Strona 1 z 12

Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 2 paź 2016, o 01:38
przez amator85
Zapraszam do rywalizacji w kolejnej edycji TYPERA :)

Typować można do godziny wyznaczonej na rozpoczęcie spotkania

Proponuję tę samą punktację co w poprzednim sezonie, tzn :

- 3 pkt za wytypowanie dokładnego wyniku spotkania
- 1 pkt za wytypowanie zwycięscy spotkania
- 0 pkt za wytypowanie błędnego wyniku

Za prawidłowe wytypowanie dokładnego wyniku 8 spotkań w jednej kolejce przyznawawny będzie bonus +10 pkt

Mam propozycję dotyczącą meczy przekładanych. Proponuję rozliczać je w tych kolejkach, w których będą one rozegrane. Dzięki temu będę mógł na bieżąco rozliczać każdą kolejkę i tworzyć ranking bez wracania do jakiejś kolejki po dłuższym czasie.

Jeśli więc jakiś mecz wypadnie z danej kolejki to na bonus trzeba będzie wytypować prawidłowy wynik w większej połowie spotkań + 1
np. 12 spotkań = 7+1
10 spotkań = 6+1
9 spotkań + 5+1
7 spotkań = 4+1
Jeśli ktoś ma jakieś propozycje - piszcie.

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 2 paź 2016, o 09:34
przez amator85
I TERMIN

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 2 paź 2016, o 09:41
przez amator85
I TERMIN

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 3 : 1
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 1
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3 : 1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 2 paź 2016, o 10:36
przez rafcio
I TERMIN

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 3 : 1
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1 : 3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 2 paź 2016, o 16:37
przez DADA1979
I TERMIN

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0 : 3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 2
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3 : 1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 2 paź 2016, o 20:01
przez BosSs
No z tymi przekładanymi meczami to był największy problem ... dla prowadzących typera jak i samych typujących .. nie raz jeden mecze wskoczył nie spodziewanie i zdążyły dwie osoby wytypować ...

Jak dla mnie Twoja propozycja jest gites i jestem za !

I TERMIN

I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 1:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 2 paź 2016, o 21:00
przez pawel.m
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3:1
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 0:3
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 2 paź 2016, o 21:42
przez pepe_volley
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0;3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:0
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 2:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 2 paź 2016, o 22:32
przez Swierq
LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 1 : 3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 3 : 2
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3 : 0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 1
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3 : 1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3 : 0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 3 paź 2016, o 07:41
przez wrona
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 2:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 2:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 2:3
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 3 paź 2016, o 14:22
przez Kamiljan
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 1:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:2
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 2:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 3 paź 2016, o 15:21
przez PiotrekJ
I LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:1
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 3 paź 2016, o 17:06
przez ursinio
LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : Jedynka Jankowice II 0:3
3.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Proxeo Silesia Lubomia 1:3
4.10 wtorek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3

II LIGA
3.10 poniedziałek 18.30 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF 3:0
4.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Impacto LKS Chałupki 3:1
4.10 wtorek 18.15 Victoria Pilchowice : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:1
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 3:1

ursinio

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 5 paź 2016, o 10:52
przez damian albion
LIGA
3.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team :
5.10 środa 18.30 VRF Klimatyzacja Artus Żory : Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
7.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1

II LIGA
5.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Jedynka Jankowice 3:0
6.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Beer Team 3:0
6.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Zespół R-Walecka 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 8 paź 2016, o 09:26
przez amator85
Ave !!

III TERMIN

I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 8 paź 2016, o 10:30
przez amator85
Ave!!

Szok i niedowierzanie :o jeśli pamięć mnie nie myli to w dwóch oistatnich sezonach typera mieliśmy tylko dwa bonusy (Jajensa i mój)... teraz już w pierwszej kolejce jesteśmy świadkami aż 3 bonusów !!!
Wyniki liczone są oczywiście bez meczu Orton Flex-Pawłowice - Proxeo Silesia Lubomia :] :]
Sprawdzajcie na bieżąco i piszcie jeśli mi gdzieś palec objechał :D

Wyniki i klasyfikacja po II terminie
1 – Swierq…………………… 36(8) + bonus!!
2 - rafcio ……………………… 35(8) + bonus!!
3 – ursinio……………………. 34(7) + bonus!!
4 – BosSs……………………… 21(6)
4 - DADA1979……………….. 21(6)
6 - amator85………………. 20(6)
7 – Kamiljan………………… 20(5)
7 - pawel.m…………….…. 20(5)
7 - pepe_volley……….…. 20(5)
10 – wrona……………………. 18(5)
11 – PiotrekJ………………… 17(4)
12 - damian Albion………… 9(2)

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 8 paź 2016, o 23:46
przez damian albion
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:0
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 9 paź 2016, o 06:51
przez rafcio
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 9 paź 2016, o 09:06
przez Swierq
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 2:3
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:2
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 9 paź 2016, o 09:20
przez BosSs
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:2
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:2
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 9 paź 2016, o 09:24
przez ursinio
Witka
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 3:2
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0

Ursinio

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 9 paź 2016, o 16:01
przez DADA1979
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 2:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 9 paź 2016, o 18:39
przez pawel.m
III TERMIN

I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 1:3
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 1:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 1:3

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 0:3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 9 paź 2016, o 21:26
przez szrama
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 10 paź 2016, o 08:47
przez wrona
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:2
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 10 paź 2016, o 13:59
przez amator85
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino Air Team - OKiS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 10 paź 2016, o 17:56
przez Kamiljan
I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:1

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:1
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:1
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 10 paź 2016, o 21:14
przez pepe_volley
I LIGA
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3:0
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0:3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3:0

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 0:3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3:0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 3:2
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3:0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 10 paź 2016, o 22:23
przez amator85
III TERMIN

I LIGA
10.10 poniedziałek 19.30 Utikom InoWino AiR Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle już typowałem
11.10 wtorek 18.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
11.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Jedynka Jankowice III 3 : 1
12.10 środa 18.00 Jar-Trans Fox Pszów : MARAT Rybnik 0 : 3
12.10 środa 19.00 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
14.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice II : VRF Klimatyzacja Artus Żory 3 : 0

II LIGA
11.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : BISSELL KS Volley Lędziny 1 : 3
11.10 wtorek 19.15 Beer Team : NORD Świerklany RO-JO Team 0 : 3
12.10 środa 19:00 Zespół R-Walecka : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
12.10 środa 19.15 Strzelec Gorzyczki : Victoria Pilchowice 1 : 3
13.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Albion Team – gramy dla Kuby 3 : 0
14.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Fundacja EDF 3 : 0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" sezon 2016/2017

PostNapisane: 15 paź 2016, o 13:12
przez amator85
Ave !!!

Podsumowanie III kolejki wyślę wieczorem, tymczasem zestaw na przyszły tydzień

IV TERMIN

I LIGA
17.10 poniedziałek 20.00 Orton Flex-Pawłowice : Utikom InoWino AiR Team
18.10 wtorek 18.20 Proxeo Silesia Lubomia : Leśna Perła Damons Rybnik
20.10 czwartek 18.00 MARAT Rybnik : VRF Klimatyzacja Artus Żory
21.10 piątek 17.45 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans
21.10 piątek 18.45 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jar-Trans Fox Pszów
21.10 piątek 19.00 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Jedynka Jankowice II

II LIGA
18.10 wtorek 17.45 Jedynka Jankowice : Top Ten ZST Rybnik
18.10 wtorek 18.00 NORD Świerklany RO-JO Team : Albion Team – gramy dla Kuby
18.10 wtorek 19.15 Fundacja EDF : Beer Team
20.10 czwartek 19.00 AKS Rybnik : Victoria Pilchowice
20.10 czwartek 19.00 BISSELL KS Volley Lędziny Centrum : Strzelec Gorzyczki
21.10 piątek 18.30 Impacto LKS Chałupki : Zespół R-Walecka