Strona 9 z 12

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 26 lut 2017, o 20:39
przez DADA1979
XIX TERMIN

I LIGA
27.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
28.02 wtorek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
1.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom InoWino AiR Team 1:3
3.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
3.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
3.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:2

II LIGA
28.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:0
28.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 3:2
28.02 wtorek 19.15 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
2.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:0
2.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
3.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : Zespół R-Walecka 0:3
3.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 26 lut 2017, o 21:15
przez rafcio
XIX TERMIN

I LIGA
27.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 wtorek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
1.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom InoWino AiR Team 1:3
3.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
3.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
3.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:1

II LIGA
28.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
28.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 0:3
28.02 wtorek 19.15 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
2.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:0
2.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
3.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : Zespół R-Walecka 0:3
3.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 26 lut 2017, o 21:44
przez Swierq
I LIGA
27.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 wtorek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
1.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom InoWino AiR Team 1:3
3.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
3.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
3.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
28.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:0
28.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 0:3
28.02 wtorek 19.15 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 0:3
2.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
2.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
3.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : Zespół R-Walecka 0:3
3.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 26 lut 2017, o 22:19
przez damian albion
I LIGA
27.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 wtorek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
1.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom InoWino AiR Team 2:3
3.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:2
3.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
3.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
28.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
28.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 3:2
28.02 wtorek 19.15 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
2.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:0
2.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
3.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : Zespół R-Walecka 0:3
3.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 27 lut 2017, o 08:05
przez ursinio
27.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 wtorek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
1.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom InoWino AiR Team 1:3
3.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
3.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
3.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:1

II LIGA
28.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
28.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 1:3
28.02 wtorek 19.15 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 0:3
2.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
2.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
3.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : Zespół R-Walecka 0:3
3.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 2:3
Pozdro
Ursinio

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 27 lut 2017, o 08:48
przez BosSs
I LIGA
27.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
28.02 wtorek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
1.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom InoWino AiR Team 1:#
3.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:1
3.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
3.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:1

II LIGA
28.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
28.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 0:3
28.02 wtorek 19.15 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 0:3
2.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
2.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
3.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : Zespół R-Walecka 0:3
3.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 27 lut 2017, o 09:07
przez pepe_volley
I LIGA
27.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
28.02 wtorek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
1.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom InoWino AiR Team 1:3
3.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
3.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
3.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
28.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:1
28.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 0:3
28.02 wtorek 19.15 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 0:3
2.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:0
2.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
3.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : Zespół R-Walecka 0:3
3.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 27 lut 2017, o 09:21
przez wrona
27.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
28.02 wtorek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
1.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom InoWino AiR Team 1:3
3.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3:0
3.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
3.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3:1

II LIGA
28.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3:0
28.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 1:3
28.02 wtorek 19.15 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 0:3
2.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3:1
2.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
3.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : Zespół R-Walecka 0:3
3.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 27 lut 2017, o 15:25
przez amator85
XIX TERMIN

I LIGA
27.02 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
28.02 wtorek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
1.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom InoWino AiR Team 1 : 3
3.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3 : 0
3.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
3.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1

II LIGA
28.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3 : 0
28.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 1 : 3
28.02 wtorek 19.15 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
2.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3 : 0
2.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
3.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : Zespół R-Walecka 0 : 3
3.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3 : 1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 27 lut 2017, o 23:03
przez szrama
XIX TERMIN

I LIGA

28.02 wtorek 18.00 MARAT Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
1.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Utikom InoWino AiR Team 1 : 3
3.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Jedynka Jankowice III 3 : 0
3.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
3.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

II LIGA
28.02 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice 3 : 0
28.02 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : AKS Rybnik 1 : 3
28.02 wtorek 19.15 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
2.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
2.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
3.03 piątek 18.30 Fundacja EDF : Zespół R-Walecka 0 : 3
3.03 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Victoria Pilchowice 3 : 1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 4 mar 2017, o 02:15
przez wiesx
FER
To się wam Qwa typer zepsuł. :D

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 5 mar 2017, o 09:33
przez amator85
Ave !!!

Ciekawie robi nam się w naszej lidze :D :D
W I lidze większość wyników "pod kontrolą" typerów poza walkowerem dla 'motorków', poza szlagierem w Jankowicach (którego o dziwo nawet Ursus nie typował !!! ) oraz poza niespodzianką zrobioną przez graczy z Lubomii po zwycięstwie nad wyżej notowanym rywalem..
W II lidze swój udział w "final four" zaprzepaszczają chyba definitywnie po swoich porażkach drużyny z Pilchowic i Gorzyczek.. a skorzystał na tym BISSELL Lędziny. W takim momencie sezonu niemałą wpadkę zalicza R-Walecka !!!


Wyniki XIX TERMINU

1 - BosSs......................23(7)
2 - rafcio.....................22(7)
3 - pepe_volley..............21(6)
4 - wrona.....................20(5)
5 - DADA1979................19(6)
6 - amator85.................19(5)
6 - ursinio.....................19(5)
8 - damian albion............17(5)
9 - Swierq.....................16(5)
10 - szrama....................13(4)


Klasyfikacja po XIX TERMINIE

1 - rafcio.................365(96)
2 - Swierq................351(87)
3 - amator85.............346(89)
4 - wrona.................343(87)
5 - ursinio................338(86)
6 - DADA1979............337(86)
7 - BosSs..................336(87)
8 - pepe_volley..........330(90)
9 - szrama................290(74)
10 - damian albion......254(67)
11 - paXinatoR...........222(55)

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 5 mar 2017, o 09:46
przez amator85
XX TERMIN

I LIGA
6.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : MARAT Rybnik
7.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
7.03 wtorek 19.00 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice
8.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice
8.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
8.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia
10.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory
10.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III

II LIGA
6.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Impacto LKS Chałupki
7.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : AKS Rybnik
7.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki
7.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF
7.03 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
8.03 środa 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice
8.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 5 mar 2017, o 10:39
przez Swierq
I LIGA
6.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : MARAT Rybnik 1:3
7.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
7.03 wtorek 19.00 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
8.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0:3
8.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
8.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
10.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
10.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3

II LIGA
6.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Impacto LKS Chałupki 2:3
7.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : AKS Rybnik 0:3
7.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
7.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF 3:0
7.03 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny C0entrum 0:3
8.03 środa 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
8.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 5 mar 2017, o 10:55
przez rafcio
XX TERMIN

I LIGA
6.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : MARAT Rybnik 3:1
7.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
7.03 wtorek 19.00 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
8.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0:3
8.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
8.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
10.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
10.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3

II LIGA
6.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : AKS Rybnik 0:3
7.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
7.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF 3:0
7.03 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
8.03 środa 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
8.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 5 mar 2017, o 13:06
przez BosSs
I LIGA
6.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : MARAT Rybnik 3:1
7.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
7.03 wtorek 19.00 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
8.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0:3
8.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
8.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
10.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
10.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3

II LIGA
6.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : AKS Rybnik 0:3
7.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
7.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF 3:0
7.03 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
8.03 środa 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
8.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF
amator85 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 5 mar 2017, o 20:37
przez DADA1979
I LIGA
6.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : MARAT Rybnik 3:1
7.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
7.03 wtorek 19.00 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 2:3
8.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0:3
8.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
8.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
10.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
10.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1:3

II LIGA
6.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : AKS Rybnik 0:3
7.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
7.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF 3:0
7.03 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
8.03 środa 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 1:3
8.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 6 mar 2017, o 09:52
przez wrona
I LIGA
6.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : MARAT Rybnik 2:3
7.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
7.03 wtorek 19.00 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 3:1
8.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0:3
8.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
8.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
10.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
10.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3

II LIGA
6.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : AKS Rybnik 0:3
7.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
7.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF 3:1
7.03 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
8.03 środa 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
8.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 6 mar 2017, o 11:05
przez pepe_volley
I LIGA
6.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : MARAT Rybnik 1:3
7.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
7.03 wtorek 19.00 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
8.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0:3
8.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
8.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
10.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
10.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3

II LIGA
6.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Impacto LKS Chałupki 1:3
7.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : AKS Rybnik 0:3
7.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
7.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF 3:2
7.03 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
8.03 środa 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
8.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 6 mar 2017, o 14:04
przez ursinio
I LIGA
6.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : MARAT Rybnik 2:3
7.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
7.03 wtorek 19.00 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
8.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0:3
8.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
8.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
10.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
10.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 0:3

II LIGA
6.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Impacto LKS Chałupki 3:2
7.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : AKS Rybnik 0:3
7.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
7.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF 3:0
7.03 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
8.03 środa 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
8.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:0

Pozdro
Ursinio

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 6 mar 2017, o 15:26
przez amator85
Ave !!!

XX TERMIN

I LIGA
6.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : MARAT Rybnik 3 : 1
7.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
7.03 wtorek 19.00 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
8.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
8.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
8.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
10.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 1
10.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III 1 : 3

II LIGA
6.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
7.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : AKS Rybnik 0 : 3
7.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
7.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF 3 : 0
7.03 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0 : 3
8.03 środa 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 1 : 3
8.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3 : 1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 7 mar 2017, o 08:01
przez damian albion
7.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
7.03 wtorek 19.00 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
8.03 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Orton Flex-Pawłowice 0:3
8.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
8.03 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
10.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
10.03 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice III
II liga
7.03 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : AKS Rybnik 0:3
7.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Strzelec Gorzyczki 0:3
7.03 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Fundacja EDF 3:0
7.03 wtorek 19.15 Beer Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
8.03 środa 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Victoria Pilchowice 0:3
8.03 środa 19:00 Zespół R-Walecka : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2
10.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice : Fundacja EDF 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 11 mar 2017, o 10:30
przez amator85
Ave !!!

W tej kolejce mieliśmy baaardzo dużo grania ale tylko w pięciu meczach obie drużyny wygrywały minimum jednego seta :D :D
Bardzo ważne mecze dla układu tabeli w I lidze wygrały drużyny Utikomu, Proxeo oraz Jankowice III. Walka o 8 miejsce toczyć się będzie do samego końca.
W II lidze zwycięstwo na trudnym terenie odnotowuje Impacto, a mecz "na szczycie" przynosi trzy punkty dla R-Waleckiej.
Poza AKSem na miejsca w "final four" wciaż szanse ma sześć zespołów !!!

Rekordowe punkty padają też łupem typerów :o :o :] :]


Wyniki XX TERMINU

1 - rafcio.....................48(11) +10pkt bonus !!!
2 - Swierq....................47(11) +10pkt bonus !!!
3 - BosSs......................33(9)
3 - wrona.....................33(9)
5 - ursinio....................31(9)
6 - pepe_volley..............30(8)
7 - amator85.................30(7)
8 - damian albion............29(8)
9 - DADA1979.................28(6)


Klasyfikacja po XX TERMINIE

1 - rafcio.................413(107)
2 - Swierq................398(98)
3 - amator85.............376(96)
4 - wrona.................376(96) +1
5 - BosSs..................369(96) +2
6 - ursinio................369(95) -1
7 - DADA1979............365(92) -1
8 - pepe_volley..........360(98)
9 - szrama................290(74)
10 - damian albion......283(75)
11 - paXinatoR...........222(55)

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 11 mar 2017, o 10:40
przez amator85
XXI TERMIN

I LIGA
13.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik
13.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory
14.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia
15.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia
16.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów
17.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Utikom InoWino AiR Team

II LIGA
13.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice
14.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Jedynka Jankowice
14.03 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF
15.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team
16.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Zespół R-Walecka
16.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Impacto LKS Chałupki

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 11 mar 2017, o 13:19
przez rafcio
XXI TERMIN

I LIGA
13.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
13.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
14.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
15.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
16.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Utikom InoWino AiR Team 3:1

II LIGA
13.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
14.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Jedynka Jankowice 0:3
14.03 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF 3:0
15.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3:0
16.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Zespół R-Walecka 1:3
16.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Impacto LKS Chałupki 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 11 mar 2017, o 17:51
przez Swierq
XXI TERMIN

I LIGA
13.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
13.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
14.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
15.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
16.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Utikom InoWino AiR Team 3:2

II LIGA
13.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
14.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Jedynka Jankowice 1:3
14.03 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF 3:0
15.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3:0
16.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Zespół R-Walecka 2:3
16.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Impacto LKS Chałupki 2:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 12 mar 2017, o 12:37
przez DADA1979
I LIGA
13.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
13.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
14.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
15.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
16.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Utikom InoWino AiR Team 3:1

II LIGA
13.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
14.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Jedynka Jankowice 0:3
14.03 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF 3:0
15.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3:0
16.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Zespół R-Walecka 3:1
16.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Impacto LKS Chałupki 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 12 mar 2017, o 19:38
przez BosSs
I LIGA
13.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
13.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
14.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
15.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
16.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Utikom InoWino AiR Team 3:1

II LIGA
13.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
14.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Jedynka Jankowice 1:3
14.03 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF 3:0
15.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3:0
16.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Zespół R-Walecka 3:0
16.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Impacto LKS Chałupki 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 13 mar 2017, o 11:57
przez pepe_volley
I LIGA
13.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
13.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
14.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
15.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
16.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Utikom InoWino AiR Team 3:2

II LIGA
13.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
14.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Jedynka Jankowice 0:3
14.03 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF 3:0
15.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3:0
16.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Zespół R-Walecka 3:1
16.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Impacto LKS Chałupki 3:2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 13 mar 2017, o 14:59
przez wrona
I LIGA
13.03 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
13.03 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
14.03 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
15.03 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
16.03 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.03 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
17.03 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Utikom InoWino AiR Team 2:3

II LIGA
13.03 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
14.03 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Jedynka Jankowice 1:3
14.03 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Fundacja EDF 3:0
15.03 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Beer Team 3:0
16.03 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Zespół R-Walecka 3:1
16.03 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Impacto LKS Chałupki 3:2