[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby szrama » 15 Oct 2016, o 22:50

I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team 3:1
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team 1:3
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki 1:3
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 0:3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Swierq » 15 Oct 2016, o 23:35

I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team 3:1
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team 1:3
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki 1:3
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby zarowa » 16 Oct 2016, o 01:26

I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team 3:0
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 2:3
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team 1:3
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice 3:0
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki 0:3
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 2:3
zarowa
 
Posts: 23
Joined: 18 Sep 2016, o 14:36
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby rafcio » 16 Oct 2016, o 07:40

I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team 3:1
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans01:3
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team 1:3
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki 3:2
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby BosSs » 16 Oct 2016, o 08:03

I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team 3:0
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team 0:3
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki 1:3
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walec 3:2
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby DADA1979 » 16 Oct 2016, o 14:13

I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team 3:0
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team 2:3
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice 2:3
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki 1:3
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walec 1:3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby pepe_volley » 16 Oct 2016, o 16:01

I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team 3:0
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team 0:3
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice 3:0
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki 1:3
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 0:3
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby damian albion » 16 Oct 2016, o 22:08

I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team 3:0
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team 0:3
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice 3:0
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki 1:3
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 16 Oct 2016, o 22:33

Ave !!!

No to mi się wieczór wydłużył..

Tym razem bonusów nie było, na podium bez zmian.
Wyniki III TERMINU

1 - Swierq....................22(6)
1 - DADA1979................22(6)
1 - pawel.m..................22(6)
4 - Kamiljan.................21(6)
5 - damian albion...........20(5)
6 - wrona.....................19(5)
6 - ursinio....................19(4)
8 - amator85.................18(4)
8 - rafcio.....................18(4)
10 - BosSs......................15(3)
10 - szrama....................15(3)
12 - pepe_volley..............14(3)


Klasyfikacja po III TERMINIE

1 - Swierq................58(14) -
2 - rafcio.................53(12) -
2 - ursinio................53(11) -
4 - Kamiljan.............46(11) +3
5 - DADA1979............43(12) +1
6 - pawel.m..............42(11) +3
7 - amator85.............38(10) -1
8 - wrona.................37(10) +2
9 - BosSs...................36(9) -5
10 - pepe_volley..........34(8) -
11 - damian albion.......29(7) +1
12 - PiotrekJ………………..17(4) -1
13 - szrama................15(3)
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 16 Oct 2016, o 22:42

IV TERMIN

I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team 3 : 1
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 1
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0 : 3

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team 1 : 3
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice 3 : 0
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby ursinio » 17 Oct 2016, o 06:46

Witam
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team 3 : 0
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1: 3
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0 : 3

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team 1 : 3
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice 3 : 0
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki 2: 3
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1 : 3
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Kamiljan » 17 Oct 2016, o 09:45

I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team 3:0
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 3:2
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team 1:3
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki 1:3
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby paXinatoR » 17 Oct 2016, o 11:28

17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team 3:1
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 2:3
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team 3:1
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki 1:3
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 3:2
paXinatoR
 
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2016, o 11:26

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby wrona » 17 Oct 2016, o 18:15

I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team 3:1
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 3:2
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team 1:3
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki 1:3
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby pawel.m » 17 Oct 2016, o 20:27

I LIGA
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II 0:3

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik 1:3
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team 3:1
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki 3:1
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 3:2
pawel.m
 
Posts: 5
Joined: 10 Aug 2016, o 14:31
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 22 Oct 2016, o 08:42

Ave !!!

Witam nowych uczestników.
W tej kolejce mamy 1 bonus, którego zgarnia paXinatoR

Wyniki IV TERMINU

1 - paXinatoR...............25(7) + 10pkt bonus !!!
2 - pepe_volley............22(6)
3 - DADA1979...............21(6)
4 - amator85................20(6)
4 - ursinio....................20(6)
6 - BosSs.....................20(5)
6 - Swierq....................20(5)
8 - zarowa...................19(5)
9 - rafcio.....................18(5)
10 - szrama.................17(4)
11- damian albion.........16(4)
11 - pawel.m................16(4)
13 - Kamiljan................ 14(3)
13 - wrona....................14(3)

Klasyfikacja po IV TERMINIE

1 - Swierq..................78(19)
2 - ursinio..................73(17) +1
3 - rafcio...................71(17) -1
4 - DADA1979..............64(18) +1
5 - Kamiljan................60(14) -1
6 - amator85...............58(16) +1
7 - pawel.m.................58(15) -1
8 - BosSs.....................56(14) +1
9 - pepe_volley............56(14) +1
10 - wrona....................51(13) -2
11 - damian albion.........45(11)
12 - paXinatoR...............35(7)
13 - szrama...................32(7)
14 - zarowa...................19(5)
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 22 Oct 2016, o 08:50

V TERMIN

I LIGA
24.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice III
25.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik
25.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice
26.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia
26.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
28.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik
28.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Orton Flex-Pawłowice

II LIGA
24.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team
24.10 poniedziałek 19.00 Zespół R-Walecka : Strzelec Gorzyczki
25.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Victoria Pilchowice
25.10 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby
27.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Fundacja EDF
28.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby rafcio » 22 Oct 2016, o 09:06

I LIGA
24.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice III 3:1
25.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
25.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
26.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
28.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:0
28.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Orton Flex-Pawłowice 0:3

II LIGA
24.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
24.10 poniedziałek 19.00 Zespół R-Walecka : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Victoria Pilchowice 1:3
25.10 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
27.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Fundacja EDF 3:0
28.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 0:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby paXinatoR » 22 Oct 2016, o 09:09

I LIGA
24.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice III 1:3
25.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
25.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
26.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
26.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
28.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:1
28.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Orton Flex-Pawłowice 0:3

II LIGA
24.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
24.10 poniedziałek 19.00 Zespół R-Walecka : Strzelec Gorzyczki 2:3
25.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Victoria Pilchowice 0:3
25.10 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
27.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Fundacja EDF 3:1
28.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 1:3
paXinatoR
 
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2016, o 11:26

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby damian albion » 22 Oct 2016, o 10:31

I LIGA
24.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice III 2:3
25.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
25.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
26.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
28.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:1
28.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Orton Flex-Pawłowice 0:3

II LIGA
24.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
24.10 poniedziałek 19.00 Zespół R-Walecka : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Victoria Pilchowice 0:3
25.10 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 0:3
27.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Fundacja EDF 3:0
28.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 0:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Swierq » 22 Oct 2016, o 11:42

LIGA
24.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice III 2:3
25.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
25.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
26.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
28.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:1
28.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Orton Flex-Pawłowice 0:3

II LIGA
24.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
24.10 poniedziałek 19.00 Zespół R-Walecka : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Victoria Pilchowice 0:3
25.10 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 2:3
27.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Fundacja EDF 3:0
28.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby DADA1979 » 23 Oct 2016, o 11:04

LIGA
24.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice III 3:2
25.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
25.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
26.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
28.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:0
28.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Orton Flex-Pawłowice 0:3

II LIGA
24.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
24.10 poniedziałek 19.00 Zespół R-Walecka : Strzelec Gorzyczki 3:2
25.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Victoria Pilchowice 0:3
25.10 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
27.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Fundacja EDF 3:0
28.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 0:3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby ursinio » 23 Oct 2016, o 20:46

LIGA
24.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice III 3:1
25.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
25.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
26.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
28.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:0
28.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Orton Flex-Pawłowice 0:3

II LIGA
24.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
24.10 poniedziałek 19.00 Zespół R-Walecka : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Victoria Pilchowice 1:3
25.10 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
27.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Fundacja EDF 3:0
28.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 0:3

Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby pawel.m » 23 Oct 2016, o 22:27

LIGA
24.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice III 2:3
25.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
25.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
26.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
28.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:1
28.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Orton Flex-Pawłowice 0:3

II LIGA
24.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
24.10 poniedziałek 19.00 Zespół R-Walecka : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Victoria Pilchowice 1:3
25.10 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
27.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Fundacja EDF 3:1
28.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 1:3
pawel.m
 
Posts: 5
Joined: 10 Aug 2016, o 14:31
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby szrama » 23 Oct 2016, o 23:20

LIGA
24.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice III 1:3
25.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
25.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
26.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
28.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:0
28.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Orton Flex-Pawłowice 0:3

II LIGA
24.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
24.10 poniedziałek 19.00 Zespół R-Walecka : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Victoria Pilchowice 1:3
25.10 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
27.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Fundacja EDF 3:0
28.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 0:3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby BosSs » 24 Oct 2016, o 06:41

24.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice III 3:2
25.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
25.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
26.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
26.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
28.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:1
28.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Orton Flex-Pawłowice 0:3


II LIGA
24.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
24.10 poniedziałek 19.00 Zespół R-Walecka : Strzelec Gorzyczki 2:3
25.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Victoria Pilchowice 1:3
25.10 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
27.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Fundacja EDF 3:0
28.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 0:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby wrona » 24 Oct 2016, o 14:50

I LIGA
24.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice III 3:2
25.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
25.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1:3
26.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
28.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:1
28.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Orton Flex-Pawłowice 0:3

II LIGA
24.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
24.10 poniedziałek 19.00 Zespół R-Walecka : Strzelec Gorzyczki 3:1
25.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Victoria Pilchowice 0:3
25.10 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 2:3
27.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Fundacja EDF 3:1
28.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 0:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 24 Oct 2016, o 16:06

I LIGA
24.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice III 3 : 1
25.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
25.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
26.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 1 : 3
26.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
28.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3 : 0
28.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3

II LIGA
24.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
24.10 poniedziałek 19.00 Zespół R-Walecka : Strzelec Gorzyczki 3 : 0
25.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Victoria Pilchowice 0 : 3
25.10 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 1 : 3
27.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Fundacja EDF 3 : 1
28.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby zarowa » 25 Oct 2016, o 14:27

I LIGA
24.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice III typuję po meczu
25.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
25.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Orton Flex-Pawłowice 0:3
26.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
26.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
28.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:2
28.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Orton Flex-Pawłowice 0:3

II LIGA
24.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team typuję po meczu
24.10 poniedziałek 19.00 Zespół R-Walecka : Strzelec Gorzyczki typuję po meczu
25.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Victoria Pilchowice 0:3
25.10 wtorek 19.15 Beer Team : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
27.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Fundacja EDF 3:1
28.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 1:3
zarowa
 
Posts: 23
Joined: 18 Sep 2016, o 14:36
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Kamiljan » 25 Oct 2016, o 22:06

I LIGA

26.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Proxeo Silesia Lubomia 0:3
26.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
28.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : MARAT Rybnik 3:1
28.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Orton Flex-Pawłowice 0:3


27.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Fundacja EDF 3:1
28.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : AKS Rybnik 1:3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests