[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez DADA1979 » 3 kwi 2017, o 17:25

I LIGA
3.04 poniedziałek 18.00 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
7.04 piątek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
3.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
7.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 1:3
4.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1:3
6.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
3.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
5.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
7.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
4.04 wtorek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:1
7.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 3:2
4.04 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 3:2
4.04 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
4.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.04 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 0:3
4.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez pepe_volley » 4 kwi 2017, o 13:31

I LIGA
7.04 piątek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
7.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Orton Flex-Pawłowice 3:1
4.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1:3
6.04 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
5.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Utikom InoWino AiR Team 0:3
7.04 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
4.04 wtorek 19.00 AKS Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:0
7.04 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 1:3
4.04 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 3:2
4.04 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
4.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.04 piątek 18.30 Fundacja EDF : Strzelec Gorzyczki 1:3
4.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 8 kwi 2017, o 10:10

Ave !!!

Do półfinałów w I lidze weszły już Dwójka Świerklany oraz Leśna Perła. Trzeci mecz między sobą muszą rozegrć ekipy z Pawłowic i Piasków. Niespodzianką pachniało w Lubomii, gdzie miejscowi dwukrotnie odrabiali straty, strasząc przyjezdnych z Jankowic. W rewanżu też będzie ciekawie. Z I ligą po wielu sezonach rozstaje się już napewno Jar-Trans Fox Pszów...
W II lidze swój dwumecz wygrywa (i świętuje awans) AKS Rybnik - gratulacje !!!
Święta wojna pomiędzy R-Walecka - NORD przenosi się ponownie do Kamienia.
Swoje pary wygrały także BISSELL Lędziny, Top Ten Rybnik oraz Victoria Pilchowice

Wyniki I i II TERMINU I RUNDY PLAY-OFF

1 - amator85...................24(6)
1 - BosSs.........................24(6)
1 - DADA1979..................24(6)
1 - pepe_volley................24(6)
5 - ursinio.......................22(5)
6 - wrona........................21(5)
7 - rafcio.........................21(4)
8 - Swierq........................20(4)


Klasyfikacja po I i II TERMINIE I RUNDY PLAY-OFF

1 - rafcio.................507(129)
2 - Swierq................478(118)
3 - wrona.................461(118)
4 - BosSs..................460(117)
5 - DADA1979............457(123)
6 - pepe_volley..........449(123)
7 - ursinio.................447(116)
8 - amator85.............437(113)
9 - damian albion........297(78)
10 - szrama................290(74)
11 - paXinatoR............222(55)
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 8 kwi 2017, o 10:25

II i III TERMIN I RUNDY PLAY-OFF

I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle

II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 8 kwi 2017, o 10:27

II i III TERMIN I RUNDY PLAY-OFF

I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0

II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3 : 0
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez rafcio » 8 kwi 2017, o 12:16

II i III TERMIN I RUNDY PLAY-OFF

I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0

II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3 : 0
rafcio
 
Posty: 42
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez ursinio » 8 kwi 2017, o 14:20

I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0

II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 202
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez pepe_volley » 9 kwi 2017, o 15:11

I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0

II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez DADA1979 » 10 kwi 2017, o 14:26

I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0

II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 2
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3 : 0
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez Swierq » 10 kwi 2017, o 19:42

LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0

II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 2
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3 : 0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez BosSs » 10 kwi 2017, o 20:58

I LIGA
10.04 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski xxx
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0

II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez wrona » 11 kwi 2017, o 08:54

I LIGA
11.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
12.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1

II LIGA
12.04 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
12.04 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 16 kwi 2017, o 09:59

Ave !!!
Za nami kolejka, po której wiadomo już kto w poszczególnych ligach zagra o finał, kto walczy o utrzymanie a kto spada..
Do półfinałów I ligi awansowały Dwójka Świerklany, Leśna Perła oraz po dramatycznych pojedynkach Orton Flex-Pawłowice i Jedynka Jankowice II.
Spadają napewno Jar-Trans Przów oraz OKiS Gaszowice-Nieszporek..
Z awansu cieszą się za to w Rybniku oraz Świerklanach. Tamtejsze zespoły dołączą do elity !!! Gratulacje !!!
O swój byt albo niebyt powalczą jeszcze VRF Klimatyzacja Artus Żory, Uticom InoWino AiR Team, Zespół R-Walecka oraz Impacto Chałupki

Wyniki I i II TERMINU I RUNDY PLAY-OFF

1 - DADA1979..................10(3)
1 - Swierq.......................10(3)
3 - amator85....................9(2)
4 - rafcio.........................8(2)
4 - ursinio........................8(2)
6 - BosSs..........................7(2)
6 - pepe_volley.................7(2)
8 - wrona.........................4(1)


Klasyfikacja po I i II TERMINIE I RUNDY PLAY-OFF

1 - rafcio.................515(131)
2 - Swierq................488(121)
3 - DADA1979............467(126) +2
4 - BosSs..................467(119)
5 - wrona.................465(119) -2
6 - pepe_volley..........456(125)
7 - ursinio.................455(118)
8 - amator85.............446(115)
9 - damian albion........297(78)
10 - szrama................290(74)
11 - paXinatoR............222(55)
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 16 kwi 2017, o 12:18

II RUNDA I TERMIN PLAY-OFF

I LIGA
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle

BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka

II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez rafcio » 18 kwi 2017, o 22:56

II RUNDA I TERMIN PLAY-OFF

I LIGA
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3

BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3

II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:1
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 1:3
rafcio
 
Posty: 42
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez DADA1979 » 19 kwi 2017, o 08:13

I LIGA
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:2
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3

BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3

II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:1
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 1:3
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez pepe_volley » 22 kwi 2017, o 14:20

I LIGA
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3

BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 3:2

II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:0
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 0:3
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez ursinio » 23 kwi 2017, o 09:23

I liga
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 1:3
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3

BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3

II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:0
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 0:3
pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 202
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez BosSs » 23 kwi 2017, o 18:28

25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:2
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 1:3
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:1
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
0:3
BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka
3:0
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:1
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 3:1
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez Swierq » 24 kwi 2017, o 16:25

I LIGA
25.04 wtorek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:2
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 1:3
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3

BARAŻE
24.04 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3

II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:0
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 2:3
Ostatnio edytowano 26 kwi 2017, o 09:27 przez Swierq, łącznie edytowano 1 raz
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez wrona » 25 kwi 2017, o 12:33

26.04 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
28.04 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1
25.04 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : MARAT Rybnik 3:0
26.04 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
BARAŻE
26.04 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Zespół R-Walecka 1:3
II LIGA
27.04 czwartek 19.00 AKS Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.04 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
25.04 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Beer Team 3:1
25.04 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 1:3
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 29 kwi 2017, o 22:49

Ave !!!

W I lidze dwa półfinały rozstrzygnięte na korzyść faworytów z Dwójki oraz Leśnej Perły.
Zwycięstwa w swoich parach odniosły też Piaski, Lubomia oraz OKIS Gaszowice.
Jeśli chodzi o pary barażowe to bliżej utrzymania w 'elicie" są zespoły Uticomu oraz Klimatyzacji aniżeli awansu do niej ekip Impacto oraz R-Waleckiej. Jednak nic nie jest jeszcze przesądzone i wszystkie scenariusze są możliwe.
W II lidze zacięty pierwszy pojedynek półfinałowy na korzyść AKSu, mimo że NORDy dwukrotnie prowadziły w tym spotkaniu !
Jedną z ostatnich szans na zwycięstwo w tym sezonie wykorzystały też zespoły z Lędzin, Gorzyczek, oraz Jankowic - Fundacja nie musiała korzystać z prysznica :P

Wyniki I TERMINU II RUNDY PLAY-OFF

1 - BosSs.........................21(6)
2 - pepe_volley................18(4)
3 - wrona........................16(4)
4 - DADA1979...................15(3)
5 - Swierq........................14(3)
6 - rafcio.........................14(2)
7 - ursinio........................11(2)


Klasyfikacja po I TERMINIE II RUNDY PLAY-OFF

1 - rafcio.................529(133)
2 - Swierq................502(124)
3 - BosSs..................488(125) +1
4 - DADA1979............482(129) -1
5 - wrona.................481(123)
6 - pepe_volley..........474(129)
7 - ursinio.................466(120)
8 - amator85.............446(115)
9 - damian albion........297(78)
10 - szrama................290(74)
11 - paXinatoR............222(55)
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez pepe_volley » 4 maja 2017, o 21:37

Na jutrzejsze mecze
Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Fundacja EDF : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez wrona » 5 maja 2017, o 10:01

Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Fundacja EDF : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
wrona
 
Posty: 218
Dołączył(a): 9 sty 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez rafcio » 5 maja 2017, o 16:26

Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
Fundacja EDF : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
rafcio
 
Posty: 42
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez BosSs » 6 maja 2017, o 17:14

jutrzejsze mecze
Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
Fundacja EDF : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez amator85 » 7 maja 2017, o 21:13

Ave !!!

Dzięki za wrzucenie meczy z zeszłego tygodnia. Takie są skutki odkładania czegoś na później..
Qrde, przed nami być może ostatnia kolejka typera.. Mam jednak nadzieję, że chociaż NORDy doprowadzą do trzeciego spotkania z AKSem :D :D :D

II RUNDA I TERMIN PLAY-OFF

I LIGA
11.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice
12.05 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
9.05 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
11.05 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia

BARAŻE
12.05 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom InoWino AiR Team
10.05 środa 19:00 Zespół R-Walecka : VRF Klimatyzacja Artus Żory

II LIGA
9.05 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik
8.05 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
9.05 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki
9.05 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez rafcio » 7 maja 2017, o 22:10

I LIGA
11.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
12.05 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
9.05 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
11.05 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1

BARAŻE
12.05 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom InoWino AiR Team 1:3
10.05 środa 19:00 Zespół R-Walecka : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
9.05 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
8.05 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
9.05 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
9.05 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 1:3
rafcio
 
Posty: 42
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez DADA1979 » 8 maja 2017, o 18:18

I LIGA
11.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
12.05 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.05 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
11.05 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1

BARAŻE
12.05 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom InoWino AiR Team 3:1
10.05 środa 19:00 Zespół R-Walecka : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
9.05 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 3:2
8.05 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum `1:3
9.05 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
9.05 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 3:2
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postprzez pepe_volley » 8 maja 2017, o 21:33

I LIGA
11.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
12.05 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
9.05 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
11.05 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:2

BARAŻE
12.05 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Utikom InoWino AiR Team 1:3
10.05 środa 19:00 Zespół R-Walecka : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
9.05 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 2:3
9.05 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
9.05 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 1:3
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości