[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 29 Oct 2016, o 13:47

Ave !!!

Ta kolejka była trudna do wytypowania..

Wyniki V TERMINU

1 - pawel.m.................23(6)
2 - BosSs.....................22(6)
3 - wrona....................21(5)
4 - damian albion..........20(5)
5 - ursinio...................18(4)
5 - Swierq...................18(4)
7 - amator85................17(3)
7 - DADA1979...............17(3)
9 - zarowa...................16(4)
10 - rafcio...................16(3)
11 - szrama..................15(3)
12 - paXinatoR..............13(3)
13 - Kamiljan.................9(2)

Klasyfikacja po V TERMINIE

1 - Swierq..................96(23)
2 - ursinio..................91(21)
3 - rafcio...................87(20)
4 - DADA1979..............81(21)
4 - pawel...................81(21) +2
6 - BosSs....................78(20) +2
7 - amator85...............75(19) -1
8 - wrona...................71(18) +2
9 - Kamiljan................69(16) -4
10 - damian albion........65(16) +1
11 - pepe_volley............56(14) -2
12 - paXinatoR................48(10)
13 - szrama....................47(10)
14 - zarowa....................35(9)
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 29 Oct 2016, o 19:23

VI TERMIN

I LIGA
2.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Utikom InoWino AiR Team
4.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
4.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik
7.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II
8.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów
8.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : VRF Klimatyzacja Artus Żory

II LIGA
2.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Victoria Pilchowice
3.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny
4.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice
7.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby
8.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki
8.11 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby damian albion » 29 Oct 2016, o 20:12

VI TERMIN

I LIGA
2.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
4.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
4.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:1
7.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
2.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Victoria Pilchowice 1:3
3.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny 3:0
4.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
7.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 1:3
8.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:0
8.11 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 0:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby BosSs » 30 Oct 2016, o 05:08

I LIGA
2.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
4.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
4.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 1:3
7.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 3:2
8.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
2.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Victoria Pilchowice 3:1
3.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny 3:0
4.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
7.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
8.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec 2:3Gorzyczki
8.11 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby paXinatoR » 30 Oct 2016, o 09:18

VI TERMIN

I LIGA
2.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:1
4.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
4.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 2:3
7.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 2:3
8.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
8.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
2.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Victoria Pilchowice 3:1
3.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
4.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 3:1
7.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
8.11 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 0:3
paXinatoR
 
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2016, o 11:26

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby rafcio » 30 Oct 2016, o 12:50

VI TERMIN

I LIGA
2.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
4.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
4.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 1:3
7.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 3:1
8.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
2.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Victoria Pilchowice 3:1
3.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny 3:0
4.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 0:3
7.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
8.11 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 0:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby pepe_volley » 30 Oct 2016, o 13:13

I LIGA
2.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
4.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
4.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:2
7.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 2:3
8.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
2.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Victoria Pilchowice 3:1
3.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny 3:0
4.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
7.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
8.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:2
8.11 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby szrama » 30 Oct 2016, o 21:17

I LIGA
2.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
4.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
4.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 1:3
7.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
2.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Victoria Pilchowice 3:1
3.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny 3:0
4.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
7.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
8.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 1;3
8.11 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 0:3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Swierq » 31 Oct 2016, o 13:14

I LIGA
2.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
4.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
4.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 1:3
7.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3

II LIGA
2.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Victoria Pilchowice 3:1
3.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny 3:0
4.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 0:3
7.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
8.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
8.11 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby zarowa » 31 Oct 2016, o 22:22

I LIGA
2.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
4.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
4.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:0
7.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 0:3
8.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2

II LIGA
2.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Victoria Pilchowice 3:0
3.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny 3:0
4.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
7.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 2:3
8.11 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
zarowa
 
Posts: 23
Joined: 18 Sep 2016, o 14:36
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby DADA1979 » 1 Nov 2016, o 10:30

I LIGA
2.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
4.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
4.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:2
7.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 3:2
8.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
2.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Victoria Pilchowice 2:3
3.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny 3:0
4.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
7.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
8.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
8.11 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 0:3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby ursinio » 1 Nov 2016, o 13:29

Witka
I LIGA
2.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
4.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
4.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:2
7.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1:3
8.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
2.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Victoria Pilchowice 3:1
3.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny 3:0
4.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
7.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
8.11 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 0:3

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 2 Nov 2016, o 14:12

Ave !!!

VI TERMIN

I LIGA
2.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3 : 0
4.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
4.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3 : 0
7.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 1 : 3
8.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
8.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 1

II LIGA
2.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Victoria Pilchowice 3 : 1
3.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny 3 : 0
4.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1 : 3
7.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
8.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
8.11 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 0 : 3

pozDro
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby wrona » 2 Nov 2016, o 15:28

I LIGA
2.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
4.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
4.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:2
7.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 3:1
8.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2

II LIGA
2.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Victoria Pilchowice 3:1
3.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny 3:0
4.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
7.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:2
8.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
8.11 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Kamiljan » 2 Nov 2016, o 17:13

I LIGA
2.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
4.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
4.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : MARAT Rybnik 3:2
7.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice II 3:2
8.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
8.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3

II LIGA
2.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Victoria Pilchowice 3:1
3.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny 3:0
4.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 2:3
7.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
8.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Strzelec Gorzyczki 2:3
8.11 wtorek 19.15 Beer Team : Impacto LKS Chałupki 1:3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 11 Nov 2016, o 14:16

Ave !!!

W tej kolejce granej na raty odnotowujemy porażki mimo wszystko faworytów z Jedynki II i NORDów oraz bonusowe punkty gracza DADA1979

Wyniki VI TERMINU

1 - DADA1979...............34(8) + 10 bonus!!
2 - rafcio....................22(6)
3 - amator85................20(6)
3 - Swierq...................20(6)
5 - Kamiljan................,19(5)
6 - pepe_volley............,18(5)
7 - BosSs.....................18(4)
8 - szrama..................,17(4)
8 - zarowa...................17(4)
10 - damian albion.........15(5)
11 - ursinio..................15(4)
12 - wrona...................15(3)
13 - paXinatoR..............11(2)

Klasyfikacja po VI TERMINIE

1 - Swierq..................116(29)
2 - DADA1979..............115(29) +2
3 - rafcio...................109(26)
4 - ursinio..................106(25) -2
5 - BosSs....................96(24) +1
6 - amator85...............95(25) +1
7 - Kamiljan................88(21) +2
8 - wrona...................86(21)
9 - pawel.m................81(21) -4
10 - damian albion........80(21)
11 - pepe_volley...........74(19)
12 - szrama.................64(14) +1
13 - paXinatoR.............59(12) -1
14 - zarowa................ 52(13)
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 11 Nov 2016, o 14:22

VII TERMIN

I LIGA
14.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów
14.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III
16.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Dwójka Świerklany Projtrans
17.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia
18.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
18.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik

II LIGA
14.11 poniedziałek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki
14.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : AKS Rybnik
15.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Zespół R-Walecka
15.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
15.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team
16.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby rafcio » 11 Nov 2016, o 17:26

VII TERMIN

I LIGA
14.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:1
16.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
17.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:2
18.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
14.11 poniedziałek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : AKS Rybnik 0:3
15.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Zespół R-Walecka 1:3
15.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
15.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
16.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby paXinatoR » 12 Nov 2016, o 12:26

VII TERMIN

I LIGA
14.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:1
16.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
17.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
18.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
18.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
14.11 poniedziałek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : AKS Rybnik 0:3
15.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Zespół R-Walecka 2:3
15.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 2:3
15.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
16.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 1:3
paXinatoR
 
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2016, o 11:26

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Swierq » 12 Nov 2016, o 13:39

I LIGA
14.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:1
16.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
17.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
18.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
14.11 poniedziałek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : AKS Rybnik 0:3
15.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Zespół R-Walecka 1:3
15.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
15.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
16.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby damian albion » 13 Nov 2016, o 00:08

I LIGA
14.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
16.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
17.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
18.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
18.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
14.11 poniedziałek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1:3
14.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : AKS Rybnik 0:3
15.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Zespół R-Walecka 0:3
15.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0
15.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
16.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby zarowa » 13 Nov 2016, o 13:30

VII TERMIN

I LIGA
14.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:2
14.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:1
16.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
17.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
18.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
14.11 poniedziałek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : AKS Rybnik 0:3
15.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Zespół R-Walecka 0:3
15.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
15.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
16.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
zarowa
 
Posts: 23
Joined: 18 Sep 2016, o 14:36
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby DADA1979 » 13 Nov 2016, o 18:02

I LIGA
14.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
14.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
16.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
17.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
18.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
14.11 poniedziałek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1:3
14.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : AKS Rybnik 0:3
15.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Zespół R-Walecka 1:3
15.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
15.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
16.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby szrama » 13 Nov 2016, o 21:24

I LIGA
14.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:1
16.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
17.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
18.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
14.11 poniedziałek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1:3
14.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : AKS Rybnik 0:3
15.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Zespół R-Walecka 0:3
15.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0
15.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
16.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby BosSs » 13 Nov 2016, o 22:47

14.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
16.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
17.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
18.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
14.11 poniedziałek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1:3
14.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : AKS Rybnik 0:3
15.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Zespół R-Walecka 1:3
15.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0
15.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
16.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby pepe_volley » 13 Nov 2016, o 23:17

I LIGA
14.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
16.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
17.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
18.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
14.11 poniedziałek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : AKS Rybnik 0:3
15.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Zespół R-Walecka 0:3
15.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
15.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
16.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby ursinio » 14 Nov 2016, o 09:10

Witam
I LIGA
14.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:1
16.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
17.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
18.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
14.11 poniedziałek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 0:3
14.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : AKS Rybnik 0:3
15.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Zespół R-Walecka 0:3
15.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0
15.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
16.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby wrona » 14 Nov 2016, o 17:33

14.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
16.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
17.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
18.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
18.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
14.11 poniedziałek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1:3
14.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : AKS Rybnik 0:3
15.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Zespół R-Walecka 1:3
15.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0
15.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
16.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Kamiljan » 14 Nov 2016, o 18:22

I LIGA
14.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
16.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
17.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
18.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
18.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

II LIGA
14.11 poniedziałek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 1:3
14.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : AKS Rybnik 0:3
15.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Zespół R-Walecka 0:3
15.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
15.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
16.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3:0
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 14 Nov 2016, o 23:07

Ave !!!

VII TERMIN

I LIGA
14.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III -----
16.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
17.11 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 0
18.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
18.11 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3

II LIGA
14.11 poniedziałek 18.30 Albion Team – gramy dla Kuby : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
14.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : AKS Rybnik -----
15.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Zespół R-Walecka 0 : 3
15.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3 : 1
15.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Beer Team 3 : 0
16.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF 3 : 0
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests