Page 10 of 15

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 15 Jan 2018, o 23:14
by BosSs
I
15.01 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
15.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Leśna Perła Damons Rybnik
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 0:3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 0:3

LIGA II
15.01 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : GAPa Rybnik 3:0
15.01 poniedziałek 20.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Fundacja PGE SET-MIX 1:2
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 3:0
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 16 Jan 2018, o 14:22
by Vivson
I liga

17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 0:3

LIGA II
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 1:3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 0:3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 16 Jan 2018, o 17:05
by damian albion
17.01 środa 20.10 Zespół R Zdrowa Krowa : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
18.01 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice III 3:0
19.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
19.01 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : INK-OGNITO 1:3

LIGA II
16.01 wtorek 18.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
16.01 wtorek 19.00 Artus Żory : Victoria Pilchowice 1:3
16.01 wtorek 19.45 Beer Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
17.01 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
19.01 piątek 19.00 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Victoria Pilchowice 1:3
19.01 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Albion Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 20 Jan 2018, o 00:26
by amator85
Ave !!!

Wrzucam dziś tylko pary na następną kolejkę.
Wracam we wtorek i zrobię podsumowanie.
Jeśli dojdzie jakiś mecz przełożony to niech ktoś z Was go wstawi dla reszty :)


TERMIN XVI

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki






TERMIN XVI

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

pozDro

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 20 Jan 2018, o 22:49
by Vivson
TERMIN XVI

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 2
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 2
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 2
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 21 Jan 2018, o 13:47
by rafcio
TERMIN XVI

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 2
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 2 : 3

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 21 Jan 2018, o 16:55
by DADA1979
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 2 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 2
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 2
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 21 Jan 2018, o 20:05
by ursinio
Witka
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

Pozdro
Ursinio

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 21 Jan 2018, o 23:37
by odbijacz
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 2
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 22 Jan 2018, o 07:54
by jacek17
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 2 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 22 Jan 2018, o 09:48
by BosSs
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 3:1
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3:1
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0:3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3:0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 22 Jan 2018, o 17:29
by jumbo
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0:3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0:3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0:3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3:0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 22 Jan 2018, o 18:12
by artista
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3:1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1:3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1:3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0:3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3:1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3:0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3:0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 22 Jan 2018, o 18:20
by knysza
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 1 : 3
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 0 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 23 Jan 2018, o 13:54
by Ebulka
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów x : x
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 2 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 23 Jan 2018, o 14:42
by kevin
I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów x : x
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3:2
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 :1
LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice 1 : 3
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 0
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

Kevin

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 23 Jan 2018, o 20:25
by damian albion
TERMIN XVI

LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów xxxxxx
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans 3 : 1
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 1
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 0 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice xxxxx
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle xxxx
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik xxxx
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 24 Jan 2018, o 00:59
by amator85
Ave !!!

Typerzy z ligą I poradzili sobie raczej łatwo chociaż meczy o ważne punkty nie brakowało.
W II lidze także kilka ważnych potyczek, z których z tarczą wychodzą obie ekipy z Lędzin, Top Tenu, Strzelca, Artusa i Fundacji.
Tę kolejkę wygrywa odbijacz, chociaż kilku z nas również otarło się o bonus :)

Wyniki XV TERMINU

1. odbijacz........,..............38(8) +10pkt bonus !!
2. amator85......................26(7)
2. jacek17........................26(7)
2. jumbo..........................26(7)
5. artista..........................25(7)
5. ursinio..........................25(7)
7. rafcio................,..........24(7)
8. knysza..........................22(5)
9. Ebulka..........................19(4)
10. DADA1979.....................18(5)
11. damian albion................17(5)
12. Gregor89......................17(3)
13. Vivson..........................15(4)
14. BosSs...........................14(3)



Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................289(73)
2. knysza.......................281(69)
3. artista.......................280(68)
4. amator85...................266(65)
5. jumbo.......................265(65)
6. rafcio........................250(61) +1
7. DADA1979...................244(59) -1
8. ursinio.......................243(57)
9. odbijacz.....................237(56) +5
10. BosSs.......................229(50) -1
11. Ebulka......................228(54)
12. Gregor89...................227(56) -2
13. Swierq......................207(49) -1
14. dancio.......................201(49) -1
15. damian albion..............187(49)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin.........................68(16)
18. Vivson........................59(15)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley.................13(1)

pozDro

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 25 Jan 2018, o 07:20
by Gregor89
LIGA I
22.01 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów....
24.01 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : Dwójka Świerklany Projtrans....
25.01 czwartek 18.30 INK-OGNITO : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Jedynka Jankowice II 1 : 3
26.01 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 0 : 3
26.01 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1

LIGA II
23.01 wtorek 18.30 Albion Team : Victoria Pilchowice...
23.01 wtorek 19.00 Artus Żory : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle....
23.01 wtorek 19.45 Beer Team : Top Ten ZST Rybnik....
25.01 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Top Ten ZST Rybnik 3 : 0
25.01 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 0
25.01 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
26.01 piątek 18.30 AKS Marklowice : Strzelec Gorzyczki 0 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 27 Jan 2018, o 14:43
by amator85
Ave !!!

Znowu w I lidze mieliśmy ciekawe pary meczowe. Najbardziej chyba elektryzował wynik meczu między dwoma najlepszymi zespołami z ostatniego sezonu. A ten na swoją korzyść zapiszą zawodnicy Leśnej Perły.
W II lidze też odbyło się kilka ważnych meczy i ciekawych rozstrzygnięć. Po tej kolejce najwięcej "w nogach" mają zawodnicy Victorii oraz Top Ten'u. I to w przeciągu 48 godzin :D


Wyniki XVI TERMINU

1. ursinio...........................17(5)
2. Vivson...........................17(4)
3. jacek17.........................15(4)
4. Ebulka...........................14(4)
4. knysza...........................14(4)
6. artista...........................14(3)
7. amator85........................13(3)
7. odbijacz..........,..............13(3)
9. DADA1979.......................12(3)
9. jumbo............................12(3)
11. rafcio................,..........12(2)
12. kevin............................10(3)
13. BosSs.............................9(2)
13. damian albion..................9(2)
13. Gregor89........................9(2)


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................304(77)
2. knysza.......................295(73)
3. artista.......................294(71)
4. amator85...................279(68)
5. jumbo.......................277(68)
6. rafcio........................262(63)
7. ursinio.......................260(62) +1
8. DADA1979...................256(62) -1
9. odbijacz.....................250(59)
10. Ebulka......................242(58) +1
11. BosSs.......................238(52) -1
12. Gregor89...................236(58)
13. Swierq......................207(49)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............196(51)
16. zarowa.......................83(17)
17. kevin.........................78(19)
18. Vivson........................76(19)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ.......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)


TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team


pozDro

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 28 Jan 2018, o 15:12
by rafcio
TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:2
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 1:3
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 29 Jan 2018, o 15:21
by jumbo
TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:0
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:1
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3:1
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:1
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 29 Jan 2018, o 19:12
by ursinio
Witka
TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 3:1
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 1:3
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 0:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1
Pozdro
Ursus

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 29 Jan 2018, o 22:31
by Vivson
TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:1
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 0:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 2:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 30 Jan 2018, o 08:33
by jacek17
TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 1:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 2:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 30 Jan 2018, o 10:15
by knysza
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:2
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 0:3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 30 Jan 2018, o 16:14
by artista
TERMIN XVII
LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3:0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3:0
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3:0
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 2:3
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:1
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3:0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3:0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:1
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 3:1
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1:3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 30 Jan 2018, o 17:52
by amator85
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 2 Feb 2018, o 13:56
by amator85
TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik 1 : 3
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3 : 0
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3 : 1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3 : 0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3 : 0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3 : 0
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1 : 3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 1 : 3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 3 : 1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 3 Feb 2018, o 19:53
by kevin
TERMIN XVII

LIGA I
30.01 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice II : Leśna Perła Damons Rybnik -----
12.02 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
12.02 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 0
13.02 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Jedynka Jankowice III 3 : 1
15.02 czwartek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:2
15.02 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
16.02 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : INK-OGNITO 3 : 1
16.02 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3

LIGA II
2.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Top Ten ZST Rybnik 3 :2
7.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2: 3
12.02 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 : 3
13.02 wtorek 19.00 Artus Żory : AKS Marklowice 3 : 0
14.02 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : GAPa Rybnik 3 : 0
15.02 czwartek 18.30 Artus Żory : Albion Team 3:2
15.02 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Beer Team 1 : 3
16.02 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : Victoria Pilchowice 0: 3
16.02 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Albion Team 1:3