[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby amator85 » 16 Dec 2017, o 12:15

Ave !!!

W tej kolejce w I lidze psikusa typerom sprawiły zespoły NORDów, Jedynki III oraz InoWino.
Nie zawiódł też ligowy klasyk czyli mecz Dwójki Świerklany z Jedynką Jankowice II.
W II lidze wpadkę zaliczają Strzelec oraz Top Ten. Przebudził się Beer Team i to nie z byle kim bo przeciwko Pilchowicom.
Swoje zwycięskie serie podtrzymał Ace Bissell I oraz Albion Team.

Wyniki XI TERMINU

1. rafcio...............,...........17(5)
2. BosSs............................16(4)
2. jumbo...........................16(4)
4. dancio..........................15(4)
4. Ebulka..........................15(4)
6. amator85.......................13(3)
6. artista...........................13(3)
6. jacek17.........................13(3)
6. knysza...........................13(3)
6. Swierq...........................13(3)
11. DADA1979......................12(3)
11. Gregor89.......................12(3)
11. odbijacz........,...............12(3)
11. ursinio..........................12(3)



Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................223(56)
2. knysza.......................213(52)
3. artista.......................212(51)
4. amator85...................201(49)
5. jumbo.......................200(48)
6. rafcio........................194(48)
7. Swierq.......................190(45)
8. DADA1979...................185(44)
9. Gregor89....................182(47)
10. ursinio......................179(40)
11. Ebulka......................177(42)
12. BosSs........................177(39)
13. dancio.......................175(42)
14. odbijacz.....................156(37) +1
15. damian albion..............154(40) -1
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin..........................68(16)
18. Lukasz_Catering.............43(12)
19. PiotrekJ.......................35(7)
20. pepe_volley...................13(1)



TERMIN XII

LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby rafcio » 16 Dec 2017, o 14:41

TERMIN XII

LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:2
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 2:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Vivson » 17 Dec 2017, o 17:35

Liga I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:2
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:1
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 2:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:1
Vivson
 
Posts: 36
Joined: 17 Dec 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Swierq » 17 Dec 2017, o 20:37

Liga I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:2
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 2:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 2:3
"Przez trudy do zwycięstw
Przez ciernie do gwiazd..."
Swierq
 
Posts: 168
Joined: 16 Sep 2013, o 10:00
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby DADA1979 » 17 Dec 2017, o 20:48

LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:0
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:2
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby odbijacz » 17 Dec 2017, o 22:19

LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 1:3
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:1
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 2:3
odbijacz
 
Posts: 27
Joined: 23 Apr 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby jacek17 » 18 Dec 2017, o 10:01

LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:1
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:2
jacek17
 
Posts: 65
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby knysza » 18 Dec 2017, o 12:07

LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:1
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 1:3
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby BosSs » 18 Dec 2017, o 16:45

LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3:0
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:2
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Ebulka » 18 Dec 2017, o 19:06

LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 2:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 1:3
Ebulka
 
Posts: 17
Joined: 25 Sep 2017, o 10:24
Płeć: K

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby ursinio » 18 Dec 2017, o 19:16

Witka
LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:1
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 303
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 2:3
Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Gregor89 » 18 Dec 2017, o 19:25

LIGA I
19.12 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:2
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 0:3
Gregor89
 
Posts: 16
Joined: 20 Sep 2017, o 21:50
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby amator85 » 18 Dec 2017, o 22:57

TERMIN XII

LIGA I
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 1
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3 : 0
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1 : 3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 1 : 3
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby artista » 19 Dec 2017, o 12:45

TERMIN XII
LIGA I
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1 : 3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3 : 0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 3 : 0
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3 : 1
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3 : 1
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0 : 3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3 : 0
artista
 
Posts: 41
Joined: 6 Oct 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby jumbo » 19 Dec 2017, o 17:38

TERMIN XII

LIGA I
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX 3:0
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 1:3
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 1:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:1
jumbo
 
Posts: 56
Joined: 25 Sep 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby dancio » 20 Dec 2017, o 17:11

LIGA I
20.12 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
21.12 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.12 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice III 3:0
22.12 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
22.12 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3

LIGA II
19.12 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja EDF SET-MIX - - -
20.12 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Albion Team 1:3
21.12 czwartek 18.15 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
21.12 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
21.12 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja EDF SET-MIX 3:2
22.12 piątek 18.30 AKS Marklowice : GAPa Rybnik 0:3
22.12 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Beer Team 3:1
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby amator85 » 25 Dec 2017, o 22:37

Ave !!!

W pierwszej lidze przygotowania do świąt wcześniej zaczęli gracze NORDu oraz Ortonu. Natomiast formę do końca roku 2017 utrzymały zespoły z górnej części tabeli.
Jeszcze więcej meczy nie odbyło się na zapleczu. Zespoły, które grały musiały się mocno napracować na zwycięstwo, zwłaszcza Beer Team.

Ursinio - Twój wynik mógłby być bardziej okazały ale nie wiedziałem jak rozliczyć Ci typ z meczu pomiędzy Strzelcem i Albionem :D

Witamy w typerze Vivsona !!!

Wszystkim życzę WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Wyniki XII TERMINU

1. knysza...........................19(5)
2. odbijacz........,................18(5)
2. Vivson...........................18(5)
4. ursinio...........................17(5)
5. rafcio................,...........17(4)
5. Swierq...........................17(4)
7. Ebulka...........................16(4)
7. Gregor89........................16(4)
9. jacek17..........................15(4)
10. amator85......................14(3)
10. artista..........................14(3)
12. BosSs...........................13(3)
12. DADA1979......................13(3)
14. dancio..........................12(3)
14. jumbo..........................12(3)



Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................238(60)
2. knysza.......................232(57)
3. artista.......................226(54)
4. amator85...................215(52)
5. jumbo.......................212(51)
6. rafcio........................211(52)
7. Swierq.......................207(49)
8. Gregor89....................198(51) +1
9. DADA1979...................198(47) -1
10. ursinio......................196(45)
11. Ebulka......................193(46)
12. BosSs........................190(42)
13. dancio.......................187(45)
14. odbijacz.....................174(42)
15. damian albion..............154(40)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin..........................68(16)
18. Lukasz_Catering.............43(12)
19. PiotrekJ.......................35(7)
20. Vivson.........................18(5)
21. pepe_volley...................13(1) -1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby amator85 » 26 Dec 2017, o 23:40

TERMIN XIII

LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III

LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby BosSs » 27 Dec 2017, o 08:33

3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1

LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 3:0
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
:)
User avatar
BosSs
 
Posts: 506
Joined: 3 Oct 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby rafcio » 27 Dec 2017, o 11:36

TERMIN XIII

LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:1
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1

LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 1:3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 2:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
rafcio
 
Posts: 99
Joined: 5 Jun 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby DADA1979 » 31 Dec 2017, o 14:41

LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1

LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 3:0
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
User avatar
DADA1979
 
Posts: 238
Joined: 14 Dec 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby jacek17 » 2 Jan 2018, o 09:41

LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:0

LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 3:0
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
jacek17
 
Posts: 65
Joined: 21 Sep 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby Vivson » 2 Jan 2018, o 09:56

I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:0

LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Albion Team 1:3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:2
Vivson
 
Posts: 36
Joined: 17 Dec 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby artista » 2 Jan 2018, o 12:31

LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1:3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3:0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:0

LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3:0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3:2
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1:3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
artista
 
Posts: 41
Joined: 6 Oct 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby amator85 » 2 Jan 2018, o 15:21

Ave !!!

TERMIN XIII

LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 1

LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
amator85
 
Posts: 362
Joined: 19 Oct 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby jumbo » 2 Jan 2018, o 15:47

TERMIN XIII

LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 0

LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
jumbo
 
Posts: 56
Joined: 25 Sep 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby dancio » 2 Jan 2018, o 16:14

LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 0

LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 3 : 2
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
Albion Team
dancio
 
Posts: 191
Joined: 22 Sep 2012, o 12:13
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby knysza » 2 Jan 2018, o 17:17

LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3 : 0

LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
knysza
 
Posts: 66
Joined: 22 Sep 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby odbijacz » 2 Jan 2018, o 22:22

LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 0 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:2

LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice 3 : 0
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 2
odbijacz
 
Posts: 27
Joined: 23 Apr 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postby ursinio » 3 Jan 2018, o 17:35

Witka
LIGA I
3.01 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
3.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
4.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
4.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
5.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Impacto LKS Chałupki 3 : 0
5.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice III 3:1

LIGA II
2.01 wtorek 19.00 Artus Żory : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I ----------------------
2.01 wtorek 19.45 Beer Team : AKS Marklowice ------------------
4.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1 : 3
4.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
5.01 piątek 19.00 Fundacja EDF SET-MIX : Strzelec Gorzyczki 0 : 3
5.01 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1

Pozdro
Ursinio
ursinio
 
Posts: 248
Joined: 16 Sep 2010, o 12:38
Płeć: M

PreviousNext

Return to Siatkówka amatorska

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests