[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 20 wrz 2017, o 19:26

Witam forumowiczów po przerwie.

Nadchodzi ten moment, że zaczynamy kolejną odsłonę typera.
Zasady są proste i jednakowe dla wszystkich :

1. Typować można do godziny wyznaczonej na rozpoczęcie spotkania

2. Zasady przyznawania punktów :

- 3 pkt za wytypowanie dokładnego wyniku spotkania
- 1 pkt za wytypowanie zwycięscy spotkania
- 0 pkt za wytypowanie błędnego wyniku

Za prawidłowe wytypowanie dokładnego wyniku 8 spotkań w jednej kolejce przyznawany będzie bonus +10 pkt

Mecze przekładane będą rozliczane w tych kolejkach, w których zostaną rozegrane. Dzięki temu będę mógł na bieżąco rozliczać każdą kolejkę i tworzyć ranking bez wracania do jakiejś kolejki po dłuższym czasie.

Jeśli więc jakiś mecz wypadnie z danej kolejki to na bonus trzeba będzie wytypować prawidłowy wynik w większej połowie spotkań + 1
np. 12 spotkań = 7+1
10 spotkań = 6+1
9 spotkań + 5+1
7 spotkań = 4+1

Nowe propozycje chętnie poddam pod dyskusję.
amator85
 
Posty: 252
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 20 wrz 2017, o 19:34

TERMIN I FAZY ZASADNICZEJ

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
amator85
 
Posty: 252
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Swierq » 21 wrz 2017, o 18:31

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:1
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:1
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 2:3
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 22 wrz 2017, o 07:14

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
jacek17
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 22 wrz 2017, o 08:11

Siema.

Ja mam jeden pomysł ... przed rozgrywkami czyli przed pierwszą kolejką wytypować poszczególne miejsca drużyn i za trafione miejsce 1 pkt, czyli typujemy wszystkie miejsca 1 i 2 ligi i na koniec sezonu doliczamy punkty za trafione miejsca ...
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez odbijacz » 22 wrz 2017, o 10:26

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 1:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:2
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:1
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
odbijacz
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 22 wrz 2017, o 10:29

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3
knysza
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez dancio » 22 wrz 2017, o 10:51

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 3:1
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:1
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 1:3
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
Albion Team
dancio
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 22 wrz 2017, o 15:01

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:1
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:2
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:1
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
rafcio
 
Posty: 42
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez PiotrekJ » 22 wrz 2017, o 18:59

I LIGA
25.09 poniedziałek 20 30Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:1
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 1:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
''Jeśli na boisku czujesz się jak ptak, to poczuj jak wspaniale jest latać i fruń jak najwyżej po marzenia" ~A.Gołaś

"Kreatywność to pozwalanie sobie na popełnianie błędów. Sztuką jest wiedzieć, które z nich popełnić jeszcze raz" ~S. Adams
Avatar użytkownika
PiotrekJ
 
Posty: 237
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 23 wrz 2017, o 09:28

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 1:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:2
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:1
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 24 wrz 2017, o 08:39

Witka w nowym sezonie :)

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:2

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 203
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez zarowa » 24 wrz 2017, o 20:01

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 2:3
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
zarowa
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18 wrz 2016, o 14:36
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 24 wrz 2017, o 20:44

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 1:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:2
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 1:3
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez kevin » 24 wrz 2017, o 21:49

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:2

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 1:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 2:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 2:3
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posty: 83
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez pepe_volley » 25 wrz 2017, o 14:15

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:1
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
pepe_volley
 
Posty: 55
Dołączył(a): 22 lut 2014, o 12:56
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Ebulka » 25 wrz 2017, o 14:42

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 2:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:2

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 2:3
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 2:3
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
Ebulka
 
Posty: 9
Dołączył(a): 25 wrz 2017, o 10:24
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 25 wrz 2017, o 14:56

Ave !!!

Nawiązując do propozycji BoSssa : nikt nie zgłaszał sprzeciwu więc uznaję, że też nikomu nie będzie to przeszkadzało jeśli tę propozycję zrealizujemy. Jest tylko jedna sprawa : nie można typować miejsc drużyn w lidze bo typera rozliczamy przed finałową sobotą. Możemy za to obstawić układ tabel przed rozpoczęciem rundy play-off.
Zatem dobrowolnie i najpóźniej do rozpoczęcia trzeciej kolejki można przesyłać własne propozycje na końcowe układy ligowych tabel. Każde prawidłowo wytypowane miejsce dowolnej drużyny oznacza dodatkowe punkty, które doliczę do tabeli typera po rozegraniu ostatniej kolejki rundy zasadniczej.
amator85
 
Posty: 252
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 25 wrz 2017, o 15:07

TERMIN I FAZY ZASADNICZEJ

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0 : 3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3 : 0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3 : 0

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3 : 1
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3 : 0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
amator85
 
Posty: 252
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 25 wrz 2017, o 16:01

Bry, pierwszy raz w typerach!

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0

25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3

27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0

28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0

29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3

29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1

26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3

26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1

28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:1

28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0

29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1

Pozdrowienia i powodzenia
jumbo
 
Posty: 24
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 25 wrz 2017, o 16:50

25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 0:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:2
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 0:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 1:3
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
artista
 
Posty: 12
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Gregor89 » 25 wrz 2017, o 16:55

LIGA I
25.09 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
25.09 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice II 1:3
27.09 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Zespół R 3:0
28.09 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Impacto LKS Chałupki 3:0
29.09 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
29.09 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 1:3

LIGA II
25.09 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Victoria Pilchowice 3:1
26.09 wtorek 18.30 Albion Team : Strzelec Gorzyczki 1:3
26.09 wtorek 19.45 Beer Team : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
28.09 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Artus Żory 3:0
28.09 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : AKS Marklowice 3:0
29.09 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
Gregor89
 
Posty: 9
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 21:50
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Swierq » 25 wrz 2017, o 19:09

1. Dwójka Świerklany Projtrans
2. Leśna Perła Damons Rybnik
3. Jedynka Jankowice II
4. AKS Tawerna Pub Rybnik
5. Orton Flex-Pawłowice
6. INK-OGNITO
7. Zespół R
8. Prestige Jaruga - Rybnik Piask
9. NORD Świerklany RO-JO Team
10. Jedynka Jankowice III
11. Impacto LKS Chałupki
12. Jar-Trans Fox Pszów

II Liga
1. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 
2. Strzelec Gorzyczki
3. Victoria Pilchowice
4. Top Ten
5. Beer Team
6.OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
7. Artus Żory
8. Fundacja EDF SET-MIX
9. Albion Team
10. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
11. AKS Marklowice
12.GAPa Rybnik
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 29 wrz 2017, o 22:15

Ave !!!

Tyle wyczekiwania a tu pierwsza kolejka już za nami... Co ciekawe - nikt nie zdecydował się na przełożenie meczu :P :P :P
Tymczasem ja z przyjemnością przydzielam pierwsze punkty w typerze :)

Wyniki I terminu i klasyfikacja ogólna

1. rafcio........................21(5)
2. Gregor89....................20(5)
3. PiotrekJ.....................20(4)
4. amator85...................19(4)
4. jumbo.......................19(4)
4. knysza.......................19(4)
7. artista.......................18(4)
8. BosSs........................17(4)
8. odbijacz....................17(4)
10. jacek17....................17(3)
10. Swierq.....................17(3)
12. kevin.......................16(3)
13. ursinio.....................15(2)
14. DADA1979.................14(3)
15. dancio.....................14(2)
16. zarowa.....................13(2)
17. pepe_volley...............13(1)
18. Ebulka......................10(1)

pozDro
amator85
 
Posty: 252
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 30 wrz 2017, o 13:20

Faworyt jest tylko jeden ;)
rafcio
 
Posty: 42
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 30 wrz 2017, o 20:45

Kolejka 2

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO Pawłowice
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 30 wrz 2017, o 20:48

Kolejka 2

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO Pawłowice 3:0
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 1:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez kevin » 30 wrz 2017, o 22:14

Kolejka 2

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO Pawłowice 3:0
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 3:2
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 1:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posty: 83
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez odbijacz » 1 paź 2017, o 00:31

Kolejka 2

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 1:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 2:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
odbijacz
 
Posty: 13
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 1 paź 2017, o 06:22

Kolejka 2

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:0
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 1:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 1:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
jacek17
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Następna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości