Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018
: 15 sty 2018, o 23:14
I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 0:3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3:0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 1:2
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3:0
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 3:0
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 0:3
LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3:0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 1:2
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3:0
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 3:0