[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 19 Nov 2016, o 10:33

Ave !!!

W tej kolejce zaskoczeniem dla typerów był zdecydowanie wynik meczu w Pawłowicach oraz.. mój bonus :D :D :D

Wyniki VII TERMINU

1 - amator85...............36(8) + 10 bonus!!
2 - damian albion.........25(7)
3 - pepe_volley............23(6)
3 - ursinio...................23(6)
5 - rafcio....................21(5)
5 - Swierq...................21(5)
5 - szrama..................,21(5)
5 - zarowa...................21(5)
9 - wrona....................20(5)
10 - paXinatoR..............19(5)
11 - BosSs....................19(4)
11 - Kamiljan................19(4)
13 - DADA1979...............17(3)


Klasyfikacja po VII TERMINIE

1 - Swierq.................137(34)
2 - DADA1979.............132(32)
3 - amator85..............131(33) +3
4 - rafcio..................130(31) -1
5 - ursinio.................129(31) -1
6 - BosSs...................115(28) -1
7 - Kamiljan...............107(25)
8 - wrona..................106(26)
9 - damian albion.........105(28) +1
10 - pepe_volley...........97(25) +1
11 - szrama.................85(19) +1
12 - pawel.m...............81(21) -3
13 - paXinatoR.............78(17)
14 - zarowa.................73(18)
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 19 Nov 2016, o 10:57

VIII TERMIN

I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory

II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Swierq » 19 Nov 2016, o 11:02

I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:1
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 1:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3

II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:1
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby rafcio » 19 Nov 2016, o 13:07

I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 1:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:1
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 1:3
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Kamiljan » 19 Nov 2016, o 13:36

I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:1
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 0:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3

II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:1
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
Wszystkim dogodzić się nie da, ale wszystkich wku*wić to już żaden problem...

Pozdrawiam
Mały
Kamiljan
 
Posts: 283
Joined: 25 Sep 2008, o 23:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby paXinatoR » 19 Nov 2016, o 18:17

I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:2
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 0:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3

II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:1
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 3:0
paXinatoR
 
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2016, o 11:26

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby pepe_volley » 19 Nov 2016, o 21:49

I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 0:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby szrama » 19 Nov 2016, o 23:06

I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1;3
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3;0
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3;1
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1;3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3;0
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 0;3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3;1

II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1;3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3;0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3;0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 1;3
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 1;3
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0;3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby ursinio » 20 Nov 2016, o 18:08

I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 0:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0

II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:1
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby BosSs » 20 Nov 2016, o 21:13

I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 3:2
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0

II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 3:1
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby damian albion » 20 Nov 2016, o 22:11

I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:1
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 2:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 2:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:1
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby DADA1979 » 20 Nov 2016, o 22:33

I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:1
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 1:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 21 Nov 2016, o 15:07

Ave !!!

VIII TERMIN

I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 1
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3 : 0
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 1 : 3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 1

II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 3 : 1
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3 : 0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3 : 0
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby wrona » 21 Nov 2016, o 19:07

I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 1:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 3:2
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:1
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 27 Nov 2016, o 02:13

Ave !!!

Sponsorem wystawienia wyników z opóźnieniem był.. black friday.. :D
W tej kolejce odnotować trzeba chyba rekordową liczbę nie rozegranych meczy, zwycięstwo Foxów, urwanie przez Jankowice seta AKSowi oraz zmianę lidera !!!

Wyniki VIII TERMINU

1 - amator85...............14(4)
1 - BosSs....................14(4)
1 - rafcio....................14(4)
1 - ursinio...................14(4)
5 - DADA1979...............12(3)
5 - Kamiljan................12(3)
7 - damian albion..........11(3)
8 - pepe_volley.............10(3)
8 - szrama...................10(3)
10 - wrona...................10(2)
11 - Swierq...................7(1)
12 - paXinatoR...............6(1)

Klasyfikacja po VIII TERMINIE

1 - amator85.............145(37) +2
2 - DADA1979.............144(35)
2 - rafcio..................144(35) +2
2 - Swierq.................144(35) -1
5 - ursinio.................143(35)
6 - BosSs...................129(32)
7 - Kamiljan...............119(28)
8 - damian albion........116(31) +1
9 - wrona..................116(28) -1
10 - pepe_volley..........107(28)
11 - szrama.................95(22)
12 - paXinatoR.............84(18) +1
13 - pawel.m...............81(21) -1
14 - zarowa.................73(18)
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 27 Nov 2016, o 02:25

IX TERMIN

I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans

II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby rafcio » 27 Nov 2016, o 02:36

IX TERMIN

I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:1
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:1
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 0:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 0:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 0:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby pepe_volley » 27 Nov 2016, o 13:09

I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:1
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 0:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 0:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby paXinatoR » 27 Nov 2016, o 15:26

I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:1
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:2
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 1:3
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 1:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 3:2
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 3:1
paXinatoR
 
Posts: 13
Joined: 17 Oct 2016, o 11:26

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby BosSs » 27 Nov 2016, o 20:12

IX TERMIN

I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żor 1:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:1
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3

II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 3:2
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby DADA1979 » 27 Nov 2016, o 20:36

I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:2
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 0:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby szrama » 27 Nov 2016, o 21:58

IX TERMIN

I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żor 1:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 1:3
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 1:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 1:3
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
User avatar
szrama
 
Posts: 170
Joined: 21 Sep 2009, o 19:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby damian albion » 27 Nov 2016, o 23:06

I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żor 0:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 0:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby wrona » 28 Nov 2016, o 09:24

I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żor 1:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 2:3
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 1:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
wrona
 
Posts: 219
Joined: 9 Jan 2012, o 21:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby ursinio » 28 Nov 2016, o 10:36

Witka
I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żor 0:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:2
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:2
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 1:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:1
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 0:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 0:3

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 28 Nov 2016, o 14:28

Ave !!!

IX TERMIN

I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0 : 3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0 : 3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3 : 1
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3

II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3 : 0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1 : 3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3 : 0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 1 : 3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3 : 0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 0 : 3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby Swierq » 28 Nov 2016, o 17:56

I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:1
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 0:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 3 Dec 2016, o 11:41

Ave !!!

Ta jakże intensywna kolejka pełna zaległości znów przyniosła nam kilka niespodzianek lub rozczarowań..
W I lidze niespodzianką jest wygrana OKISu z Klimatyzacją.
W II lidze niespodzianką (wbrew typerom) może być wynik meczu w Chałupkach, gdzie miejscowe Impacto pokonało Kabareciarzy z R-Waleckiej.
Rozczarowuje natomiast postawa NORDów i Jedynki Jankowice. NORDy bo tracą cenne punkty z Jedynkami, które następny swój mecz oddają walkowerem..

Wynik meczu Fundacja EDF - Jedynka Jankowice ze względu na walkower nie jest uwzględniany w punktacji


Wyniki IX TERMINU

1 - pepe_volley...........30(9)
2 - ursinio..................27(8)
2 - wrona...................27(8)
4 - amator85...............26(7)
4 - DADA1979...............26(7)
4 - rafcio....................26(7)
4 - Swierq...................26(7)
8 - szrama...................25(7)
9 - damian albion...........23(6)
10 - paXinatoR..............21(5)
11 - BosSs....................19(4)

Klasyfikacja po IX TERMINIE

1 - amator85.............171(44)
2 - ursinio.................170(43) +3
3 - DADA1979.............170(42) -1
3 - rafcio..................170(42) -1
3 - Swierq.................170(42) -1
6 - BosSs...................148(36)
7 - wrona..................143(36) +2
8 - damian albion.........139(37)
9 - pepe_volley...........137(37) +1
10 - szrama................120(29) +1
11 - Kamiljan..............119(28) -4
12 - paXinatoR.............105(23)
13 - pawel.m...............81(21)
14 - zarowa.................73(18)
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby amator85 » 3 Dec 2016, o 11:49

X TERMIN

I LIGA
5.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
6.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia
6.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik
7.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III
7.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice
7.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II

II LIGA
5.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
6.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Zespół R-Walecka
6.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice
6.12 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice
7.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby
8.12 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Fundacja EDF
9.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

Postby BosSs » 3 Dec 2016, o 17:23

X TERMIN

I LIGA
5.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
6.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
6.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 0:3
7.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
7.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 0:3
7.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1

II LIGA
5.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0
6.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Zespół R-Walecka 0;3
6.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 0:3
6.12 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 0:3
7.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.12 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Fundacja EDF 3:0
9.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki1:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests

cron