Strona 4 z 12
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 19 lis 2016, o 10:33
autor: amator85
Ave
W tej kolejce zaskoczeniem dla typerów był zdecydowanie wynik meczu w Pawłowicach oraz.. mój bonus
Wyniki VII TERMINU
1 - amator85...............36(8) + 10 bonus!!
2 - damian albion.........25(7)
3 - pepe_volley............23(6)
3 - ursinio...................23(6)
5 - rafcio....................21(5)
5 - Swierq...................21(5)
5 - szrama..................,21(5)
5 - zarowa...................21(5)
9 - wrona....................20(5)
10 - paXinatoR..............19(5)
11 - BosSs....................19(4)
11 - Kamiljan................19(4)
13 - DADA1979...............17(3)
Klasyfikacja po VII TERMINIE
1 - Swierq.................137(34)
2 - DADA1979.............132(32)
3 - amator85..............131(33)
+3
4 - rafcio..................130(31)
-1
5 - ursinio.................129(31)
-1
6 - BosSs...................115(28)
-1
7 - Kamiljan...............107(25)
8 - wrona..................106(26)
9 - damian albion.........105(28)
+1
10 - pepe_volley...........97(25)
+1
11 - szrama.................85(19)
+1
12 - pawel.m...............81(21)
-3
13 - paXinatoR.............78(17)
14 - zarowa.................73(18)
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 19 lis 2016, o 10:57
autor: amator85
VIII TERMIN
I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory
II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 19 lis 2016, o 11:02
autor: Swierq
I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:1
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 1:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3
II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:1
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 19 lis 2016, o 13:07
autor: rafcio
I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 1:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:1
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 1:3
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 19 lis 2016, o 13:36
autor: Kamiljan
I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:1
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 0:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 2:3
II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:1
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 19 lis 2016, o 18:17
autor: paXinatoR
I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:2
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 0:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:1
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 3:0
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 19 lis 2016, o 21:49
autor: pepe_volley
I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 0:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 19 lis 2016, o 23:06
autor: szrama
I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1;3
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3;0
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3;1
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1;3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3;0
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 0;3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3;1
II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1;3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3;0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3;0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 1;3
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 1;3
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0;3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 20 lis 2016, o 18:08
autor: ursinio
I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 0:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:1
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
Pozdro
Ursinio
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 20 lis 2016, o 21:13
autor: BosSs
I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 3:2
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0
II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 3:1
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 20 lis 2016, o 22:11
autor: damian albion
I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:1
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 2:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 2:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:1
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:1
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 20 lis 2016, o 22:33
autor: DADA1979
I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:1
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 1:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 1:3
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 21 lis 2016, o 15:07
autor: amator85
Ave
VIII TERMIN
I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory
3 : 1
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik
3 : 0
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
3 : 1
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
1 : 3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice
3 : 1
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II
1 : 3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory
3 : 1
II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka
3 : 1
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby
3 : 0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice
3 : 0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team
3 : 0
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik
3 : 1
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice
0 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 21 lis 2016, o 19:07
autor: wrona
I LIGA
21.11 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:2
22.11 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : MARAT Rybnik 3:0
22.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
23.11 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
23.11 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
25.11 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Jedynka Jankowice II 1:3
25.11 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1
II LIGA
22.11 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Zespół R-Walecka 3:2
23.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
24.11 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Jedynka Jankowice 3:0
24.11 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:1
25.11 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Top Ten ZST Rybnik 3:2
25.11 piątek 18.30 Fundacja EDF : Victoria Pilchowice 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 27 lis 2016, o 02:13
autor: amator85
Ave
Sponsorem wystawienia wyników z opóźnieniem był.. black friday..
W tej kolejce odnotować trzeba chyba rekordową liczbę nie rozegranych meczy, zwycięstwo Foxów, urwanie przez Jankowice seta AKSowi oraz zmianę lidera
Wyniki VIII TERMINU
1 - amator85...............14(4)
1 - BosSs....................14(4)
1 - rafcio....................14(4)
1 - ursinio...................14(4)
5 - DADA1979...............12(3)
5 - Kamiljan................12(3)
7 - damian albion..........11(3)
8 - pepe_volley.............10(3)
8 - szrama...................10(3)
10 - wrona...................10(2)
11 - Swierq...................7(1)
12 - paXinatoR...............6(1)
Klasyfikacja po VIII TERMINIE
1 - amator85.............145(37)
+2
2 - DADA1979.............144(35)
2 - rafcio..................144(35)
+2
2 - Swierq.................144(35)
-1
5 - ursinio.................143(35)
6 - BosSs...................129(32)
7 - Kamiljan...............119(28)
8 - damian albion........116(31)
+1
9 - wrona..................116(28)
-1
10 - pepe_volley..........107(28)
11 - szrama.................95(22)
12 - paXinatoR.............84(18)
+1
13 - pawel.m...............81(21)
-1
14 - zarowa.................73(18)
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 27 lis 2016, o 02:25
autor: amator85
IX TERMIN
I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans
II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 27 lis 2016, o 02:36
autor: rafcio
IX TERMIN
I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:1
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:1
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 0:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 0:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 27 lis 2016, o 13:09
autor: pepe_volley
I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:1
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 0:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 0:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 27 lis 2016, o 15:26
autor: paXinatoR
I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 0:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:1
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 0:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:2
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 1:3
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 1:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 3:2
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 3:1
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 27 lis 2016, o 20:12
autor: BosSs
IX TERMIN
I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żor 1:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:1
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 3:2
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 27 lis 2016, o 20:36
autor: DADA1979
I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:2
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 0:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 27 lis 2016, o 21:58
autor: szrama
IX TERMIN
I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żor 1:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 1:3
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 1:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 1:3
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 27 lis 2016, o 23:06
autor: damian albion
I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żor 0:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:0
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:1
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 0:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 28 lis 2016, o 09:24
autor: wrona
I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 1:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żor 1:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 2:3
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 1:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 1:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 28 lis 2016, o 10:36
autor: ursinio
Witka
I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żor 0:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:2
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:2
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 1:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:1
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 0:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 0:3
Pozdro
Ursinio
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 28 lis 2016, o 14:28
autor: amator85
Ave
IX TERMIN
I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów
3 : 0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II
0 : 3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory
0 : 3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
1 : 3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team
3 : 1
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik
0 : 3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans
1 : 3
II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team
3 : 0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team
0 : 3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
1 : 3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki
3 : 1
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF
3 : 0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik
1 : 3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team
3 : 0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka
0 : 3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice
1 : 3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 28 lis 2016, o 17:56
autor: Swierq
I LIGA
28.11 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
29.11 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice II 0:3
29.11 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3
30.11 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
1.12 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Utikom InoWino AiR Team 3:1
2.12 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
2.12 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
II LIGA
28.11 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Beer Team 3:0
29.11 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
29.11 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 1:3
29.11 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Impacto LKS Chałupki 3:1
30.11 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Fundacja EDF 3:0
30.11 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : AKS Rybnik 0:3
1.12 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Beer Team 3:0
2.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka 1:3
2.12 piątek 18.30 Fundacja EDF : Jedynka Jankowice 0:3
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 3 gru 2016, o 11:41
autor: amator85
Ave
Ta jakże intensywna kolejka pełna zaległości znów przyniosła nam kilka niespodzianek lub rozczarowań..
W I lidze niespodzianką jest wygrana OKISu z Klimatyzacją.
W II lidze niespodzianką (wbrew typerom) może być wynik meczu w Chałupkach, gdzie miejscowe Impacto pokonało Kabareciarzy z R-Waleckiej.
Rozczarowuje natomiast postawa NORDów i Jedynki Jankowice. NORDy bo tracą cenne punkty z Jedynkami, które następny swój mecz oddają walkowerem..
Wynik meczu Fundacja EDF - Jedynka Jankowice ze względu na walkower nie jest uwzględniany w punktacji
Wyniki IX TERMINU
1 - pepe_volley...........30(9)
2 - ursinio..................27(8)
2 - wrona...................27(8)
4 - amator85...............26(7)
4 - DADA1979...............26(7)
4 - rafcio....................26(7)
4 - Swierq...................26(7)
8 - szrama...................25(7)
9 - damian albion...........23(6)
10 - paXinatoR..............21(5)
11 - BosSs....................19(4)
Klasyfikacja po IX TERMINIE
1 - amator85.............171(44)
2 - ursinio.................170(43)
+3
3 - DADA1979.............170(42)
-1
3 - rafcio..................170(42)
-1
3 - Swierq.................170(42)
-1
6 - BosSs...................148(36)
7 - wrona..................143(36)
+2
8 - damian albion.........139(37)
9 - pepe_volley...........137(37)
+1
10 - szrama................120(29)
+1
11 - Kamiljan..............119(28)
-4
12 - paXinatoR.............105(23)
13 - pawel.m...............81(21)
14 - zarowa.................73(18)
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 3 gru 2016, o 11:49
autor: amator85
X TERMIN
I LIGA
5.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
6.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia
6.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik
7.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III
7.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice
7.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II
II LIGA
5.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum
6.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Zespół R-Walecka
6.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice
6.12 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice
7.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby
8.12 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Fundacja EDF
9.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki
Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017
: 3 gru 2016, o 17:23
autor: BosSs
X TERMIN
I LIGA
5.12 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
6.12 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Proxeo Silesia Lubomia 3:0
6.12 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : MARAT Rybnik 0:3
7.12 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 0:3
7.12 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Orton Flex-Pawłowice 0:3
7.12 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
II LIGA
5.12 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : BISSELL KS Volley Lędziny Centrum 3:0
6.12 wtorek 18.00 Albion Team – gramy dla Kuby : Zespół R-Walecka 0;3
6.12 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Victoria Pilchowice 0:3
6.12 wtorek 19.15 Beer Team : Jedynka Jankowice 0:3
7.12 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
8.12 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Fundacja EDF 3:0
9.12 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Strzelec Gorzyczki1:3