[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 1 paź 2017, o 08:38

Kolejka 2

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO Pawłowice 3:0
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 1:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3:2
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
rafcio
 
Posty: 42
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez zarowa » 1 paź 2017, o 10:19

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO Pawłowice 3:0
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 0:3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 0:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
zarowa
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18 wrz 2016, o 14:36
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Swierq » 1 paź 2017, o 11:28

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO Pawłowice 3:1
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 1:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez damian albion » 1 paź 2017, o 12:26

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 3:0
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
damian albion
 
Posty: 335
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Gregor89 » 1 paź 2017, o 16:50

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO Pawłowice 3:1
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 1:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 1:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 2:3
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
Gregor89
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 21:50
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 1 paź 2017, o 18:26

Kolejka 2

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:0
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 1:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3:1
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez dancio » 1 paź 2017, o 19:31

Kolejka 2

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:0
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 3:0
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
Albion Team
dancio
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 2 paź 2017, o 12:42

Kolejka 2

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO Pawłowice 3:0
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 0:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
jumbo
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 2 paź 2017, o 14:25

Ave !!!

Kolejka 2

I liga
2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3 : 0
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 1 : 3

II liga
2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 0 : 3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3 : 0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0 : 3
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Ebulka » 2 paź 2017, o 14:47

I liga
2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO Pawłowice 3:1
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 2:3

II liga
2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 1:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3:1
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
Ebulka
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 wrz 2017, o 10:24
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 2 paź 2017, o 17:57

Witka
I liga
2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO Pawłowice 3:0
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

II liga
2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 0:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3:1
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 1:3

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 202
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 2 paź 2017, o 18:12

I liga
2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO Pawłowice 3:0
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 0:3

II liga
2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 0:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
artista
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez PiotrekJ » 2 paź 2017, o 18:14

I liga

2.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : INK-OGNITO 3:1
2.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów :Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 1:3

II liga

2.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 3:1
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
''Jeśli na boisku czujesz się jak ptak, to poczuj jak wspaniale jest latać i fruń jak najwyżej po marzenia" ~A.Gołaś

"Kreatywność to pozwalanie sobie na popełnianie błędów. Sztuką jest wiedzieć, które z nich popełnić jeszcze raz" ~S. Adams
Avatar użytkownika
PiotrekJ
 
Posty: 237
Dołączył(a): 20 wrz 2011, o 16:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 3 paź 2017, o 15:05

Spóźnione typy, więc bez poniedziałkowych meczów:

I liga

3.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
5.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
6.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
6.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice II 1:3

II liga

3.10 wtorek 18.30 Albion Team : Artus Żory 1:3
4.10 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
5.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
5.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : GAPa Rybnik 3:0
6.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : Beer Team 0:3
knysza
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 6 paź 2017, o 23:51

Ave !!!

Po tej kolejce w pierwszej lidze w pojedynkach pomiędzy beniaminkami a uznanymi markami mamy remis 2:2.
W drugiej lidze swoje mecze wygrywali gospodarze. Wyłamała się tylko drużyna Beer'ów, która póki co jest liderem tabeli !!!
Rozdałem też pierwsze bonusy :D

Wyniki II terminu

1. amator85...................35(7) +10pkt bonus !!
1. artista.......................35(7) +10pkt bonus !!
3. damian albion.,............23(6)
3. odbijacz.........,...........23(6)
3. rafcio.............,..........23(6)
6. kevin..............,..........22(6)
7. dancio.......................21(5)
7. Swierq.......................21(5)
9. BosSs.........................20(5)
9. DADA1979...................20(5)
9. Gregor89....................20(5)
9. jumbo........................20(5)
13. ursinio......................19(4)
13. zarowa......................19(4)
15. Ebulka......................18(4)
15. jacek17.....................18(4)
17. knysza.......................15(4)
18. PiotrekJ.....................15(3)


Klasyfikacja ogólna

1. amator85...................54(11) +3
2. artista.......................53(11) +5
3. rafcio........................44(11) -2
4. Gregor89....................40(10) -2
4. odbijacz.....................40(10) +4
6. jumbo........................39(9) -2
7. kevin.........................38(9) +5
8. Swierq.......................38(8) +2
9. BosSs.........................37(9) -1
10. dancio......................35(7) +5
10. jacek17.....................35(7)
10. PiotrekJ....................35(7) -7
13. DADA1979..................34(8) +1
14. knysza......................34(8) -10
15. ursinio......................34(6) -2
16. zarowa.....................32(6)
17. Ebulka......................28(4) +1
18. damian albion.............23(6) +1
19. pepe_volley................13(1) -2
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 7 paź 2017, o 00:02

Przypominam, że tylko do końca tego typowania możecie wysyłać swoje propozycje na układ tabel I i II ligi po rundzie zasadniczej. Każde dobrze wytypowane miejsce to 1pkt

TERMIN III FAZY ZASADNICZEJ

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory

pozDro
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez odbijacz » 7 paź 2017, o 13:38

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:2
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 2:3

TABELA KOŃCOWA

I LIGA
1. Dwójka Świerklany Projtrans
2. Leśna Perła Damons Rybnik
3. Orton Flex-Pawłowice
4. Jedynka Jankowice II
5. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
6. AKS Tawerna Pub Rybnik
7. Zespół R
8. Jedynka Jankowice III
9. Impacto LKS Chałupki
10. INK-OGNITO
11. Jar-Trans Fox Pszów
12. NORD Świerklany RO-JO Team

II Liga
1. Victoria Pilchowice
2. Strzelec Gorzyczki
3. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
4. Beer Team
5. Top Ten
6. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
7. Albion Team
8. Fundacja EDF SET-MIX
9. Artus Żory
10. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11. AKS Marklowice
12. GAPa Rybnik
Ostatnio edytowano 8 paź 2017, o 18:35 przez odbijacz, łącznie edytowano 1 raz
odbijacz
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 7 paź 2017, o 18:44

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:1
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 2:3
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 1:3

TABELA KOŃCOWA

I LIGA
1. Leśna Perła Damons Rybnik
2. Orton Flex-Pawłowice
3. Dwójka Świerklany Projtrans
4. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
5. Jedynka Jankowice II
6. AKS Tawerna Pub Rybnik
7. Jedynka Jankowice III
8. Zespół R
9. INK-OGNITO
10. NORD Świerklany RO-JO Team
11. Impacto LKS Chałupki
12. Jar-Trans Fox Pszów


II Liga
1. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
2. Strzelec Gorzyczki
3. Victoria Pilchowice
4. Top Ten
5. Beer Team
6. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
7. GAPa Rybnik
8. Artus Żory
9. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
10. Albion Team
11. Fundacja EDF SET-MIX
12. AKS Marklowice
rafcio
 
Posty: 42
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez damian albion » 8 paź 2017, o 10:18

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 0:3
damian albion
 
Posty: 335
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez damian albion » 8 paź 2017, o 10:23

TABELA KOŃCOWA

I LIGA
1. Leśna Perła Damons Rybnik
2. Dwójka Świerklany Projtrans
3. Orton Flex-Pawłowice
4. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
5. AKS Tawerna Pub Rybnik
6. Jedynka Jankowice II
7. INK-OGNITO
8. NORD Świerklany RO-JO Team
9. Zespół R
10. Jedynka Jankowice III
11. Impacto LKS Chałupki
12. Jar-Trans Fox Pszów

II Liga
1. Victoria Pilchowice
2. Strzelec Gorzyczki
3. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
4. Top Ten
5. Beer Team
6. Albion Team
7. Artus Żory
8. Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
9. GAPa Rybnik
10. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11. Fundacja EDF SET-MIXACE
12. AKS Marklowice
damian albion
 
Posty: 335
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 8 paź 2017, o 11:53

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 2:3

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 0:3

TABELA KOŃCOWA

I LIGA
1. Dwójka Świerklany Projtrans
2. Leśna Perła Damons Rybnik
3. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
4. AKS Tawerna Pub Rybnik
5. Orton Flex-Pawłowice
6. Jedynka Jankowice II
7. Jedynka Jankowice III
8. Zespół R
9. INK-OGNITO
10. NORD Świerklany RO-JO Team
11. Impacto LKS Chałupki
12. Jar-Trans Fox Pszów


II Liga
1. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
2. Strzelec Gorzyczki
3. Victoria Pilchowice
4. Beer Team
5. Artus Żory
6. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
7. Top Ten
8. Albion Team
9. GAPa Rybnik
10. Fundacja EDF SET-MIX
11. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
12. AKS Marklowice
jacek17
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 8 paź 2017, o 11:59

TERMIN III FAZY ZASADNICZEJ

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:1
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 2:3
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 1:3



TABELA KOŃCOWA

I LIGA
1. Leśna Perła Damons Rybnik
2. Dwójka Świerklany Projtrans
3. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
4. Orton Flex-Pawłowice
5. Jedynka Jankowice II
6. AKS Tawerna Pub Rybnik
7. Jedynka Jankowice III
8. Jar-Trans Fox Pszów
9. INK-OGNITO
10 NORD Świerklany RO-JO Team
11.Zespół R
12.Impacto LKS Chałupki


II Liga
1. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
2. Beer Team
3. Strzelec Gorzyczki
4. Top Ten
5. Victoria Pilchowice
6. Artus Żory
7. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8. Albion Team
9. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
10. Fundacja EDF SET-MIX
11. GAPa Rybnik
12. AKS Marklowice
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Swierq » 8 paź 2017, o 13:58

LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:1
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 2:3
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 2:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 8 paź 2017, o 16:35

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:1
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:2
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 1:3

TABELA KOŃCOWA

I LIGA
1. Leśna Perła Damons Rybnik
2. Dwójka Świerklany
3. Orton Flex-Pawłowice
4. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
5. Jedynka Jankowice II
6. AKS Tawerna Pub Rybnik
7. Jedynka Jankowice III
8. Zespół R
9. INK-OGNITO
10. NORD Świerklany RO-JO Team
11. Impacto LKS Chałupki
12. Jar-Trans Fox Pszów


II Liga
1. Victoria Pilchowice
2. Strzelec Gorzyczki
3.ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
4. Top Ten
5. Beer Team
6. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
7. GAPa Rybnik
8. Artus Żory
9. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
10. Albion Team
11. Fundacja EDF SET-MIX
12. AKS Marklowice
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Gregor89 » 8 paź 2017, o 18:46

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 1:3
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 1:3

TABELA KOŃCOWA

I LIGA
1. Leśna Perła Damons Rybnik
2. Dwójka Świerklany
3. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
4. AKS Tawerna Pub Rybnik
5. Orton Flex-Pawłowice
6. Jedynka Jankowice II
7. Zespół R
8. INK-OGNITO
9. Jedynka Jankowice III
10. Impacto LKS Chałupki
11. NORD Świerklany RO-JO Team
12. Jar-Trans Fox Pszów

II Liga
1.ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
2. Victoria Pilchowice
3. Top Ten
4. Strzelec Gorzyczki
5. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
6. GAPa Rybnik
7. Beer Team
8. Artus Żory
9. Fundacja EDF SET-MIX
10. Albion Team
11. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
12. AKS Marklowice
Gregor89
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 21:50
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Ebulka » 8 paź 2017, o 18:57

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:1
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 2:3
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 1:3

TABELA KOŃCOWA

I LIGA
1. Dwójka Świerklany
2. Leśna Perła Damons Rybnik
3. Orton Flex-Pawłowice
4. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
5. Jedynka Jankowice II
6. AKS Tawerna Pub Rybnik
7. Zespół R
8. INK-OGNITO
9. Jedynka Jankowice III
10. Impacto LKS Chałupki
11. NORD Świerklany RO-JO Team
12. Jar-Trans Fox Pszów


II Liga
1. Top Ten
2. Strzelec Gorzyczki
3. Victoria Pilchowice
4. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
5. Artus Żory
6. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
7. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
8. GAPa Rybnik
9. Beer Team
10. Albion Team
11. Fundacja EDF SET-MIX
12. AKS Marklowice
Ebulka
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 wrz 2017, o 10:24
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Swierq » 9 paź 2017, o 08:14

WYNIKI KOŃCOWE AKTUALIZACJA

1. Dwójka Świerklany Projtrans
2. Leśna Perła Damons Rybnik
3. Jedynka Jankowice II
4. AKS Tawerna Pub Rybnik 
5. Orton Flex-Pawłowice 
6. Prestiż Jaruga - Rybnik Piaski
7. Zespół R
8. INK-OGNITO
9. Impacto LKS Chalupki
10. Jedynka Jankowice III
11. NORD Swierklany RO-JO TEAM
12. Jar-Trans Fox Pszów

II Liga
1. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 
2. Strzelec Gorzyczki
3. Victoria Pilchowice
4. Top Ten
5. Beer Team
6. Albion Team
7. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8. Fundacja EDF SET-MIX
9. Artus Żory
10. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11. AKS Marklowice
12.GAPa Rybnik
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 9 paź 2017, o 13:07

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3:2

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 1:3

TABELA KOŃCOWA

I LIGA
1. Dwójka Świerklany Projtrans
2. Leśna Perła Damons Rybnik
3. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
4. AKS Tawerna Pub Rybnik
5. Orton Flex-Pawłowice
6. Jedynka Jankowice II
7. Zespół R
8. NORD Świerklany RO-JO Team
9. INK-OGNITO
10. Impacto LKS Chałupki
11. Jedynka Jankowice III
12. Jar-Trans Fox Pszów


II Liga
1. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
2. Strzelec Gorzyczki
3. Victoria Pilchowice
4. Beer Team
5. Artus Żory
6. Top Ten
7. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8. Albion Team
9. GAPa Rybnik
10. Fundacja EDF SET-MIX
11. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
12. AKS Marklowice
knysza
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez zarowa » 9 paź 2017, o 14:10

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3:1
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 0:3
zarowa
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18 wrz 2016, o 14:36
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 9 paź 2017, o 14:56

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3 : 0
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3 : 0
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3 : 1
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 1 : 3

TABELA KOŃCOWA

I LIGA
1. Dwójka Świerklany Projtrans
2. Leśna Perła Damons Rybnik
3. Orton Flex-Pawłowice
4. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
5. Jedynka Jankowice II
6. AKS Tawerna Pub Rybnik
7. Impacto LKS Chałupki
8. Zespół R
9. NORD Świerklany RO-JO Team
10. Jar-Trans Fox Pszów
11. INK-OGNITO
12. Jedynka Jankowice III

II Liga
1. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
2. Strzelec Gorzyczki
3. Victoria Pilchowice
4. Beer Team
5. Top Ten
6. Artus Żory
7. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8. GAPa Rybnik
9. Albion Team
10. Fundacja EDF SET-MIX
11. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
12. AKS Marklowice
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości