979............381(95)
8 - amator85.............376(96) -4
9 - damian albion........297(78) +1
10 - szrama...............290(74) -1
11 - paXinatoR............222(55)
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 19 mar 2017, o 11:51

TERMIN XXII

I LIGA
20.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory
21.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Utikom InoWino AiR Team
22.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik
22.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice III
23.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Orton Flex-Pawłowice
24.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III
24.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski

II LIGA
21.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team
21.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik
21.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team
22.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Albion Team – gramy dla Kuby
22.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki
23.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik
24.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : AKS Rybnik
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez Swierq » 19 mar 2017, o 13:54

TERMIN XXII

I LIGA
20.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Utikom InoWino AiR Team 1:3
22.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice III 1:3
23.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
24.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 2:3
24.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

II LIGA
21.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:1
21.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
21.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
22.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
22.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 1:3
23.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:1
24.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : AKS Rybnik 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez rafcio » 19 mar 2017, o 14:44

TERMIN XXII

I LIGA
20.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Utikom InoWino AiR Team 3:1
22.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice III 0:3
23.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
24.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 1:3
24.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

II LIGA
21.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:0
21.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
21.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
22.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
22.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 1:3
23.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:1
24.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : AKS Rybnik 0:3
rafcio
 
Posty: 42
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez ursinio » 19 mar 2017, o 20:20

TERMIN XXII

I LIGA
20.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Utikom InoWino AiR Team 3:0
22.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice III 1:3
23.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 2:3
24.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
24.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

II LIGA
21.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:0
21.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
21.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
22.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
22.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 0:3
23.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
24.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : AKS Rybnik 0:3

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 202
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez pepe_volley » 19 mar 2017, o 23:17

TERMIN XXII

I LIGA
20.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Utikom InoWino AiR Team 3:1
22.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice III 1:3
23.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
24.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
24.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

II LIGA
21.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:0
21.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
21.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
22.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
22.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 1:3
23.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:1
24.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : AKS Rybnik 0:3
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez BosSs » 20 mar 2017, o 04:29

20.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Utikom InoWino AiR Team 1:3
22.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik0:3
22.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice III 1:3
23.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 0:3
24.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
24.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

II LIGA
21.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:1
21.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
21.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
22.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
22.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 3:2
23.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
24.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : AKS Rybnik 0:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez DADA1979 » 20 mar 2017, o 07:28

I LIGA
20.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
21.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Utikom InoWino AiR Team 2:3
22.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice III 1:3
23.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
24.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
24.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

II LIGA
21.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:0
21.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
21.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
22.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
22.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 2:3
23.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
24.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : AKS Rybnik 0:3
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez wrona » 20 mar 2017, o 12:49

TERMIN XXII

I LIGA
20.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
21.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Utikom InoWino AiR Team 3:1
22.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice III 1:3
23.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 1:3
24.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
24.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

II LIGA
21.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:0
21.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
21.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
22.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
22.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 1:3
23.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:1
24.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : AKS Rybnik 0:3
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 20 mar 2017, o 19:20

TERMIN XXII

I LIGA
20.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 0
21.03 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Utikom InoWino AiR Team 1 : 3
22.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
22.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice III 1 : 3
23.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
24.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3 : 0
24.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3

II LIGA
21.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3 : 0
21.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0 : 3
21.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
22.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
22.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
23.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
24.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : AKS Rybnik 0 : 3
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 25 mar 2017, o 10:50

Ave !!!

Sezon zasadniczy za nami.
W I lidze w ostatniej kolejce rzutem na taśmę przed strefą spadkową ratują się ekipy Lubomii, Maratu i Jankowic - kosztem AiR Team'u..
Na zapleczu również było ciekawie. Przed rozpoczęciem zmagań do walki o awans było branych minimum 6 zespołów. Do tego do walki dołączył się także drugi beniaminek z Lędzin, psując krew niejednej ekipie !!! Ostatecznie o awans powalczą AKS Rybnik, Zespół R-Walecka, NORD Świerklany oraz Impacto Chałupki.
Na szczęście nikt nie spada.. :D :D :D

Wyniki XXII TERMINU

1 - wrona......................42(10) +10pkt !!
2 - BosSs.......................40(9) +10pkt !!
3 - amator85..................28(8)
3 - pepe_volley...............28(8)
3 - ursinio......................28(8)
6 - rafcio.......................27(8)
7 - DADA1979..................26(8)
8 - Swierq......................22(6)


Klasyfikacja po XXII TERMINIE

1 - rafcio.................460(120)
2 - Swierq................444(110)
3 - wrona.................433(111)
4 - BosSs..................422(107) +2
5 - ursinio................413(108) -1
6 - pepe_volley..........411(113) -1
7 - DADA1979............407(103)
8 - amator85.............404(104)
9 - damian albion........297(78)
10 - szrama...............290(74)
11 - paXinatoR............222(55)
Ostatnio edytowano 25 mar 2017, o 11:01 przez amator85, łącznie edytowano 1 raz
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 25 mar 2017, o 11:00

RUNDA I PLAY-OFF
TERMIN I

I LIGA
28.03 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III
27.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik
31.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia
29.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik
27.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów
29.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle

II LIGA
30.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki
29.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team
30.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team
27.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice
29.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF
28.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby

Typy wymieszane datami ale ułatwi mi to sprawdzanie ;)
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez rafcio » 25 mar 2017, o 12:25

RUNDA I PLAY-OFF
TERMIN I

I LIGA
28.03 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
27.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik 3:1
31.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
29.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
27.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1

II LIGA
30.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
30.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
27.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3:1
29.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
28.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
rafcio
 
Posty: 42
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez BosSs » 26 mar 2017, o 09:51

I LIGA
28.03 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
27.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik 3:0
31.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
29.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
27.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0

II LIGA
30.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
30.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
27.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3:1
29.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
28.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez Swierq » 26 mar 2017, o 16:47

I LIGA
28.03 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
27.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik 3:1
31.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
29.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
27.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1

II LIGA
30.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
30.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
27.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3:1
29.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
28.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez DADA1979 » 26 mar 2017, o 19:19

RUNDA I PLAY-OFF
TERMIN I

I LIGA
28.03 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
27.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik 3:0
31.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
29.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
27.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1

II LIGA
30.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
30.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
27.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3:1
29.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
28.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez pepe_volley » 26 mar 2017, o 21:46

RUNDA I PLAY-OFF
TERMIN I

I LIGA
28.03 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
27.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik 3:1
31.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
29.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
27.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2

II LIGA
30.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
30.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
27.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3:1
29.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:1
28.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez ursinio » 27 mar 2017, o 15:53

I liga
28.03 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
27.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik 1:3
31.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
29.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
27.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1

II LIGA
30.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
30.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
27.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
29.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
28.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 202
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez wrona » 28 mar 2017, o 09:42

I LIGA
28.03 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
27.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik 3:1
31.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
29.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3:0
27.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1

II LIGA
30.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
30.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
27.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice
29.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
28.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 29 mar 2017, o 16:54

Ave !!!

RUNDA I PLAY-OFF
TERMIN I

I LIGA
28.03 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
27.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik 3 : 1
31.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
29.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : MARAT Rybnik 3 : 0
27.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
29.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1

II LIGA
30.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
29.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
30.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3 : 0
27.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice -----
29.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3 : 0
28.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby -----
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 2 kwi 2017, o 12:19

Ave !!!

Mało grania było w tym tygodniu.
Kto nie zapomniał typować ( :( :( ) ten mógł się otrzeć o bonus..

Wyniki I TERMINU I RUNDY PLAY-OFF

1 - DADA1979..................26(5) +10pkt !!
1 - rafcio.......................26(5) +10pkt !!
3 - BosSs........................14(4)
3 - pepe_volley................14(4)
3 - Swierq......................14(4)
6 - ursinio......................12(3)
7 - amator85....................9(3)
8 - wrona........................8(2)


Klasyfikacja po I TERMINIE I RUNDY PLAY-OFF

1 - rafcio.................486(125)
2 - Swierq................458(114)
3 - wrona.................441(113)
4 - BosSs..................436(111)
5 - DADA1979............433(117) +2
6 - pepe_volley..........425(117)
7 - ursinio................425(111) -2
8 - amator85.............413(107)
9 - damian albion........297(78)
10 - szrama...............290(74)
11 - paXinatoR............222(55)
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 2 kwi 2017, o 12:45

W tej kolejce niektóre zespoły grają I mecz i rewanż

I LIGA
3.04 poniedziałek 18.00 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans
7.04 piątek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III
3.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
7.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice
4.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II
6.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
3.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów
5.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team
7.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory

II LIGA
4.04 wtorek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki
7.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik
4.04 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka
4.04 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
4.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik
7.04 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki
4.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 2 kwi 2017, o 12:50

I LIGA
3.04 poniedziałek 18.00 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
7.04 piątek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
3.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
7.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1 : 3
6.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
3.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
5.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0 : 3
7.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1 : 3

II LIGA
4.04 wtorek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
7.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 3 : 2
4.04 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 3 : 1
4.04 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0 : 3
4.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
7.04 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
4.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 1 : 3
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez rafcio » 2 kwi 2017, o 13:02

I LIGA
3.04 poniedziałek 18.00 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.04 piątek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
3.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
7.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3:2
4.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
6.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
3.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
7.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
4.04 wtorek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
7.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 1:3
4.04 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
4.04 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
4.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.04 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
4.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
rafcio
 
Posty: 42
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez Swierq » 2 kwi 2017, o 14:53

I LIGA
3.04 poniedziałek 18.00 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.04 piątek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
3.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
7.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 2:3
4.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1:3
6.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
3.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
7.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
4.04 wtorek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
7.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 1:3
4.04 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 2:3
4.04 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
4.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.04 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
4.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez BosSs » 2 kwi 2017, o 22:33

3.04 poniedziałek 18.00 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
7.04 piątek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
3.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
7.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1:3
6.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
3.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów3:0
5.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
7.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3

II LIGA
4.04 wtorek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
7.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 1:3
4.04 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 0:3
4.04 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
4.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.04 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
4.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez wrona » 3 kwi 2017, o 12:55

3.04 poniedziałek 18.00 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.04 piątek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
3.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
7.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1:3
4.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 3:1
6.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
3.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
7.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
4.04 wtorek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
7.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 1:3
4.04 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
4.04 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
4.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.04 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
4.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez ursinio » 3 kwi 2017, o 13:28

I LIGA
3.04 poniedziałek 18.00 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.04 piątek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
3.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
7.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3:2
4.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
6.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
3.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
7.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3

II LIGA
4.04 wtorek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
7.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 0:3
4.04 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 3:1
4.04 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
4.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
7.04 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
4.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 202
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości