Strona 14 z 15

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 16 kwi 2018, o 08:17
przez BosSs
16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 16 kwi 2018, o 16:06
przez jumbo
16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 16 kwi 2018, o 16:14
przez ursinio
16.04 poniedziałek 19.30 Orton Flex-Pawłowice : AKS Tawerna Pub Rybnik 1:3

Pozdro
Ursus

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 18 kwi 2018, o 21:26
przez amator85
Ave !!!

jacek17 - sam sobie odpowiedziałeś na pytanie swoim typem :D

Jak to się stało, że przeoczyliśmy ligowy klasyk na poziomie półfinału ??? ??? ???


I TERMIN II RUNDY PLAY-OFF

25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 19 kwi 2018, o 20:44
przez rafcio
I TERMIN II RUNDY PLAY-OFF

25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:1
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 1:3
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 2:3
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 23 kwi 2018, o 06:52
przez BosSs
25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 1:3
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 0:3
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 1;3
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0;3
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 1;3
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:1
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 23 kwi 2018, o 09:49
przez jacek17
I TERMIN II RUNDY PLAY-OFF

25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:0
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:0
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:1
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1:3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 23 kwi 2018, o 13:11
przez knysza
I TERMIN II RUNDY PLAY-OFF

25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:2
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:0
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 1:3

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 23 kwi 2018, o 14:41
przez jumbo
czolem

25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 1:3
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 1:3
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:0
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 1:3
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:1
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 1:3

na ra

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 23 kwi 2018, o 15:35
przez ursinio
Witka
25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:0
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:0
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 0:3
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 3:1
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 2:3
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1
Pozdro
Ursus

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 23 kwi 2018, o 17:21
przez artista
25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3:0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team 3:1
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 3:0
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3:1
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3:1
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 2:3
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:1
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0:3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 24 kwi 2018, o 10:12
przez amator85
I TERMIN II RUNDY PLAY-OFF

25.04 środa 19.30 Leśna Perła Damons Rybnik : AKS Tawerna Pub Rybnik 3 : 0
23.04 poniedziałek 20.30 Orton Flex-Pawłowice : NORD Świerklany RO-JO Team - - - -
27.04 piątek 19.30 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 1 : 3
26.04 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I : Strzelec Gorzyczki 1 : 3
26.04 czwartek 19.00 Victoria Pilchowice : InoWino Jar-Trans Fox Pszów 3 : 1
24.04 wtorek 19.00 Artus Żory : Impacto LKS Chałupki 3 : 1
27.04 piątek 18.15 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
24.04 wtorek 18.30 Albion Team : Top Ten ZST Rybnik 3 : 1
24.04 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 1 : 3
27.04 piątek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
27.04 piątek 19.30 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3 : 1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 6 maja 2018, o 21:39
przez amator85
Ave !!!

Sorki za zaległości ale wiecie że weekend majowy rządzi się własnymi prawami.. :D
Za dużo grania w tej rundzie nie było, chociaż były takie dwie pary narwańców :) Jedną z nich jest Dwójka Świerklany vs Jedynka Jankowice II, którzy wymieniają ciosy jak za dawnych lat. Druga para to Artus Żory vs Impacto Chałupki, w której rywalizację na swoją korzyść rozstrzygnęli już zawodnicy spod czeskiej granicy.


WYNIKI III TERMINU I RUNDY oraz I TERMINU II RUNDY FAZY PLAY-OFF

1. BosSs..............................15(4)
2. ursinio............................13(3)
3. jacek17...........................12(3)
4. jumbo.............................10(3)
5. rafcio................,.............10(2)
6. artista..............................9(2)
6. knysza..............................9(2)
8. amator85..........................6(2)



Klasyfikacja ogólna

1. jacek17.....................495(126)
2. knysza.......................476(119)
3. artista.......................450(113)
4. amator85...................433(408)
5. rafcio........................432(107)
6. ursinio.......................429(105) +1
7. jumbo.......................427(108) -1
8. DADA1979...................401(100)
9. BosSs.........................368(88) +1
10. odbijacz....................359(88) -1
11. Ebulka......................246(62)
12. Gregor89...................242(64)
13. Swierq......................213(55)
14. dancio......................201(49)
15. damian albion.............206(61)
16. Vivson.......................186(44)
17. kevin........................124(34)
18. zarowa.......................92(26)
19. Lukasz_Catering............43(12)
20. PiotrekJ......................35(7)
21. pepe_volley..................13(1)




II TERMIN II RUNDY FAZY PLA-OFF

8.05 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik
10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II
8.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III
7.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team
8.05 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice
8.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 7 maja 2018, o 06:33
przez jacek17
8.05 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 1:3
10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:1
8.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:2
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 2:3
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 1:3
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
7.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
8.05 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 1:3
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
8.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 7 maja 2018, o 09:11
przez knysza
8.05 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 2:3
8.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3:2
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
7.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:0
8.05 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 1:3
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
8.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 7 maja 2018, o 18:33
przez rafcio
8.05 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 1:3
8.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 1:3
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 1:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 1:3
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
7.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 1:3
8.05 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 1:3
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:1
8.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:2

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 7 maja 2018, o 19:26
przez ursinio
Witka
8.05 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 1:3
8.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 0:3
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3:1
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:0
7.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:2
8.05 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 0:3
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
8.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1

Pozdro
Ursus

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 8 maja 2018, o 16:24
przez jumbo
Witka
8.05 wtorek 19.30 AKS Tawerna Pub Rybnik : Leśna Perła Damons Rybnik 0:3
10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 1:3
8.05 wtorek 18.30 NORD Świerklany RO-JO Team : Orton Flex-Pawłowice 3:0
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 3:1
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 0:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3:1
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:0
7.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:2
8.05 wtorek 20.25 Fundacja PGE SET-MIX : Beer Team 1:3
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:0
8.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 9 maja 2018, o 17:23
przez artista
10.05 czwartek 19.00 Dwójka Świerklany Projtrans : Jedynka Jankowice II 3:0
10.05 czwartek 18.30 INK-OGNITO : Prestige Jaruga - Rybnik Piaski 1:3
9.05 środa 19.45 Strzelec Gorzyczki : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum I 2:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3:1
9.05 środa 19.30 Zespół R Zdrowa Krowa : Jedynka Jankowice III 3:1
10.05 czwartek 19.30 ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II : AKS Marklowice 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 14 maja 2018, o 11:43
przez amator85
Ave !!!

Poprzedni tydzień rozliczę wieczorem a tym czasem zestaw na najbliższe dni. To już ostatni dzwonek żeby podreperować swój stan punktów :)

II i III TERMIN II RUNDY PLAY-OFF

14.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team
14.05 poniedziałek 19.30 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice
15.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II
15.05 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO
15.05 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX
15.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 14 maja 2018, o 11:45
przez rafcio
14.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
14.05 poniedziałek 19.30 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 1:3
15.05 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
15.05 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 1:3
15.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 14 maja 2018, o 11:59
przez artista
14.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
14.05 poniedziałek 19.30 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3:2
15.05 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0
15.05 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:1
15.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 14 maja 2018, o 16:12
przez jacek17
14.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
14.05 poniedziałek 19.30 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 1:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3:1
15.05 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0
15.05 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:1
15.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 14 maja 2018, o 17:05
przez knysza
14.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:1
14.05 poniedziałek 19.30 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0:3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3:2
15.05 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
15.05 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3:2
15.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 14 maja 2018, o 18:29
przez amator85
II i III TERMIN II RUNDY PLAY-OFF

14.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team ---
14.05 poniedziałek 19.30 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 3 : 1
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3 : 1
15.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 1 : 3
15.05 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 1 : 3
15.05 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 1
15.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3 : 0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 14 maja 2018, o 18:56
przez ursinio
14.05 poniedziałek 19.15 Top Ten ZST Rybnik : Albion Team 3:2
14.05 poniedziałek 19.30 Jedynka Jankowice III : Zespół R Zdrowa Krowa 0 : 3
14.05 poniedziałek 20.30 InoWino Jar-Trans Fox Pszów : Victoria Pilchowice 3 : 0
15.05 wtorek 18.30 AKS Marklowice : ACE Bissell KS Volley Lędziny Centrum II 0 : 3
15.05 wtorek 19.15 Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3: 1
15.05 wtorek 19.45 Beer Team : Fundacja PGE SET-MIX 3 : 2
15.05 wtorek 20.40 OKIS Gaszowice-Nieszporek Motocykle : GAPa Rybnik 3 : 0
Pozdro
URSUS

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 18 maja 2018, o 07:34
przez ursinio
Witka
18.05. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1
Ursus

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 18 maja 2018, o 10:17
przez rafcio
18.05. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 18 maja 2018, o 11:08
przez artista
18.05. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:0

Re: Typer ALPS "ATLAS TOURS" 2017/2018

PostNapisane: 18 maja 2018, o 13:48
przez jacek17
18.05. Prestige Jaruga - Rybnik Piaski : INK-OGNITO 3:1