[ zamknij ]

Informacja o plikach cookies

Informujemy, że używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych techniologii w następujących celach: reklamowych, statystycznych oraz w celu umożliwienia logowania się w serwisie.

Te technologie mogą też stosować współpracujące z nami firmy badawcze, partnerskie oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W Twojej przeglądarce możesz zmieniać ustawienia dotyczące cookies. Informujemy jednak, że jeżeli to zrobisz, nie będziesz mógł w pełni wykorzystywać funkcjonalności serwisu.

Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących plików cookies oznacza, że akceptujesz umieszczanie cookies na twoim urządzeniu.

Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 19 mar 2018, o 19:04

TERMIN XXII

LIGA I
19.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 0 : 3
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3 : 0
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3 : 1
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3

LIGA II
19.03 poniedziałek 19.15 Fundacja PGE SET-MIX : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3 : 1
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 3 : 0
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3 : 1
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 :3
amator85
 
Posty: 315
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03


Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 19 mar 2018, o 21:11

LIGA I

20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 1:3
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:1
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 1:3

LIGA II
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3:1
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
knysza
 
Posty: 39
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez odbijacz » 19 mar 2018, o 23:10

LIGA I
19.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik ---
20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 3:1
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:2
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 2:3
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:1
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 1:3

LIGA II
19.03 poniedziałek 19.15 Fundacja PGE SET-MIX : Top Ten ZST Rybnik 3:1
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 2:3
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 2:3
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
odbijacz
 
Posty: 27
Dołączył(a): 23 kwi 2016, o 13:06
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 20 mar 2018, o 16:26

LIGA I
19.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik ---
20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 0:3
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:2
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 2:3
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:1
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 1:3

LIGA II
19.03 poniedziałek 19.15 Fundacja PGE SET-MIX : Top Ten ZST Rybnik -:-
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 1:3
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 2:3
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
jumbo
 
Posty: 53
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Vivson » 20 mar 2018, o 19:18

I

20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 0:3
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:1
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 0:3

LIGA II

20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 2:3
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 0:3
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1:3
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
Vivson
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 25 mar 2018, o 08:57

Ave !!!


WYNIKI XXII TERMIN

1. ursinio............................26(8)
2. artista............................25(7)
3. jacek17...........................23(6)
4. DADA1979........................20(5)
5. knysza............................18(4)
6. BosSs..............................17(4)
7. rafcio................,............17(3)
8. amator85.........................15(3)
9. Vivson.............................11(2)
10. jumbo........................... 10(2)
10. odbijacz..........,..............10(2)


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................439(107)
2. knysza.......................430(103)
3. artista.......................398(96) +1
4. amator85...................389(93) -1
5. rafcio........................377(89)
6. ursinio.......................376(88) +1
7. jumbo.......................370(87) -1
8. DADA1979...................359(84) +1
9. odbijacz.....................356(85) -1
10. BosSs.......................331(73)
11. Ebulka......................242(58)
12. Gregor89...................236(58)
13. Swierq......................207(49)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............196(51)
16. Vivson.......................171(40)
17. kevin........................118(28)
18. zarowa.......................83(17)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)



WYNIKI TYPOWANIA UKŁADU TEBEL PO RUNDZIE ZASADNICZEJ

damian albion........10
zarowa.................9
knysza..................8
BosSs...................7
amator85..............6
Gregor89...............6
jumbo..................6
kevin....................6
Swierq..................6
artista..................5
DADA1979..............5
jacek17.................5
rafcio...................5
Ebulka..................4
ursinio..................4
odbijacz................3


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................444(112)
2. knysza.......................438(111)
3. artista.......................403(101)
4. amator85...................395(99)
5. rafcio........................382(94)
6. ursinio.......................380(92)
7. jumbo.......................376(93)
8. DADA1979...................364(89)
9. odbijacz.....................359(88)
10. BosSs.......................338(80)
11. Ebulka......................246(62)
12. Gregor89...................242(64)
13. Swierq......................213(55)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............206(61)
16. Vivson.......................171(40)
17. kevin........................124(34)
18. zarowa.......................92(26)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)



I TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik
amator85
 
Posty: 315
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 25 mar 2018, o 16:03

28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:1
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:1
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3:2
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3:0
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 1:3
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0
rafcio
 
Posty: 76
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 25 mar 2018, o 21:40

Witam
28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 1:3
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3:1
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 2:3
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0

Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 231
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 26 mar 2018, o 08:45

28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:1
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3:2
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 2:3
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 1:3
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 26 mar 2018, o 12:04

Czolem
28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:1
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3:1
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3:1
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 2:3
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0
Pozdrawiam
Dz
jumbo
 
Posty: 53
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 26 mar 2018, o 14:25

28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:2
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3:1
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3:1
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 1:3
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0
jacek17
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 26 mar 2018, o 15:08

28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:1
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3:1
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3:0
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 2:3
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:1
artista
 
Posty: 40
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 26 mar 2018, o 16:53

Ave !!!

I TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 2
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3 : 1
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3 : 0
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3 : 1
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 1
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3 : 0
amator85
 
Posty: 315
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez Vivson » 26 mar 2018, o 20:59

28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
26.03 poniedziałek 20.30
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3 : 0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3 : 0
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3 : 2
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 2
26.03 poniedziałek 19.15
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 1 : 3
Vivson
 
Posty: 21
Dołączył(a): 17 gru 2017, o 16:28
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 26 mar 2018, o 21:15

28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik -:-
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3:0
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3:2
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 2:3
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice -:-
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0
knysza
 
Posty: 39
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez BosSs » 28 mar 2018, o 08:42

środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3:1
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3:0
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3:1
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik
:)
Avatar użytkownika
BosSs
 
Posty: 496
Dołączył(a): 3 paź 2008, o 16:39
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 7 kwi 2018, o 09:49

Ave !!!

Nie ma jeszcze wszystkich wyników więc podsumowanie będzie później. A tymczasem..

II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team

pozDro
amator85
 
Posty: 315
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 7 kwi 2018, o 19:57

II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 0:3
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1:3
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 1:3
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1:3
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 3:1
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
rafcio
 
Posty: 76
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez DADA1979 » 8 kwi 2018, o 17:52

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 2:3
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3:2
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3:1
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1:3
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
Avatar użytkownika
DADA1979
 
Posty: 238
Dołączył(a): 14 gru 2008, o 10:23
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 9 kwi 2018, o 07:56

II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1:3
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3:1
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 2:3
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
jacek17
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 9 kwi 2018, o 09:06

II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1:3
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 1:3
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1:3
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
knysza
 
Posty: 39
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jumbo » 9 kwi 2018, o 13:59

II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1:3
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3:1
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1:3
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
jumbo
 
Posty: 53
Dołączył(a): 25 wrz 2007, o 08:57
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez artista » 9 kwi 2018, o 16:42

II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3:1
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3:2
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 2:3
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 2:3
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
artista
 
Posty: 40
Dołączył(a): 6 paź 2009, o 20:47
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 9 kwi 2018, o 17:50

II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0 : 3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3 : 1
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 1 : 3
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 0 : 3
amator85
 
Posty: 315
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez ursinio » 9 kwi 2018, o 17:52

II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3:1
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 1:3
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1:3
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 3:0
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
Pozdro
Ursus
ursinio
 
Posty: 231
Dołączył(a): 16 wrz 2010, o 12:38
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 15 kwi 2018, o 20:31

Ave !!!

Za nami dwie pierwsze odsłony emocji w walce o mistrzostwo, utrzymanie oraz awans.
Patrząc po wynikach to cudów może nie było ale kilka niespodzianek owszem. Do takich zaliczyłbym dość przekonujące zwycięstwa Fox'ów nad Zespołem R oraz męczarnie Beer'ów z GAPa Rybnik.

WYNIKI I TERMINU I RUNDY FAZY PLAY-OFF

1. artista...........................22(7)
2. jacek17..........................20(6)
2. jumbo........................... 20(6)
4. rafcio................,............18(5)
4. ursinio............................18(5)
6. DADA1979........................17(5)
7. amator85.........................17(4)
8. BosSs..............................15(4)
8. Vivson.............................15(4)
10. knysza...........................11(2)


WYNIKI II TERMINU I RUNDY FAZY PLAY-OFF

1. rafcio................,............22(6)
2. jumbo............................21(6)
3. DADA1979........................20(6)
4. jacek17...........................19(5)
5. ursinio............................18(5)
6. knysza.............................18(4)
7. artista.............................16(3)
8. amator85..........................15(3)


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................483(123)
2. knysza.......................467(117)
3. artista.......................441(111)
4. amator85...................427(406)
5. rafcio........................422(105)
6. jumbo.......................417(105) +1
7. ursinio.......................416(102) -1
8. DADA1979...................401(100)
9. odbijacz.....................359(88)
10. BosSs.......................353(84)
11. Ebulka......................246(62)
12. Gregor89...................242(64)
13. Swierq......................213(55)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............206(61)
16. Vivson.......................186(44)
17. kevin........................124(34)
18. zarowa.......................92(26)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)



Za to tej parze walki jest wciąż mało :D

III TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik
amator85
 
Posty: 315
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez amator85 » 15 kwi 2018, o 20:32

16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3
amator85
 
Posty: 315
Dołączył(a): 19 paź 2012, o 10:03

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez rafcio » 15 kwi 2018, o 22:03

16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:1
rafcio
 
Posty: 76
Dołączył(a): 5 cze 2015, o 18:46
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez jacek17 » 16 kwi 2018, o 06:38

Co z ewentualnym bonusem w tej rundzie? :]

16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 2:3
jacek17
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21 wrz 2017, o 11:03
Płeć: M

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

Postprzez knysza » 16 kwi 2018, o 08:06

16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:2
knysza
 
Posty: 39
Dołączył(a): 22 wrz 2017, o 10:19
Płeć: M

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Siatkówka amatorska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości