[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby szrama » 17 Dec 2016, o 22:56

XII TERMIN

I LIGA
19.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
19.12 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
20.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
21.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
23.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
19.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 0:3
20.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 2:3
20.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
20.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
20.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0
21.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Beer Team 3:0
23.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby paXinatoR » 17 Dec 2016, o 22:58

XII TERMIN

I LIGA
19.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
19.12 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
20.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
21.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 0:3
23.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
19.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
20.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 0:3
20.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 2:3
20.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 1:3
20.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0
21.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Beer Team 3:0
23.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:0
paXinatoR
 
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2016, o 11:26

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby pepe_volley » 18 Dec 2016, o 15:02

XII TERMIN

I LIGA
19.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
19.12 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
20.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Proxeo Silesia Lubomia 2:3
21.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 2:3
23.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
19.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
20.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 0:3
20.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
20.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
20.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
21.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Beer Team 3:0
23.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby DADA1979 » 18 Dec 2016, o 15:20

XII TERMIN

I LIGA
19.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
19.12 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
20.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
21.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
23.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
19.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
20.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 3:2
20.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
20.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
20.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
21.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Beer Team 3:0
23.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:0
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Swierq » 19 Dec 2016, o 13:30

LIGA
19.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
19.12 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
20.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
21.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
23.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
19.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 1:3
20.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 3:1
20.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
20.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
20.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 2:3
21.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Beer Team 3:1
23.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 19 Dec 2016, o 20:29

Qrwa...

trzeci tydzień z rzędu zapominam o typerze :/

19.12 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piask 3 : 1
amator85
 
Posts: 354
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 20 Dec 2016, o 11:10

Widzę, że znowu za dużo nie straciłem.. :D

I LIGA
19.12 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski -----
20.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Proxeo Silesia Lubomia 1 : 3
21.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
22.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 1
23.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

II LIGA
19.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki -----
20.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 3 : 1
20.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
20.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3 : 0
21.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Beer Team 3 : 0
23.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
amator85
 
Posts: 354
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby wrona » 20 Dec 2016, o 15:07

I LIGA
20.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Proxeo Silesia Lubomia 0 : 3
21.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
22.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:2
23.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

II LIGA

20.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 3 : 1
20.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
20.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3 : 0
21.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Beer Team 3 : 0
23.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby ursinio » 20 Dec 2016, o 16:13

I LIGA
19.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
19.12 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3 he he he :]
20.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
21.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
23.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
19.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Strzelec Gorzyczki 2:3he he he :]
20.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Fundacja EDF 1:3
20.12 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Impacto LKS Chałupki 1:3
20.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Rybnik 0:3
20.12 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0
21.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Beer Team 3:0
23.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:0

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 245
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby damian albion » 20 Dec 2016, o 19:13

I LIGA

21.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
22.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
23.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA

21.12 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Beer Team 3:0
23.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:0
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 27 Dec 2016, o 17:02

Ave !!!

Czas nadrobić zaległości..
Ursus - mimo udanego typowania w Twoim wykonaniu, dopiero 11 miejsce.. :D :D

Wyniki XII TERMINU

1 - BosSs.....................17(5)
1 - rafcio.....................17(5)
3 - Swierq....................16(4)
3 - szrama....................16(4)
5 - pepe_volley..............15(4)
6 - amator85.................14(4)
7 - damian albion...........13(4)
7 - wrona.....................13(4)
9 - DADA1979................12(3)
9 - paXinatoR................12(3)
11 - ursinio...................10(3)


Klasyfikacja po XII TERMINIE

1 - rafcio.................227(57) +1
2 - DADA1979............223(55) -1
3 - amator85.............221(55)
4 - Swierq................220(54)
5 - ursinio................212(53)
6 - BosSs..................205(52)
7 - wrona.................196(50)
8 - pepe_volley..........195(53)
9 - damian albion.......185(49)
10 - szrama...............178(44)
11 - paXinatoR...........159(38)
12 - Kamiljan.............119(28)
13 - pawel.m..............81(21)
14 - zarowa................73(18)
amator85
 
Posts: 354
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby ursinio » 29 Dec 2016, o 11:12

No nie poradzisz :) nie zawsze jest wiosna i nie zawsze świeci słońce :]
Pozdro 4all

Ursinio
ursinio
 
Posts: 245
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 29 Dec 2016, o 14:36

Ave !!!

XIII TERMIN

I LIGA
2.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Orton Flex-Pawłowice
3.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
3.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III
4.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
4.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MARAT Rybnik
4.01 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia

II LIGA
2.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice
3.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team
3.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik
3.01 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF
4.01 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Impacto LKS Chałupki
4.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
amator85
 
Posts: 354
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby rafcio » 29 Dec 2016, o 18:24

XIII TERMIN

I LIGA
2.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Orton Flex-Pawłowice 3:1
3.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
4.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
4.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MARAT Rybnik 0:3
4.01 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:0

II LIGA
2.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3:1
3.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
3.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 1:3
3.01 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF 3:2
4.01 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 2:3
rafcio
 
Posts: 97
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby paXinatoR » 29 Dec 2016, o 18:31

I LIGA
2.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Orton Flex-Pawłowice 3:1
3.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
3.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
4.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
4.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MARAT Rybnik 1:3
4.01 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:0

II LIGA
2.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 1:3
3.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
3.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 1:3
3.01 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF 0:3
4.01 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Impacto LKS Chałupki 2:3
4.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
paXinatoR
 
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2016, o 11:26

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby szrama » 29 Dec 2016, o 22:13

XIII TERMIN

I LIGA
2.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Orton Flex-Pawłowice 3:2
3.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
4.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
4.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MARAT Rybnik 0:3
4.01 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:0

II LIGA
2.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
3.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
3.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 1:3
3.01 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF 3:1
4.01 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Swierq » 1 Jan 2017, o 16:31

LIGA
2.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Orton Flex-Pawłowice 3:2
3.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
4.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
4.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MARAT Rybnik 1:3
4.01 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:0

II LIGA
2.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3:1
3.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
3.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 0:3
3.01 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF 1:3
4.01 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Impacto LKS Chałupki 1:3
4.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby pepe_volley » 1 Jan 2017, o 21:12

LIGA
2.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
3.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
4.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
4.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MARAT Rybnik 0:3
4.01 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:0

II LIGA
2.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
3.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
3.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 0:3
3.01 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF 0:3
4.01 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby BosSs » 1 Jan 2017, o 21:22

LIGA
2.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
3.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:1
4.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
4.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MARAT Rybnik 0:3
4.01 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:0

II LIGA
2.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
3.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
3.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 1:3
3.01 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF 1:3
4.01 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Impacto LKS Chałupki 3:0
4.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:2
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby damian albion » 1 Jan 2017, o 22:30

I LIGA
2.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
3.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
4.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
4.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MARAT Rybnik 1:3
4.01 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:0

II LIGA
2.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
3.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
3.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 1:3
3.01 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF 2:3
4.01 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 2:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby ursinio » 2 Jan 2017, o 07:05

1 LIGA
2.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Orton Flex-Pawłowice 3:1
3.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
4.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
4.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MARAT Rybnik 0:3
4.01 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
2 LIGA
2.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
3.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
3.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 0:3
3.01 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF 3:1
4.01 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 245
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby wrona » 2 Jan 2017, o 14:17

LIGA
2.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
3.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
4.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
4.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MARAT Rybnik 1:3
4.01 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:0

II LIGA
2.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3:1
3.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
3.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 1:3
3.01 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF 1:3
4.01 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 2 Jan 2017, o 19:08

XIII TERMIN

I LIGA
2.01 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
3.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
3.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3 : 0
4.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3
4.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MARAT Rybnik 1 : 3
4.01 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0

II LIGA
2.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Jedynka Jankowice 3 : 0
3.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
3.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 1 : 3
3.01 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF 1 : 3
4.01 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3 : 1
amator85
 
Posts: 354
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby DADA1979 » 3 Jan 2017, o 18:05

XIII TERMIN

I LIGA

3.01 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.01 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
4.01 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
4.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : MARAT Rybnik 1:3
4.01 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:0

II LIGA

3.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3

3.01 wtorek 19.15 Beer Team : Fundacja EDF 2:3
4.01 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.01 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 6 Jan 2017, o 14:11

Ave !!!

To była chyba najkrótsza kolejka jaką pamiętam.. :)
W I lidze Utikomy tracą kontakt wzrokowy ze szpicą po porażce z Pawłowicami, natomiast ciężki bój "na wyjeździe" stacza Marat Rybnik.
Do małej wpadki w II lidze doszło chyba w Gorzyczkach, ważne punkty zdobyła też R-Walecka.
Mamy też jeden bonus.
p.s. nie zaliczam sobie punktu za mecz Top Ten'ów..

Wyniki XIII TERMINU

1 - wrona.....................33(7) + 10 bonus!!
2 - pepe_volley..............21(6)
3 - damian albion...........20(5)
4 - amator85.................19(6)
5 - BosSs......................19(5)
6 - DADA1979................17(5)
6 - Swierq....................17(5)
6 - szrama....................17(5)
6 - ursinio....................17(5)
10 - rafcio....................16(4)
11 - paXinatoR...............13(3)


Klasyfikacja po XIII TERMINIE

1 - rafcio.................243(61)
2 - amator85.............240(61) +1
3 - DADA1979............240(60) -1
4 - Swierq................237(59)
5 - ursinio................229(58)
6 - wrona.................229(57) +1
7 - BosSs..................224(57) -1
8 - pepe_volley..........216(59)
9 - damian albion.......205(54)
10 - szrama..............195(49)
11 - paXinatoR...........172(41)
12 - Kamiljan............119(28)
13 - pawel.m.............81(21)
14 - zarowa...............73(18)
Last edited by amator85 on 7 Jan 2017, o 04:54, edited 2 times in total.
amator85
 
Posts: 354
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 7 Jan 2017, o 04:41

XIV TERMIN

I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik

II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki
amator85
 
Posts: 354
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby rafcio » 7 Jan 2017, o 10:05

XIV TERMIN

I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 0:3
rafcio
 
Posts: 97
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby paXinatoR » 7 Jan 2017, o 10:17

XIV TERMIN

I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 1:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 2:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:1
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:0
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:2
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 3:1
paXinatoR
 
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2016, o 11:26

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby pepe_volley » 7 Jan 2017, o 16:10

XIV TERMIN

I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:1
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 1:3
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Swierq » 8 Jan 2017, o 13:30

I LIGA
9.01 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
10.01 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Utikom InoWino AiR Team 1:3
11.01 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jedynka Jankowice II 0:3
12.01 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
13.01 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
13.01 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
9.01 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
10.01 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : AKS Rybnik 0:3
10.01 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Beer Team 3:0
10.01 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 2:3
12.01 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Jedynka Jankowice 3:0
13.01 piątek 18.30 Fundacja EDF : Impacto LKS Chałupki 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest