Ave
Sorki za zaległości ale wiecie że weekend majowy rządzi się własnymi prawami..
Za dużo grania w tej rundzie nie było, chociaż były takie dwie pary narwańców
Jedną z nich jest Dwójka Świerklany vs Jedynka Jankowice II, którzy wymieniają ciosy jak za dawnych lat. Druga para to Artus Żory vs Impacto Chałupki, w której rywalizację na swoją korzyść rozstrzygnęli już zawodnicy spod czeskiej granicy.
WYNIKI III TERMINU I RUNDY oraz I TERMINU II RUNDY FAZY PLAY-OFF
1. BosSs..............................15(4)
2. ursinio............................13(3)
3. jacek17...........................12(3)
4. jumbo.............................10(3)
5. rafcio................,.............10(2)
6. artista..............................9(2)
6. knysza..............................9(2)
8. amator85..........................6(2)
Klasyfikacja ogólna
1. jacek17.....................495(126)
2. knysza.......................476(119)
3. artista.......................450(113)
4. amator85...................433(408)
5. rafcio........................432(107)
6. ursinio.......................429(105)
+1
7. jumbo.......................427(108)
-1
8. DADA1979...................401(100)
9. BosSs.........................368(88)
+1
10. odbijacz....................359(88)
-1
11. Ebulka......................246(62)
12. Gregor89...................242(64)
13. Swierq......................213(55)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............206(61)
16. Vivson.......................186(44)
17. kevin........................124(34)
18. zarowa.......................92(26)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)
II TERMIN II RUNDY FAZY PLA-OFF
8.05 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II
8.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III
7.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team
8.05 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice
8.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik