[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby amator85 » 2 Dec 2017, o 23:57

Ave !!!

To była bardzo ciekawa kolejka.
W I lidze zestaw par - chociażby ze względu na miejsca przeciwników w tabeli - był szlagierowy. I nie było wcale łatwo wskazać zwycięzców.
Nie mniej ciekawa była rywalizacja w II lidze. A za wielką niespodziankę trzeba uznać gładkie zwycięstwo Albionów nad Beerami !

W tej kolejce najlepiej z zadaniem poradził sobie knysza- gratuluję.


Wyniki IX TERMINU

1. knysza.........................36(8) +10pkt bonus !!
2. Swierq.........................23(6)
3. jacek17........................21(6)
4. Gregor89.......................20(6)
5. rafcio...............,...........20(5)
5. ursinio..........................20(5)
7. dancio..........................18(4)
7. odbijacz........,...............18(4)
9. artista..........................17(4)
9. BosSs............................17(4)
9. DADA1979......................17(4)
12. Ebulka.........................16(4)
12. jumbo..........................16(4)
14. amator85......................15(4)
15. damian albion.................12(3)


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................198(50)
2. artista.......................189(46)
3. knysza.......................188(46) +2
4. amator85...................177(43) -1
5. jumbo.......................175(42) -1
6. rafcio........................168(41)
7. Gregor89....................166(44)
8. Swierq.......................165(39) +1
9. DADA1979...................163(39) -1
10. Ebulka......................157(37)
11. ursinio......................157(35)
12. BosSs........................151(33)
13. dancio.......................146(34) +1
14. damian albion..............141(36) -1
15. odbijacz.....................135(32)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin..........................68(16)
18. Lukasz_Catering.............43(12)
19. PiotrekJ.......................35(7)
20. pepe_volley...................13(1)


Odniosę się jeszcze do wypowiedzi knyszy : to dobrze, że nie zaatakowałeś nikogo personalnie na forum bo tym razem nie miałbyś racji. Zapewniam wszystkich, że zwracam uwagę na godzinę przesłania typów. Co prawda wynik nie był wykreskowany ale w kolejce VIII (o której mówisz) wychwyciłem typ po godzinie rozpoczęcia meczu i przepadły komuś 3pkt. Możesz podliczyć i sprawdzić w podsumowaniu kolejki (jeśli mówimy o tym samym przypadku). Co zaś tyczy się aktualnej kolejki to również wiem o kogo chodzi i zdążyłem już przekazać wiadomość.
Dzięki za czujność - ja też mogę coś przeoczyć !
Na przyszłość jeśli ktoś ma jakieś uwagi i niekoniecznie chce je wygłaszać na forum to zawsze może napisać na prive'a :)


TERMIN X

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team


TERMIN X

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3 : 1
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 0
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3 : 0
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3 : 1
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1 : 3

pozDro
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Swierq » 3 Dec 2017, o 08:52

TERMIN X

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3 : 1
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3 : 1
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 2:3
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1 : 3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby ursinio » 3 Dec 2017, o 10:16

Witka
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3 : 1
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 2 : 3
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3 : 2
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3 : 0
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 1 : 3
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby rafcio » 3 Dec 2017, o 10:46

TERMIN X

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3:1
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3:0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3:2
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby DADA1979 » 3 Dec 2017, o 16:52

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3:2
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:2
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3:0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 1:3
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 3:2
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby dancio » 3 Dec 2017, o 18:58

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3:0
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 1:3
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3:0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3:2
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby BosSs » 4 Dec 2017, o 06:13

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3-0
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski3:1
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 1-3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3-1
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3:0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 1:3
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby jacek17 » 4 Dec 2017, o 11:39

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3-0
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski3:0
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 0-3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 2:3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0-3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3:0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 1:3
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0:3
jacek17
 
Posts: 65
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby knysza » 4 Dec 2017, o 12:55

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3-1
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski3:0
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 0-3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:2
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0-3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3:0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 1:3
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0:3
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby damian albion » 4 Dec 2017, o 20:05

LIGA I
7.12 czwartek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3-1
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski3:0
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 0-3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3:2
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3:1
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team xxx
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1-3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3:0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3:2
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0:3
damian albion
 
Posts: 340
Joined: 30 Mar 2011, o 11:08
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby artista » 5 Dec 2017, o 12:34

LIGA I

5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
7.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3 : 0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3

LIGA II

6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 1:3
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1 : 3
artista
 
Posts: 41
Joined: 6 Oct 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby odbijacz » 5 Dec 2017, o 12:40

LIGA I
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 0
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
7.12 czwartek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3 : 2
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team ---
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 0
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3:1
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
odbijacz
 
Posts: 27
Joined: 23 Apr 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby jumbo » 5 Dec 2017, o 15:59

TERMIN X

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III 3 : 0
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 0
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team - : -
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 1
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3 : 1
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
jumbo
 
Posts: 56
Joined: 25 Sep 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Gregor89 » 6 Dec 2017, o 19:38

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III ---
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski ---
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik ---
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team ---
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 2 : 3
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3 : 0
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1 : 3
Gregor89
 
Posts: 16
Joined: 20 Sep 2017, o 21:50
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Ebulka » 6 Dec 2017, o 19:40

LIGA I
4.12 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Jedynka Jankowice III ---
5.12 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski ---
5.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : AKS Tawerna Pub Rybnik ---
6.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : INK-OGNITO 3 : 1
7.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Orton Flex-Pawłowice 3 : 0
8.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0 : 3

LIGA II
4.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team ---
6.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1: 3
7.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : GAPa Rybnik 3 : 1
7.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Artus Żory 3 : 0
8.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
8.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
Ebulka
 
Posts: 17
Joined: 25 Sep 2017, o 10:24
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby amator85 » 10 Dec 2017, o 23:14

Ave !!!

Już już :P
Przypominam, że podobnie jak w ubiegłym sezonie, mecze oddane walkowerem nie są uwzględniane w punktacji.
Możecie mi wierzyć albo nie ale przez te wszystkie roszady i przełożenia fatalnie liczyło mi się tę kolejkę..


Wyniki X TERMINU

1. dancio.........................14(4)
2. damian albion................13(4)
3. jacek17........................12(3)
3. knysza.........................12(3)
3. Swierq.........................12(3)
6. amator85......................11(3)
7. artista..........................10(2)
7. BosSs............................10(2)
7. DADA1979......................10(2)
7. ursinio..........................10(2)
11. jumbo..........................9(2)
11. odbijacz........,...............9(2)
11. rafcio...............,...........9(2)
14. Ebulka..........................5(1)
15. Gregor89.......................4(1)



Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................210(53)
2. knysza.......................200(49) +1
3. artista.......................199(48) -1
4. amator85...................188(46)
5. jumbo.......................184(44)
6. rafcio........................177(43)
7. Swierq.......................177(42) +1
8. DADA1979...................173(41) +1
9. Gregor89....................170(44) -1
10. ursinio......................167(37) +1
11. Ebulka......................162(38) -1
12. BosSs........................161(35)
13. dancio.......................160(38)
14. damian albion..............154(40)
15. odbijacz.....................144(34)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin..........................68(16)
18. Lukasz_Catering.............43(12)
19. PiotrekJ.......................35(7)
20. pepe_volley...................13(1)


TERMIN XI

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby amator85 » 10 Dec 2017, o 23:22

TERMIN XI

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 0
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby knysza » 11 Dec 2017, o 09:09

TERMIN XI

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0 : 3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby BosSs » 11 Dec 2017, o 09:57

11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:0
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa2:3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 3:1
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3:1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3:0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1:3
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby jacek17 » 11 Dec 2017, o 10:09

TERMIN XI

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
jacek17
 
Posts: 65
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby rafcio » 11 Dec 2017, o 11:37

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:2

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 1:3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3:1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3:0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 3:1
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Swierq » 11 Dec 2017, o 14:22

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:2

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3:0
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3:0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby jumbo » 11 Dec 2017, o 16:53

TERMIN XI

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0:3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 0:3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3:0
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3:0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1:3
jumbo
 
Posts: 56
Joined: 25 Sep 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby dancio » 11 Dec 2017, o 16:56

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3:0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:0
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 1:3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3:1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3:0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 2:3
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby artista » 11 Dec 2017, o 17:37

TERMIN XI

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 0 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 0
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 :0

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
artista
 
Posts: 41
Joined: 6 Oct 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Ebulka » 11 Dec 2017, o 18:13

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 0
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
Ebulka
 
Posts: 17
Joined: 25 Sep 2017, o 10:24
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Gregor89 » 11 Dec 2017, o 18:32

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 0
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 0
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1 : 3
Gregor89
 
Posts: 16
Joined: 20 Sep 2017, o 21:50
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby ursinio » 11 Dec 2017, o 19:14

Witam
LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 2 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 2 : 3
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 0
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 0 : 3
Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby DADA1979 » 11 Dec 2017, o 20:46

LIGA I
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3 : 0
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1

LIGA II

12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 0
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1 : 3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3 : 0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 1 : 3
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby odbijacz » 13 Dec 2017, o 00:10

LIGA I
11.12 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Impacto LKS Chałupki ---
12.12 wtorek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : NORD Świerklany RO-JO Team ---
13.12 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
14.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
14.12 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
15.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
15.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0

LIGA II
11.12 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Fundacja EDF SET-MIX ---
12.12 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II ---
12.12 wtorek 19.45 Beer Team : Victoria Pilchowice ---
13.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3:1
14.12 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 0:3
15.12 piątek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : AKS Marklowice 3:0
15.12 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Beer Team 2:3
odbijacz
 
Posts: 27
Joined: 23 Apr 2016, o 13:06
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest