[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby amator85 » 20 Sep 2017, o 19:26

Witam forumowiczów po przerwie.

Nadchodzi ten moment, że zaczynamy kolejną odsłonę typera.
Zasady są proste i jednakowe dla wszystkich :

1. Typować można do godziny wyznaczonej na rozpoczęcie spotkania

2. Zasady przyznawania punktów :

- 3 pkt za wytypowanie dokładnego wyniku spotkania
- 1 pkt za wytypowanie zwycięscy spotkania
- 0 pkt za wytypowanie błędnego wyniku

Za prawidłowe wytypowanie dokładnego wyniku 8 spotkań w jednej kolejce przyznawany będzie bonus +10 pkt

Mecze przekładane będą rozliczane w tych kolejkach, w których zostaną rozegrane. Dzięki temu będę mógł na bieżąco rozliczać każdą kolejkę i tworzyć ranking bez wracania do jakiejś kolejki po dłuższym czasie.

Jeśli więc jakiś mecz wypadnie z danej kolejki to na bonus trzeba będzie wytypować prawidłowy wynik w większej połowie spotkań + 1
np. 12 spotkań = 7+1
10 spotkań = 6+1
9 spotkań + 5+1
7 spotkań = 4+1

Nowe propozycje chętnie poddam pod dyskusję.
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby amator85 » 20 Sep 2017, o 19:34

TERMIN I FAZY ZASADNICZEJ

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Swierq » 21 Sep 2017, o 18:31

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:1
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:1
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 2:3
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby jacek17 » 22 Sep 2017, o 07:14

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby BosSs » 22 Sep 2017, o 08:11

Siema.

Ja mam jeden pomysł ... przed rozgrywkami czyli przed pierwszą kolejką wytypować poszczególne miejsca drużyn i za trafione miejsce 1 pkt, czyli typujemy wszystkie miejsca 1 i 2 ligi i na koniec sezonu doliczamy punkty za trafione miejsca ...
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby odbijacz » 22 Sep 2017, o 10:26

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 1:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:2
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:1
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
odbijacz
 
Posts: 27
Joined: 23 Apr 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby knysza » 22 Sep 2017, o 10:29

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby dancio » 22 Sep 2017, o 10:51

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:1
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 1:3
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby rafcio » 22 Sep 2017, o 15:01

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:1
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:2
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:1
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby PiotrekJ » 22 Sep 2017, o 18:59

I LIGA
25.09 poniedziałek 20 30Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 1:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
#AKSGO #AKSGO #AKSGO
User avatar
PiotrekJ
 
Posts: 255
Joined: 20 Sep 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby BosSs » 23 Sep 2017, o 09:28

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 1:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:2
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:1
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby ursinio » 24 Sep 2017, o 08:39

Witka w nowym sezonie :)

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:2

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby zarowa » 24 Sep 2017, o 20:01

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 2:3
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
zarowa
 
Posts: 22
Joined: 18 Sep 2016, o 14:36
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby DADA1979 » 24 Sep 2017, o 20:44

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 1:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:2
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby kevin » 24 Sep 2017, o 21:49

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:2

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 1:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby pepe_volley » 25 Sep 2017, o 14:15

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
pepe_volley
 
Posts: 55
Joined: 22 Feb 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Ebulka » 25 Sep 2017, o 14:42

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 2:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:2

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 2:3
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 2:3
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Ebulka
 
Posts: 17
Joined: 25 Sep 2017, o 10:24
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby amator85 » 25 Sep 2017, o 14:56

Ave !!!

Nawiązując do propozycji BoSssa : nikt nie zgłaszał sprzeciwu więc uznaję, że też nikomu nie będzie to przeszkadzało jeśli tę propozycję zrealizujemy. Jest tylko jedna sprawa : nie można typować miejsc drużyn w lidze bo typera rozliczamy przed finałową sobotą. Możemy za to obstawić układ tabel przed rozpoczęciem rundy play-off.
Zatem dobrowolnie i najpóźniej do rozpoczęcia trzeciej kolejki można przesyłać własne propozycje na końcowe układy ligowych tabel. Każde prawidłowo wytypowane miejsce dowolnej drużyny oznacza dodatkowe punkty, które doliczę do tabeli typera po rozegraniu ostatniej kolejki rundy zasadniczej.
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby amator85 » 25 Sep 2017, o 15:07

TERMIN I FAZY ZASADNICZEJ

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0 : 3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3 : 0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3 : 0

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3 : 1
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3 : 0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby jumbo » 25 Sep 2017, o 16:01

Bry, pierwszy raz w typerach!

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3

27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0

28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0

29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3

29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1

26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3

26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1

28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:1

28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0

29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1

Pozdrowienia i powodzenia
jumbo
 
Posts: 56
Joined: 25 Sep 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby artista » 25 Sep 2017, o 16:50

25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 1:3
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
artista
 
Posts: 41
Joined: 6 Oct 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Gregor89 » 25 Sep 2017, o 16:55

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 1:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 1:3

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 1:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
Gregor89
 
Posts: 16
Joined: 20 Sep 2017, o 21:50
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Swierq » 25 Sep 2017, o 19:09

1. Dwójka Świerklany Projtrans
2. Leśna Perła Damons Rybnik
3. Jedynka Jankowice II
4. AKS Tawerna Pub Rybnik
5. Orton Flex-Pawłowice
6. INK-OGNITO
7. Zespół R
8. Prestige Jaruga - Rybnik Piask
9. NORD Świerklany RO-JO Team
10. Jedynka Jankowice III
11. Impacto LKS Chałupki
12. Jar-Trans Fox Pszów

II Liga
1. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 
2. Strzelec Gorzyczki
3. Victoria Pilchowice
4. Top Ten
5. Beer Team
6.OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
7. Artus Żory
8. Fundacja EDF SET-MIX
9. Albion Team
10. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
11. AKS Marklowice
12.GAPa Rybnik
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby amator85 » 29 Sep 2017, o 22:15

Ave !!!

Tyle wyczekiwania a tu pierwsza kolejka już za nami... Co ciekawe - nikt nie zdecydował się na przełożenie meczu :P :P :P
Tymczasem ja z przyjemnością przydzielam pierwsze punkty w typerze :)

Wyniki I terminu i klasyfikacja ogólna

1. rafcio........................21(5)
2. Gregor89....................20(5)
3. PiotrekJ.....................20(4)
4. amator85...................19(4)
4. jumbo.......................19(4)
4. knysza.......................19(4)
7. artista.......................18(4)
8. BosSs........................17(4)
8. odbijacz....................17(4)
10. jacek17....................17(3)
10. Swierq.....................17(3)
12. kevin.......................16(3)
13. ursinio.....................15(2)
14. DADA1979.................14(3)
15. dancio.....................14(2)
16. zarowa.....................13(2)
17. pepe_volley...............13(1)
18. Ebulka......................10(1)

pozDro
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby rafcio » 30 Sep 2017, o 13:20

Faworyt jest tylko jeden ;)
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby BosSs » 30 Sep 2017, o 20:45

Kolejka 2

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO Pawłowice
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby BosSs » 30 Sep 2017, o 20:48

Kolejka 2

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO Pawłowice 3:0
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 1:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby kevin » 30 Sep 2017, o 22:14

Kolejka 2

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO Pawłowice 3:0
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 1:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posts: 87
Joined: 1 Nov 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby odbijacz » 1 Oct 2017, o 00:31

Kolejka 2

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 1:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 2:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
odbijacz
 
Posts: 27
Joined: 23 Apr 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby jacek17 » 1 Oct 2017, o 06:22

Kolejka 2

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:0
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 1:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 1:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
jacek17
 
Posts: 64
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Next

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests