[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 9 paź 2017, o 15:28

Witam
I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3 : 0
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3 : 0
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3 : 0
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 1 : 3

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 202
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 9 paź 2017, o 15:39

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3:0

9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3

11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1

12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0

13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1

13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 0:3

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0

10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3

10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0

12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 1:3

12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0

13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 0:3
jumbo
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 9 paź 2017, o 17:17

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III 3 : 0
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 2
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3 : 0
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3 : 0
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 1 : 3

TABELA KOŃCOWA

I LIGA
1. Dwójka Świerklany Projtrans
2. Leśna Perła Damons Rybnik
3. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
4. Orton Flex-Pawłowice
5. Jedynka Jankowice II
6. AKS Tawerna Pub Rybnik
7. Impacto LKS Chałupki
8. Zespół R
9. NORD Świerklany RO-JO Team
10. Jedynka Jankowice III
11. INK-OGNITO
12.Jar-Trans Fox Pszów

II Liga
1. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
2. Beer Team
3. Victoria Pilchowice
4. Strzelec Gorzyczki
5. Top Ten
6. Artus Żory
7. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8. GAPa Rybnik
9. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
10. Fundacja EDF SET-MIX
11. Albion Team
12. AKS Marklowice
artista
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez kevin » 10 paź 2017, o 11:06

I LIGA
9.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Jedynka Jankowice III ------------
9.10 poniedziałek 20.30 Jar-Trans Fox Pszów : AKS Tawerna Pub Rybnik ----------
11.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
12.10 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3 : 1
13.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
13.10 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3

II LIGA
9.10 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice -------
10.10 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
10.10 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3 : 1
12.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Strzelec Gorzyczki 3 : 2
12.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
13.10 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Artus Żory 1 : 3

TABELA KOŃCOWA

I LIGA
1. Dwójka Świerklany Projtrans
2. Leśna Perła Damons Rybnik
3. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
4. Orton Flex-Pawłowice
5. AKS Rybnik
6. Jedynka Jankowice II
7. NORD Świerklany RO-JO Team
8. INK-Ognito
9. Impacto LKS Chałupki
10. Zespół R Zdrowa Krowa
11. Jedynka Jankowice III
12.Jar-Trans Fox Pszów

II Liga
1. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
2. Victoria Pilchowice
3. Strzelec Gorzyczki
4. TOP Ten
5. Beer Team
6. Artus Żory
7. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8. GAPa Rybnik
9. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
10. Albion Team
11.Fundacja EDF SET-MIX
12. AKS Marklowice
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posty: 83
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 15 paź 2017, o 07:28

Ave !!!

Emocje trzeciej kolejki już za nami.
Większość spotkań rozstrzygnęła się w trzech setach ale i dreszczowców nie brakowało.
W typerze natomiast kolejni uczestnicy zdobywają bonusa !!! :)

Wyniki III terminu

1. damian albion.,............27(9) +10pkt bonus!!
1. jacek17......................27(9) +10pkt bonus!!
3. jumbo........................23(7)
4. Gregor89.....................22(7)
4. knysza........................22(7)
6. artista........................21(6)
6. odbijacz.........,............21(6)
6. zarowa........................21(6)
9. rafcio..............,..........20(6)
9. ursinio........................20(6)
11. DADA1979...................19(5)
12. amator85....................18(5)
12. Swierq.......................18(5)
14. BosSs.........................17(4)
15. Ebulka.......................16(4)
16. kevin..............,..........12(3)


Klasyfikacja ogólna

1. artista.......................74(17) +1
2. amator85...................72(16) -1
3. rafcio........................64(17)
4. Gregor89....................62(17)
5. jacek17......................62(16) +5
5. jumbo........................62(16) +1
7. odbijacz.....................61(16) -3
8. knysza.......................56(15) +6
9. Swierq.......................56(13) -1
10. BosSs.......................54(13) -1
11. ursinio......................54(12) +4
12. DADA1979..................53(13) +1
13. zarowa......................53(12 +3
14. damian albion.............50(15) +4
15. kevin........................50(12) -8
16. Ebulka.......................44(8) +1
17. dancio.......................35(7) -7
17. PiotrekJ.....................35(7) -7
19. pepe_volley................13(1)
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 15 paź 2017, o 07:41

TERMIN IV FAZY ZASADNICZEJ

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 15 paź 2017, o 14:25

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 2:3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 3:1
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3!!
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1!!!

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 1:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:0
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:1
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 1:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
rafcio
 
Posty: 42
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez dancio » 15 paź 2017, o 18:14

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 0:3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 3:2
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:0
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:1
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
Albion Team
dancio
 
Posty: 149
Dołączył(a): 22 wrz 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez damian albion » 15 paź 2017, o 18:26

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 1:3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1:3
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:0
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:0
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
damian albion
 
Posty: 335
Dołączył(a): 30 mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 15 paź 2017, o 18:38

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 1:3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 3:2
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 1:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:0
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:0
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 222
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Swierq » 15 paź 2017, o 18:47

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 1:3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 2:3
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 2:3
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:0
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:1
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posty: 139
Dołączył(a): 16 wrz 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez zarowa » 15 paź 2017, o 21:14

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 3:2
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 3:2
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1:3
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:0
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 1:3
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3

I LIGA
1. Leśna Perła Damons Rybnik
2. Dwójka Świerklany Projtrans
3. Orton Flex-Pawłowice
4. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
5. AKS Rybnik
6. Jedynka Jankowice II
7. Zespół R Zdrowa Krowa
8. NORD Świerklany RO-JO Team
9. Impacto LKS Chałupki
10. INK-Ognito
11. Jar-Trans Fox Pszów
12. Jedynka Jankowice III

II Liga
1. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
2. Strzelec Gorzyczki
3. Victoria Pilchowice
4. Beer Team
5. TOP Ten
6. Artus Żory
7. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8. Fundacja EDF SET-MIX
9. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
10. Albion Team
11. GAPa Rybnik
12. AKS Marklowice
Ostatnio edytowano 15 paź 2017, o 21:20 przez zarowa, łącznie edytowano 1 raz
zarowa
 
Posty: 18
Dołączył(a): 18 wrz 2016, o 14:36
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez kevin » 15 paź 2017, o 21:15

7
I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 3:2
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 3:2
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:0
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 1:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
NORD Świerklany RO-JO Team
kevin
 
Posty: 83
Dołączył(a): 1 lis 2009, o 09:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 15 paź 2017, o 21:30

Moja propozycja tabeli kocowej (mam nadzieje ze zdążyłem na koniec 3 kolejki :))


I LIGA
1. Dwójka Świerklany Projtrans
2. Orton Flex-Pawłowice
3. Leśna Perła Damons Rybnik
4. Jedynka Jankowice II
5. AKS Tawerna Pub Rybnik
6. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
7. NORD Świerklany RO-JO Team
8. Zespół R
9. Impacto LKS Chałupki
10.Jar-Trans Fox Pszów
11. Jedynka Jankowice III
12. INK-OGNITO

II Liga
1. Beer Team
2. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
3. Victoria Pilchowice
4. Strzelec Gorzyczki
5. Top Ten
6. Artus Żory
7. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8. GAPa Rybnik
9. Fundacja EDF SET-MIX
10. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
11. Albion Team
12. AKS Marklowice
jumbo
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 15 paź 2017, o 21:34

TERMIN IV FAZY ZASADNICZEJ

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 3:1
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1:3
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:1
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:1
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
jumbo
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez odbijacz » 16 paź 2017, o 01:29

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 1:3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 2:3
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:0
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:1
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
odbijacz
 
Posty: 12
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 16 paź 2017, o 02:02

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 2:3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 3:1
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox 3:1

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:1
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:2
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny C 0:3
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 465
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 16 paź 2017, o 06:37

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 0:3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 3:1
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox 3:0

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 1:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:1
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:0
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 1:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
Ostatnio edytowano 16 paź 2017, o 15:00 przez jacek17, łącznie edytowano 1 raz
jacek17
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 16 paź 2017, o 08:20

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 1:3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1:3
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:1
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:0
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
knysza
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Ebulka » 16 paź 2017, o 17:08

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 1:3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 0:3
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:0
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:0
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
Ostatnio edytowano 16 paź 2017, o 17:30 przez Ebulka, łącznie edytowano 1 raz
Ebulka
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 wrz 2017, o 10:24
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Gregor89 » 16 paź 2017, o 17:28

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 1:3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 0:3
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:0
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:1
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
Gregor89
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 21:50
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 16 paź 2017, o 18:00

Ave !!!

Dla "jumbo" : jesteś tak słaby na sypie że zaliczę jeszcze twoją propozycję układu tabel :P

Dla "zarowa" : twoja interpretacja stwierdzenia "do końca III kolejki", czyli przed rozpoczęciem pierwszego meczu IV kolejki, została rozpatrzona pozytywnie :)

Idąc tym tokiem myślenia skorzystam i zmienię swoje typy:

1. Leśna Perła Damons Rybnik
2. Dwójka Świerklany Projtrans
3. Orton Flex-Pawłowice
4. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
5. Jedynka Jankowice II
6. AKS Tawerna Pub Rybnik
7. Impacto LKS Chałupki
8. Zespół R
9. NORD Świerklany RO-JO Team
10. Jar-Trans Fox Pszów
11. INK-OGNITO
12. Jedynka Jankowice III

II Liga
1. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
2. Strzelec Gorzyczki
3. Victoria Pilchowice
4. Beer Team
5. Top Ten
6. Artus Żory
7. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
8. GAPa Rybnik
9. Albion Team
10. Fundacja EDF SET-MIX
11. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
12. AKS Marklowice
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 16 paź 2017, o 18:05

TERMIN IV FAZY ZASADNICZEJ

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 1 : 3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 0 : 3
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3 : 0
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3 : 1
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 16 paź 2017, o 19:30

TERMIN IV FAZY ZASADNICZEJ

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 0 : 3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 2 : 3
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 2
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 0 : 3
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3 : 0
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 1 : 3
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0 : 3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posty: 202
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 16 paź 2017, o 19:36

Tabela końcowa

1. Leśna Perła Damons Rybnik
2. Jedynka Jankowice II
3. Dwójka Świerklany Projtrans
4. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
5. Orton Flex-Pawłowice
6. AKS Tawerna Pub Rybnik
7. Zespół R
8. Impacto LKS Chałupki
9. INK-OGNITO
10. NORD Świerklany RO-JO Team
11. Jedynka Jankowice III
12. Jar-Trans Fox Pszów

II Liga
1. Beer Team
2. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
3. Top Ten
4. Strzelec Gorzyczki
5. Victoria Pilchowice
6. ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
7. GAPa Rybnik
8. Fundacja EDF SET-MIX
9. OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
10. Artus Żory
11. Albion Team
12. AKS Marklowice
ursinio
 
Posty: 202
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 16 paź 2017, o 19:46

TERMIN IV

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
18.10 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 0 : 3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 0 : 3
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3 : 0
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3 : 0
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
artista
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 17 paź 2017, o 11:10

Porawka typera z powodu zmiany gospodarzy

TERMIN IV FAZY ZASADNICZEJ

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 3:1
18.10 środa Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 1:3
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:1
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:1
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
jumbo
 
Posty: 23
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Gregor89 » 17 paź 2017, o 21:35

I LIGA
16.10 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
18.10 środa 19:30 Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
17.10 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice II 1:3
19.10 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Impacto LKS Chałupki 0:3
19.10 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
20.10 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
20.10 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

II LIGA
17.10 wtorek 18.30 Albion Team : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
17.10 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Strzelec Gorzyczki 0:3
19.10 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Artus Żory 3:0
19.10 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Beer Team 3:1
19.10 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Top Ten ZST Rybnik 0:3
20.10 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
Gregor89
 
Posty: 8
Dołączył(a): 20 wrz 2017, o 21:50
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 17 paź 2017, o 21:39

Ave !!!

kevin masz niedopisany wynik meczu albionów z fundacją oraz lędzin z beerami. Chciałbym zagwizdać sporny ale nie da rady.. za mecz albionów przyznaję ci 1pkt z racji 3 setów po ich stronie. Popraw drugi wynik bo znowu możesz być stratny


Zmiana typu
18.10 środa Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0

pozDro
amator85
 
Posty: 251
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Ebulka » 18 paź 2017, o 07:55

Zmiana typu
18.10 środa Leśna Perła Damons Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:0
Ebulka
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 wrz 2017, o 10:24
Płeć: K

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość