[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby rafcio » 3 Dec 2016, o 18:54

X TERMIN

I LIGA
5.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
6.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
6.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 0:3
7.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
7.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 0:3
7.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1

II LIGA
5.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:2
6.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Zespół R-Walecka 0:3
6.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 1:3
6.12 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 0:3
7.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.12 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Fundacja EDF 3:0
9.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:1
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby paXinatoR » 4 Dec 2016, o 16:06

X TERMIN

I LIGA
5.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
6.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
6.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 1:3
7.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
7.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 1:3
7.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0

II LIGA
5.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
6.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Zespół R-Walecka 0:3
6.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 3:1
6.12 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 1:3
7.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.12 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Fundacja EDF 1:3
9.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:1
paXinatoR
 
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2016, o 11:26

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby damian albion » 4 Dec 2016, o 16:32

I LIGA
5.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
6.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
6.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 0:3
7.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
7.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 0:3
7.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:2

II LIGA
5.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
6.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Zespół R-Walecka 1:3
6.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 1:3
6.12 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 2:3
7.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.12 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Fundacja EDF 3:0
9.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 2:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby pepe_volley » 4 Dec 2016, o 17:36

X TERMIN

I LIGA
5.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
6.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
6.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 0:3
7.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
7.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 0:3
7.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:0

II LIGA
5.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
6.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Zespół R-Walecka 0;3
6.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 1:3
6.12 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 1:3
7.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.12 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Fundacja EDF 3:0
9.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki1:3
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby DADA1979 » 4 Dec 2016, o 21:58

X TERMIN

I LIGA
5.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
6.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
6.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 0:3
7.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 1:3
7.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 1:3
7.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1

II LIGA
5.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:2
6.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Zespół R-Walecka 0:3
6.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 1:3
6.12 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 0:3
7.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.12 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Fundacja EDF 3:0
9.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 2:3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby ursinio » 5 Dec 2016, o 09:01

Witka
I LIGA
5.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
6.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
6.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 0:3
7.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
7.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 3:1
7.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 2:3

II LIGA
5.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
6.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Zespół R-Walecka 0:3
6.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 0:3
6.12 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 0:3
7.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.12 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Fundacja EDF 3:0
9.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:2

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby wrona » 5 Dec 2016, o 10:51

I LIGA
5.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
6.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
6.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 0:3
7.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
7.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 0:3
7.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1

II LIGA
5.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
6.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Zespół R-Walecka 0:3
6.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 1:3
6.12 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 0:3
7.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.12 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Fundacja EDF 3:0
9.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:2
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Swierq » 5 Dec 2016, o 19:01

I LIGA
5.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
6.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
6.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 0:3
7.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
7.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 0:3
7.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:2

II LIGA
5.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
6.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Zespół R-Walecka 0:3
6.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 1:3
6.12 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 0:3
7.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.12 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Fundacja EDF 3:0
9.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 3:1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 5 Dec 2016, o 19:07

Ave !!!

Nie ma to jak prowadzić typera i zapomnieć o typach.. :P

5.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby szrama » 5 Dec 2016, o 21:49

X TERMIN

I LIGA

6.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
6.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 0:3
7.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
7.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 0:3
7.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1

II LIGA

6.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Zespół R-Walecka 0;3
6.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 1:3
6.12 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 0:3
7.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.12 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Fundacja EDF 3:0
9.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 1:3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 5 Dec 2016, o 22:25

Po tej kolejce chyba stracę lidera :D

I LIGA
5.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
6.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
6.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 0 : 3
7.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0 : 3
7.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
7.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3 : 1

II LIGA
5.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum -----
6.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Zespół R-Walecka 0 : 3
6.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 3 : 2
6.12 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 0 : 3
7.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
8.12 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
9.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 11 Dec 2016, o 13:05

Ave !!!

W tej kolejce mieliśmy do wytypowania dwa mecze na szczycie.
W I lidze spotkały się "Damonsy" z "Ursusami" i patrząc na wyniki setów można wyciągnąć wniosek, że mecz nie należał do tych z serii bardziej zaciętych.
W II lidze odbyło się spotkanie sąsiadujących ze sobą Nordów i bardziej faworyzowanej Victorii Pilchowice. W tym meczu było już więcej walki..

Wyniki X TERMINU

1 - paXinatoR..............21(6)
2 - pepe_volley............19(6)
3 - BosSs....................18(5)
4 - amator85...............17(4)
5 - rafcio....................16(4)
5 - Swierq...................16(4)
5 - wrona....................16(4)
8 - ursinio...................15(4)
8 - szrama...................15(4)
10 - DADA1979..............14(3)
11 - damian albion.........13(3)

Klasyfikacja po X TERMINIE

1 - amator85.............188(48)
2 - ursinio.................185(47)
3 - rafcio..................186(46) +1
3 - Swierq.................186(46) +1
5 - DADA1979.............184(45) -2
6 - BosSs...................166(41)
7 - wrona..................159(40)
8 - pepe_volley...........156(43) +1
9 - damian albion.........152(40) -1
10 - szrama................135(33)
11 - paXinatoR.............126(29) +1
12 - Kamiljan..............119(28) -1
13 - pawel.m...............81(21)
14 - zarowa.................73(18)
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 11 Dec 2016, o 13:12

XI TERMIN

I LIGA
12.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Proxeo Silesia Lubomia
13.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II
13.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
14.12 środa 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II
14.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice
14.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów
16.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : VRF Klimatyzacja Artus Żory

II LIGA
13.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby
13.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik
13.12 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki
14.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : AKS Rybnik
16.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : NORD Świerklany RO-JO Team
16.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Swierq » 11 Dec 2016, o 14:00

I LIGA
12.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
13.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
14.12 środa 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 2:3
14.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 0:3
14.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
13.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
13.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 2:3
13.12 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : AKS Rybnik 3:2
16.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
16.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 2:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby rafcio » 11 Dec 2016, o 15:54

I LIGA
12.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
13.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:0
13.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
14.12 środa 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 1:3
14.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 1:3
14.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
13.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
13.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
13.12 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : AKS Rybnik 3:1
16.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
16.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby ursinio » 11 Dec 2016, o 18:41

Witka ;)
I LIGA
12.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
13.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 2:3
13.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
14.12 środa 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 0:3
14.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 3:1
14.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
13.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
13.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
13.12 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : AKS Rybnik 1:3
16.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
16.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 11 Dec 2016, o 20:25

Zauważyłem błąd w klasyfikacji po ostatniej kolejce..
Ucierpi na tym.. ursus - biję się w pierś !!! :)

1 - amator85.............188(48)
2 - rafcio..................186(46) +1
2 - Swierq.................186(46) +1
4 - ursinio.................185(47) -2
5 - DADA1979.............184(45) -2
6 - BosSs...................166(41)
7 - wrona..................159(40)
8 - pepe_volley...........156(43) +1
9 - damian albion.........152(40) -1
10 - szrama................135(33)
11 - paXinatoR.............126(29) +1
12 - Kamiljan..............119(28) -1
13 - pawel.m...............81(21)
14 - zarowa.................73(18)
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby paXinatoR » 11 Dec 2016, o 20:44

I LIGA
12.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:2
13.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
14.12 środa 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 1:3
14.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 3:1
14.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0

II LIGA
13.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
13.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
13.12 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : AKS Rybnik 1:3
16.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
16.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 2:3
paXinatoR
 
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2016, o 11:26

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby szrama » 11 Dec 2016, o 22:47

I LIGA
12.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
13.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
14.12 środa 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 0:3
14.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 0:3
14.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
13.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
13.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
13.12 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : AKS Rybnik 1:3
16.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
16.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby damian albion » 11 Dec 2016, o 23:26

I LIGA
12.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
13.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
14.12 środa 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 1:3
14.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 1:3
14.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3

II LIGA
13.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
13.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
13.12 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : AKS Rybnik 1:3
16.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
16.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby wrona » 12 Dec 2016, o 15:05

I LIGA
12.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
13.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
13.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
14.12 środa 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 1:3
14.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 0:3
14.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
13.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
13.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
13.12 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : AKS Rybnik 2:3
16.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
16.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:2
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby DADA1979 » 12 Dec 2016, o 16:23

I LIGA
12.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:0
13.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
14.12 środa 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 1:3
14.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 0:3
14.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
13.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
13.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
13.12 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : AKS Rybnik 1:3
16.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
16.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 12 Dec 2016, o 18:03

12.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby pepe_volley » 12 Dec 2016, o 19:40

I LIGA
13.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
13.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
14.12 środa 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 0:3
14.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 0:3
14.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2

II LIGA
13.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
13.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
13.12 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : AKS Rybnik 1:3
16.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
16.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby BosSs » 12 Dec 2016, o 22:32

I LIGA
12.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Proxeo Silesia Lubomia
13.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
13.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
14.12 środa 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II
14.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 1:3
14.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
16.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
13.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
13.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
13.12 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
14.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : AKS Rybnik 1:3
16.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
16.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 13 Dec 2016, o 17:31

Ave !!!

XI TERMIN

I LIGA
12.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
13.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 0
13.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
14.12 środa 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 0 : 3
14.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
14.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
16.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 1

II LIGA
13.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
13.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
13.12 wtorek 19.15 Beer Team : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
14.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : AKS Rybnik 1 : 3
16.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
16.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3 : 0
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 16 Dec 2016, o 22:53

Ave !!!

Za nami ostatnia kolejka pierwszej rundy ze szlagierami i derbami, chociaz niespodzianek raczej nie ma..

Tu set, tam set i mamy zmiané lidera.. :D

Wyniki XI TERMINU

1 - DADA1979..............27(7)
1 - szrama..................27(7)
3 - pepe_volley............24(6)
3 - rafcio....................24(6)
3 - wrona....................24(6)
6 - BosSs.....................22(6)
7 - paXinatoR................21(6)
8 - damian albion...........20(5)
9 - amator85.................19(3)
10 - Swierq...................18(4)
11 - ursinio...................17(3)


Klasyfikacja po XI TERMINIE

1 - DADA1979............211(52) +4
2 - rafcio.................210(52)
3 - amator85............207(51) -2
4 - Swierq................204(50) -1
5 - ursinio................202(50) -1
6 - BosSs..................188(47)
7 - wrona.................183(46)
8 - pepe_volley..........180(49)
9 - damian albion........172(45)
10 - szrama................162(40)
11 - paXinatoR............147(35)
12 - Kamiljan..............119(28)
13 - pawel.m...............81(21)
14 - zarowa.................73(18)
Last edited by amator85 on 16 Dec 2016, o 23:07, edited 1 time in total.
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 16 Dec 2016, o 23:06

XII TERMIN

I LIGA
19.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans
19.12 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
20.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Proxeo Silesia Lubomia
21.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Leśna Perła Damons Rybnik
22.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III
23.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów

II LIGA
19.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki
20.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF
20.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki
20.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik
20.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
21.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Beer Team
23.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby rafcio » 17 Dec 2016, o 11:38

XII TERMIN

I LIGA
19.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
19.12 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
20.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
21.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
23.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
19.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:2
20.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 1:3
20.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
20.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
20.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
21.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Beer Team 3:0
23.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby BosSs » 17 Dec 2016, o 21:24

XII TERMIN

I LIGA
19.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
19.12 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
20.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
21.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
23.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
19.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 0:3
20.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 1:3
20.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
20.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
20.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
21.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Beer Team 3:0
23.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests