Page 13 of 15

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 19 Mar 2018, o 19:04
by amator85
TERMIN XXII

LIGA I
19.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 0 : 3
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3 : 0
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3 : 1
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 0 : 3
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 1 : 3

LIGA II
19.03 poniedziałek 19.15 Fundacja PGE SET-MIX : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3 : 1
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 3 : 0
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3 : 1
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0 :3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 19 Mar 2018, o 21:11
by knysza
LIGA I

20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 1:3
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:1
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 1:3

LIGA II
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3:1
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:1
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 19 Mar 2018, o 23:10
by odbijacz
LIGA I
19.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik ---
20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 3:1
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:2
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 2:3
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:1
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 1:3

LIGA II
19.03 poniedziałek 19.15 Fundacja PGE SET-MIX : Top Ten ZST Rybnik 3:1
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 2:3
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 2:3
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 20 Mar 2018, o 16:26
by jumbo
LIGA I
19.03 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Leśna Perła Damons Rybnik ---
20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 0:3
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:2
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 2:3
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:1
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 2:3
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 1:3

LIGA II
19.03 poniedziałek 19.15 Fundacja PGE SET-MIX : Top Ten ZST Rybnik -:-
20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 1:3
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 2:3
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3:1
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 20 Mar 2018, o 19:18
by Vivson
I

20.03 wtorek 18.15 Jedynka Jankowice III : INK-OGNITO 0:3
20.03 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 0:3
21.03 środa 17.45 Jedynka Jankowice II : Orton Flex-Pawłowice 3:1
21.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
22.03 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : INK-OGNITO 3:1
23.03 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
23.03 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Orton Flex-Pawłowice 0:3

LIGA II

20.03 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 2:3
20.03 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 0:3
22.03 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : Beer Team 3:0
22.03 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1:3
23.03 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 25 Mar 2018, o 08:57
by amator85
Ave !!!


WYNIKI XXII TERMIN

1. ursinio............................26(8)
2. artista............................25(7)
3. jacek17...........................23(6)
4. DADA1979........................20(5)
5. knysza............................18(4)
6. BosSs..............................17(4)
7. rafcio................,............17(3)
8. amator85.........................15(3)
9. Vivson.............................11(2)
10. jumbo........................... 10(2)
10. odbijacz..........,..............10(2)


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................439(107)
2. knysza.......................430(103)
3. artista.......................398(96) +1
4. amator85...................389(93) -1
5. rafcio........................377(89)
6. ursinio.......................376(88) +1
7. jumbo.......................370(87) -1
8. DADA1979...................359(84) +1
9. odbijacz.....................356(85) -1
10. BosSs.......................331(73)
11. Ebulka......................242(58)
12. Gregor89...................236(58)
13. Swierq......................207(49)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............196(51)
16. Vivson.......................171(40)
17. kevin........................118(28)
18. zarowa.......................83(17)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)



WYNIKI TYPOWANIA UKŁADU TEBEL PO RUNDZIE ZASADNICZEJ

damian albion........10
zarowa.................9
knysza..................8
BosSs...................7
amator85..............6
Gregor89...............6
jumbo..................6
kevin....................6
Swierq..................6
artista..................5
DADA1979..............5
jacek17.................5
rafcio...................5
Ebulka..................4
ursinio..................4
odbijacz................3


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................444(112)
2. knysza.......................438(111)
3. artista.......................403(101)
4. amator85...................395(99)
5. rafcio........................382(94)
6. ursinio.......................380(92)
7. jumbo.......................376(93)
8. DADA1979...................364(89)
9. odbijacz.....................359(88)
10. BosSs.......................338(80)
11. Ebulka......................246(62)
12. Gregor89...................242(64)
13. Swierq......................213(55)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............206(61)
16. Vivson.......................171(40)
17. kevin........................124(34)
18. zarowa.......................92(26)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)



I TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 25 Mar 2018, o 16:03
by rafcio
28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:1
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:1
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3:2
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3:0
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 1:3
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 25 Mar 2018, o 21:40
by ursinio
Witam
28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 1:3
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3:1
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 2:3
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0

Pozdro
Ursus

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 26 Mar 2018, o 08:45
by DADA1979
28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:1
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3:2
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 2:3
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 1:3
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 26 Mar 2018, o 12:04
by jumbo
Czolem
28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:1
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3:1
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3:1
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 2:3
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0
Pozdrawiam
Dz

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 26 Mar 2018, o 14:25
by jacek17
28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:2
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3:1
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3:1
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 1:3
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 26 Mar 2018, o 15:08
by artista
28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:1
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3:1
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3:0
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 2:3
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3:0
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 26 Mar 2018, o 16:53
by amator85
Ave !!!

I TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 2
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3 : 1
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3 : 0
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3 : 1
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 1
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice 3 : 0
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3 : 0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 26 Mar 2018, o 20:59
by Vivson
28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3 : 0
26.03 poniedziałek 20.30
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3 : 0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3 : 0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 0
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3 : 0
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3 : 2
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3 : 2
26.03 poniedziałek 19.15
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3 : 1
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 2
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 1 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 26 Mar 2018, o 21:15
by knysza
28.03 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik -:-
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3:0
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3:2
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 2:3
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice -:-
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 3:2
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:2
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 28 Mar 2018, o 08:42
by BosSs
środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
26.03 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik
6.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice II : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:0
5.04 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : INK-OGNITO 3:0
28.03 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
6.04 piątek 19.00 Impacto LKS Chałupki : Jedynka Jankowice III 3:1
5.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Victoria Pilchowice 3:0
28.03 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : Artus Żory 3:1
26.03 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : AKS Marklowice
27.03 wtorek 18.30 Albion Team : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
6.04 piątek 19.40 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:0
27.03 wtorek 19.45 Beer Team : GAPa Rybnik

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 7 Apr 2018, o 09:49
by amator85
Ave !!!

Nie ma jeszcze wszystkich wyników więc podsumowanie będzie później. A tymczasem..

II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team

pozDro

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 7 Apr 2018, o 19:57
by rafcio
II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 0:3
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1:3
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 1:3
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1:3
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 3:1
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 8 Apr 2018, o 17:52
by DADA1979
10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 2:3
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3:2
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 3:2
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3:1
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1:3
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 9 Apr 2018, o 07:56
by jacek17
II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1:3
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3:1
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 2:3
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 9 Apr 2018, o 09:06
by knysza
II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 1:3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 2:3
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1:3
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 1:3
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1:3
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 9 Apr 2018, o 13:59
by jumbo
II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1:3
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3:1
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1:3
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 9 Apr 2018, o 16:42
by artista
II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:2
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 1:3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3:1
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3:2
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 2:3
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3:1
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 2:3
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 9 Apr 2018, o 17:50
by amator85
II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0 : 3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3 : 1
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0 : 3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 1 : 3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 1 : 3
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 1 : 3
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1 : 3
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 3 : 1
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 1 : 3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 3 : 1
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 3 : 1
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 1 : 3
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 0 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 9 Apr 2018, o 17:52
by ursinio
II TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

10.04 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Orton Flex-Pawłowice 3:1
13.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : Jedynka Jankowice II 0:3
12.04 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Dwójka Świerklany Projtrans 0:3
9.04 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
13.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Impacto LKS Chałupki 3:1
12.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
10.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Strzelec Gorzyczki 1:3
13.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : Top Ten ZST Rybnik 0:3
12.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : Albion Team 1:3
10.04 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle 1:3
13.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : Fundacja PGE SET-MIX 3:0
12.04 czwartek 20.00 GAPa Rybnik : Beer Team 1:3
Pozdro
Ursus

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 15 Apr 2018, o 20:31
by amator85
Ave !!!

Za nami dwie pierwsze odsłony emocji w walce o mistrzostwo, utrzymanie oraz awans.
Patrząc po wynikach to cudów może nie było ale kilka niespodzianek owszem. Do takich zaliczyłbym dość przekonujące zwycięstwa Fox'ów nad Zespołem R oraz męczarnie Beer'ów z GAPa Rybnik.

WYNIKI I TERMINU I RUNDY FAZY PLAY-OFF

1. artista...........................22(7)
2. jacek17..........................20(6)
2. jumbo........................... 20(6)
4. rafcio................,............18(5)
4. ursinio............................18(5)
6. DADA1979........................17(5)
7. amator85.........................17(4)
8. BosSs..............................15(4)
8. Vivson.............................15(4)
10. knysza...........................11(2)


WYNIKI II TERMINU I RUNDY FAZY PLAY-OFF

1. rafcio................,............22(6)
2. jumbo............................21(6)
3. DADA1979........................20(6)
4. jacek17...........................19(5)
5. ursinio............................18(5)
6. knysza.............................18(4)
7. artista.............................16(3)
8. amator85..........................15(3)


Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................483(123)
2. knysza.......................467(117)
3. artista.......................441(111)
4. amator85...................427(406)
5. rafcio........................422(105)
6. jumbo.......................417(105) +1
7. ursinio.......................416(102) -1
8. DADA1979...................401(100)
9. odbijacz.....................359(88)
10. BosSs.......................353(84)
11. Ebulka......................246(62)
12. Gregor89...................242(64)
13. Swierq......................213(55)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............206(61)
16. Vivson.......................186(44)
17. kevin........................124(34)
18. zarowa.......................92(26)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)



Za to tej parze walki jest wciąż mało :D

III TERMIN I RUNDY FAZY PLAY-OFF

16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 15 Apr 2018, o 20:32
by amator85
16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 1 : 3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 15 Apr 2018, o 22:03
by rafcio
16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 16 Apr 2018, o 06:38
by jacek17
Co z ewentualnym bonusem w tej rundzie? :]

16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 2:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostPosted: 16 Apr 2018, o 08:06
by knysza
16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:2